Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За сексуалния тормоз от доцента  
Автор= (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 22:25



Много добре правите, като помагате на това момиче да изобличи този изрод!

Направо невероятно! Отвратително!
Мястото на този не е на преподавателското място, а в Централния софийски затвор!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
Авторfaraona (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 22:32



И тоя ако не го осъдят, вече незнам в каква държава живеем.
Ебаси нещасника дано нему стане докрая на живота



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 22:33



УжасТ!

И това се случва в университет с история, ценности и традиции!Интересно какво би излязло от подобно разследване в УНСС и колко банки можем да отворим после заедно?!?!
А за преподавателя с ненормално налудната физиономия - публично наказание и килия до Кузов!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
Автор% (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 22:41



Браво на момичето че е направило това. Искам да подчертая на всички, че това не е нещо рядко срещано в университета. Аз трябваше да завърша преди година и половина. Имам успех 5.70 и заради един такъв изрод зарязах всичко. Оттогава събирам смелост да си изкарам последните два скапани изпита. Никога не съм била и късана на изпит. Просто се погнусих и си казах "Майната му". Сега съжалявам.





Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: %]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 04:47



Само затвор за тоя. И да няма такива като Славков дето тръгна да съди ББС, или почнаха да съдят оня румънския журналист, че снимал кражбите на митничарите, че излизаме на улицата да заколим някой магистрат този път.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: .]  
АвторKлъби (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 08:42



Лошото е, че и сега ще се случи най-смешното. Гнусният преподавател ще каже - това е долна инсинуация, бла бла бла, ще почне да съди предаването най-вероятно и ще се прави на света вода ненапита. това е най-гадното, че когато хора които трябва да има съвсем друго поведение са виновни, тогава най-много се правят на невинни. ужасно е-
нямам търпение да видя останалото от скритата камера!

Браво на предаването - със сигурност не е било лесно да се подготви такова нещо, но това че пускат тази скрита е истинска смелост, за която им се възхищавам!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Kлъби]  
АвторMs.X (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 11:37



Radvam se, che nai posle niakoi nameri kuraj da zagovori za Docenta!
Prodaljenie na kriminalno / erotichniat serial za nego moje da namerite i vav Elmaz...Arogantnosta, izmamite, seksualnoto nasilie i kleptomaniata sa predpochitaniat stil na povedenie za "neotrazimiat" Kazanova .
Liubopitna sam, dali nai posle nasheto pravosadie schte otnese sas neobhodimata serioznost kam problema ili toi schte bade podminat , kato mnogo drugi goreschti temi.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Ms.X]  
АвторДжинaфий (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 16:13



Какво е това Елмаз? Може ли линк?



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
Автормoнa (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:25



искам само да кажа, че уча във факултета по журналистика и лично съм се сблъсквала с това, което показахте. поради тази причина няколко години подред прекъсвам и сега с триста зора успях да запиша.

И да добавя още нещо - не е само борис ангелов, има още няколко преподавателя, които си позволят подобно отношение към студентки и студенти, подчертавам, които са с по 40 г по-млади



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Джинaфий]  
АвторKoraнeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:28



Вероятно има предвид elmaz.com - един от най-големите български сайтове за запознанства. Може би доцентът има профил там или нещо такова...



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: мoнa]  
Авторtiko (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 17:32



Пази боже.Как аз един ден да се доверя на тези "учени" и да си пратя детето да го "обучават"?!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: tiko]  
АвторГлyпocти (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:26



Мона, не си измисляй извинения. Няма нищо такова. Аз също уча във ФЖМК и Борис е ЕДИНСТВЕНИЯТ случай. Другият, който си позволява подмятания, не си е позволил нищо повече.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Глyпocти]  
АвторOMГ (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 21:35



Тя Мона, милата доста грамотно е написала коментара си. Явно точно заради подобни хора е прекъсвала сумати пъти.

Иначе твърде много бързате да го разпнете на кръст човека, след като сте гледали 3-минутен клип, който нито е изчерпателен, нито показва някакви различни страни на случая, нито нищо.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: OMГ]  
АвторИcтykaн (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 22:24



Абсолютно ясен е... Не си криви душата, защото в случая е просто смешно.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Иcтykaн]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 23:17



Браво на момичето. Заслужава най-малкото покана за работа при господарите. Тя е много повече от някои журналисти. Направо ме изкефи.Успех!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Джинaфий]  
АвторMs.X (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 23:20



http://www.elmaz.com



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Koraнeв]  
АвторMs.X (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 23:21



Da, schte go otkriete i tam...:)



Тема тормозанови [re: Ms.X]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 15:48



сексуалния тормоз ясно, аз лично знам доценти които не харесват студентите които си го удрят на живот , влизат в дадена лекция запомнят на място , не учат кой знае колко , и накрая ... на изпита пишат си достатъчно че да имат не лоша оценка а доцента кво прави... 2 защо ? защото не бил идвал , че нали заради тва сме големи хора , че нали заради тва са измилени отношенията прподавател-студент , а доцента като завижда че самият той чете по 10 пъти едно нещо и не помни а студента си запомня веднага и крайно.. завижда и се стреми да почерни живота ... има си статистика , хора които претоварват мозъка си в дълъг период от време е ясно че не е добре психически . следва че " хора не прекалявайте с ученето , не мислете че всичко е само знания , а трябват и умения"



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: миkи]  
АвторThe Law (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 22:31



http://www.elmaz.com/index.php?page=profile&aid=852328
Link



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
АвторX-student (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 23:13



За съжаление зле направени репортажи. В репортажите не се доказва сексуален тормоз - има тормоз, но той не може да се нарече сексуален. Може би "Господари на ефира са поспестили малко материал, за да не оронват престижа на стария ВУЗ, а и за самия университет явно престижа е по-важен от правдата. Трябвало е момичето да му иде на гости и там да снима. В тези репортажи досега се говори за ходене на гости, весело прекарване и пийване, но никаде конкретно не се споменава "секс". Това нещо ако иде на съд всеки адвокат да оправадае преподавателя,дори може нещата да се обърнат срещу момичето.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: X-student]  
Автор sleepless (пироман)
Публикувано07.12.07 00:37



Тоя е боклук,обаче вижте http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-12-07&article=213829



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
Авторsharana (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 22:27



бахти нахалника! тъкмо си мислех, че тая в тая история нама какво повече да видим, а то......лелеееее как си топи колегите, хвърля обвинения без да се замисля, баси нещастника!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: X-student]  
Автор mucka83 (непознат)
Публикувано07.12.07 22:54



Не мога да се съглася за това с теб. Не си мислите, че сексуалният тормоз означава само да се гаврят с теб физически. Това че не е имало нищо физическо в репортажа не означава, че няма такова дефакто. Но даже и да няма, това пак си е сексуален тормоз. За мъжете е малко трудно да го възприемат, но за жените е съвсем друго. Те приемат нещата много по- различно от колкото "силния пол". А ако се стигне до съда и съответно се обърне срещу момичето, значи това е поредната област в държавата ни която куца. И затова сме си виновни само и единствено ние. Защото пишем по сайтове, коментираме, критикуваме, но си оставаме само с това. И именно това ни е грешката. И тези там горе от високите постове сме си ги избрали ние. А за да ги свалим пак ние трябва да га направим. Просто трябва да разберем едно НЕ СИ ЛИ ПОМОГНЕМ НИЕ САМИТЕ, НЯМА КОЙ ДРУГ ДА ГО НАПРАВИ. Европейски съюзи, натовци и т.н. На тях не им пука за нас, те си гледат интересите и нищо повече.
За мен лично този не само, че трябва да влезе в затвора, но и всички останали които са като него. И повярвайте ми, те хич не са малко. Не са само в Софийския университет, има ги навсякъде.
Аз самата имах подобно преживяване (е не точно такова, малко, може би доста по-брутално, но ви казвам че не е лесно да се пребориш с последствията от него. Така че, хора, моля Ви замислете се над това. Не оставяйте някой да ви притиска в ъгъла и да ви използва само защото си мислите, че нямате избор или пък че никой не би ви повярвал. Не се предавайте, а се борете. Винаги има начин такива хора да бъдат наказани!!!!!!! По един или друг начин!!!!!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: =]  
АвторSalve (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 16:54



А някъде мога ли да намеря видеото в нета?

0



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Koraнeв]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 20:25



Ами вие ако вкарате в затвора всички мъже какво ще стане? Мъжете трябва да свалят жените, а не обратното, нали така? Или и в дискотеката е социален тормоз? Да не говорим, че момичето му се натискаше умишлено. Освен това, ако изгоните всички учители, как после момичетата ще завършват? Ако саво жени са преподавателки ще им е доста трудно да преминат.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Дa]  
Авторfaith (Нерегистриран)
Публикувано08.12.07 23:29



"Ами вие ако вкарате в затвора всички мъже какво ще стане? Мъжете трябва да свалят жените, а не обратното, нали така? Или и в дискотеката е социален тормоз?"

Абе, мозък, това е сексуално ИЗНУДВАНЕ. В дискотеката не ти казват "ако не ми дойдеш 'на гости', няма да получиш дипломата си", нали? РАЗЛИКАТА Е ОЧЕВИДНА. Фактът, че не я виждаш, говори много зле за ума ти. Както и онова, което предполага последното ти изречение...





Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: faith]  
АвторДa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 09:37



Да, така е. Но ако изгонят всички учители мъже, как после момичетата ще завършват? Ако само жени са преподавателки ще им е доста трудно да преминат, но пък по-лесно за момчетата.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: faraona]  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 14:47



Az sym bez dumi, ne znam kakwo moga da kaja, no towa ne e 100% edinstweniya prepodawatel, koito se xyzpolzwa ot slujebnoto si myasto. Nadyawam se takiwa prepodawateli da gi hwanat i da gi zatworyat... Kак може да си преподавател и да вършиш подобни изнудвания ей това, не мога да си обясня..



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: Salve]  
Автор== (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 14:57













Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: sleepless]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано09.12.07 15:09



Да, не е прав. Но и Господари на ефира изпростяха с тези интервюта. Някак си не са те предаването да прави това. Или греша? По-добре да си бяха останали само с телевизионните гафове. Да направят специално предаване на Мавриков, отделно от Господарите. И без това интересът е по-голям!



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: A]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 12:05



Браво на момичето!
Аз съм бивша студентка от ТУ "София" - Филиал Пловдив. В машинните специалности имаше 1 преподавател, който по същият начин тормозеше момичетата. Всички преподаватели го знаеха. Сумати пъти го привикваха на разговори при декани, ректори ииии.........НИЩО.
Тази година 1 студент го утрепа/умъртви/, защото тормозел приятелката му.
Та питам аз.....трябваше ли да се стигне до убийство след 15 години гавра върху студентки/а може и да са повече/ за да се "отървем" от изрода?????????
Да не говорим, че сега момчето ще го излежава....

Аз имах късмета да уча електротехническа специалност, но много мои колежки и приятелки от машинните специалности чак им се плачеше от този.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: ==]  
Автор miavita (новак)
Публикувано10.12.07 12:52



И аяз имах подобен случай като студентка.В унивеситета се знаеше за този преподавател,но какво от това.Пет пъти се явявях на изпит при него ,след отказа ми ,но така се разду историята в ВУЗ-а ,че се принуди да ме пусне и завърших.И знаете ли какво стана ?! Купил със сина си къща в провинцията. Синът на бившия собственик не бил съгласен с продажбата на баща си ,дошъл и ги убил - моя бивш преподавател и сина му. Не съм пожелавала ,в никакъв случай , да му се случи такова нещо ,но ......



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: SUNY]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 13:27



Какви са имената на умъртвения?



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: _]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 16:00



Ох, аз за съжаление имена не помня, а и този не ми е преподавал, обаче още се говори за него в Пловдивския клон на Техн.Университет. Ако попиташ някой познат няма начин да не ти разкаже случката. Доста се шумя около това убийство




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.