Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 01.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "pop idol" или "чалга сеир"нови  
Автор bobmarley (непознат )
Публикувано06.03.07 12:38



не мога да разбера защо няма цяло предаване за шоуто на славчо след като то си е един грандиозен гаф!!взел славчо една силиконова вещица дето да го слуша и айде наще предаване ще правим!Да ама какво .......?????щели таланти да търсят????е видях ги как ги търсят:
Славчо:много си талантливо мойто момиче ама ша та оставим за другата година щото не знаеш кво да правиш с гласа си!????????


Силиконката:и на мен много ми хареса но ще ти дам моето "позитивно не"????
Е за какво търсене на таланти си говорим след като на славчо журито пуска само тея дето славчо си ги хареса ама той завалията и той не знае какво иска-един щото искал да пее на срабски-айде ЧАО,на срабски в сърбия.следващия що не бил пял на сръбски-айде чао??????
Абе с 2 думи ЕБАТИ ОЛИГОФРЕНИЯТА.Съжалявам че не отидох на тея кастинги.не мога да пея но поне щях в очите да му кажа на плешивия марсианец колко ми е противен и то не само на мен!





Тема Спор нема - тва си енови [re: bobmarley]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 15:15



"чалга сеир" ала "Слави гениалния" .

Тия тъпунгери от т.нар.жури са ебати слагачите ! Не стига че правят всичко само за да угодят на Славито, ами и се хилят през 2/3-ти от времето на тъпите му лиготии ! Не , не се хилят - кикотят се като хубавици на купон ! Баси посредствеността , ми то в едно Читалище по художествена самодейност ше направят по-добро шоу бееееееееее.



Тема Re: Спор нема - тва си енови [re: koko]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 15:39



basi i tapacite v tva juri i zaebi drugoto ama ne moje da se podigrava6 na vseki kooito vlezne v staqta i to po nai brutalen na4in jiv stram za slavito det se pi6e BALGARIN PATRIOT patriot ama v nqkoi dr jivot ....4ek mi se povdiga ot taq papla4!!!!!!!





Тема Re: Спор нема - тва си е [re: koko]  
Авторslavigenialnia (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 06:45



абе хора къв ви е проблема със слави . не можете ли да раюзберете че същия мюзик аидъл е копие на стар академи или как там беше! хею знам за вас но на мен лично ми е забавно да ги гледам .





И хора не бъдете зависливи!!!





Тема хехе, Голем смех !нови [re: slavigenialnia]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 19:38



За кво да му завиждаме на Слави бе . За кухата му тиква ли, за простотията ли или за бездарието му като водещ, продуцент, певец, артист, музикален педагог, жури и квото се сетиш ?





Тема Re: "pop idol" или "чалга сеир"нови [re: bobmarley]  
АвторJik Tak (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 19:55



Беге бе смешник, я си гледай мизерните господари и лапай некой дебел.



Тема Ама не са само Господарите бееенови [re: Jik Tak]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 20:32



Аз гледам всички готини шоута по най-добрата НОВА телевизия ! А ти лапай мухите по БТВ !





Тема Re: "pop idol" или "чалга сеир"нови [re: bobmarley]  
Автор ollya (непознат )
Публикувано09.03.07 23:05



само иван и андрей са Идолите.. други нЕмаааа






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.