Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 17.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: A]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 12:05



Браво на момичето!
Аз съм бивша студентка от ТУ "София" - Филиал Пловдив. В машинните специалности имаше 1 преподавател, който по същият начин тормозеше момичетата. Всички преподаватели го знаеха. Сумати пъти го привикваха на разговори при декани, ректори ииии.........НИЩО.
Тази година 1 студент го утрепа/умъртви/, защото тормозел приятелката му.
Та питам аз.....трябваше ли да се стигне до убийство след 15 години гавра върху студентки/а може и да са повече/ за да се "отървем" от изрода?????????
Да не говорим, че сега момчето ще го излежава....

Аз имах късмета да уча електротехническа специалност, но много мои колежки и приятелки от машинните специалности чак им се плачеше от този.



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: ==]  
Автор miavita (новак)
Публикувано10.12.07 12:52



И аяз имах подобен случай като студентка.В унивеситета се знаеше за този преподавател,но какво от това.Пет пъти се явявях на изпит при него ,след отказа ми ,но така се разду историята в ВУЗ-а ,че се принуди да ме пусне и завърших.И знаете ли какво стана ?! Купил със сина си къща в провинцията. Синът на бившия собственик не бил съгласен с продажбата на баща си ,дошъл и ги убил - моя бивш преподавател и сина му. Не съм пожелавала ,в никакъв случай , да му се случи такова нещо ,но ......



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: SUNY]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 13:27



Какви са имената на умъртвения?



Тема Re: За сексуалния тормоз от доцентанови [re: _]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 16:00



Ох, аз за съжаление имена не помня, а и този не ми е преподавал, обаче още се говори за него в Пловдивския клон на Техн.Университет. Ако попиташ някой познат няма начин да не ти разкаже случката. Доста се шумя около това убийство




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.