Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Виновен ли е доктор Тричков?нови  
Автор gmirtch (непознат )
Публикувано22.02.07 12:43



Въобще не разбрах защо се заяйдате с човека. Съществуват лични лекари с много повече пациенти, има с по 3-4000. Много елементарно се ловите на гадните цигански номера. Това племе с нищо не допринася за държавата, а претенциите им са до небето.



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: gmirtch]  
Автор eeyoree (непознат )
Публикувано23.02.07 10:09



Не мисля, че доктора е виновен, напротив. Самият д-р Тричков е трябвало да се обади на Господарите с молба за репортаж-как може да оставят един лекар да носи сам отговорност за жителите на ЧЕТИРИ села! Да не е слънце да огрее навсякъде.И защо думите на мангалите в случая се приемат за 100% истина? Нека да докажат,че наистина са го търсили по gsm и стационарен телефон, и никой не е отговарял,та тогава да се прави репортаж.
И въобще-моля, по-полека с лекарите! Напоследък нагласата е да ги изкарат по-черни от дявола, без никой да се замисли,че: 1. За 99% от поразиите в здравеопазването е виновна т.нар. Здравна Каса /баси корупцията и бюрокрация безпросветна/ и ЗМ. 2. Колко хора от нас всички са коректни пациенти и как се отнасят към лекарите.
Лично аз уважавам безкрайно много професията /по-точно призванието/ на лекарите и мед. сестри.Който много реве, я да вземе да си скъса задника от мин.10 години учене,доп.квалификация, практика и т.н., да поноси подобна отговорност, да поработи малко за жълти стотинки-да видим после ще си отвори ли плювалника!
P.S. Не съм лекар, нямам близки и/или роднини лекари или мед.сестри.



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: gmirtch]  
Автордивнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 15:46



Някой пита ли се изобщо,какво означава да си непрекъснато на разположение на разни дебилни мангали?Че той докторът- даже много съхранен и отговорен ми се вижда.Тоя репортер,дето едва ли си е дал зор за нещо ,най-напред да разбере какво значи да завършиш медицина,колко труд и нерви са това-и то за да се завреш в някакви миризливи села,с още по миризливи пациенти,за НИКАКВИ ПАРИ.Тъпите идиоти да не лаят,щото ако си иде тоя доктор,ще стоят години без никакъв,както е в много други села.А пък някой от умните ни управници най-накрая да обясни кое е това животно или машина,което работи 365 дни в годината по 24 часа



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: eeyoree]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано23.02.07 15:48



Моля,моля!Има лекари и "лекари".Само преди седмица станах свидетел на ужасно грозна постъпка от страна на лекар хирург.Момче на видима възраст 14/15 години търсещо спешна помощ за разрязаната си и обилно кървяща ръка,бе буквално изгонено,защото не носело направление и здравната си книжка.Въпреки молбите му,лекаря и мед.сестрата му затръшнаха вратата като на куче.





Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: morska~valna]  
Автордивнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:00



Не съм застъпник на такива лекари вникакъв случай,но мястото на момчето е било в спешен травматологичен кабинет,а хирургът за да го зашие и превърже ще изразходва време и консумативи,които сам си е закупил и които никой няма да му върне,щото здравната каса плаща само срещу направление,да не говорим пък колко от тях изобщо не плаща.Но категоричносъм против грубостта въввсичките и проявления



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: morska~valna]  
Автор eeyoree (непознат )
Публикувано23.02.07 16:06



Направление? Здравна книжка? Я прочети пак по-горе-за 99% от поразиите отговорност носят здравната каса и МЗ.
Всички се убиват да разказват/преразказват/пре-пре-преразказват случки за некоректно лекарско поведение, ама рядко някой описва как доктор Еди-кой си му е спасил здравето/живота.
Тук май важи едно основно маркетингово правило:Ако човек не е доволен от нещо го казва на 10 свои познати. Ако е доволен-само на един!



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: eeyoree]  
Автордивнa (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 16:22



Ейй,толкова е гот,че някой мисли обективно.Като ни е толкова зле здравеопазването,а пък и лекарите не ги бива,защо всички търчат от чужбина тука да се лекуват?Ами защото там за не чак толкова качествена услуга си плащаш солено,.А в Швеция потребителската такса е 30 евро./Знам,че им е по-висок стандарта,ама все пак.../ май само тук остана безплатен обяда.И това за съжаление пък е повод за корупция.Дано скоро разберем,че не са ни нужни унизени лекари...



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: дивнa]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано23.02.07 17:18



защо всички търчат от чужбина тука да се лекуват?

Нещо бъркаш

Аз от тука търча по чужбина,щото ми е мил живота.Докато умните се наумуват,лудите се налудуват,гробищата се пълнятКакво е виновен пациента,че някой не си гледа работата



Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков?нови [re: morska~valna]  
Автор eeyoree (непознат )
Публикувано23.02.07 18:27



Как успя да отсъдиш толкова лесно,че "някой не си гледа работата"? С медицинско образование ли си,че даваш оценка за работа, от която нямаш понятие?
А, и не съм чул някъде гробищата да пустеят.





Тема Re: Виновен ли е доктор Тричков? [re: eeyoree]  
Авторбoлeн (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 19:01



А ти защо гледаш на нещата само от едната им страна?Жената сигурно е имала предвид под някой не си гледа работата и двете страни.А,че допринасят гробищата да се пълнят заради неразбориите от същите тия две страни-спор едва ли може да има............та нали и самия доктор от репортажа го каза






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.