Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 28.09.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема MAG SELENAнови  
АвторPlovdiv (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 16:13



Eto vi o6te edna tema za edna gleda4ka - proslovutata MAG SELENA! Ot izvestno vreme vodi borba s potrebitelite na forum.magicaura.com kato obqvqva, 4e tq e v edna liniq s Hristos, Buda i 6iva, naslednica na Vanga! V sy6toto vreme vijte kakav ezik izpolzva: http://magicaura.com/forum/viewtopic.php?t=4591&postdays=0&postorder=asc&start=30

Sy6to za spravka mojete da vidite i neiniq sait, kadeto ima po6tenska kutiq, ne adres, kakto i sait4eto i prodava neinata kniga i amuleti ot maja i Mag Jivin - www.selenabg.com.

Tova li sa proslovutite le4iteli na Balgaria?!



Nadqvam se da poglednete celiq forum magicaura.com i 6te vidite izpolzvani ot neq obidi kam mnogo potrebiteli - tapanar, pikla, lud, kakto i mnogo po-seriozni, no... vsi4ko tova mojete i sami da go vidite ;)



Тема Re: MAG SELENAнови [re: Plovdiv]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 15:17



Леле, каква измамница! И безсрамница! И като пише "цени" в сайта, защо ги няма публикувани? Или и те са като на маг Джуна - 500 лева? Ама какво са за тях 500 лева - едно нищо. Те толкова изкарват до обед само.





Тема Re: MAG SELENAнови [re: Плoвдивчaнин]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 13:53



Не искам да се представям,че ме е срам, но тая мошенничка миналото лято ме завлече с 1500 лв. като не само не ми помогна ами ми и навреди. Принуди ме да взема парите чрез кредит да й ги дам а после ме плаши и със съд ако не спра да си искам парите обратно.

. После ми прати един колет, в който пишеше че има диаманти представете си.С познати предположихме че това е измама за да гарантира пред пощата че вместо пари ми връща диаманти и да ме изкара и длъжник. Наглостта и е върха просто.Добре че не взех колета защото със сигурност зад него се криеше някаква коварна измама.Парите ги прежалих вече но едва ли съм единствения завлечен.



Тема Re: MAG SELENA [re: koko]  
Автор Dead_Man (непознат )
Публикувано29.09.07 00:58



Аве аз такива знаеш ли как ги мразя! Ако съм на твойто място потребителю отивам и я коля като диво прасе аз за 1500 лева човек мога да го разфасовам! Пък на тая такива магии мога да и дам че ще ги сънува и в задгробния си живот!! Тия магове могат да си го на*укат на майка си у п***ата!! Айде да не продължавам че........как изобщо може да отивате при такива хора много Ви се чудя чесно!! Ако се чудите къде да си давате парите че дайте ги на мене бе да му е*а м****та!!





Тема Re: MAG SELENAнови [re: Dead_Man]  
АвторKиpчo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.07 21:14



имам роднина дето работи в психиатрията, и от него научих че тая ми ти Селена, е чест посетител там, сина й също с тежка форма на шизофрения.



Тема Re: MAG SELENAнови [re: Kиpчo]  
Авторindigo** (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 14:28



Радостно е ,че тука виждам будни хора.Аз самият се опитах да отворя очите на хората ,но тази злодейка и нейният луличко са за затвора.Просто трябва някой да им разбие тъпите муцуни и да не ги жали ама въобще

Добре ,че не живея в София.Все пак можем да направим едно малко репортажче със скрити камери и да я разнищим и раздуем ,защо не и с приятно ми е Мавриков ,ще бъде страхотно



Тема Re: MAG SELENAнови [re: Kиpчo]  
Авторindigo** (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 14:33



Не само е чест посетител в психиатрията ,ами и нарича всеки трети потребител или неудобен -шизофреник.И с какво е помогнала въпросната селяндурка,освен че плаши със съд навред я мислят за луда ,не че не е.Мене с някви дистанционни щеше да ме убива или изключва ,ахахах

Тая куковица м..... и ...да ......!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.