Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 30.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 'narkomanite po y4ili6tata'нови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 16:03



V moito y4ili6te predi 1 den hvanaha 4ovek,koito prodaval narkotici na hora ot na6to y4li6te.kakvo mislite za tova?



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: az]  
Авторshirley2 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 20:42



bi li mi obqsnil za6to si protiv narkomanite? te na nikoi ne pre4at i pove4eto ne6ta koito se govorqt za tqh sa palni izmislici. tova 4e te se razbivat ot gusto, hodqt po partita i se veselqt, a ti stoi6 po cql den na pc-to i pi6e6 smotani mneniq samo po sebe si govori 4e si po jalak ot tqh.

drug pat ne se obajdai nepotgotven 6tot si super sme6en!mal4i si kato nqma kakvo da kaje6.



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: shirley2]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 09:32



а ти дилър ли си бе, боклук? кой се разбива от партита? к'ви партита на помпи, боклук? на кого не пречат наркоманите? като почнат да търсят пари за херо на никой ли не пречат? никого ли не крадат? на бюджета на държавата ли не тежат? не зарибяват други деца ли? и статистически сред тях няма повече хепатит Б и СПИН ли?
я си бий една свръхдоза от по-чист матр'ял и освободи малко място на преселената ни планета от шибаното си същество и не говори глупости на децата. дано никой не си купи скоро от теб, че да си отдаваш под наем гъзъ



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: ypoд]  
Авторshirley (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 17:20



4aaaakai malko dartanqn! ne se eji pravo! balgariq nqma da se opravi ne zaradi narkomanite a za6toto balgarite s prostiq si balgarski mantalitet za ni6to ne stavat osven da kopaqt nivite!

ne 4e mi puka kvo si napisal 6tot ti sigurno si nqkav debel 4i4ka,koito ne moje da si vidi onaq rabota bez ogledalo i s mozak kolkoto fastak po hubavo da si trae6 6tot nai mrazq nqkoi darti otvorkovci koito neznaqt za kakvo stava vapros da si otvarqt golemite usti i da govorqt gluposti! po spokoino! ako iska6 6mrakni 1 deazepam da ti mine. nedei da si vdiga6 kravnoto izli6no. PS--->Az ne prodavam i ne upotrebqvam



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: shirley]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 19:29



а защо оневиняваш "наркотиците" като понятие? ако искаш да си по-прецизен спомени поне "марихуана", знам ли. какво не продаваш? какво не употребяваш? онази си работа ли? щото мойта спомена... виждам си я да ти призная. пък и още съм далеееече от понятието "чичка".
к'во ми пишеш за проблемите на българите като цяло? то ако можехме да копаме ниви, щяхме да сме по-добре бе, тъпак такъв! а ти от к'ва националност си? с къв шибан произход, че говориш с пренебрежение за нас българите?

умирали ли са ти близки от боцкане?
променяли ли са се близки твои приятели?
опитвал ли се е да те обере отчаян наркоман, когото сърце не ти дава да удариш, защото е жалък и беззащитен? пък и да го удариш, надали ще разбере какво му се случва

къв си ти бе, "спец"? всичко още купон ли ти е на теб? иначе ако отскоро не съм тиинейджър, т'ва не ме превръща в затлъстял пенсионер бе, каброн.
ако аз видя дилърче да продава на петокласник, намясто ще го смеля
особено ако си ти



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: ypoд]  
Авторshirley2 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 11:01



eeei brato4ka kakvoto i da govori6 jivota si varvi i ne moje6 da go spre6 kakto i narkoticite.tova si e absoliutno normalno v ob6testvoto da ima vsqkakvi. vseki si go pravi za nego si.

stiga si me nari4al narkomanka,dilar, 6tot az dokolkoto si spomnqm ti kazah 4e ne prodavam i ne upotrebqvam narkotici razbira6 li? i damm- imam mnogo poznati narkomani, i mi e vse taq kakvi sa.6tot dobri priqteli trudno se namirat i daje da ne sa narkomani vse 6te te priebat za ne6to.i po-dobre da ima6 samo poznati ot kolkoto priqteli. nz ti kakvi narkomani si vijdal, no moite poznati izob6to ne sa za sajalenie - praskat sumati pari za narkotici ,barove, drehi, koli i kvo da gi sajalqvam zatova 4e sa depresirani li? i aide da ne govorim za lapetiqta ot 5 klas. prekaleno sa malki i edva li imat tolkova pari da se drusat. i mn qsno 4e "golemite" 6te im probutvat vsqkakvi bokluci. za6to ne pravqt test za narkotici na vsi4ki u4enici???
PS- bg-ka sam no me e sram da si priznaq!



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata' [re: shirley2]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 09:45



съжалявам те направо. за т'ва' че не смееш да имаш приятели
иначе си джиткай с мутри и "бизнесмени", кокаинът е дрогата на богатите и нещата са мааалко по-различни.
аз ти говорех за хероин.
що не се пуснеш на някой арабин да те отдведе оттук, щом те е срам? ама пък трябва да се откажеш от джиткането и ебкането с гъзета...
прощавай, че си изрисувах профил за теб. може и да греша тук-таме (примерно може да не си изрусена в момента)



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: az]  
Авторma6ka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 12:38



Tova e ujasno!!!


V moeto u4ili6te nqma 4ak takiva ne6ta, no vidqx dve momi4eta ot 7 klas da pu6at v mejdo4asieto savsem blizo do u4ili6te!!!



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: shirley2]  
Автормимccc (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 02:19



Еи,Shirley2, хем казваш, че е голям купон да се взимат наркотици,хем ти не взиваш? Що така?Данеби,защото знаеш,че това е чиста отрова или защото знаеш,че веднъжпосегнеш ли няма отказване?Според мен или найстина незнаеш нищо по въпроса,или обичаш да дразниш хората!
Само дано да нямаш впредвид"бонбончетата",които твойте приятелчета взимат,за да се направят на по-големи и по-печени?

Само да гледат да не се опечат по-рано от предвиденото!/ако ме разбираш/



Тема Re: 'narkomanite po y4ili6tata'нови [re: az]  
АвторBeceлин (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 16:25



Shirley2 искам да знаеш, че те подкрепям и много се радвам че има хора като теб! Споделям мнението ти за българите и ако трябва да съм честен - мен също ме е срам че съм българин. От мненията ти личи, че си от моите хора и страшно много ме кефиш! Не се занимаваи с тия глупаци, те наистина незнаят за какво им говориш. Надявам се някой път да се видим с теб и да се разбием както ние си знаем

! Аз също като теб обичам партитата и нямам нищо против наркотиците но само по празници нали знаеш....На Урод искам да кажа, че даже великите мислители са казали, че именно наркотиците ще изграждат цялата икономика на 20 век. И тъй като вече полицаите са новите мутри сам можеш да си направиш сметка за бъдещето.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.