Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема кУРВИ МНОГО, ПАРИ МАЛКОнови [re: 24-roдишeн]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 22:53



какво повече да ти кажа?



Тема Койчо, или който си тамнови [re: Koйчo]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:02



Напълно си прав и много меко се изразяваш, деликатно, така да се каже. Не виждаш ли как трова предаване се крепи, колко артисти смениха и никой не се задържа, намират само разни в предпенсионна възраст. Мръсното копеле, РУМЕН ПЕТКОВ да е разкрил едно поне убийство? Какво сатана със сестрите от Пазарджик? Дай му на боклука да си прави шоу в родния си град (Плевен), вдигна пушилка за торентите, ама му го набутаХА В ГЪЗА НА МРЪСНИЯ КОМУНЯГА. а И сТАНИШЕВ., И ТОЙ ДА СЕ ЕБЕ И ВЪОБЩЕ ДА СЕ МАХА ОТ БЪЛГАРИЯ, ТОЙ ПО-ГОЛЯМА ГАД И ОТ ЖАН ВИДЕНОВ Е, ВЪПРЕКИ ЧЕ ИЗПИТВАМ УВАЖЕНИЕ КЪМ ПОСЛЕДНИЯ, ОТТЕГЛИ СЕ ДОСТОЙНО



Тема тАЗИ ПУТКА НАЛИ НЕ Е МАлолетнанови [re: Дoцeнтa]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:10



Какво толкова е странало, еба си тормоза, тая пичка иска тройка (оценка), явно е пробвала по много начини, ама не й се е отворил паРАШУТА, ТА Е ОТИШЛА ПРИ ОНЕЗИ БОКЛУЦИ, Т.Н. 'ГОСПОДАРИ" ДА Й ДАДАТ ЕДНА ВЪШКА ЗА ДА САНИМА ДОЦЕНТА. А тя направо му се предлага, провокира го, мофже би са й дАЛИ ТЪАКЪВ АКЪЛ (ИЗВИНЯАВАМ СЕ ЗА ТУРЦИЗМА), АБЕ НАГЛАСЕНА РАБОТА



Тема рАДОСТИНЧЕ, СКЪПАнови [re: Paдocтинa]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:19



зНАЕШ ЛИ КОЛКО СА СИ ВЗЕЛИ ИЗПИТИТЕ ПО ТОЗИ НАЧИН? вИЖ КУРВИТЕ ОТ НДСВ В НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, КАК МИСЛИШ ЧЕ СА ВЗЕЛИ ДИПЛОМИ? ВЧЕРА ПАЗАРУВАХ В КВАРТАЛНИЯ МАГАЗИН, ВСИЧКО МИ ИЗЛЕЗЕ ДВОЙНО ОТ КОЛКОТО ПРЕДИ 2 МЕСЕЦА. ТА ДА НЕ ГОВОРИМ ДО КЪДЕ НИ ДОКАРА СМЕШНО-ТЪЖНАТА КОАЛИЦИЯ, ДОБРЕ, МНОГО СЕ ОТПЛЕСНАХ



Тема пОВРЪЩА МИ СЕнови [re: БoжeБoжeБoжe!]  
АвтордOKTOPA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:23



нАЙСТИНА МИ СЕ ПОВРЪЩА, МОЖЕ ЛИ ВСИЧКО ДА Е ТАКА ИЗПРОСТЯЛО?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Koйчo]  
Авторskdhfjksdfsdw (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 23:23



"1. След като на въпросния господин му е подновен договора и той продължава да работи следователно прокуратурата се е произнесла за това че той е невинен"

Ъ? Прокуратурата за нищо не се е произнасяла.


"3. Знаете ли какво съдържа суровия материал в последните 17.5 секунди (заради които всъшност преподавателя беше оправдан), и ако знаете с каква цел никога до сега за 4 предавания не ги излъчихте?"

Пак същото... Той никога не е бил... оправдаван. Щото не е бил на съд.
Ползвай десетична ЗАПЕТАЯ. Това се използва в България. Да не си учил в Хамерика, пиле?



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: skdhfjksdfsdw]  
АвторKoйЧo (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 01:21



"1. След като на въпросния господин му е подновен договора и той продължава да работи следователно прокуратурата се е произнесла за това че той е невинен"

Ъ? Прокуратурата за нищо не се е произнасяла.

>>> Вземи малко се "О"сведоми преди да пишеш кой какво и къде...

"3. Знаете ли какво съдържа суровия материал в последните 17.5 секунди (заради които всъшност преподавателя беше оправдан), и ако знаете с каква цел никога до сега за 4 предавания не ги излъчихте?"

Пак същото... Той никога не е бил... оправдаван. Щото не е бил на съд.

>>> Бил, е просто не е осъден. Имало е повдигнато обвинение което в последствие е отпаднало (отхвърляне поради липса на достатъчно доказателства)

Ползвай десетична ЗАПЕТАЯ. Това се използва в България.

>>>> Запетайки, точки, удивителни и въпросителни ще ползвам където и както си поискам, поста , си , !? е?... мой!..... (Ако все още не знаеш при изписване на цифри които показват времетраене разделителните знаци са -> двуеточие " : " и точка " . " ! Ти как изписваш часа? 12,02,22 ????? )

Да не си учил в Хамерика, пиле?

Не, в Хавстралия съм учил. А пиле... ще викаш на ... пилетата.





Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Автор DrWinner (непознат )
Публикувано14.12.07 18:11



ХАХАХ ти си много зле да знаеш, но то ти е простено. Тия тапаци от "Господари на ефира" такъв монтаж са му врътнали, че нямам думи. Ама ако прочетеш внимателно Темата : сексуален тормоз лъзциии ще ме разбереш



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KoйЧo]  
Автор3eke (Нерегистриран)
Публикувано14.12.07 18:31



Седемнадесет секунди и половина се пишат като "17,5 секунди".



Тема За сексуалния тормоз от меннови [re: AnOmiS]  
Автор M6rd1 (непознат )
Публикувано19.12.07 10:49



Ангелов, има едно неписано правило " Всичко се връща "! От сърце ти пожелавам и го искам, някой ден твоята жена, дъщеря, внучка, братовчедка, любовница да изпадне в подобна ситуация като тази на твоята Студентка. Да са трудила цял живот, за да постигне мечтата си, да е минала през препядсвията на живота и накрая на пътя й да застене Подобен Героичен(според Теб и някои други) образ и с усмивка да я приветства и да й каже "Красавице, привлекателна си и "както си се облякла за дискотека, как да не му се прииска на човек? Искам само да преспиш с мен, за да менеш напред.Огледай се, мила, няма кой да ти помогне от мен зависи всичко! Пък и както казвате, да не е от сапун, че да се изтърка"Хайде утре заповядай у нас и ще те пусна да живееш!"

Егоизмът в България е на високо ниво "К`во ме топли мене, че неква си от Софийския университет трябвало да се нае*е с учителя си, че да мине годината!? Нали не е мойта жена, дъщеря, приятелка, роднина! Да се спасяват!

Е, Ангелов и останалите, мислещи като него, нека ви сполети някой ден същото като на това момиче. Интересно ми е как ще отговорите? "Жена/детето ми да не е от сапун, няма да се изтърка".
Извинявам се, защо на тях да им се случва? те нямат да изкупват вашия грях, нали? Нека и вие минете "под ножа на несправедливостта и нечовечността" !!!

Успех, пишени пак тогава!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.