Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:56 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Песеннови  
АвторZaio (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 22:51



Ако сте гледали тази вечер предаването, накрая пуснаха една песен - завършваща. "Сама, златен пясък(или блясък)....цялата любов...." и някви такива? Може ли да ми кажете как се казва и на кой е? Мерси!



Тема Re: Песеннови [re: Zaio]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:54



и на мен също ми трябва таази песен. Ако някой каже как се казва и на кой е ще съм му много благодарен!!! 10х предварително



Тема Re: Песеннови [re: Zaio]  
Авторexotikboy (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 21:47



Savina - Edna e pesenta na email nema da q prashtam





Тема Re: Песеннови [re: Zaio]  
АвторSweet Desire (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 21:38



Как се казва песента,на която танцуват адреналинките??В нея се пееше нещо"Не знам коя съм искам да избягам!Събирам време и в мен го разпилявам...А ти си всичко не спирам да те искам!.."и т.н. много ви моля който знае как се казва да каже



Тема Re: Песен [re: Sweet Desire]  
Авторmiss freestyler (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 08:10



Казва се Йоана-Друга но не съвсем. Ето ти линкче : http://m-b0x.com:8080/mp3/audio_and_video/pop/bulgarian/ioana/www.m-b0x.com_ioana_-_druga,_no_ne_syvsem.mp3
Да ти е сладко




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.