Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:11 13.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!  
АвторДypбakoв (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 00:04



1.Селска визия!
2.Взима се МнООООООООго насериозно!
3.Даже и за евродепутат се кандидатира...

Все пак "Господарите" не е предаване за повинциалисти...и както ти го бяха написали в един сходен постинг по-горе:лицето"Будоаров" просто е лош Пи Ар за иначе хубавото предаване!



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторevro deputkat (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 14:00



ole ole pazi boje sliapo da progledne tozi bardukov i za deputat li se predlaga bre iavno mom4eto sled kato stana izvesten na garba na celiat ekip se e vzel mnogo naseriozno,znaete li ima dvama reporteri i te sa mavrikov i kurdov, az gi znam o6te ot sladko otma6tenie tova sa horata drugite sa paraziti ,molia obarnete vnimania na burgaskia drugar mai se poosra navsiakade i da spre da reketira nujdae6titese ot pomo6t ot va6iat efir i da ne se hvalia kolko mnogo se ima s rakovodnite postove v televiziata



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: evro deputkat]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано09.06.07 09:28



Izprostqvate skupi hora!Ne govorete neshta za koito ne ste sigurni!Nikoi ne e dlujen da haresva drug,ama chak da klevetite,stavate jalki!Bydete zdravi!





Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: BARDUKOV]  
Авторkmet bardukin (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 14:39



oho zna4i vaprosniat kandidat evro deputat denono6tno sledi tuk dali niakoi niama da spodeli ne6to za nego, iavno e dosta guzen tozi bardukov male kolko jialka kartinka e tova mom4e ot deputatskata lista ,ako niakoi ne se 4ustva nasran niama da se moli tuk da ne go klevetiat ,a kogato sabira6e na horata po 3 bona za magazin4e za ruma vbyrgasne be6e tolkova pritesnen hora cial byrgas mu znae na tozi prostotiata s kakav konkurs go izbrahte be elate v hotel balgaria da mu vidite darjianieto ama sas skrita kamera i togava mu pusnete materiala da vidim dali 6te ima kakvo da kaje



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: kmet bardukin]  
Авторsa6ko (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 01:07



znaete li kolko e dobar bardukov be daje me nakara da glasyvam tuk za nego ina4e 6te mi zatvori magazina za suveniri kvo da se pravi i az os strah glasyvam golem gaz e toi,vse se hvali 4e ekipa sa mu na gosti na more u tiah bez pari



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: sa6ko]  
АвторReplay (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 02:29



Вас ма сън не ви хваща да пишете против Бардуков. Завистта е много лошо явление. И е по-страшна за тези които я притежават отколкото за този на когото завиждат. Успех на Бардуков, а вие ако си нямате друга работа продължавайте да пишете.



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: Replay]  
Авторkent (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 13:17



znae6 li uvajiaema zavijda se na niakoi koito e pokazal ka4estva ane kato tvoia bardukov za dva dena i mnogo na otvoren da se pravi kav e toi jiurnalist artist ili politik mai e 6izofrenik ,da vi eva v 6matkite selski pak li cialo pomorie e v zalata za net uslugi are elami na men da mi kaje6 5 bona za reportaj da vidi6 kav 6te ti go navra v ustata



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторani-a (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 14:56



Ave selqci kak ne ve e sram da govorite takiva prostotii ili se namirate samo na prikazka v toq forum

????? Vie kakvo zavijdateli na mom4eto ?



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: kent]  
АвторReplay (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 21:49



Позволи ми да съм малко по-наясно от теб с такива неща. Съмнявам се някой да предложи 5 000 лв подкуп за подобен репортаж. За тази сума може да си порача почти 2 платени репортажа по някоя от националните телевизии. С толкова пари всеки ще предпочете да рекламира себе си, а не да прави сечка на друг. Така че, не говори наизуст. Колкото до това с какво ще се занимава Бардуков си е лично негов проблем. Смятам че всеки човек сам за себе си може да прецени дали му харесва или не. Колкото и отговора да напишеш в този форум по този въпрос, пак си остава твое мнение, а за самия Бардуков нищо няма да се промени !



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: ani-a]  
Авторkent (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 13:20



oho opredeleno si li4i 4e ste zapoznati s tarifi i cifri da ne si saprugata na bardukov 4e tolkova si se pritesnila za nego mn si elementarna v za6titata za tova dali e korumpiran da i to mnogo i za kratko vreme mislia 4e e redno da se pozainteresuvat sledstvenire organi a dali v nacionalna televizia reklamata e poskapa ili platenite reportaji molia molia gospodari naefira e s nai visok reitihg ne se pravete na ludi i sprete da reketirate burgas 4e skoro moje da se ponamerim



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторmagi (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 04:01



magi razkarai go tozi grozen mizernik koito se nasra za edna godina toi mai mn si poviarva tizi cvetovno neizvesten seliak



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: magi]  
Авторpiseto (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 00:18



eho kak ste ,mili hora iskam da vi kajia edno toi tozi bardukov taka ili ina4e si e mi6ka i si trae kato prase v kartofi ne razbiram producentite za6to ne napraviat edno razsledvane na tezi mnenia i da nameriat niakoi drug v burgas ima pone 1000 po inteligentni kandidati i neka niakoi kaje toi kak se e dokopal do tova mestence dali ne e spal niakoi v negovata nasrana koliba na moreto boje mn ste elementarni vie ot sofeto, mavrikov mi e ok a kurdov iskam da si go prasna v legloto 6toto mn me vazbujda kato maj ne sam samo az no ako imam variant 6te mu vzema silicata ciala no6t .



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 13:11



NERAZBRAXTELI CE MAGI NE RESHAVA V GOSPODARITE, KOLI I BESI JUDY (brat na Magi))



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: maria]  
Авторeli4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 17:40



da vi kajia vsi4kite ste edni smotaniaci mai golemite mangizi gi pribirat producentite a ne reporterite imam si na4ini da se ubedia v tova a i znam 4e nikoga nikoi ne zastava zad reporterite ako niakoi gi pritisne za ne6to ,te sa samo edna ma6ia za interesi na 6efovete i ako ne sa udobni gi mahat ,kakto stana s deivid a sled tova naliavo i na diasno razpravit kolko bil golem pianica ami kato e takav za6to go darjiahte dve godini be .





Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: eli4ka]  
Авторgotin (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 02:43



ei dolni i proskubani pedali,moje da e vsichko,no pone Bradukov se dyrji na nivo i ne vi se e vyrzal na akyla da vi eba maikata dolni nedorazviti pigmei!"eli4ka" vi go kaza mnogo pravilno,nai gotiniq si beshe i si ostava Deivid!Shto se otnasq do Bardukov,da ima kakvo da uchi,no pone se starae.Snimal sym s nego repotaj idioti i sa mu predlagali podaryci nai obiknovenni na stoinost ne poveche ot 10 leva i toi ne gi e vzemal!E dano napusne pyk belkim dolni i nezadovoleni pederasi kato vas da sprat da pylnqt s gluposti inache gotiniq forum!





Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: gotin]  
Авторkorekt (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 13:26



alo ne se govori taka de selo are hodete se 6ibaite s tvoia bardukov niakade kakvo sa mu predlagali znaem i ne e bilo po deset leva ami ,da kato iskat da go po4erpiat horata za deset leva pada golem smiah za6toto cial burgas znae 4e to vzima po 10000 leva ai ne da ne si misli 4e e zalepnal za stola na tova miasto ,ai imam mn po gramotni reporteri ot nego v burgas./



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: korekt]  
Авторpedi (Нерегистриран)
Публикувано01.07.07 05:42



znaeteli vijdam 4e si pi6ete ta re6ih i az da si kajiA mnenieto bardukov e selian i mn se pravi na golem,A E carvul kato me zapla6va 4e e nai vajniat v gospodaRI NA EFIRA ARE BE TAPANAR ZVEMI SE VIJ KVA SVATBA VDIGNA ZA 5 LEVA I MAI SI POMISLI 4E KATO SE POKAZA DVA PATI NA EKRANA SI MN USPEL ARE NEKA SE SETI6 4E IMA6 DA MI SE IZPLATI6 ZA PREDI DVE GODINI ZA EDNA USLUGA V TV TO ARE SETISE AI PARI SAM TI DAL



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: pedi]  
Авторpedal (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 02:50



are da vzemete da se pozastrelqte malko a!evala na bardukov uspqlo e momcheto i pokazatelno e tova ne za kolko leva mu e svatbata95 leva,a uj vzemal podkupi v hilqdi),a che tolkova vreme e tema na razgovor za vas!A edin chovek naistina e uspql togava kogato horata go govorqt.Moite pozdravleniq Bardukov ti uspq i sym sigurna che mojesh oshte i shte go postignesh!badi jiv i zdrav!A na ostanalite prodaljavaite v sushtiq duh,vie shte si ostanete nishi i v kalta a horata pokrai vas i ludata vi zloba i zavist shte se razvivat!





Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторnetarpimo (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 00:55



magiii mahni go tozi selski bek bardukov mn vze da si pozvoliava daje mi kaza 4e e 6ev na ekipavi za reportaji a az znam 4e e poslednata mi6ka



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторasen (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 02:55



tuk iavno nikoi ne vzema na seriono kakvo se pi6e ebati producentite,tozi bardukov vze na golem kmet da se pravi i mai mn ste tapi be alo , 4e izob6to ne podbirate kvi seliaci puskate kato nego cial burgas li nema koi da izberete.toia maznik pravi ve4e zabelejki i na cigankite po kenefite da ne mu vzemat po 20 stotinki



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: asen]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 18:11



abe neznam hora ama kato vi cheta glupostite,ako vzema da vi vqrvam shte si pomislq che i svirka ste mu vyrtqli na Bardukov!Ha ha ha





Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: fen]  
Авторgei (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 14:08



alo aide molia ne barkaite tozi groznik s geiovete osven 4e prili4a ka kon za ni6to drugo ne se se6tam



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: gei]  
Авторdimdukov (Нерегистриран)
Публикувано07.08.07 12:14



mili moi bardukov e mn s malak pen... a osven tova sam podo4yl 4e naskoro se ojeni po smetka cialo selo razbra 4e e nai uspeliat v televiziata/ maitap de ,molia ne obijdaite pedigri,,pal pi4ovete s nego, toi i za pedal ne stava samo reketira naivnite seliaci okolo burgas



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: dimdukov]  
Авторpederastite (Нерегистриран)
Публикувано26.08.07 05:22



vijte kakvo ne ni mislite za bardukovci ta nie pederastite sme mnogo majki mom4eta to da vi go mu6k,at v zad,,nika ne e rabota za seliaci kato bardukov ili iznudva4i kato nego, nie predlagame da go izla4im za na6 kakndidat selski kmet to i bez tova mom4eto se buta i za evro deputtat ave nali znaem pogovorkata za konia i jiabata male male i toia go davat po televizora tolkova li niama v burgas koi da snima i toi reportaji 4e toia selianin se natrapva uspeh horica ot burgas s va6iat pederast



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изринови [re: BARDUKOV]  
Авторsased (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 03:25



e are stiga be bardukov ta koi si ti be mi6ka ne izvestna are da go duha6 be batko na kav se napravi be utrepan seliak i sitga s tova badete zdravi i bez teb 6te se opravim



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторdj dimo (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 07:07



bardukov e za moito selo za kenefa



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: Дypбakoв]  
Авторdjudi (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 21:07



bardukove gnusen gei i iznudva4



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: djudi]  
Авторburgas (Нерегистриран)
Публикувано17.09.07 01:05



ne znam kav e toia bardukov 4e tolkova li nema drugi ot fakulteta izberete nekoi pone s vizia mani 4e toia e laino ami i carvul pravi se na mn mil i dobar a e seliak



Тема Re: Маги,не разкарвай Бардуков,ами направо го изритай!нови [re: burgas]  
Авторizbori (Нерегистриран)
Публикувано28.09.07 09:53



eho kak ste be alo bravobe evala toia tapak bardukov na levo ia na desno se hvali 4e e top jurnalist i kak vi e izpolzval za tramplin, a sega da si stane kmet na va6 grab ,parvo vsi4ki go znaem 4e e narkoman ai 4e e gaden i jialak kradec i iznudva4




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.