Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 05.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: koko]  
АвторGalka Svalka (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 19:14



Da si kajia 4estno parvo triabva da mi e simpati4en edin reporter togava i da go zagledam po konkretno kak si var6i rabotata sigurno tezi koito si kazvat mnenieto 4e Stef4o kurdov e nai dobriat si go svaliat e pri men ne e taka ne go svaliam za6toto ne moga da go imam ,no mai 4e si e nai na miasto ,az sam na4o godini no na da6teriami i dopada i mai 4e i dvete si go haresvame ai familiata mu e ok pak i si e ok kato majiaga .,ne sam vijdala niakoi da mu se ligavi respektiragi mnogo iako.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Galka Svalka]  
Авторmimito (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 12:52



******Според вас кой е най-готиния репортер на Господари?
Naj-gotin e reportera ot Blagoevgrad - Kalin Kamenov



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторRei (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 17:46



Te gotini, ama ako napravite edin blic pomejdu im shte se vidi koi kakvo predstavlqva naj-dobre



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторdesperado (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 09:36



Eiiiiii....Kamenov ot Blagoevgrad e nai-to4niq pi4, koito poznavam!
Davai bace, ma4kai pomiqrite......



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: desperado]  
Авторmed sestra (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 11:15



Nali ne si mislite 4e poznavam li4no niakoi ot reporterite ,te pove4eto sa svetovno neizvestni osven Kurdov i Mavrikov ,edna zvezda se stava za mnogo vreme i tezi novite spored men ne biva da vlizat v klasacita pone za sega taka mili4ki parvo se dokajete ,ina4e mom4eto s famialiata koiato me kara da si fantaziram KURDOVV mi e ok ,li4no na men .



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: desperado]  
Авторkompleksiran v neta (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 11:18



ei ma ,6matke kato iska6 da se ebe6 s kurdov si go svalia drugade az pak moje da go iskam celia samo za men kurdov ,e na parvo miasto .



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторludiq (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 22:01



spored men e mavrikov mnogo qk mnogo mi haresva





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторLusko (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 22:59



Varbanov ot Tarnovo. Nishto che nemoje da kazva R she se nauchi a i veche e palnoleten



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.02.07 07:04



Дейвид, макар и бивш.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторValntinka (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 10:29



Za men Mavrikov i Kurdov sa nai gotinite e to za kurdov e iasno toi si e tejka artileria o6te ot skrita kamera gi razbiva6e ai e pi4 na misato, a i tezi novite da im kajia s edin dva reportajia za razni ulici ne se stava reporter i toia bardukov dali se kape alo halvadjian vzemi merki deee




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.