Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бардуков е мошенник-тарикат  
АвторПoтъpпeвш (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 09:59



Знаете ли, самите "Господари на ефира"са за "Господари на ефира",ама няма кои да им го направи. Срам и позор е за едно такова предаване,под "носа им"един от репортерите им,да рекетира хората които снима,за да показва проблемите им.Става въпрос за Бардуков,който взема пари от хората,които снима.И ако "Господарите"още не са го усетили,то хвала на този тарикат.
Ако и вие знаете нещо по въпроса,пишете !



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: Пoтъpпeвш]  
Авторha-ha-ha (Нерегистриран)
Публикувано20.10.06 10:13



Ha-ha-ha !A taka,Bardu4e,sloji gi w malkiq si djob



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: Пoтъpпeвш]  
Авторl az.. (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 08:19



I az bqh podo4ul ne6to takova.Mai e istina za6toto v Bs se nosi takav sluh.



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: l az..]  
Авторraля (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 21:47



Мислех, че съм единствена. Но явно не съм? Е, щом не пречи на неговия шеф Халваджиян, явно такава им е работата. За мен този Бардуков и въобще "Господарите" които афишират, че се борят срещу корупцията си е абсолютна лъжа. Жалко за идеята която имаха през тези години. И те както институциите се оказаха че се управляват от неграмотни и невежи особи.



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: Пoтъpпeвш]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 14:22



Мои познати са едни от търговците от РУМ "Младост",на които им бутнаха павилиона,заради новите собственици.От тях знам,че доста парички им е взел въпросния Бардуков,за да ги покаже в предаването.
Егати,така ли процедирате бе,"Господари"!!!!



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: Пoтъpпeвш]  
АвторOП-ПAAAA (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 15:43



ОП-Паааа !Започнаха да излизат наяве кирливите ви ризи!





Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: OП-ПAAAA]  
Авторlesbi (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 12:17



kakvo e stanalo mojeli po konkretno i tezi koito vse ne6to ste podo4uli da ne se okaje 4e ste malko po nasrani4ki ot bardukov be ,kato ste tolkova informirani za6to ne snimate vie reportaji ama vie strah da ne se ponaserete vie samo 4uvate i pliuete tova e va6 prioritet na jialkite mi6ki i nali znaete ncsbob moje da vi proveri adres4etata na mailite i danese poocapate togava da vieba maikata are



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: lesbi]  
Авторpro-gress (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 09:37



Тъпако, научи се да пишеш на кирилица. И се отучи от навика си да псуваш. И още нещо, аре да не се правиш на ченге с това как НСБОП ще провери мейл адресите на тези които са изказали лично мнение. Толкова си смешен и жалък, че дори за политик неставаш. Ходи откъдето си изпълзял, гюле!



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: lesbi]  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 19:11



kakvo e stanalo mojeli po konkretno i tezi koito vse ne6to ste podo4uli da ne se okaje 4e ste malko po nasrani4ki ot bardukov be ,kato ste tolkova informirani za6to ne snimate vie reportaji ama vie strah da ne se ponaserete vie samo 4uvate i pliuete tova e va6 prioritet na jialkite mi6ki i nali znaete ncsbob moje da vi proveri adres4etata na mailite i danese poocapate togava da vieba maikata arе

V otgovor na tozi lesbi, shte otgovoria samo edno kato urist s opit. Za rasprostranenie na huliganski obidi v internet prostranstvoto mogesh da budesh suden. Togava da vidim kak shte ti se otrazi edno grazdansko delo, prostako.



Тема Re: Бардуков е мошенник-тарикатнови [re: raля]  
Авторcъвecт (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 23:26



Здравейте на всички!Много ще е кофти можеби това което ще напиша,но след като няколко дена чета не се сдържах и ще ви го кажа!Първо е хубаво за разлика от всички ви да се представя,Иван ми е името и съм от Бургас,но имам магазинче и в Созопол!Какво да кажа за Бардуков,много готино момче е,някакъв луд идеалист и понякога много краен.Мрази много да бъде забъркван в лайна,каквито вие тук бъркате.Да обвинявам ви и го правя с открита съвест понеже сте лъжци!Знаете ли как ви усетих?Ива и всички вие останали интриганти,аз със Бардуков се запознах именно от РУМ младост и там моето момиче все още няма съборен павилион,и ако е така това се дължи именно на този вашия "корумпиран"Бардуков"!Знаете ли в колко часа сме го търсили и винаги се е отзовавал!Колко пъти идваше момчето просто ей така да коментираме случая!Единственния "акт на корупция",който предложихме ние търговците от РУМ младост беше да помогнем на този малкия младеш на който Бардуков помогна да си върне зрението,Брадуков обедини много хора за тази идея и днес малчугана учи в техникум!Част от средствата му са от Бардуков!А времето което отделя за това!И тук искам да ви питам вас компетентните лъжци,колко пари според вас е платило момчето на Бардуков?Неискам да го споменавам и нямам право но ме предизвикахте,явно Бардуков е взел доста пари от еееееееее как се казваше детето бе хора,Киро или Кико,та за парите явно са доста понеже в момента тече процедура за това Бардуков да стане приемен родител на детето!Е извинявайте ама наистина сте смешни!Аз лично съм горд че се познавам с него и вярвайте ми ако бях усетил и малък признак на корупция щях да го обявя публично а не в някакъв форум!Заради такива като вас и като тази "Галя",която не била сама,още чакаме Бардуков да доведе Киро и да се включим в инициативата и да помогнем на едно дете!Срам ме е че досега не го бях направил сам а трябваше да чакам Бардуков!Та колко пари плати ти "Галя"на Бардуков?Срам ме е че съм част от боклуци като вас!Не да ви псува човек ами и да ви заплюе трябва да го приемете като комплимент!Теди ти като си юрист,ела да внесеш една искова молба в съда и да ни защитиш интересите?И ще завърша с думите,ако някой ден все пак Бардуков ви поиска пари,ами просто го изловете и го изобличете публично!
С отвращение,Иван Петров Николов!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.