Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:54 20.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Според вас кой е най-готиния репортер на Господари  
АвторVooDoo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 23:43



Според мен е Мавриков. Винаги усмихнат и тарсещ истината !



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторReebox (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 10:00



Spored men kaleko aleko Rachkov xaxaxaxaxaxaxaxa





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Reebox]  
Авторveli (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:41



za men e kurdov mnogo e gotin i ima izla4vane na majkar



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторGlarus (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 18:41



Samo Bardukov e nomer 1 !



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторMetaLPower (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 18:48



Според мен Димитър Върбанов от Велико Търново се представя доста добре и направо разцепва! Също така смятам, че неговите репортажи са най-интересни!!! Давай, Митко в същия дух!





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Glarus]  
Автор[ColD][BlooD] (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 19:42



Димитър Върбанов от Велико Търново е номер 1





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Автор_BuLlDoG_ (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 20:01



si4kite sa nenormalni ve :~) izrodi ot sqkade :~)))





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: _BuLlDoG_]  
Авторstrastnata (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 20:50



to ot iasno po iasno 4e v tazi klasacia si triabva i staj kurdov i mavrikov sa na 1 vo miasto za drugite e rano izob6to da im se spomenava imeto neka se dokajiat parvo nali taka , i da vi kaji nai me vazbujda kato go gledam kurdov mnogo mi e simpati4en malko kato boiko boricov mi izglejda ,ai stigavi tolkova



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: strastnata]  
АвторRaiko (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 01:29



To e qsno che tuk vseki e pristrasten za nqkogo. Spored men vseki reporter si ima harakternite dobri i loshi kachestva i vseki e dobar s neshto. Kato cqlo mi haresvat !



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 08:59



Всеки има нещо свое и посвоему е готин



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: koko]  
АвторGalka Svalka (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 19:14



Da si kajia 4estno parvo triabva da mi e simpati4en edin reporter togava i da go zagledam po konkretno kak si var6i rabotata sigurno tezi koito si kazvat mnenieto 4e Stef4o kurdov e nai dobriat si go svaliat e pri men ne e taka ne go svaliam za6toto ne moga da go imam ,no mai 4e si e nai na miasto ,az sam na4o godini no na da6teriami i dopada i mai 4e i dvete si go haresvame ai familiata mu e ok pak i si e ok kato majiaga .,ne sam vijdala niakoi da mu se ligavi respektiragi mnogo iako.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Galka Svalka]  
Авторmimito (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 12:52



******Според вас кой е най-готиния репортер на Господари?
Naj-gotin e reportera ot Blagoevgrad - Kalin Kamenov



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторRei (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 17:46



Te gotini, ama ako napravite edin blic pomejdu im shte se vidi koi kakvo predstavlqva naj-dobre



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторdesperado (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 09:36



Eiiiiii....Kamenov ot Blagoevgrad e nai-to4niq pi4, koito poznavam!
Davai bace, ma4kai pomiqrite......



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: desperado]  
Авторmed sestra (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 11:15



Nali ne si mislite 4e poznavam li4no niakoi ot reporterite ,te pove4eto sa svetovno neizvestni osven Kurdov i Mavrikov ,edna zvezda se stava za mnogo vreme i tezi novite spored men ne biva da vlizat v klasacita pone za sega taka mili4ki parvo se dokajete ,ina4e mom4eto s famialiata koiato me kara da si fantaziram KURDOVV mi e ok ,li4no na men .



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: desperado]  
Авторkompleksiran v neta (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 11:18



ei ma ,6matke kato iska6 da se ebe6 s kurdov si go svalia drugade az pak moje da go iskam celia samo za men kurdov ,e na parvo miasto .



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторludiq (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 22:01



spored men e mavrikov mnogo qk mnogo mi haresva





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторLusko (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 22:59



Varbanov ot Tarnovo. Nishto che nemoje da kazva R she se nauchi a i veche e palnoleten



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.02.07 07:04



Дейвид, макар и бивш.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторValntinka (Нерегистриран)
Публикувано14.02.07 10:29



Za men Mavrikov i Kurdov sa nai gotinite e to za kurdov e iasno toi si e tejka artileria o6te ot skrita kamera gi razbiva6e ai e pi4 na misato, a i tezi novite da im kajia s edin dva reportajia za razni ulici ne se stava reporter i toia bardukov dali se kape alo halvadjian vzemi merki deee



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: Valntinka]  
Авторfurgi (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 15:52



Spored men......, tova predavane ima nujda ot po-inteligentni lica!



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторSaiman Gankstera (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 00:47



Spored men nai-gotiniqt reporter e Dimityr Vyrbanov.Do sega vsi4kite mu reportaji sa mi haresali.Mom4eto e mnogo pekano i si razbira ot rabotata





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Автормaлe (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 02:35



Абе хора полудяхте ли?Ами че един от тия не става!Първо говорят неразбираемо,второ нямат визия и трето ами че те са пълна обществена издънка,като например Курдов,ами че той е заборчнял на толкова хора,една от тях е братовчедка ми,която се върна от гърция и този докато не и изцеди парите не я остави!И ходи на рождения ден на предаването с нейния автомобил!Абе не стават всичките!



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: мaлe]  
Авторhui v no6ta (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 03:15



Znaeteli mili jeni vie koito hodite do garcia i se ebete s maje v balgaria , za takiva kato vas dumata moral mai e nepoznata ,tazi kurva koiato se motae6e okolo kurdov i go izpolzva6e samo dokato toi i uredi licenz za edin salon za kozmetika v plovdiv a ina4e si ima maj a i bravotov4edi kakto sami se hvaliat i skat da se izkarat mnogo po4tenni na garba na kurdov, kato si ima maj taia kurva kav go tarsi s nego ai dete ima6e mai 4e salonai e do nas i kato gi gledah mai tia go izpozva6e 4oveka ,to biva seliaci am 4ak tolkova kato tia koito samo se 4udiat kak da se slojiat na niakoi izvesten i posle da prikazvat,za men Kurdov e nomer edno a mi6kite sa si mis6ki za6toto samo di6iat praha ,6te vi kaji edno na prosti hora ne moje6 da im ugodi6 da ne se okaje 4e tia taia selianka e nazad s materiala a ne kurdov te tia celia rod sa obarkani o6te ot kakto sa se rodili ,iavno tuk si e miasto za psihopatski mneiania da go duhat tezi deto samo zavijdat



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: мaлe]  
АвторKurva ot garcia (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 03:23



Ave mai osven da povtariate kav bil kurdov mai niamate malko smelost da si priznaete 4e e pi4 ili taka vi e po lesno onaia bila mnogo izpolzvana ami da si e stoiala pri deteto a bratov4eda i da ne si misli 4e Kurdov e tolkova lesena hapka i mai 4e e goliama slu4ainost na 4oveka deto e hodil s takiva kato neia i sega bratov4edite mai se 4ustvat nelovko to cialo selo si ia znae ta i za i bratov4eda kade be6e kato sa si hodili ama mai se e ponasral ot kurdov 6toto si e maj na miasto ,i samo s edin pogled gi kara da se napikavat drisniarite ,no ina4e tuk mojete da hulite ami vzemete i vie ne6to napravete ta da vi vidim ,nai lesno e da si svetovna utaika i da opliuva6 koi e ob6testven genii i ko kakv e are fak



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: мaлe]  
Авторpolic (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 03:32



Eho samo iskam da vi kaji 4e Kurdov vinagi e bil nomer edno a i nali znaete v bg vinagi kradeca vika drajte kradeca za tia deto se ma4iat da capat mom4eto ide re4 .sega iskam da vi kajia 4e NCSBOB triabva da vi proveri mailite i kato obijdate da si polu4ite zaslujenoto po sadeben red molia zapoznaite se s zakonite v tazi darjiava ,i ne si mislete 4e ste anonimni samo s edna molba moje da se napravi ot kade idvat pismata vi i kato se mislite za golemi ob6testveni pi4ove vzemete si riskuvaite jivota vie a ne kurdov da vi e vinoven za tova 4e na taia kurva majia ne i go e slagal a se e ebala s kurdov i sega kato e guzna pred rodata se opravdava s nego kato i bil v pove4e da ne se ehar4ila ,i na taia kurva 6te i kajia kato e iznudvala celia grad za pari sega mai i triabva ot kade da se opravdae are da ne se opitvate da se pravite na niakvi ,Kurdov e pi4 i e kato tank napravo gi razbiva to e iasno 4e zavit vinagi ima



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: polic]  
Авторtrifon zarezan (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:25



Калинчо от Благоевград е най-готиния репортер!



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: trifon zarezan]  
АвторGrezdiiana (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 18:16



Mnogo molia da me izvinite no nai me kefi STEFAN KURDOV,,,,mom4eto si e mnogo seksi i sas sportna figura vijdam go 4esto mnogo mie simpati4en fse pak i viziata e vajna



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Авторdidka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 14:28



Spored men nai-gotiniia reporter e БАРДУКОВ.Няма друг като него,страшен пич





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Авторianko (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 14:34



Razbira se ,4e nai-gotiniia e Bardukov.Makar i ot skoro v Gospodari na efira,toi ni pokaza kakvo da si strafoten reporter.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторBardukov (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 14:58



6toto e mnoo qk pi4 i opredeleno si razbira ot rabotata.De da ima6e pove4e reporteri kato nego.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:00



Бърдуков е най якия ви репортер



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Автормитko (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:03



Бърдуков



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: Bardukov]  
АвторSasho (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:03



Bardukov mnogo iasno iska li ppitane.Toia 4ovek e superrrrrrrrrrrrr



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:04



Spored men e Bardukov-stra6en simpatqga,razbira6t ot rabotata si.:)))



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Glarus]  
Авторhjgyth (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 15:48



Bardukov rulz



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Автордoбpинa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:25



за мен най добрият репортер на господарите е младият господин Бърдуков



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:26



давам моят глас за великия Бърдуков



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Цвeти]  
АвторИлийkaтa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:42



номер едно ще е великия Бърдуков,нали си е от Бургас



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторangel (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:48



spored men BARDUKOV.Toi e gotin i mlad pi4..............I osven tova e ot nai-gotinia grad BURGASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: angel]  
Автормилeнka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 20:51



аз казвам да спечели Бърдуков,ще ти стискам палци,да ги смачкаш чули/





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: милeнka]  
Авторsofia (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 21:36



Tozi narkoman Bardukov, deto se drogira s sluziteli ot "Gospodarite", imali obrazovanie?
P.S. Da spre da iska pari na horata za reportaz. I da se obrazova kompleksara ot Sozopol, a ne ot Burgas kakto se predstavia.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: sofia]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано19.02.07 02:26



Образувание има-КИЛИЙНО!ПАК ПО ДОБРЕ ОТ ТВОЕТО!Колко пари ти е искал на теб бе злобарче?Аре стига интриги вече а?





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Авторdidka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 02:43



Ti ma kiflo(za sofia stava vypros)poglejdala li si se skoro.Zlobarka takava.Oт Бардуков по страхотен човек няма.Така,че затваряи си устата да не дойда аз да ти я затворя





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: didka]  
Автордидoцa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 02:46



От Бардуков по-готин нямааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: дидoцa]  
Авторgospodarite (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:32



Bardukov da zasneme niakoi stoinosten reportaz, vmesto da pishe lozungi za se be si.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: gospodarite]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 16:12



Bardukov naistina e dostoen za uvajenie



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: az]  
АвторFenka (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 19:30



Oh mi6ka takava , e toia bardukov a i kato gledam 4asovete na mailite deto si glasuva sam za sebesi se vijda i ot nai goleniat idiot to biva ama prez dve minuto vse za nego niakoi 6te se seti 4e da vleze da glasuva are Ebisi maikata be drisnia neugledna byrgaska koite izlaga i tebe 4e si reporter vzemi si zaga6ti rizkata deto vse si s neia carvul , MAVRIKOV i KUURDOOV sa nai iakite pi4ove i pone ne si glasuvat sami za sebesi



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: Fenka]  
АвторDANKO (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 19:35



vij az si mislia 4e mai sam si glasyva mom4eto no 4e e nai korumpirania spor niama , toia e iskal na ba6tami 2000 marki da mu snima edin material za edna sergiika na slan4ev briag , pone tova e na !!110 procenta idiot za men VASETO i Stef4o kur4ev sa dobri kur4ev ili kurdov mi e iak o6te ot sladko otma6tenie a ina4e baiadjia gi goni i se ponasirat kato mu vidiat pogleda



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: DANKO]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано19.02.07 20:16



Здравейте,ето ме, аз съм Бардуков!Данко и фенка хубаво е и вие да видите през колко време си пишете и се сещате за мен!Нямах намерение да се включа във форума но две са причините за които размислих,първо да Ви благодаря за подкрепата към моите колеги защото наистина са много добри и колкото и нескромно да звучи по принцип в екипа като се замисля чак некадърни няма!Е мове би има какво да учим,но не се сещам някой да се е родил ненаучен!Данко,защо не ме подсетиш кой беше бащати и кога му поисках лудия подкуп от 2000 марки,макар че никога не съм ги колекционирал!И по принцип винаги от "Господари на ефира"сме били прозрачни и е редно сигналите за нередности да ги подавате именно в офиса ни или на посочените в сайта телефони за връзка!Относно лозунгите и без това не ми стига времето,камоли да се занимавам с реклама!Благодаря за вниманието и се извинявам ако съм засегнал някой!Останете със здраве и не забравяйте,всяка вечер от 22.00ч.Рачков и Мъйнов за готови да ви развеселят-БЕЗПЛАТНО:-)





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: DANKO]  
Авторmvr (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 20:20



DANKO prati telefon na Gospodarite, za vruska s teb ako tozi izmekiar Bardukov e iskal pari na bashtati. Da se napravi reportaz po vasia kazus e negovo zadulzenie i e napulno bezplatno. Opisi slucea do producentite. Tozi levak ako naistina e zlopotrebil s imeto na predavaneto koeto veche 4-ri godini se gradi ot 100 choveka sred koito i Malin Krustev, Dimitur Rachkov, Zueka, Mainov, Mamalev, Deivid, Mavrikov i osht mnogo drugi, e vreme za istinata i samo istinata.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: mvr]  
Авторdidka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 22:06



Ne moga da vi razbera be hora,chudia vi se na akyla.Kak moje bez da poznavate daden chovek da pishete takiva neshta za nego?Shtqh da vi nareka pak zlobari,no vie ste neshto mnogo poveche.Vie ste edni neshtastni hora,koito mogat samo da bydat syjaliavani.
Za Bardukov niama da kazvam nishto,zashtoto koito go poznava znae,che toi e strashno dobyr i strahoten chovek,a tezi koito nego poznavat mogat samo da syjaliavat.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: didka]  
Авторvip (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 01:48



незнам за другите но мисля 4е бардуков е наи старателен винаги в репортажите, голям пи4 е и не му пука -така 4е го подкрепям напално
в бургас ги разништи направо -само така бардуков-браво-супер
трябват много бардуковци на българия--



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Bardukov]  
Автормoи (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 02:00



наи якия е бардуков-разказва им игрите.........само така...
аиде само така......

.........направо ги сваля на земята.......



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Galka Svalka]  
Автормoy (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 02:07



не е нужно да ти е симпати4ен- трябва да прави нешто за хората-
а репортажите на бардуков са то4но симпати4ни.......много е як.
баси 4овека не му пука....



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Grezdiiana]  
Авторs; klasa (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 02:13



не е важна визията а работата-незнам за курдов-

-------но - бардуков-------ги смля направо......

няма такав--баси----бравоооооооооооооооооо.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторkaloqn (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 02:21



samo s pritiskaneeee hte se opravi taq strana---------


---------a bardukov go pravi dobre....................super -daje



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: BARDUKOV]  
Авторkobra (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 02:27



bardukov e nai goteniq reporter v efira na balgariq----
trqbvattttttttttttttttttttttttttt mnogo katooooooo
tebbbbbbbb-------------------bardukov--samo ti i takiva kato teb hte se spravqt s
zakostinqlata sistemaaaaaa----------bravooooooooooooooo......


mnogo bardukovci trqbvat...............samo taka.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: kaloqn]  
Авторkmet (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 17:13



Bardukov mai mnogo so se stresal ne6to be mai guzen negonen biga6 mnogo stana aktiven ti ako ne be6e tolkova al4en za podkupi6te6e li da se obiasniava6 tolkova mnogo neka si napravit producentite izvodi na kakvo se dalji tazi masovost v tozi forum i za6toto se zastrahova6 mai ima za kakvo Va6ka selska are begao ot foruma i ne si butai m,aiznata fizionomia be



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: gospodarite]  
Автор6OO sel (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 18:21



moeto mnenie 4e toi pravi mnogo neshta...
i sa stoinostni negovite reportaji, stiga qvno da ima tema....
1 negov reportaj mi napravi mnogo silno vpe4atlenie v bolnicata,,
.............................utrepa ribata.........samo taka.......

the best.......------



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: kmet]  
Автормeтoдий (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 23:41



Какво ще кажеш да се научиш да пишеш,а кмете?СМЕШКО!!!ВИВА КУРДОВ И МАВРИКА!





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 00:29



spored men bardukov e nai goteniq reporter

....zashtoto e obektiven vav vsi4kite si reportaji.





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: мeтoдий]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 00:32



bardukov trqbva da go pokanqt pri slavi mislq 4e ima mnogo neshta da razkazva
za prejivqnite reportaji--super sa-------samo napred



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: DANKO]  
Авторmimeto (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 00:37



vijte q da ostavim li4nite drami nastrani koi kakvo iskal vajnoto e 4e mom4eto
pravi neshto taka 4e toi me kefi nai mnogo no mislq 4e ima tsennostna sistema
i 4uvstvo za otgovornost......glasuvam za bardukov....



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: мeтoдий]  
Авторburgas (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 00:30



znaeteli 4e mi pisna da 4eta gluposti za toia bardukov to mom4eto si e selian4e i mu li4i mai mnogo si e poviarval toia seliak be hora ,ima li producetni haide vzemete malko ne6tata pod kontrol to ne e vajno da se mota6 na ekrana samo s bezli4ni reportaji ,za honorar a a e nujno da se praviat zadalbo4eni temi ,to i na sepite stana iasno 4e bardukov si e nameril 5 tima seliani da mu puskat maili,znaeteli kakvo 6te vi kajia po dobre ka4estvo otkolkoto koli4estvo,$MAVRIKOV $KURDOV tova sa vi dobrite, pi4ove te sa vi nai na miasto uspeh



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторiseto (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 17:14







Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторLlONl (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 03:52



NIAMA KAKVO DA GOVORIM VIE,CELIA EKIP STE N 1





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторMalkata (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 15:35



Mitko ot VT mi haresva na men, malak, sladak i nepretenciozen





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Malkata]  
АвторSteisi (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 20:42



NA men mi haresva nai ve4e gospodin KURdovvv ,,,,mnogo e seriozen 4oveka i ima izla4vane na maj koito trudno moje da se otkaje ot ne6to koeto e zahvanal i da vi kajia az sam go vijdala vav varnenskata reanimacia cial mesec,4oveka be6e mnogo pritesnen vseki den idva6e na cvijdane na niakoi blizak mojebi i mi se stori mnogo skromen 4oveka taka 4e mi se iska da mu pojelaia uspeh,A i na celia ekip superrr ste



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: [ColD][BlooD]]  
АвторЪ (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 01:37



Той не е ВъРбанов, той е ВъЪбанов:)))))))))))))))))))



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: дидoцa]  
Авторcl 5OO (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 20:24



bardukovvvvvvvvv -za men e nai goteniq





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
АвторGogimoto (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 00:59



Za sega i za sichki vremena Mavrikov e nomer 1...
Toi e choveka...
100% reporter



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: Gogimoto]  
Авторbardukov (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 16:17



Az sam nai gotiniat reporter vinagi usmihnat i s tevter moliavi izberete me men da mi se vdigne reitinga be hora 4e samo ot tuk se izka4vam kam slavata



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторфbHC (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 14:59



ZA MEN NA I GOTIANIAT REPORTER E KURDOOV I NAI SMELIAT MA4KA GI MIZERNICITE A TE TOVA ZASLUJIAVAT PO RANO GO MA4KAHA I NEGO SEGA E VA6 RED LAINARI



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: фbHC]  
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 15:07



STefko Kurdovski kur4EV SLADUR MIE nai to4niat



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторSTANKA (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 15:09



AZ SAM STANKA I SE DVIJIA S VLAKA



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: STANKA]  
АвторЖянa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 16:57



Mnogo me kefi Mavara i iskam blizna4eta ot nego a Kurdov e pi4 i iskam edno mom4ence a bardukov e mnogo grozen ne iskam deca ot nego i znam 4e si glasuva sam zatova bez nego toi i bez tova si ima glasove i to ot samiat nego



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: bardukov]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано05.03.07 19:38



Здравей,адаш.Колкото и дати се иска не можеш да станеш Бардуков,а относно рейтинга ти надали ще имаш успех,но аз ти давам един глас,за да не си валат:-)Гласувате,гласувате ама защо е нужно да плюете по адрес на хора които не ги познавате,Курдов го изкарахте егати и мизерника,е ако пишете това което ви се иска е друг въпрос,но е хубаво да си поискате нещо хубаво за вас самите,а не лошо за околните ви,сладки злобарчета:-)
П.С:Колкото и да ви е странно съм регистриран и влизам само с моето си име!До нови срещи!





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторve ce (Нерегистриран)
Публикувано06.03.07 19:06



KURDOOV e varha napravo gi razbiva i e mnogo gotin kato 4ovek ,koito razbira ot seriozni reportaji



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторgeleto (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 19:18



za nas ot sasedniat ofis nai gotin e di4o ot d 2



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: geleto]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 16:26



курдов



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторkrasKA (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 23:30



za men vsi4ki sa gotini no nai me kefi kurdov mnogo polojitelno izla4vane ima hem e seriozen hem e dobriak



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторoлиryфpeн (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 15:50



Несе сещам как му беше името ама оня с жълтата жилетка дето като полицай излезе ме накефи мноо дето с надписите на кирилицатя беше





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторoтбop (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 15:52



Всички сте готини бе





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторfigo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 16:59



naj-gotin e profesor vuchkov i dvete reporterki-adrenalinki na masite na gospodari na efira



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: figo]  
Авторbrendilita (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 13:37



men si me kefite no po princip mavrikov i kurdov nai ve4e simpati4en maj e



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: figo]  
Авторseksanka (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 13:42



Znaeteli stiga ste si hvalili samo rodninite i poznatite badete malko po obektivni be alo neka se gleda koi sa snimali nai iakite materiali i togava kakvo 6te se okage kurrrdov i mavrikov 4e sa nai gotini are stiga tolkova a tova za nadpisa na kolata si e 4isto pora4kov material ot lunata si li4i 4e toia smotlio deto se izjiviava za nekav e lapnal lev alo vzemete merki be



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: figo]  
АвторDjudi (Нерегистриран)
Публикувано09.04.07 13:45



Oho vijdam 4e mn atakuvate tarnovo ne biva taka de neka i mom4eto zabogatee malko ina4e stava za gei



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Djudi]  
АвторLambretta (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:19



Най-готиният репортер на "Господари на ефира" си остава Дейвид!!!
Не е ли най-голямият пич...след като се разхожда съвсем спокойно по улиците с непълнолетни момиченца...целувки,прегръдки,дискотечки.Няма да уточнявам от кой град съм,но съм го виждала с очите си и познавам момиченцето,което се ***** с него,много ясно,нали го дават по телевизията.Аз съм на 18 и си мисля,че е меко казано възмутително,защото трябва да е в затвора за педофилия!



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: Lambretta]  
Автор kaпpиз ()
Публикувано19.04.07 13:17



Какъв Дейвит?Най-готиния е калеко Алеко !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
АвторBOB (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 19:56



Само Мавриков!Приятнои ми е мавриков!





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: BOB]  
Авторsisi pisi (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 12:35



za men nai gotin e kurdoov mnogo me kefi kak gi zabiva a i e majkar men me vazbujda samo dokato go gledam ,sigurno e mn mil kato 4ovek li4i mu.



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: VooDoo]  
Авторzuzu (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 11:31



Vsichki sa THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Госпонови [re: zuzu]  
Авторfenka (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 17:43



kurdooooooov me kefi nai mnogo iskam da go probvam v legloto ubedena sam 4e e mn dobar v seksa ok



Тема Re: Според вас кой е най-готиния репортер на Господаринови [re: VooDoo]  
Авторmecheto (Нерегистриран)
Публикувано06.05.07 18:23



Разбира се,че Мавриков е най-готин:-)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.