Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 08.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови  
Авторes (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 12:36



Не може така!

Става въпрос за вчерашното издание на Стани богат с участието на тризначките или може би с участието на Ники Кънчев и водещи - тризначките, което може спокойно да се озаглави - Стани глупак! Само още не мога да се начудя, кой е глупакът в случая?! Че тризначките са ограничени - спор няма, но трябваше ли Ники Кънчев да се изявява по този начин? Ние Ники те знаем теб, колко си начетен. Не беше нужно да се изтъкваш на гърба на русите госпожици и да правиш всички останали участници за смях, отговаряйки им на елементарните въпроси, за дечица в 4-ти клас! Срамота!

Надявам се, че Господарите няма да останат безмълвни по този повод и ще направят нещо по въопроса, защотото НЕ МОЖЕ ТАКА!



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: es]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано19.01.07 13:17



тризначките са, както казва един мой приятел за такива хуманоиди: "бог взел, бог взел". честно казано, не знам на кого му е хрумнало, че са красиви. грозни са и невероятно прости.

а Ники Кънчев, предполагам, се прави на палячо, защото е такъв сценария. аз не му гледам предаванията, в които участват разни от други предавания на Нова Телевизия. скука.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Авторrиrи (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 14:19



Тризначките наистина мноооооооого се изложиха. КАК МОЖЕ ДА НЕ ЗНАЯТ КАКВО Е ГЛАГОЛ????

Направо срамота...



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: es]  
Автор pakosnica (непознат )
Публикувано21.01.07 16:48



Аз този ден бях на работа цяла вечер и за голямо мое съжаление изпуснах предаването с тризначките. Много ме е яд, защото са полуграмотни и сигурно е било много забавно. Може ли някой да ми каже дали успяха да стигнат до въпрос за 500 лв и изобщо с каква сума си тръгнаха???



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: es]  
Автор***** (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 10:45



Не разбирам как е възможно телевизия претедираща за национална да допусне такава излагация.И на кастинга за подбор на участници по какви критерии се избира даден участник.Ако е по това,което досега показаха тризначките-СРАМОТА!



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: *****]  
АвторAM (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 11:14



СТИГА БЕ ХОРА ТОВА НАПРАВО Е БЕЗ ДУМИ. ТЕ НЕ СА ПОЛУГРАМОТНИ, А СА НЕГРАМОТНИ. АМА ТЕЗИ ДЕТО ИМА ДАДАХА ПАРИЧКИТЕ СА ЗА СМЯХ. ДЕЦАТА МИ СА СМЯЛИ А И АЗ ИМ ДАДАХ ДОБЪР ПРИМЕР ЗАЩО ТРЯБВА ДА СЕ УЧИ.



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: es]  
Автор pakosnica (непознат )
Публикувано24.01.07 14:39



Ха - ха, преди 2 дни гледах в "Господари на ефира" откъси от участието на тризначките и се оказах напълно права в предположението си - било е наистина страшно забавно и много съжалявам, че съм го изпуснала.
А че са полуграмотни - да, сбъркала съм, изглежда наистина са почти напълно неграмотни. Иначе за това издание на Биг Брадър то се видя, че нарочно всички са ги избирали по един общ критерий - ниска интелигентност и ниска образованост или пълна липса и на едното и на другото. Но не виждам нищо срамно за организаторите на шоуто - с нискоинтелигентни или направо полуумни хора в България / а и не само/ е пълно. Те просто са показали реалността, това е.



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: AM]  
Авторbbb (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 11:01



Очевидно аудиторията на господари на ефира се състои от мнооооого интеригентни хора от типа бог дал бог дал ЕВАЛА пък тези дето си дават пример на децата, че трябва да се учат, напразно си губят времето, то децата приличат на родителите, като са си природно интелигентни, няма проблем



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: pakosnica]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 11:29



За някои може да е смешно това което видяхме и чухме с участието на тризначките , но аз мисля , че всъщност е и много тъжно!!!!!



Тема Re: ИЗЦЕПКИТЕ НА НИКИ КЪНЧЕВ!нови [re: ***]  
Автор pakosnica (непознат )
Публикувано01.02.07 20:20



Es, цялата българска действителност е много тъжна. Най - меко казано. Да бяха само тризначките, с мед да ги намажеш.
И да, в простодушието си и пълната си неграмотност те са повече смехотворни, отколкото нещо друго. За разлика от една друга, облечена в много пари и много власт /а често и в нелошо образование/ простащина, която е наистина страшна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.