Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: sharan]  
АвторKeAte (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 09:13



Чак цялата не бих сложил, но че във ВУЗ-овете е практика - така си е.
Особенно в УНСС. Не казвам че всички са като тоя доцент, но и тези които са като него не са малко. А че ще има опити от страна на студенти да злоупотребят с сегашната ситуация - така е. Но за това е виновен закона. В други държави преподавателите нямат право по закон (не държавен, а академичен) да се срещат с учениците си извъм сградата на учебното заведение - та дори и кафе навън немогат да пият.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
Авторнямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 13:30



мила Йоана,
излез от кръга на Индия и темподобни!
Наскоро се върнах от почивка в Италия и Франция,
и мога да ти кажа,че там е същото,не че съм кой знае каква красавица но в сравнение с ОНЕЗ там,има се виждах като мис Свят!
И това за дърпането и опипването там е на ниво НАСИЛИЕ!
На два пъти ходя в болница за да ми наместят рамото,а уж съм с приятеля си,който яде и тупаник....
Така,че не ми ПРИКАЗВАЙ СМЕШКИ!
В Турция също съм била-ТАМ ГЛЕДАТ И МИГАТ НО НЕНАПАД!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: БoжeБoжeБoжe!]  
АвторKeAтe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 17:38



Нестава въпрос дали е негова темата. То е ясно че не е негова. Но АКО беше негова, можеби щеше да напише това. :)
Пиша какво бих му казал или направил.

Представяш ли си да е толкова нагъл, че и тема в своя защита да пусне ?!!!?

:)



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAтe]  
Авторsharan (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 17:51



тоя гъз е много по-нагъл



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAтe]  
АвторБoжeБoжeБoжe! (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 18:30



Пишех на AnOmiS, не на теб. Сляп ли си?
Хайде сега прочети какви ги е писал и ми кажи, че не смята, че пише на САМИЯ доцент.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Йoaнa]  
АвторAнaлизaтop (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 00:23



Без да заемам страна ще отбележа няколко неща:
1. Живеем в демокрация и всеки може да говори каквото иска без публично да клевети някого. Не видях да има изнасзлване или някакъв физически контакт или насилие. А сега точно заради репортажа нещата могат законово да се обърнат на 360.
2. Студентката се даржа също толкова мръснишки колкото и мъжа, това е подвеждащо, макар и специално за случая, и няма да мине в съд.
3. Логичният избор е бил студентката да пусне оплакване и да иска оценяване от друг преподавател при съмнение за пристрастие, защото сега както стана започват спеколациите а горката женица сигурно никога няма да се върне от америка заради тази каша.
4. Това че тоя пич беше абсолютен чобанин незнам защо ви учудва, при най добрия случаи има 10% светци, другите 90% все има моменти когато са прасета!
6. Моралът и закона! Ако се изхрачиш на улицата си простак, но не е незаконно!
7. Тоя доцент освен уволнение надали ще му лепнат друго, ако даже нещата не се извъртят.
8. Според мен, ако тази студентка беше измислила нещо хитро да му натрие носа на този доцент и да направят репортаж как го е направила щеше да има много по-добър ефект, защото щеше да е поучително какво може да стане ако си такъв като него, а сега ще го оправдаят и поуката пак ще е че те винаги се измъкват.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
Автор~_* (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 22:50



хм, защо този "доцента", та който и да е той, спря да пише?


Вече ми стана забавно. (ужас...)



Тема Pravete lyubov, a ne voina!нови [re: Дoцeнтa]  
АвторVentzi (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 03:51



Sq realno poglednoto, analiziraiki si4ki fakti ako se postavim na mqstoto na daskala, vseki polovo zrql myj bi se vuzpolval ot poziciqta si na vyrha na hranitelna veriga taka da se kaje, vseki bi iskal da topne 4urkata v ne6to mlado i svejo

puk kato gi gledam kakvi sa parantii studentkite, maleiiii iskam da sym prepodavetel vyv vuz i da imam 25 sm 4urka ta da me pomnqt cql jivot



Тема Re: Pravete lyubov, a ne voina!нови [re: Ventzi]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 11:45



Преподавателя трябва да бъде осъден. Той е потенциален лъжец. Няма дори очи да се изправи и да си признае като мъж. В предаването на Лора Крумова и Коритаров хвърля лъжа след лъжа.
Момчета, а мога ли да ви попитам нещо друго?! В първите 2 мнения споделяте, че ако и вие сте на негово място и вие така ще правите....
Сега въпроса:
Ако това момиче не беше "непознато", а беше твоята СОБСТВЕНА ДЪЩЕРЯ, СЪПРУГА или ГАДЖЕ щеше ли да си съгласен да я "опъне" дъртия изверг по трасето? ? ? ? ? ?
Хаиде сега се замислете, че всяко 1 момиче също е "дете" на своите родители и нито 1 родител не си изпраща детето да му го е*ат ДОБРОЗОРНО



Тема Re: Pravete lyubov, a ne voina!нови [re: SUNY]  
АвторMarдaнoз (Нерегистриран)
Публикувано11.12.07 19:30



То и 50-годишните може да са "деца" на своите родители. Всъщност са просто синове и дъщери. Не деца.
Това са пълнолетни хора... никой не ги е насилвал физически, така че...
На другото можеше просто да каже "не". И без това молеше онзи да извърши НАРУШЕНИЕ на правилата (да й пише оценка, когато не е имала право на това)! Е, той й е отговорил с абсолютно същото - нарушение на правилата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.