Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:53 23.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За сексуалния тормознови [re: Paдocтинa]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 15:36



както каза колежката във всеки университет си има поне по 1 такъв, ясно е че са дотолкова ограничени че немогат да си хванат сами приятелки , че да не са прекалявали толкова с ученето бе ! дърти девственици такива

. малко са готините доценти които не са изперкали , умни са, и не са толкова некадърни че да преподават даденото нещо а да не го правят на практика (за мен неможе един доцент да преподава банков мениджмънт , а да няма и минимален стаж в банка) . като цяло няма нормални отношения пропадавател - студент.ЗУБАРИ ДЪРТИ ПРЕКАЛИЛИ СТЕ С УЧЕНЕТО , ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА СИ ЗУБРИТЕ ТАМ , ДАВАЙТЕ СИ ЗАВЕРКИТЕ И СЕ КРИЙТЕ ДА ЗУБРИТЕ ПАК. ЖИВОТА Е МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ НЯКАКВО СИ ЗУБРЕНЕ !!!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторAтyм (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 17:25



"Като ги гледаш все по на 20-26 год. как да не ти се прииска? " - то хубаво ти се иска, ама това ли е начина?!? Аман вече от този балкански манталитет! Не съм фен на изнудването нито от страна на преподавателите, нито от страна на студентките.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:28



Всъщност съм на твоята възраст. И говорех за поколението на доцента.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Paдocтинa]  
Авторchoki (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:30



ало Доцента, заради такижа идиоти като теб журналистиката е на това дередже



Ходи с БСП радиото и при комунистите. Нещастен идиот! Кастрация за теб



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: 24-roдишeн]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:36



Такова мислене приляга на доплеменната организация на обществото, да, или на животинския свят. По принцип е добре хората да се различават по нещо от животните.

Слава Богу, за такива като доц. Ангелов има закони и се надявам, че ще го осъдят и пратят където му е мястото. Законите са създадени по някакви причини, предполагам се сещаш, и следователно спазването им в повечето случаи е целесъобразно. Естествено ако ти смяташ, че е ок да живееш в едно общество обаче без да се съобразяваш с правилата му, това е твоята лична философия. Аз лично я намирам за доста примитивна и ограничена. Но въпросът не е в това какво мислиш ти за "другите" или за това как смяташ да си изживееш (явно) жалкия живот, а в това, че тук става въпрос за престъпление. Доста гнусно при това. Ти му казваш "Евала" - ами това говори за теб по-добре, отколкото разясненията ти как виждаш живота, света и прочее идиотизми.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: TERlKATA]  
АвторЙoaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 21:44



Боже мили! Ти нямаш никаква идея за какво говориш! Обаче какво друго да се очаква от хомофоб!

Да ти дам малко информация от първа ръка за прехваления ти Ориент (освен очевидната - доцента) - аз съм индолог. Бях в Индия за 8 месеца на специализация с още трима колеги - две момичета и едно момче. И трите бяхме през цялото време облечени от врата до петите, без грим и с прибрани коси, и дорносехме дупата (индийски шал за покриване на гърдите). И въпреки това, на всяка крачка, във всеки град, посред бял ден, индийци се опитваха да ни пипат. Много от тях успяваха, защото имат дълга практика и са много сръчни. Хващаха ни за гърдите, задниците, раменете и пр. По улиците, във влаковете, в магазини, рикши и т.н. Не ми хвали Ориента, особено като НИЩО не разбираш.

А за видиотените ти крясъци "Смърт" на тоя и на оня, просто не знам какво да кажа. Излез от родния си град/село и виж света. Друго няма да ти помогне. Обаче ако си тоолкова голям кретен и толкова ограничен, колкото издава поста ти, и това няма да ти помогне.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Aтyм]  
АвторKeAte (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 22:36



Напълно съм съгласен. Само с няколко уточнения. Такива неща има по всички страни, не само на Балканите, въпроса е да си получи заслуженото този некадърник. И относно за "младиежа" който защитаваше ОРИЕНТА: НЕЩАСТНИК ако н бяха турците в момента в часовете за ренесанс щеше да учиш как той се е развил тук в България, а не как се е опитал да се роди и ТУРЦИТЕ са го убили.

Аман от комплексари и хора с ниско национално самочувствие (а може би и ниско лично самочувствие) криещи се зад анонимността на интернет.



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: KeAte]  
Авторsharan (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 00:31



и сега ще стане така, че всеки студент, който не е доволен от някой преподавател ще тръгне да го обвинява по форуми и блогове, че иска да спи с него или му иска пари и затова се заяжда

страхотно! тоя шебек, борето, сигурно си заслужава да го изобличат, но защо ще слагат под общ знаменател и цялата академична общонст



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: Дoцeнтa]  
АвторAnOmiS (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 01:31



как не те е срам,бе!да се въсползваш от положението си.и на всичко отгоре се оправдаваш във форума!едно е да ти се прииска,друго е да си поискаш без те да го желаят.това си е чисто изнасилване.като си помисля,че има момичета,които са го направили,защото са си мислели че нямат друг избор,направо ми се повръща от теб.заслужаваш да те обесят.имаш ли представа как си травмирал тези момичета.НЕЩАСТНИК!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от меннови [re: AnOmiS]  
АвторБoжeБoжeБoжe! (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 04:24



Аз да питам... що за безподобен дебил трябва да си, за да си помислиш наистина, че тази тема е на въпросния доцент, а не на някой шегаджия?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.