Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 14.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема поредните измами в БГ  
Авторdidko (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 19:02



Вчера ходих на прословутият Димитровградски пазар - пълна цигания но както и да е .
Направи ми впечатление че на всеки ъгъл има поне по 2-3 роми/ки които съвсем спокойно си продават даначни фактури и това никак не впечатлява обикалящите служители на "Обществен ред ".Според мен това не е редно и сигурно има много хора който се възползват от предлаганите им евтини варианти за измами и т.н.
Ако ви се занимава пратете някой от вашите хора да покаже как властите си затварят очите за заобикалящите ги мошикации а фактурите със сигурност не са единственното което може да си намерите там :D





Тема Re: поредните измами в БГнови [re: didko]  
Авторanonimna (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 21:00



Фирми,които работят нормална,не могат да ползват такива фактури.Не знам дали все още има наивници,които да купуват хартийките,защото те стават само за вторични суровини.При една данъчна проверка веднага лъсва,че са фалшиви.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.