Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема репортаж за шофьорските курсове  
Авторpuci (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:19



Много беше брутално отношението на Мавриков към инструктора, може ли да е такаъв простак този"репортер".Вече прекаляват с нападките си каъм хора, от които не зависят нещата.Защо не отидоха в ДАИ при тоя който взима реално парите??????????????



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:28



t



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторhassoman (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:28



направо нямам думи ?вместо да преследват изтинските крадци и мошенници вие направихте бедния човек за две стотинки, знаете ли че има хора като мене който разчитат само на това да си платят изпита и са им багодарни цял живот за това а господарите видяха лесна мишена и го изложиха пред цяла БЪЛГАРИЯ. АМИ КАКВО СТАНА С ИСТИНСКИТЕ МОШЕННИЦИ? ОТ ТЯХ ВЕ Е СТРАХ НАЛИ! абе чекиджий какво да кажа.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторa4i (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:39



napulno sam suglasen s vas!!!kolkoto i da haresvam MAVRIKOV,kolkoto i da e vinoven 4oveka,tova otno6enie be6e naistina otvratitelno!4ak mi stana jal!6tom se stigna do takova molene,zna4i ne6tata sa bili naistina seriozni i brutalni!!





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: hassoman]  
Авторvikmed (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:40



Истина е, че не е редно да се взимат подкупи, но не е и редно да се дават, в този смисъл, не по-малко виновен е и този който предлага пари. За мен обаче, постъпката на Мавриков, беше ГРОЗНА. Защо намериха точно този, а не някой от по-често срещаните инструктори - които при това поведение на Мавриков, щяха да го набият! Извинявайте много, ама да принудите бедния човек, независимо, че е вършил далавери, едвали не да се разплаче пред половин България си е е направо грозно. И това не беше Вальо Топлото, за когото това отношение, щеше да е малко. Това беше някаква дребна рибичка, която едва си поема въздух.
Направо много гадно ми стана за човека!



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторdaa (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 22:41



наистина голяма излагация!!!!! а бе все се питам защо все на "чичо Митко така му се случва" а на тея БАШ чичовците.......... а бе на умряало куче нож вадят. Такава ни е държавата и скоро няма да се оправим докато не се потърси отговорност от тези които предизвикват тази корупция. Защото това поколение е свикнало всичко да му е лесно и подредено,навсякъде да плащат и в университети и в училище и в казарма и за тн.тн.тн и да знаят че "с кинти всичко става"





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторsss (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:00



Тия господари са пълни пумияри, отрепки и боклуци!!!
Занимават се само с обикновенните хора, които се опитват да преживяват, защото могат да ги тормозят без последствия.
Аз лично съм се обаждал преди около година по телефоът относно българските медици, където някаква с един заспал бабешки глас, ме каза че за тях съдбата на медиците не представлява интерес и ми затвори телефона!!!
Такива боклуци като тия господари-пумияри трябва да бъдат до дупка.

Относно инструктора мога да кажа че изглежда добър човек, който действително се опитваше да направи услуга на тая тъпа крава и боклук дето го прецака.

Така е винаги който е добър и се опитва да помага го мислят за глупак и му се качват на главата, за това човек трябва да е груб егоит, ако иска да е добре и да го уважават.



Тема Вие сте пълни нещастницинови [re: sss]  
АвторПoлyдявaм (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:09



Алоууууууууууууууу!



Чшшшшшш!


Чета и подивявам! Как можете да защитавате тоя чичо Митко, бе!! Не виждате ли го каква путка заспала е. Взима паричките, а после мънка пред камерата. Че накрая и предлага "да даде нещо" на господарите.

Ами ако не му ги бяха дали как щяха да го хванат. Или дай да не се заяждаме с дребните душици дето прибират мангизи от курсистите. А утре като загине цяло семейство на пътя щото някой е дал книжка на пишман-шофьори ще си затворим очите и никой няма да е виновен.

Вие сте пълни нещастници, честно ви казвам!!!



Тема Не се притеснявай няма страшнонови [re: Пoлyдявaм]  
АвторTи cи cи лyд (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:18



Абе те си малоумен бе, като ти чета малоумното изказване се чудя има ли на къде повече да полудееш, а ако има става страшно





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: daa]  
АвторMart (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:21



И аз така си мислех като "puci", че ще стигнат до ДАИ, но уви...

а и от толкова инструктори точно тоя човечец намериха. ами самият той го каза че навсякъде е така и на него не му е приятно. за много неща беше прав човека. повечето инструктори нарочно режат курсистите за да им предложат пари в последствие. "чичо Митко" го каза в прав текст така и така се вземат пари защо ти трябваше да плащаш толкова за всичко....
такава е системата навсякъде и не мисля, че това беше най подходящия човек който трябваше да изобличат има къде къде по нагли и прости индивиди които наистина си го салужават. не че оправдавам стареца но такава е схемата навсякъде. единственото нещо в което може да го виним е защо не е тръгнал сам да се бори срещу тази система вместо да става част от нея.

за водещия нямам думи някой преди мен добре каза "на умряло куче нож..." . лесно е така да се "зъбиш" на безобиден и добродушен старец.

защо не разобличиха някой от ДАИ-КАТ и после да пробва със същото държание.

защото е мишка и комплексар!



Тема Re: Вие сте пълни нещастницинови [re: Пoлyдявaм]  
Авторлид (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 23:29



Брато рибата се вмирисва от към главата! Защо не стигнаха по нагоре а останаха на ниво "чичо Митко"? Той само го каза изпитващите дават хиляди левове за да станат изпитващи.



Тема Re: Вие сте пълни нещастницинови [re: лид]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 00:02



Жал ви е за "чичо Митко", нали?



Вероятно защото се отъждествявате с него. Дайте да приберем паричките тука, пък каквото ще да става... Еснафския манталитет си казва думата...



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 00:04



А ти какво очакваш - да го гали с перце ли? Браво на Мавриков, колкото и да не ми харесва. Настъпи го здраво по опашката, ама да не спира дотука!

Евала Мавриков!!!





Тема Лош е чичо Митко!!!нови [re: puci]  
АвторY-maria.com (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 00:27



y-maria.com това е адреса ннннннна фирмата надраскан из цяла София от драскачите на графити.Въпросната Мария е жена на Митко и плаща на драскачите да и правят реклама.Митко синът му и жена му делят наполовина подкупите с тези от ДАЙ.За какво тогава да го съжаляваме.Освен ,че е корумпиран той и фирмата му укриват доходи.Само глупак може да плаче за чичо Митко.Който го познава знае ,че той е вълк в "агнешка" кожа.Тези които плачат за него го правят защото са прости и не могат да изкарат изпита по нормалния начин.Точно за тях е добър чичо Митко!



Тема Re: Лош е чичо Митко!!!нови [re: Y-maria.com]  
Авторvikmed (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 00:59



Голям си разбирач. Нито плача, нито и да плача, го правя щото не мога да си взема книжката по нормалния начин или няква такава глупост. Като са решили да докажат колко е виновен чичо Митко, да го бяха направили качествено, да го бяха заснели как взима парите, как ги дава на някой даяджия или си ги прибира в джоба и после си ги харчи, нещо такова. А те ми снимат един полу-разплакан дядо ли е чичо ли е - който се моли за милост. И как да реагирам, като всичко което знам за чичоти Митко е това което показаха предния ден, а именно, някаква дребна рибка, която се държи благо дори и да е корумпиран, не мога да го намразя толкова, че изпълненията на Мавриков да ме зарадват. И това се отнася за повечето хора. За мен, чичоти Митко, ще си остане дребна рибка до публичното доказване на противното!
И после - да не ми се занимава Мавриков с тоя пенсионер, ами да беше отишъл да гепи някой изпитващ цървул, който е много по-виновен, и който може да те скъса, щото си се родил на 22 август!



Тема Много е лош тоя чичо Митко!!!нови [re: vikmed]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 01:11



И до изпитващите ще стигнат, спокойно! Ама нали трябва от хора като чичо Митко да се почне... Ебахти нещастниците!!!



Тема Re: Много е лош тоя чичо Митко!!!нови [re: Пoлyдяx]  
Авторvikmed (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 01:20



Tа ма прощаваш ма само в наща измислена действителност се почва от хора като чичо Митко. Така нищо не става. Почва се и се свършва от върховете, там където е основната власт. А другото е просто пилеене на време и хляб и зрелище за народа. Да почнеш от чичо Митко и да мислиш, че ще се справиш с проблема е като да се опиташ да прочистиш океана от китове като първо избиеш планктона!



Тема Чичо Митко е добър и човечен!!!нови [re: Y-maria.com]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 01:24



Има нещо което не разбирам.
Тази крава дето е недоволната от инструктора и се е обърнала към тези боклуци господари на ефира, каква и е идеята?
От какво точно е недоволна? Да не би инструктора да я къса на изпита? Да не би инструктора да е писал правилата за шофьорските изпити?
Тази тъпа измъчена крава е водена единственно от омраза с едно едничко намерение, да направи мръсно но добрият човек!
Явно е смотана, грозна, тъпа и има допълнителни умствени увреждания (това личи от начина по който говори) и целият свят и е крив.
Ако е имала някакво друго намерение е щала да подаде оплакване по съответният ред срещу изпитващия, който смята че нарочно я е скъсал. Ако е твърдо убедена че има качествата и уменията да вземе изпита, скъсали са я умишлено и жалбата и не е разгледана с необходимото внимание, тогава би могло да се обърне към медиите за съдействие.

А този мухльо репортера дето с всичката си наглост досажда и се мъкне след хората, какъв му е проблема че човека ходи след него и му се моли?



Тема Чичо Митко е мухълнови [re: Пpяkop]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 01:37



Пpяkop, и ти си мухъл грозен, защото наричаш момичето крава. Ако теб те одрусат със 150 лв и ти ще ходиш да хленчиш на Господарите.

Хаха - "добрият(забележете, с пълен член) човек". Чичо Митко ходи след репортера и му се моли защото е дребна душица...

А за това с жалбата просто нямам думи!



Тема Re: Чичо Митко е мухълнови [re: Пoлyдяx]  
Авторvikmed (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 01:49



ма, човек, какво, значи, изгоря със 150 лв. Кой я е скъсал чичо Митко?
Не я ли къса точно тази личност, която заслужаваше едно предаване да му се посвети - за даяджията говоря. И това, че чичоти Митко и е предложил да си плати - нали знаеш - не е луд тоя дет изяде зелника, а тоя дет му го даде. Не, че ми пука за Митковци и всякви такива, корумпирани душици... но беше грозно, да се хванеш и да унизиш по такъв начин човека. Просто ми се догади. И тук пак повтарям, не става дума за приятел или познат - а за един човечец, който е една съвсем дребна брънка в цялата мрежа оплетена и плетяща се, от хората, които стоят в сянка и лапат... големи суми! На тях да им се търси най-вече сметка.



Тема Re: Чичо Митко е мухълнови [re: vikmed]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 02:32



извода е че господарите на ефира търсят само евтина реклама и само това иначе нищо ни правят а най-вероятно не им дъжи да направят а според мен и те са в кюпа така че гарван грвано око нв вади остава да се заяждат само с дребните риби за реклама иначе и на тях някой им плаща да не живеят само като дишат чист въздух



Тема Отрепките съсипаха живота на добрият чичо Митконови [re: Пoлyдяx]  
АвторПpяkop (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 07:49



Абе бръмбърчо,
ами тая измъчена крава не я видях да дава пари на когото и да било бе за какви 150лв говориш.
Никой не я е карал или заставял или принуждавал или изнудвал да дава пари за каквото и да е било но когото и да било бе!!!

Човека искаше да и спести пари а не да я набута!!! Ти глух ли си тъп ли си или и двете??? Не е хубаво човек да е злобен!

И каква видяхме реално? Някъква тъпа измъчена крава, всички са и криви защото е малоумна и решава да прецака някой, и си избира добрият чавек, че така и е най-лесно и удобно.
Ама не спазва реда, правилата и закона и затова не подава жалба по съответния ред а хуква да пълни гушите на тези мършояди господари на ефира.
На тая и на тия не им ли е ясна че щом искат да набедят някой за нещо е хубаво да го направят по съответния за това законен ред!!!!

Как тея ухапляци не ги е срам да претендирет за спазване на редът и правилата от другите, като те не са ги спазили бе?????!!!!!!!

Те тия от това предаване не са хора а безскруполни боклуци!



Тема Толкова ли сте тъпинови [re: puci]  
Авторy-maria.com (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 09:45



,че защитавате чичо Митко.Ето сега да ви кажа откъде идва корупционната схема.Когато аз карах курсовете за шофьор не бях длъжен да взимам допълнителни часове ако ме скъсат на практическия изпит,и таксата за следващият изпит беше малка.Сега обаче,внипавайте и четете каква е законовата ситуация.Ако някоя младо момиче което наричата "крава" или момче което ще наречете "педерастче" го скъсат на изпита по практика курсиста е длъжен да вземе 4 допълнителни часа като плати за това 60лв на някой като чичо Митко и да си плати такса от 50 лв за изпита пред ДАЙ и това прави 110лв.Така плаща си курсиста тези пари кара дси часовете и на изпита отново е скъсан,дали защото не може да кара кола или защото е длъжен при късане отново да плати на чичо Митко 60лв за 4 часа практика и да плати 50лв за изпит пред ДАЙ.И така като те "скъсат" 4-5 пъти и дадеш 600лв за такси и часове допълнителни и те ще бягаш за помощ при Мавриков.Разбрахте ли сега къде е чичо Митко в цялата схема която и гласувана законово погрешно.Много странно акотози чичо Митко беше служител на КАТ пак ли така щяхте да плачете за него!?В сайта на чичо Митко пише ,че "обучава" водачи и за категория С. Може би обучава успешно такива водачи на камиони като този шофьор от гр Бяла който уби 18 човека заради такива "добри хора" като чичо Митко.Ако ги нямаше такива като него посредници в подкупа и взимащи процент инструкторите от ДАЙ ще вземат среден пръст.Плачете и за такива чичо Митковци който работят в митниците.Плачете глупаци доказвате колко сме прости българите!



Тема Re: Толкова ли сте тъпинови [re: y-maria.com]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 10:22



y-maria.com, ти май си единственият, който разсъждава трезво тука. Всички други ми хленчат за добрия чичо Митко.

Самият факт, че някой смята този мазен и корумпиран тъпак за добър говори колко са ненаперд някои хора в този форум.



Тема Корумпирана свинянови [re: Пoлyдяx]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 10:52



Всеки говори как господарите трябвало да хванат някой от ДАИ, който също взима подкуп. И това сигурно ще стане, не е невъзможно. Ама междувременно докато чакаме да се случи дай да не пипаме чичо-митковците, нали???! Така нищо не става... Вие всички, дето сте недоволни от предаването и смятате, че Мавриков е груб и безпардонен - какво направихте против корупцията в последната година? Кажете ми, дайте някакъв пример как вие се борите с нея?!

Ще кажа нещо последно за този чичо Митко, който явно е много симпатичен на досега изказалите се. След този случай този корумпиран боклук заслужава да се рови из контейнерите за боклук, а не да обучава курсисти. Има и нещо друго - тази свиня, която някои от вас се опитват да изкарат едва ли не за достолепен старец, явно буди симпатия в по-заблудените и прости хорица. Освен това чичо Митко ми прилича и на един герой от недалечното минало - Баш Майстора. Взимал е подкупи преди 30 години, продължава да взима и днес, а някои хора тука яростно го защитават. Защо?



Тема Re: Корумпирана свинянови [re: Пoлyдяx]  
Автормм (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 11:25



аз лично не мисля че от прочетеното до тук някой се е застъпил за самия чичо Митко а просто начина по който беше направено интервюто.Наистина можеше да се стигне по далеч в подобно разследване но наистина смелоста не им достига! И защо точно те претендират за законност и не нарушаване на реда? КОЙ преди няколко години влезе в ПАРЛАМЕНТА с оръжие??
законно ли е?



Тема Задавайте си въпросинови [re: мм]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 11:34



Това, че от "Господари на ефира" влязоха с оръжие показва само колко е преебана охраната на Парламента и как там някой не си върши работата. Какво ще стане, ако вътре наистина влезе психопат със заредено оръжие? Ама де тоя късмет де?

Преди време, ако си спомняте едни други техни колеги пуснаха в кутиите на депутатите цигари с марихуана или нещо такова, не помня вече. Това законно ли е?!

Задавайте си въпроси колкото искате и търсете под вола теле. Само хора, които не виждат какво става в Парламента могат да питат като първолаци. А някой вижда ли, че там всеки ден се гласува с чужди карти. Нека и аз да попитам - Това законно ли е?



Тема Re: Задавайте си въпросинови [re: Пoлyдяx]  
АвторERlK (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 11:52



KOLKO MALOUMNIZI IMA TUKA? KRITIKUVAT XORATA KOITO SE OPITVAT DA RAZKRIVAT KORUPZIONITE SXEMI V TAZI DARJAVA, EVALATA GOSPODARI PRODALJAVAITE TAKA



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: Mart]  
АвторMani mAni (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 13:26



Ama 4e Ima korupciq ima,vseki go znae!No spored men ne be6e pravilno otno6enieto i za kakvo se opitvat d asasipqt 4oveka!4e e vinoven vinoven e,no kakto toi kaza toi e samo posrednik!VINOVNI SA TI QTOPANI OT DAI KOITO AKO NQMA "DAI DAI" TE KASAT DORI I DA MOJE6 DA KARA6,ZA6TOTO TE OTIVAT NA RABOTA ZA KINTITE SMETNETE PO KOLKO 4OVEKA SE QVQVAT NA IZPIT I PO KOLKO 100 LV NA 4OVEK VZIMA EDIN OT DAI I ZLE LI MU E KATO NA DEN MOJE DA IZKARA KAM 400 LV OT 4 DU6I PRIMERNO!NE TRQBVA6E DA SE METKATE NA DREBNITE RIBI A DA HODITE PRI AKULITE DA VIDITE LESNO LI E!V CENTARA NA KORUPCIQTA!6TO NE HVANETE NQKOI OT DAI I NE NARPAVITE SKRITA KAMERA DA GI VIDITE!NAGLASETE NQKOQ U4EBNA KOLA KOQTO 6TE SE QVQVA NA IZPIT SAS SKRITA KAMERA I GI HVANETE TIQ OT DAI V KOLATA KAK VZIMAT PARITE OT POSREDNIKA VSLU4AQ INSTRUKTORA 6OTO TI NE MOJE6 DA OTIDE6 I DA MU KAJE6 NA IZPITVA6TIQ ETO TI 100 LV PUSKAI ME!ESTESTVENO 4E TOLKOVA O4EVIDNO NQMA DA GI VZEME ZA6TOO GI E STRAH!TAI 4E I NA MEN MI STANA JAL ZA 4OVEKA 6OTO IZGLEJDA6E PI4 NO NE E TOI GLAVNIQ VINOVNIK 4E DA ZASLUJI TAKOVA OTNO6ENIE!





Тема Re: Задавайте си въпросинови [re: ERlK]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 13:54



ако наитина се опитват да направят нещо браво ама да се занимават само с кокошкарски истори това е нищо като са толкова смели о не се заемот с гласуването с чужди карти което се споменаваше по горе или сас царските имоти кито толкова често се поменават в медиите ама не им стиска или и на тях им се плаща



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Автор pakosnica (непознат )
Публикувано03.02.07 17:08



Да, заради такива като чичо Митко загиват хиляди хора по пътищата, но ето точно това трябваше да му каже в очите Мавриков, а не да се смее така грозно и да задава хиляда пъти тъпия и безсмислен въпрос "Защо го правите?".

Освен това за положението по пътищата са виновни не само чичо Митковците, а преди всичко тези които позволяват те да съществуват - и това са именно служителите на ДАИ или както там се казва заебаната им дирекция и преди всичко законодателите т. е. депутатите в нашата окаяна държава.



Тема За малките и големи рибоцинови [re: a]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 17:09



Хаха, какво могат да направят журналистите срещу гласуването с чужди карти. Нали "168 часа" пуснаха един свой журналист преди време в парламента и той гласува с чужда карта, изоставена на банката. Какво повече от това могат да направят медиите? Вие не ми отговорихте дали е законно гласуването с чужди карти?

Същият този вестник заведе дело в Страсбург срещу депутатите, гласуващи с чужди карти, което беше прекратено на втора инстанция от Европейския съд по правата на човека. Какво повече от това да се направи, вие ми кажете? Да сложат по един журналист за пъдар до всеки депутат ли?

А иначе вие си говорете, че чичо Митко е дребна риба и че господарите никаква работа не са свършили. Така е, вероятно ефектът ще е нулев, но вие какво направихте против корупцията - пак ви питам и този път ми отговорете!?

Чичо Митко е дребен рибок наистина, ама големите риби от хора като него преживяват. Искам окончателно да ви кажа, че изпитвам голямо съжаление не към него, а към онези, които го съжаляват. Тотални малоумници и мизерници са те.



Тема Той му го казанови [re: pakosnica]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 17:12



Той Мавриков му го каза това, ако не помните. Не мога да цитирам точните думи, ама му каза нещо от сорта на "Нали утре това дете ще излезе на улицата"... Не помните ли. Ако не помните си свалете предаването от дата.бг има го качено там...



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Автор donantyni (непознат )
Публикувано04.02.07 01:24



Смятам, че добре направих от господарите като разобличиха този чичо Митко и смятам, че ще стигнат по-надалеч.Той може да казва, че е само посредник, но дали е така.Аз лично не вярвам.По този начин на пътищата излизат "убийци и самоубийци" които след като седнат зад волана ства страшно. Това нещо трябва да бъде спряно и въобще не съжелявам този човек след като е доказано, че е част от схемата за купуване на шофьорските книжки.





Тема Ще вземе изпита само ако не направи грешки!!!нови [re: donantyni]  
Авторdean (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 03:31



Защоговорите само глупости.
Инструктора каза че ако направи сериозно грешка няма да я пуснат!
За какви катастрофи говорите изобщо. Защо чувате само глупастите които ви набиват водещите, а не чувате какво говори човека.
Водещите гледат да става шоу и не им пука какъв ще е резултата стига да имат висок рейтинг



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторgeran (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 18:32



Еи тапатци на чичо Митко ли се радвате бе овче затъпяло племе, жална ви майка Андрешковци.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: Mani mAni]  
Автормaмka им (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 13:00



ааалллооуууу айде стига сте ги защитавали инструктурите,ама айде стига вече моля ви се.верно че не само те искат пари,ама това е нагло дето този мичо митко ми го хвалите че помагал на децата да си вземат книжки. айде стига толкова наглост моля ви се.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:07



Мавриков, и всички вие, които решихте да излъчите този подценяващ интелекта на зрителите ви репортаж! Вие наистина ли мислите, че вината за ситуацията по пътищата е на чичо Митко и хора като него? Защо не отговорите на въпроса "Какво става с бизнеса ти, ако не плащаш на изпитващите?" Нали онези дебелосерковци ще късат за щяло и нещяло курсистите, ще разнесат славата на школата ти като такава със слаба подготовка и целият ти бизнес ще отиде на кино. Мавриков се държа наистина като селски простак с въпросния инструктор. В никакъв случай не оправдавам чичото, но той, както и много други, за да оцелее в тази безумна схема, трябва да плаща здраво, иначе хляб за него няма. Калпави били шофьорите, много катастрофи имало. Факт! Но огромния брой катастрофи са поради шофиране в нетрезво състояние и привишена скорост. А това, уважаеми не се прави по време на кормуване с инсктруктор. Е добре, ще съсипете тоя старец и може би неговия бизнес и какво? За всички ни е ясно, че той е една дребна рибка, че той ще си отиде, но такива са всички останали, просто защото системата ги принуждава да бъдат такива. И още нещо, моля ви, както сте критични към останалите, бъдете така критични и към репортерите ви от провинцията! Диаликтите им са отблъскващи ,а дикцията - неясна.



Тема Re: Той му го казанови [re: Пoлyдяx]  
АвторBaл (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:44



Абе, полудях, ти да не си човек от екипа на предаването? Подозирам, че си от ПР стратезите! Грамотен си, похвално, но си прекалено пристрастен. Разбери, човече, хората тук се дразнят на начина, по който Мавриков се пъчеше пред чичото, а не заради разкритията му. Ясно е, че ако не плаща на изпитващите, шанса да просъществува дълго е минимален. Просто схемата е такава. Не го оправлавам, напротив, но начинът, по който Мавриков направи репортажа си, беше дебилен. Точно, както казват тук ... на умряло куче, нож вади. Трябваше да спре навреме и въздействието щеше да бъде по-силно. Той преигра и предизвика яростта на хората. И пак казвам, не заблуждавайте хората с тезата за катастрофите. Те са в 90% от случаите поради употреба на алкохол и привишена скорост. За това, естествено, няма как да е отговорен чичо Митко. Всеки нормален знае, че да караш пил е престъпление. А и малките деца знаят, че колкото по-бързо тичат, при падане шансът да се ударят по-лошо е огромен. Та за катастрофите - четете статистиките на КАТ. Аз шофирам от 22 години и съм абсолютно сигурна, че когато карах курса също е имало "нещо под масата".



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторMarи (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 17:55



този път наистина прекалиха!!!!Разследващата журналистика разкрива проблемите а не се занимава с нападки както правят в това предаване.По принцип имах добро отношение към репортажите им, но направо съм отвратена от нахалството и глупостта на това предаване.За мен човекът не е така виновен както проверяващите!!И аз да съм инструктор и аз ще помагам на децата да минават.Какъв е смисъла да ги късат по 10 пъти,защото всички знаем че 90%от кандидатите ги късат за да си платят отново курс и явяване.Не е виновен чичо Митко а ДАИ!Некоректни бяха и ми паднаха тотално в очите!Ако това е журналистиката в България - срам ме е от нея!!!



Тема Re: Не се притеснявай няма страшнонови [re: Tи cи cи лyд]  
Авторfasd (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 21:24



koito zashtitava korupciqta e zamesen v korupciqta. MAMA VI DA EBA
CHICHO MITKO DA TI EBA MAIKATA I NA TEBE I NA VSICHKI DETO GO ZASHTITAVATE, TUPI IZRUDI



Тема Кой се е научил да кара на курсанови [re: Marи]  
АвторДидo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 01:00



Кой се е научил да кара на шофьоркия курс че говорите само тъпотии.
Курса не е за професионални шофьори и никой не се е научил да кара от него.
Ако курса правеше перфектни шофьорир нямаше да има такова понятие като стаж.
Целта на курса не е да подготви перфектния шофьор, а да даде на курсантите основни познания за правилата на движение и поведението на пътя.




Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторpe6ehodec (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 12:05



Az iskam da vi kaja 4e nikoga nqma da se opravqt ne6tata za6toto vseki durpa 4ergata kum sebe si.Znaete li kolko stryva da si vzeme6 knijka v Californiq naprimer-$25!!!Ne e luja i izmama.I tam otiva6 s tvoqta kola,s koqto se predpolaga 4e 6te kara6 i sled tova.I drygo-tam horata pozvolqvat predi da se qvi6 na izpit da kara6 s pravosposoben 6ofior do tebe.I taka ne si dlujen da hodi6 pri instryktor,koito ne se znae mejdu drygoto kakvi sa mu problemite i komplexite i da ti kre6ti postoqnno,za6toto az sum imala takuv.Samo 4e nikoi nqma da izpusne paq i da pozvoli tyka da se slu4i takova ne6to.





Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: pe6ehodec]  
Авторdd (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 16:32



Уважаеми автори на господари на ефира, май не си познавате аудиторията, яяя, ма те можели да мислят, а не само да цъкат с език, колко опасен е вашият персонаж мавриков един истински супермен и еба си пича, и май не им липсват първите пет години, когато са научили елементарните неща, които на вас някак са се изплъзнали, като например, че човешкото достойнство не бива да се накърнява, както казаха хората тук, има си процедури при констатиране на нарушения, не е нужно всяка вечер да ни карате да чакаме ужасени в каква посока ще се хвърли вашият герой да спасява света и за пореден път да ни накара да се почувстваме омърсени и просто отвратени. Другото са казали по-добре другите хора във форума, те очевидно са по-приятна компания от вас, хора, май по-добре да се съберем да пием по бира вместо да зяпаме тъпите господари



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторБyprac (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 20:07



Я да сядате на гъзенцата си и да учите.Баща ми е инструктор и виждам к'ви аборигени сядат в колата му.Мислят си,че всичко ще им се "налее" самО в главите.Искате да не си мръднете зомбясалите гъзенца и курсове да вземете,че и шофьори да ставате.Аман от пишман шофоьри миналата година по морето.Чичо ви Митко не си ги взима тия кинти само за себе си,ама прави и всичко възможно да ви скъсат,като ви вижда,че в главите ви вятър и голо самочувствие има само.





Тема Да, аз съм пр под прикритие, но не ме издавайтенови [re: Baл]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 20:30



Вал, не, не съм човек от екипа на предаването. Какво те кара да мислиш така? И как въобще се прави ПР на предаване в интернет?

Гледам "Господари на ефира" веднъж на три месеца, защото не мога да понасям дебилите Рачков и Мъйнов. Не бих казал, че харесвам и Мавриков. Но да не забравяме, че е актьорче човекът. Държанието му в последното предаване не беше от най-приятните, ама вие какво очаквате? Да погали чичо Митко с перце ли? Как според вас би трябвало да се развие срещата между чичо Митко и Мавриков? Чакам предложения, как си я представяте вие?

За грамотността мерси, но какво значи пристрастен? Пристрастен съм, защото не искам да приема корупцията ли? Пак ви казвам, този чичо Митко трябва да бъде унищожен. Нека след това да си изкарва хляба с метене на улиците, ако не може с друго, освен с обучаване на шофьори. Чичо Митко трябвало да бута на онези по-горе, за да си запази бизнесчето - имаше и такова изказване в тази тема. Сега сигурно очаквате да почна да го съжалявам. Това с бутането си нарича корупция и който мисли, че това е нормално са му пообъркани преставите.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: Marи]  
АвторПoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 20:37



Малиииии, ама някои хора в тази тема са много объркани. Затова ника ми е Полудях.

Един цитат: "За мен човекът не е така виновен както проверяващите!! И аз да съм инструктор и аз ще помагам на децата да минават.Какъв е смисъла да ги късат по 10 пъти,защото всички знаем че 90%от кандидатите ги късат за да си платят отново курс и явяване.Не е виновен чичо Митко а ДАИ!"

И как точно ще им помагаш на дечицата, като им прибираш паричките ли?



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 22:50



reportajyt beshe posredstven i nedomislen.naskoro minah shofjorski kurs i mi se NALOJI da si vzema kurmuvaneto po syshtia nachin,prosto zashtoto me skysaha njakolko pyti.ne instruktorite sa za pokaz. V DAI pravjat vsjakakvi promeni bez absoljutno nikakvi normativni osnovania.vdigat ceni na taxi bez da imat realni zakonovi razporedbi.tova ne e administracia. i zashto izpitvat iznstruktori i daidjii,sled kato cjalata vlast e v rycete na poslednite?!reporatyj naistina zasjaga goljam obshtestven problem,no njamashe pravilnata nasochenost i naprazno "izgyrmja" tozi chovek.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: xxx]  
Авторprikazzka (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 00:08



Този човек съвсем правилно си "изгърмя". Във фирма "Мария" цари невероятен хаос, на мен лично ми се е налагало да се разправям с въпросния господин. В организацията няма нищо, което да върви както трябва. "Мария" са невероятно големи лъжци - в уебсайта си са "изсипали" обещания, обещания.... по телефона е същото - все обещават. Отиваш на курс, нито колата ти не е изрядна, нито получаваш това, за което си платил, ми на всичкото отгоре като искаш да се отървеш, ти казват да ходиш сам да си заверяваш документите (което вече прелива чашата - ходи обяснявай на нещастниците, че не можеш сам да си завериш документ на фирмата). Браво на "Господарите", доволна съм. Време беше някой да им види сметката. Иначе който може да шофира, може и да вземе книжка без да подкупва тарикатите от ДАИ. Въпросът е, че не трябва да става въпрос за подкуп от самото начало. А Димитър Димитров не е инструктор, а управител. Щом той е такъв, всички инстуктори от фирмата са ясни.
Още веднъж - благодаря за интервюто. Заслуженото си е заслужено :)



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: Бyprac]  
АвторToй (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 00:20



Не виждам какво лошо видяхте в репортажа на Мавриков. Макар никой инструктор да не бе разкрит при взимане на подкуп и скритата камера да не е доказателство за пред ИААА, цяла България разбра каква е горчивата истина. Това е много по-важно, защото дори да уволнят един изпитващ, ще дойде друг, който може да е същата стока, а случая да бъде забравен. Това обаче, което чу "България", никой неможе да го забрави. БРАВО ГОСПОДАРИ !!!



Тема Re: Чичо Митко е добър и човечен!!!нови [re: Пpяkop]  
АвторAлa Бaлa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 00:58



Абе, малоумие, гласа й е преправен с програма ! "Личало си, че е умствено изостанала..." Вземи се образовай относно това как се процедира при запазване на анонимност. Тъпанар !!!



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: Toй]  
Авторвaл (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 16:09



Абе, ти нормален ли си? Ти в коя точно България живееш? И защо слагаш името на страната ни в кавички?! Неграмотен ли си или имаш проблеми със самоопределянето си? Смяташ ли, че има човек над 13 годишна възраст, който не е наясно с реалността, която много "професионално" разкриха "господарите"? Хората не са кьорави и на всяка крачка се сблъскват с порочната система за получаване на ВСИЧКО. Какво не можеш да забравиш? Абе ти всъщност имаш ли 15 години?





Тема Re: Да, аз съм пр под прикритие, но не ме издавайтенови [re: Пoлyдяx]  
Автордo пoлyдяx (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 16:29



Виж, ПР се прави навсякъде и на всичко. Въпрос на професионализъм. Но дали си, или не си част от екипа, това е без значение. Имаш право да бъдеш каквото си искаш. По въпроса за срещата на чичо Митко и Мавриков. Репортерът преигра, не уцели мястото, където трябваше да спре, за да не бъде ефектът обратен, както явно се получи. Що се отнася до корупцията, естествено е да не се приема положително. Само че, рибата мирише откъм главата. Лошото е, че корупционните практики се създават и ръководят отгоре надолу, а не обратно. Наясно си, че някои системи умишлено са създадени така, да бъдат хранилка за определени особи. Това е отвратително, но е фат. И понеже хората знаят, че колкото и да бъдат уличавани в нарушения и престъпления, властимащите остават недосегаеми, затова май сработва инстинктът за самосъхранение и оттам - защитата на чичо Митко. Защото утре ще пипнат друга дребна рибка, ще се вдигне пушилка и бизнесът й ще изгори. Акулите, акулите трябва някой да подгони. Вал



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторpepe (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 16:48



скоро и аз се явявах на изпит/практически по кормуване/.Какво ни беше странното на изпита?НИЩО-само,че изпитващия подчерта ,че трябва да заплатим такса от 10 лв.,за да се явим,а ние бяхме платили по 50 лв.само за практическият изпит. Е.скьсаха ме-КЬДЕ СИ ЧИЧО МИТКО -по добре да платя сьщата такса на теб



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано13.02.07 20:21



Беше някъде 98-99 г., таман бях на 16 и по онзи закон имах право да изкарам шофьорските и да ида на изпит.

Карах курсовете при Мария - лично при титулярката.

После промениха нещата и аз пак си карах курсовете, но при различен човек, но тази жена завинаги запомних - груба, невъзпитана, мръсна, лицемерна горнобанска селянка.

Веднъж по време на курса, някъде зад Хемус, ми каза да спра, тя слезе и от едни боклуци събра изсъхнал и мухлясал хляб и го прибра в колата.
За животните и бил ми каза.
Аз се втрещих. Тогава бях малък и това много ме впечатли. После живота ме срещн с още доста селяни, но от инструктура си никога не съм очаквал да събира стари хлябове по улицата.

По онова време имаше два еднакви сини ескорта комби - единия нелицензиран, и сменяха с човека, който идентифицирам като нейн съпруг регистрационните табели. Видях ги, че са измамници. При това нагли и безочливи.
Има нещо нередно в това чак пък такива създания да кръстосват улиците на града ни.
Радвам се, че са я изтипосали.
Знаех си, че един ден ще си падне в собствените лайна.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: METHOD]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 14:22



Напротив много приятна жена, много мила и възпитана е, нещо бъркаш скъпи



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: me]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.02.07 20:55



Знаеш ли какво?

Майната ти!

Метод е честно копеле и се старае да пише само истини тук.

Ти си подставено лице на тази.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема СИНДИКАЛИСТА НА ТАКСИТАТА СТЕФАН БОСНОВ Е ИЗМАМНИКнови [re: puci]  
Автор ivan.radichev (непознат )
Публикувано15.02.07 21:27



До: инж. Тотю Младенов Младенов
Изпълнителен директор на
ИА "Главна инспекция по труда"
1000 София, бул. "Княз Александър Дондуков" 3

До: инж. Стефка Христова Диксокова
Директор na Дирекция
"Областна инспекция по труда - София"
1040, гр.София, бул.”Г.М.Димитров”, ул."172" №11

До: авторите, репортерите и водещите
на предаването по Нова Телевизия
"Господари на ефира"
София, ул. “Шипка” №34, РКИЦ, ет.4, GLOBAL VISION

М О Л Б А за Проверка
НА Стефан Василев Боснов,
ЕГН 5209265840,
председател на Независим Синдикат на Таксиметровите Водачи и издател на Вестник "Волан-boss"
Адрес:
Ул "Стефан Стамболов" №34, офис 104
Стефан Василев Боснов
тел: 02-9883914; 9883940

ОТНОСНО извършени нарушения по Кодекс на труда и Конституция на Република България.

ОТ ИВАН ИЛИЕВ РАДИЧЕВ,
ЕГН: 7505176267,
осъдил бившия си работодател
Стефан Василев Боснов в
Софийски районен съд, ГК, г.о., 36 състав, по гр. дело 5734, по описа на СРС за 2003 г. с Решение на СРС № 252 от 01.12.2003 г.
Адрес:
бул. Дондуков № 24, вх.А, ет. 2, ап. 6
Тел. 987 73 88
GSM: 0887 060 992

Уважаеми Дами и Господа от Агенция "Главна инспекция по труда" и предаването "Господари на ефира",
Казвам се Иван Илиев Радичев – на 31 години от София. Пиша Ви с голяма болка и надежда. Бих искал да отправя молба към Вас за предизвикване на ОФИЦИАЛНА ПРОВЕРКА (и/или чрез скрита камера) относно дейността на мой бивш работодател СТЕФАН ВАСИЛЕВ БОСНОВ, когото аз осъдих за неизплатени възнаграждения в Софийски районен съд, ГК, г.о., 36 състав, по гр. дело 5734, по описа на СРС за 2003 г. ОСЪДИХ ГО с Решение на СРС № 252 от 01.12.2003 г. и имам Изпълнителен лист от СРС с дата 07.04.2004 г., но до този момент не мога да си получа парите, защото г-н Боснов се укрива от Съдя изпълнителя и вероятно има нечия висша полицейска и политическа протекция. Моля вижте приложените документи – Изпълнителен лист и Съдебно решение.
Стефан Василев Боснов е роден на 26.09.1952 г. в Сливен, а в момента се води председател на НЕЗАВИСИМ СИНДИКАТ НА ТАКСИМЕТРОВИТЕ ВОДАЧИ и издател на Вестник "Волан-boss", което е Уж издание на НЕЗАВИСИМ СИНДИКАТ НА ТАКСИМЕТРОВИТЕ ВОДАЧИ с АДРЕС:
ул."Стефан Стамболов" № 34, офис 104, тел: 02-9883914; 9883940,
Стефан Василев Боснов - e-mail: taxiunionbg@abv.bg, nstvb@abv.bg
В момента г-н Боснов набира чрез ОБЯВИ В ИНТЕРНЕТ служители. Имам сериозни основания да се съмнявам, че г-н Боснов не назначава съгласно Изискванията на българските и европейски закони своите нови служители, както и че съвсем не е коректен към своите служители по отношение на изплащане на месечното им възнаграждение. Моля запознайте се с обявата в Приложените доказателства: ОБЯВА в Интернет за длъжността “Офис мениджър”, публикувана от Стефан Боснов в сайта: http://jobs.bg/f206561

ОСНОВАНИЯ за исканата проверка:
І. През 2002 г. за 3 месеца работих като PR консултант и координатор във фирмата на измамника Стефан Боснов ET "Ройс & сие Войс – Стефан Боснов". Осъдих г-н Боснов в Софийски районен съд по 2 от Гражданските ми договори и имам Изпълнителен лист, но до този момент не мога да получа парите си, защото г-н Боснов се укрива от Съдя изпълнителя и вероятно има нечия висша полицейска и политическа протекция. Моля вижте приложените документи – Съдебно решение и Изпълнителен лист.

ІІ. Г-н Стефан Боснов се представя редовно по медиите с чаровното си лице и с привидна загриженост за правата на таксиметровите шофьори още от 2003-2004 г, След като измами членовете на Национално Сдружение на таксиметровите шофьори, чийто председател бе той през 2004, беше изгонен със скандал от това сдружение от собствените си членове през лятото на 2005. За повече информация се свържете с г-н Добромир Наков - бивш зам.председател на Национално Сдружение на таксиметровите шофьори: 0897 320 135 и на Тел/Факс: 836 00 99.
На 09.02.2007 около 08:40 часа журналистите от http://bulgaria.actualno.com/news_92491.html ПИШАТ:
"За малко не се стигна до бой, след като на протеста на таксиметровите шофьори се появи председателят на синдиката на таксиметровите шофьори СТЕФАН БОСНОВ.
БОСНОВ беше освиркан от таксиджиите, които го нападнаха с викове, че той не е един от тях, не го познават и не защитава интересите им. Полицейски служители се намесиха в скандала, за да предотвратят физически сблъсък. БОСНОВ напусна протеста."
Моля вижте приложената РАЗПЕЧАТКА от Интернет.

ІІІ. Моля свържете се с г-жа Еми Марианска – член на редакционния екип на Брой 1 на музикалното списание "Аз пея", направено през 1999 г. по поръчка на Стефан Боснов, за което г-жа Марианска не е получила нито една стотинка от хонорара за труда си - 0889 852691 и дом. 8505458. Моля вижте приложената Статия във В-к ШОУ, №7, 14 фев. 2007, с. 16-17: “ЛИДЕРЪТ НА СИНДИКАТА НА ТАКСИДЖИИТЕ ЗАВЛЯКЪЛ ВЕСО ШОУ С 8000 ДОЛАРА”.
Вижте и приложеното ПРОТЕСТНО ПИСМО до предаването “Здравей България!” по Нова телевизия.

За “осъществяване” на дейността си фирмата на Боснов често наемаше външни консултанти и изпълнители – компютърни специалисти; шофьори; водещи на концерти; студенти от Бюро "Студентски труд"; Дизайнери; Печатници; Художници; Музиканти и др.
Моля вижте приложено Копие от страницата с РЕДАКЦИОННИЯ ЕКИП на Списание “Аз пея...”.
Моля вижте приложен СПИСЪК с подписи и ЕГН на работилите по Списание “Аз пея...”, ангажирани от Стефан Боснов, на който Боснов дължи суми за изработеното от тях във връзка с издаването на списанието.

Г-н Димчо Джиговски – управител на фирма“ДИМАКС” ООД (предпечат и реклама) – член на редакционния екип също е измамен от Стефан Боснов. В момента Джиговски води срещу Стефан Боснов наказателно дело за телесна повреда и измама. Моля свържете се с г-н Джиговски на 0898406486 или 983 33 37 и 934 46 191.
Моля вижте приложено протестно писмо до Телевизия “Седем Дни”.

Моля Ви свържете се с РЕКЛАМЕН ОТДЕЛ на НДК – г-жа Елена Лажева на тел. 916 66 96 и 916 65 54 – г-жа Надя Болчева – юрист, както и с директора на НДК и попитайте дали г-н Боснов е издължил наема си с около 5 хиляди лева за проведения концерт в Зала 1 на НДК на 27-29.11.2002 г.
Моля вижте приложената Покана за участие в благотворителен концерт Зала 1 на НДК на 27-29.11.2002 г.

ІV. Стефан Боснов загуби дело и срещу г-жа Ангелова от предаването "Искрено и Лично" на BTV. Обадете се в BTV и търсете г-жа Ангелова или г-н Жоро Игнатов.
Моля вижте приложената ТЪЖБА до СРС.

Журналистката Вероника Димитрова - предаването "Здравей България" по Нова телевизия (може да откриете на GSM: 0888 396 131) е запозната детайлно със случая “Боснов”.
Г-жа Вероника Димитрова засне интервю с мен, Димчо Джиговски, Пепа Недялкова – Петрова и Добромир Наков за измамите на Стефан Боснов, но все още нямам информация дали въобще това интервю ще бъде излъчено някога?!

ПРИЛОЖЕНИЕ НА ДОКАЗАТЕЛСТВАТА:
1. ОБЯВА в Интернет за длъжността “Офис мениджър”, публикувана от Стефан Боснов в сайта: http://jobs.bg/f206561
2. РЕШЕНИЕ № 252 от 01.12.2003 г. на Софийски районен съд, ГК, г.о., 36 състав, по гр. дело 5734, по описа на СРС за 2003 г.
3. ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ЛИСТ от СРС с дата 07.04.2004 г.
4. РАЗПЕЧАТКА от публикация в сайта: http://www.dalavera.net - “Лицето Стефан Боснов, подвизаващ се като "Председател на Национално Сдружение на Таксиметровите водачи в България" е мошеник”.
5. РАЗПЕЧАТКА от Интернет страницата http://bulgaria.actualno.com/news_92491.html - “БОСНОВ беше освиркан от таксиджиите ....... с викове, че той не е един от тях, не го познават и не защитава интересите им”.
6. СТАТИЯ във В-к ШОУ, №7, 14 фев. 2007, с. 16-17: “ЛИДЕРЪТ НА СИНДИКАТА НА ТАКСИДЖИИТЕ ЗАВЛЯКЪЛ ВЕСО ШОУ С 8000 ДОЛАРА”, публикувана и тук:
http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r[id]=3244
7. ПРОТЕСТНО ПИСМО до предаването “Здравей България!” по Нова телевизия.
8. КОПИЕ от страницата с РЕДАКЦИОННИЯ ЕКИП на Списание “Аз пея...”.
9. СПИСЪК с подписи и ЕГН на работилите по Списание “Аз пея...”, ангажирани от Стефан Боснов, на които Боснов дължи суми за изработеното от тях във връзка с издаването на списанието.
10. ПРОТЕСТНО ПИСМО до предаването “Утро” по Телевизия “Седем Дни”.
11. ПОКАНА за участие в благотворителен концерт Зала 1 на НДК на 27-29.11.2002 г.
12. ТЪЖБА до СРС от Стефан Боснов срещу предаването "Искрено и Лично" на BTV.


УБЕДЕН СЪМ, ЧЕ САМИ ЩЕ СЕ УВЕРИТЕ СЛЕД ВСИЧКО ИЗЛОЖЕНО ДО ТУК, КАКТО И ОТ ПРИЛОЖЕНИТЕ ДОКАЗАТЕЛСТВА, ЧЕ ПРОВЕРКАТА ЗА ДЕЙНОСТТА НА СТЕФАН ВАСИЛЕВ БОСНОВ Е НАЛОЖИТЕЛНА!

Благодаря Ви!

16.02.2007 г.
гр. София

С уважение и надежда,
Иван Радичев
987 73 88
0887 060 992
ivan_radichev@consultant.com



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: METHOD]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 22:40



Метод, това беше най-прочуствената и трогателна история... Горкия лошата мария му отнела невиността хахахаха.

Честно казано аз от този репортаж нататък не ми се гледат тези грубияни и "отворковци". Много пък сте отворени срещу безобидни хира които няма да ви направят нищо. Както някой беше казал да иде оня Мавриков да се блещи така на някой от ДАЙ да му теглят един бой че се е самозабравил.

И какво се опитвате да правите новини от всеизвестен факт. Галяма новина... пардон обществена тайна.

Пък Мария ми е инструкторка и се старае да ме учи доколко аз възпремам е друг въпрос и ми стана криво да ги изкарвате виновни за цялата корупция... Пък в края на краищата тя не е манекен или министър а инструктор така че не виждам на Метод изказването какво има общо с темата.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: aз]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано15.02.07 22:48



Виж сега, не гледам телевизия, не съм гледал и въпросния репортаж.

Мавриков не ми е особено приятен.

Казах просто какво са личните ми впечатления от тази жена.


Помни ми думата, че ще се насере и пред теб.

Поздрави.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 20:40



Няма да закачат ДАЙ защото от там идва цялата работа.\\\\\\\\\няма кой да попита как така директорката на дирекцията за шофъорските книжки беше уволнена и защо следствието и е прекратено /щото по време на изпита си в ямболския или сливенския институт за инструктори е била на съвещание в софия,където цялото ръководство на Даи и 29 регионални началници на даи от цялата страна са слушали компетентното и мнение/
А там в Даи нямат никакъв морал как може с техен имот да се разпорежда частна фирма и да извършва годишни прегледи в \Оряхово /.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторSandy (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 13:02



Ама наистина е брутално да се манипулира така информацията! Разбира се, че всеки журналист търси сензация, но това ли е най-показателното място за цялата корупция, която се шири в нещастната ни държава?! Рибата мирише от главата, мили мои. А чичо Митко е герой, защото не се страхува да нарече нещата с истинските им имена. Евала! На всички им е ясно как злоупотребяват с общественото си положение хората на малко по-отговорните постове!



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
Авторkypcиcт (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 13:49



Убедена съм, че много от вас никога не са виждали тези хора наживо. Запознайте се с Мария и ще видите колко мил и лъчезарен човек е тя всъщност. Аз имах щастието да се уча на "шофьорлък" при сина и Весо - освен, че е невероятен чаровник, той е и човека, който ме научи на всички онези детайли, които трябва да съобразявам бързо на пътя. За какви катастрофи говорите? ВАЖНО е от кой ще вземеш основните познания. Ясно е, че от един шофьорски курс не ставаш професионалист, но Весо ни направи абсолютно безопасни за себе си и за околните на пътя. Научи ни да се справяме във всякакви "странни" ситуации по улиците на София и благодарение на това, аз нямам притеснения да шофирам във всяка една точка по света. Горещо препоръчвам тази школа на всеки, който е решил да се пробва. Убедена съм, че ше ви направят перфектни водачи. А колкото повече такива, толкова по-спокойно ще стане по пътищата на родината ни.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: kypcиcт]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано18.02.07 16:13



Ха - Ха :)

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: puci]  
АвторKAT (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 11:29



Нека г-н Мавриков каже каде е неговата шофьорска книжка. Да направи репортаж как шофира в нетрезво състояние и му е отнета книжката за употреба на алкохол. Информацията може да се провери в КАТ.



Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: KAT]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано19.02.07 20:33



Е Мавриков си е лайно то се вижда.

Колкото до Марчето....някой има ли този епизод на господарите?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: репортаж за шофьорските курсовенови [re: kypcиcт]  
Авторeni (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 20:46



KAT nali znaesh che moze da budesh suden za klevata. Ako e istina za knizkata na Mavrikov ela v Gospodarite s realni dokazatelstva i togava shte stane interesno. No se opasiavam che imash takiva dokazatelstva. Zashtoto komleksari kato teb tursiat vnimanie po forumite. Zalko e che si imal tesko detstvo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.