Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 22.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Колко са актуални репортажите на Мавриковнови  
АвторSando (Нерегистриран)
Публикувано07.11.06 22:09



Докога Мавриков ще се занимава с нищожни дребни риби....Имам чувството, че истинските виновници и злободневните теми остават на заден план и едва ли ще ги видим някога на екрана.



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Sando]  
Авторз (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 13:34



г



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Sando]  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 19:02



Mavrikov e gotin, za6toto edinstven re6ava problemite na obiknoveniya ne6tasten 4ove4ec-nastradal se dovolno v skapanata ni darjava.



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриков [re: krasi]  
АвторДиди (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 18:06



Той работи по поръчка на някого, ако снима един добър репортаж след това идват няколко поръчкови, за който някой си плаща! Каквото и да говорят, все пак ства дума за пари





Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Диди]  
Авторzeros (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 17:56



Еее човека си изкарва хляба както може, са като е журналист да не е самоубиец та да се занимава с големите риби.

Ма все пак има богата телевизия зад гърба и продуценти с пари не знам кво се прави се на мишка. Иначе на повече от 2 пъти в седмица предаването забозява, нема как.



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Sando]  
Авторbardukov (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 20:08



az sam bardukov i gazami e mn zvukov male male vijte go mavrikov e tuk nima rima udarima



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: krasi]  
Авторrevolucion (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 01:41



ne e vajno dali toi e gotin,za6toto tova si mu e li4en porblem!vajnoto e,4e si e izbral,po edna ili druga pri4ina,da raboti na stranata na spravedlivostta.(samo edin neveja na PATNAESET ,moje da ne e naqsno,4e tozi kogoto vijda na ekrana,ne avtor na ideqta,kamo li puk za mnogoto pari!!!)ta taka...kojto iska da se zasqgat PO VAJNI problemi,da MU pi6e za tqh i gotovo!sled tova,ako ne se otzove nikoj,6e murmorim i opluvame po forumite navolq!
are!
4e ve4e mi pisna ot nedovolnici,koito ne si murdat zadnika da napravqt ne6to hubavo,ama 4e6at ezici po cql den kak drugite sa krivi !!!



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Sando]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 18:05



А тоя е гъзоблизец!



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Sando]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 21:15



И дребните риби имат нужда от... внимание. Защото тормозят други дребни по твоята скАла хора.



Тема Re: Колко са актуални репортажите на Мавриковнови [re: Sando]  
АвторANi (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 12:12



Mavrikov e dubil!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.