Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 05.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: angel]  
Автормилeнka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:51



аз казвам да спечели Бърдуков,ще ти стискам палци,да ги смачкаш чули/





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: милeнka]  
Авторsofia (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 21:36



Tozi narkoman Bardukov, deto se drogira s sluziteli ot "Gospodarite", imali obrazovanie?
P.S. Da spre da iska pari na horata za reportaz. I da se obrazova kompleksara ot Sozopol, a ne ot Burgas kakto se predstavia.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: sofia]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано19.02.07 02:26



Образувание има-КИЛИЙНО!ПАК ПО ДОБРЕ ОТ ТВОЕТО!Колко пари ти е искал на теб бе злобарче?Аре стига интриги вече а?





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Авторdidka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 02:43



Ti ma kiflo(za sofia stava vypros)poglejdala li si se skoro.Zlobarka takava.Oт Бардуков по страхотен човек няма.Така,че затваряи си устата да не дойда аз да ти я затворя





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: didka]  
Автордидoцa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 02:46



От Бардуков по-готин нямааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: дидoцa]  
Авторgospodarite (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:32



Bardukov da zasneme niakoi stoinosten reportaz, vmesto da pishe lozungi za se be si.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: gospodarite]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 16:12



Bardukov naistina e dostoen za uvajenie



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: az]  
АвторFenka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 19:30



Oh mi6ka takava , e toia bardukov a i kato gledam 4asovete na mailite deto si glasuva sam za sebesi se vijda i ot nai goleniat idiot to biva ama prez dve minuto vse za nego niakoi 6te se seti 4e da vleze da glasuva are Ebisi maikata be drisnia neugledna byrgaska koite izlaga i tebe 4e si reporter vzemi si zaga6ti rizkata deto vse si s neia carvul , MAVRIKOV i KUURDOOV sa nai iakite pi4ove i pone ne si glasuvat sami za sebesi



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: Fenka]  
АвторDANKO (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 19:35



vij az si mislia 4e mai sam si glasyva mom4eto no 4e e nai korumpirania spor niama , toia e iskal na ba6tami 2000 marki da mu snima edin material za edna sergiika na slan4ev briag , pone tova e na !!110 procenta idiot za men VASETO i Stef4o kur4ev sa dobri kur4ev ili kurdov mi e iak o6te ot sladko otma6tenie a ina4e baiadjia gi goni i se ponasirat kato mu vidiat pogleda



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: DANKO]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано19.02.07 20:16



Здравейте,ето ме, аз съм Бардуков!Данко и фенка хубаво е и вие да видите през колко време си пишете и се сещате за мен!Нямах намерение да се включа във форума но две са причините за които размислих,първо да Ви благодаря за подкрепата към моите колеги защото наистина са много добри и колкото и нескромно да звучи по принцип в екипа като се замисля чак некадърни няма!Е мове би има какво да учим,но не се сещам някой да се е родил ненаучен!Данко,защо не ме подсетиш кой беше бащати и кога му поисках лудия подкуп от 2000 марки,макар че никога не съм ги колекционирал!И по принцип винаги от "Господари на ефира"сме били прозрачни и е редно сигналите за нередности да ги подавате именно в офиса ни или на посочените в сайта телефони за връзка!Относно лозунгите и без това не ми стига времето,камоли да се занимавам с реклама!Благодаря за вниманието и се извинявам ако съм засегнал някой!Останете със здраве и не забравяйте,всяка вечер от 22.00ч.Рачков и Мъйнов за готови да ви развеселят-БЕЗПЛАТНО:-)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.