Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 26.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Простотията на "Господарите"  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано20.03.07 20:19



"Готсподари на ефира", а? Със старирането на предаването си имахте претенция, че ще се борите с простотията в ефира. В началото оставихте зрителите с впечатлението, че най-после се е намерил някой, който да осъжда подигравката с тях. А в какво се изодихте само няколко години по-късно? Сами се превърнахте в това, срещу което се бяхте обявили първоначално. Вместо да се борите за по-стойностни предавания, вместо, като едни истински госодари на ефира, да осъждате, заливащата ни от всякъде простащина, вие самите започнахте постоянно да бълвате такава. И шегите ви са такива, и глупавите етюди, предназначени единствено за запълване на времето. Хващате се за обикновени лапсуси, но не смеете да възразите срещу цели предавания, надсмиващи се над хората, не директно, а с цялото си съдържание, което подценява зрителите, вярвайки, че те наистина са толкова глупави, за да може простащината да ги забавлява. И самите вие повярвахте в това и се певърнахте в същите мижитурки като тези, които ежедневно усмивате.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Авторзopo (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 22:16



да се изкажа за водещите пенсионери:
Абе сульовцииии, защо сте накарали тия дядовци да се правят на олигофрени? Забавно ли ви е на вас? Струва ли ви се, че на някой му е забавно? Кое по дяволите му е смешното?

Не трябваше ли дедовците да си пазят достойнстовото и като ги видя да си кажа - браво, достойни, забавни, жизнени. За разлика от тези смачканите, сърдити и угрижени (има от какво), които виждам всеки ден.

Пфу!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Авторredsonya (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 22:26



БРАВО!!! Че се намери някой да го каже най-после!!!!
П.П. За дядовците също ще се съглася. Анорексичните полуголи иначе не лощи момичета - също бих критикувала. Тва предаване се изроди прекалено много!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Автор crazystoyo (непознат )
Публикувано27.03.07 10:47



Хахахахаха

,защо ли ми приличате на далеч небезизвестният Юлиян Вучков (Голямата изцепка . ).Дори използвате същите изрази.
Оставете Господарите на ефира да ни забавляват.Тези,на които не им харесва да не ги гледат.

Редактирано от crazystoyo на 27.03.07 10:49.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Авторroko (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 12:48



Aaz da si priznaq nqkoi ot kritikuva6tite mi se storiha dosta pateti4ni , mai mai izpolzvaha nqkoi zau4eni frazi.
Parvo napomnqm 4e nikoi ot nas ne e zadaljen da pi6e vav forumi i ne trqbva da go pravqt na vsqka cena , dori kogato nqma kakvo da kajat. V tezi slu4ai e po-dobre da se trae.
Ako nqkoi smqta ,4e 6outo ne struva i e prosta6ko i t.n. nqma griji - prosto smenq kanala , izbira ne6to , koeto da prilqga na visokoto mu intelektualno nivo i tolkoz!
A v interes na istinata , izvestno e , 4e i humorat e vid intelekt i se iska pone malko um za da bude razbran.Vsa6nost tezi kritiki pokazvat 4e nqkoi ne razbirat humora na predavaneto , a sled kato ima takiva , to zna4i e nqkav inteligenten humor.
Leleee kolko umen sam bil,,,tctctcttctc


AIde , aide 4ao 4e me zabole glavata m kam 3-4 4asa go mislih tova!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: roko]  
АвторДe дa знaм (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 19:29



Абе Захариев! Айде у десно и да те няма! Писна ми от евтината ти самореклама

Те еба у некадърника



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Дe дa знaм]  
АвторRed Guy (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 12:24



Кой Захариев? СЕСаджията ли?





Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: crazystoyo]  
АвторПoмияpи (Нерегистриран)
Публикувано29.03.07 22:14



Ей тъпак не сравнявай тези мишки с професора който е много над нивото на много журналисти в България които ги е страх да нарекът нещата с истинските им имена или повечето са слуги на управляващите това ли е журналистиката в България.





Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Пoмияpи]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано30.03.07 04:06



Аааааа, пич, само за Вучков не ми говори. Ако има нещо, заради което все още ги уважавам тия, то е именно заради тормоза над индивиди като Вучков. Незнайно кой го обявил за професор и се мисли за бог, а не е нищо повече от поредната издънка, избиваща комплексите си върху всеки, който се опита дори минимално да го коригира, да не говорим ако дръзне някой да му отправи истинска забележка. И това ако не е болезненото чувство за недооцененост на псевдо-интелектуалеза....?!



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: roko]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано30.03.07 04:17



Прав си друже, дали да го гледам или не избирам сам. И както казах и в началото (но явно не четеш внимателно), в началото го гледах. Може би грешката все пак си е моя, че съм очаквал повече от тези, иначе добри актьори.
А щом съм писал, при това съм отворил цяла тема, значи не е да съм нямал какво да кажа. А имам мнение за нещо, именно форумът е мястото, където това мнение може и би трябвало да бъде изразено.
Колкото до хумора и неговото разбиране или неразбиране... Разбирам им прекрасно хумора и именно това не ми харесва. Ще ми се да не го разбирах, така може би щях и да му се изкефя. Това, че човек разбира нещо, не го прави по-съдържателно.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано30.03.07 07:47



аз вече не ги гледам. затъпяха много с тия сценки. ако реша да се посмея на Вучков мога да гледам директно него 2-3 минути.

който го може - да го духа


Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторroko (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 10:44



Imenno sadarjatelnite ne6ta predpolagat da budat razbrani , a kak se kefi6 na humor ako ne go razbira6 , ne mi e savsem qsno.Az uvajavam 4ujdoto mnenie , ot4itaiki i kolko e vajno to da se izrazqva otkrito.I vse pak napomnqm , 4e vseki e svoboden da gleda kakvoto iska.Nima se nadqva6 kato sporim po tozi vapros da ustanovim istinata?Ne!Tova nqma da stane .Drevnite filosofi ne sa bili izcqlo pravi kato sa kazali "v spora se rajda istinata" , za6toto v na6iq naprimer nqma da se rodi istina.Abe vaob6te po toq vapros obektivna istina nqma , a samo subektivna - na men mi dopata ne6to , a sa6toto na teb ne ti dopada. Raznoobrazieto e edno ot nai hubavite ne6ta ne sveta , predpostavkata da se razvivame , taka 4e ne te vinq 4e ima6 razli4no ot moeto mnenie.
Vse pak ako ne haresva6 edno ili drugo predavane ima smisal da pi6e6 tova vav foruma samo ako poso4i6 konkretniq problem i o6te po-dobre na4ina po koito spored teb moje da se razre6i.





Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
АвторUrBaNGirL (Нерегистриран)
Публикувано04.04.07 22:29



vyob6te ne smqtam 4e "gospodarite" sa se prevyrnali v smotanqci! te sa strahotni profisionaisti i mn dobri vode6ti!!umeqt da si vyr6at rabotata!ne gi uprekvaite z prostotii!6tom predavaneto june tolkova uspeh godini na red i pe4eli novi zriteli vsqka poredna ve4er,zna4i prostotiqta im e umestna i navreme slojena!nikoga ne sa prekalqvali s prostotiqta i uprecite(kato izklu4im Kaleko Aleko,na 4iito obraz ne mu e v tova predavane mqstoto)





Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 22:31



Желая да изкажа въсмушението си от темата за измамеминия англичанин от гр. Средец. Той тоя умник, като няма доверие в правосъдието ни и въобще в българите защо въобще е дошъл в България. Ако му е толкова свидна и хубава Англия да си беше стоял у дома. Но по-сташното е, че на такъв идиот, който не си е направил труда да си прочете договора му се дава национален ефир и защо се получава това, защото е англичанин или защото се превръщаме в роби на тия скотове.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: crazystoyo]  
Авторkailas (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 00:45



ХаресваХМЕ ги, а сега найстина се изчаластриха. Съветът да не ги гледаме е неуместен, защото подобно предаване ни е нужно като коректив на тоталната тъпотия от екрана. Единственото добро, което господарите правят за да озаптят пошлостта, е ироничното им отношение към така нареченото шоу Биг Брадър.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
Авторkailas (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 00:57



Ако в обществото ни имаше повече хора като Вучков, те щяха да култивират подобните на теб, Шамаш, които се смеят на това, че на друг някой му се присмиват.Ако стане грешка и някога влезеш в библиотека, провери колко книги има от Вучков. Той е рядък ерудит, а грешките на езика са съвсем друга работа. А ти, както виждам си истински българин- някой е направил впечатление и давай да го усмиваме и подиграваме



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: kailas]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано07.04.07 02:29



Ха ха ха! Също като Вучков, доста прибързано съдиш за хората. На ироничното ти подмятане за библиотеката, ще кажа само, че в Народна библиотека съм почти всеки ден и ако ти от време на време наминаваш от там, може дори и да се засечем някой път.

Но дааа той и господин "професора" постоянно дава съвети на зрителите си, да вземат да прочетат някоя и друга книжка. Това естествено е прекрасно, но не и когато нещо не знаеш за човека, който стои от другата страна (било то на телефона или - на компютъра). Още по-малко пък - когато го правиш с едно подчертано на превъзходство и надменност, каквито не рядко се забелязват при Вучков. Само глупакът определя себе си за всезнаещ. Истински мъдрият никога не подцинява дори тези, които смята за глупави и никога не си позволява лукса да постави някого по-долу от себе си. Всичко това, при проф. Вучков е обърнато. Или поне това се забелязва от излъчваните от Господари на ефира откъси защото, признавам си, цяло негово предаване никога не съм гледал. Просто не мога да изтърпя начина, по който той всячески унижава зрителите си. Но още по-любопитни са аргументите, с които го прави - обикновено за "пълни кретени" биват обявявани тези които просто са си позволили да изкажат мнение различно от неговото (естествено не им се оставя възможност да обяснят защо мислят по един или друг начин). Също така, моментално биват грубо отрязвани хора, дръзнали да отправят критика към него самия, както и такива, на които по гласа им личи, че явно още не са надхвърлили 30-35 години. И какво излиза? Че според "професора" млад = идиот, а всеки, който не споделя мнението му, сякаш нарушава изконно вселенски правило. Не вярвам да успееш да ме убедиш, че това не е поведение на човек с чувство на недооцененост.
Колкото до броя книги на проф. Вучков...... Няма значение колко книги той написал. Това колко голям човек си личи не от това колко и какво пишеш, а от начина, по-който говориш. Буда например не е написал нито една книга. Същото важи и за великия философ Сократ, както ако щеш и за самия Христос. А Мухаммад дори е бил неграмотен. И това са хора, стоящи в основата на големи философски течения, накои от които изродени по-късно в религии, но това е тема на съвсем различен разговор. Исках само да покажа, че не количеството написани книги трябва да биде мерилото, чрез което да се определя до колко е качествен или не, даден човек.



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Шaмaш]  
АвторKailas (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 12:53



Шамаш, признавам, че прибързано те иронизирах, но бях провокиран и донякъде огорчен. Паказваш страхотен стил в изказа, както и задрави аргументи. Но, на каква база отричаш професора след като казваш, че не си го гледал? В случая ти приличаш на него, аз на теб, а ти на мен- всеки отрича другия без да го познава.
Какво лошо има в това, че професора хока и затваря телефона на онези, които се обаждат с единствената цел да псуват. Това не е унизяване, а отпращане там, където им е мястото- в кръчмата. Както той сам казва- В това предаване обменяме мнения,но и се учем на отношения...
С тези си критики, не смяташ ли че приличаш на господарите, които често критикуват само защото трябва да критикуват. Съвсем друг е въпроса, че понякога става дума и за творческа немощ при тях.
П.П. Ако бях на мястото на професора щях да заведа дело за плагиатство срещу Нова телевизия. "Гледам и не вярвам на ушите си"- това е логото,мотото..на онази отврат Биг Брадър. Ти как мислиш?



Тема Re: Простотията на "Господарите"нови [re: Kailas]  
Автор Шaмaш (непознат)
Публикувано07.04.07 15:44



Както забелязваш, темата съм я пуснал именно по отношение на "Господарите". Колкото до Vip и Big Brother...... просто още не съм им докопал форума






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.