Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:37 25.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Изключително лошо и неприятно движение на камерата  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 15:39



Изключително лошо и неприятно движение на камерата по време на танца на "адреналинките" вече е запазена марка на "Господари на ефира"-прекаленото по обем и скорост движение на кадъра напред и назад Е ТРАВМИРАЩО!В италианския първообраз на предаването, който се излъчва по телевизията вече много години този дефект го няма-и там има динамика на кадъра, но много по -умерена и недразнеща!
Останах с впечатление , че това операторско решение е идея или се подкрепя от г-н Халваджиян,което аз не мога да повярвам, защото считам ,че това обстоятелство е толкова долнопробно, че би могло да бъде дело само на човек с ниска естетическа ,професионална, и обща култура, какъвто не би трябвало да бъде споменатия господин!


Иначе предаването Е ДОБРО!

Ще съм доволен да чуя мнения на участници в клуба!



Тема Това дразни всички зрители, не само тебнови [re: !]  
Авторeдин oт ekипa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 12:31



Замотва ми се главата докато трае този абсурд със зума на камерата и затова просто не го гледам вече.
По този начин се прикрива дървения "танц" на така наречените "адреналинки" които не са нищо повече от лошо танцуващи провинциалистки.



Тема Re: Това дразни всички зрители, не само тебнови [re: eдин oт ekипa]  
АвторBALGARlN (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 10:04



Saglasen sam s gorenapisanoto i vsi4ki zriteli,koito gi drazni tozi na4in na snimane.Az sa6to sam operator i znaq pravilata.Spored men-ili smenete tancuva6tite adrenalinki,ili operatorite,ako ne mogat da boravqt kakto trqbva s kamerata.



Тема Re: Това дразни всички зрители, не само тебнови [re: BALGARlN]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 23:31



Странно е ,че няма достатъчно отклик по тази тема-дали посетителите на клуба са малко, или хората са обезверени ,че може да се преборят с простащината и бездарността(на автора на идеята за начина на движенито на камерата по време на танца).Третата възможност е, че много от зрителите са грубовати(или вечер се запиват напр.-гледат предаването с пиянски поглед!?) и не им прави впечатление или дори им харесва.Ако е третото предимно-ех, народе български- народ с висок ............(познайте какъв!) индекс!!



Тема Re: Това дразни всички зрители, не само тебнови [re: BALGARlN]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 01:11



как обичам думата "боравят"
ти къв оператор си, от БНТ ли? повишен шофьор на 50-ина години?
к'ви "правила" бе човек? гледал ли си филми напоследък?



Тема още към пост-а на бАлгаринанови [re: BALGARlN]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 01:17



всъщност забравих да те попитам, явно ги разбираш нещата, правилата и боравенето с камери, явно като цяло ти е ясен снимачния процес,
та да попитам: кой от операторите точно трябва да се смени?



Тема Re: още към пост-а на бАлгаринанови [re: ypoд]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 09:09



Трябва да се "смени" всеки от операторите и от екипа ,който стои зад тази отвратителна концепция за движението на камерата!



Тема Re: Това дразни всички зрители, не само тебнови [re: ypoд]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 09:25



Позицията ти не е много ясна, но ми се струва ,че не ме подкрепяш.Ако е така, естествено не съм против да си казваш мнението, но бих предпочел да си слушаш поп-фолка, на който предполагам ,че си привържаник, и да нямаш участие , принос ,в решаването на въпроси ,излизащи извън рамките на поп-фолк културата, от която за съжаление няма достатъчно защита....





Тема Re: още към пост-а на бАлгаринанови [re: ypoд]  
Автор!!! (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 14:44



За операторите-не знам дали трябва някой да се смени ,защото не те са тези,които решават как да се снима,но я погледнете в другата тема-за Бардуков-корумпирания.Те той трябва определено да се смени,че ако е истина всичко това,което пише за него......рейтинга на едно от най-гледаните и добри предавания ще се сгромуляса.Нека "Господарите "погледнат по-сериозно на въпроса и предприемат необходимите мерки,за да спасят името и честта си !!!



Тема Re: още към пост-а на бАлгаринанови [re: ypoд]  
АвторБъЛГAPИHA (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 15:33



Ей,уродлив УРОДЕ,я ти напиши на латиница "българин"- с "ъ"бе тъпанар с тъпанара ти.Много знаещ се извъди !



Тема Re: още към пост-а на бАлгаринанови [re: БъЛГAPИHA]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 17:04



ей, педро, тук има Кирилица. Ако не можеш да си напишеш никнеймчето на латиница, що не пробва на родния си език бе, "българино"? И не ме обиждай, комплексирано леке такова, защо определено май съм по-знаещ от теб, като гледам к'ви глупости си написал, а пък и с какви претенции си.

егати българинът си, щом пишеш на чатерица вместо на Латиница!

не искам аз да написвам нещо си българско на латиница

а за теб специално ще спелувам на латиница три буквички, които да разчетеш на български, ако ти стигне интелектуален ресурс, свободен от претенции и злоба:
кей, уай, пи

знаещ съм извъден отдавна



Тема Re: Това дразни всички зрители, не само тебнови [re: !]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 17:21



поп-фолка си го запази за себе си, при мен не върви, благодаря

кое точно не ти е ясно от позицията ми? че се правиш на твърде "извисен", пишейки високопарно за не съвсем ясни ти неща ли? смешни ми бяха думичките, които използваш, явно не си си изчел учебника...

не сменяй темата, т'ва не винаги е начина да прикриеш собствената си глупост

чао



Тема танц за психо болнинови [re: ypoд]  
Авторkoцeв (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 15:24



И аз бях писал по рано "Никой ли не се дразни от камерата", но ми отговориха че съм стар и не разбирам от варио

Не са виновни операторите, а някой любител на зората на клиповете.



Тема Re: танц за психо болнинови [re: koцeв]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 13:34



Изглежда виновен и отговорен за движението на камерата е този Магърдич Халваджиян!



Тема Re: танц за психо болнинови [re: !]  
АвторPaш (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 16:31



Нали знаете,че "Господари на ефира"е по италианското предаване Striscia la notizia и балгарските продуценти се стараят да подражават на италианските си колеги,но техните оператори не си играят като луди с вариото ,а камерата обикаля около танцуващите девойки като отвреме навреме се накланя наляво или надясно,но това движение е толкова плавно,че не дразни зрителя и не му се завива свят.Но докато Бг операторите се научат,горко на нашия зрител,ще трябва да свиква с морската болест...



Тема Re: танц за психо болнинови [re: Paш]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 13:02



Толкова долнопробност ли има в този колектив(на "Господари на ефира"), че не могат да коригират непоносимото операторско "майсторство"?



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на камератанови [re: !]  
Авторvalkurion (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 18:50



"!" az sum na su6toto mnenie.gledal sum italianskiq variant i tam ne murdat kamerata kato glamavi a obikalqt okolo adrenalinkite i gi pokazvat ot po4ti vsi4ki vuzmojni strani i ygli.bg operatorite trq da se smenqt.



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на камератанови [re: valkurion]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 12:12



Ne operatorite ne sa vinovni. ako zaviseshe ot tqh nqmashe da q ima taq prostotiq. Edin put mi stana losho ot toq ZOOM. to ne beshe kum krivite zubi ne beshe v obsht plan. ebi mu maikata napravo !



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на камератанови [re: qwe]  
Авторdesiie (Нерегистриран)
Публикувано28.11.06 23:24



na vsichki im e iasno che tova e super zle s tozi svatbarski element ot predavaneto s vario i lashkane naliavo i nadiasno ... no kak da gi predstaviat teia dvete kato tantsiorki ako se vijda dobre kato v italianskoto ...tuka ako se vijda dobre shte gledame tantsa na malkoto durveno choveche buratino. v sluchaia iana i jana. takache i da si laem predavaneto si vurvi i taka natatuk ....
a tozi urod koito e pisal pogore iavno e ot ekipa i iarostno zashtitava bozata ot horkosto mnenie ...zashtoto vajnoto e mnenieto na horata da ne se chuva che tokuvij niakoi bil uvolnen ili puk niakoe predavene svaleno ot efir :)



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на камератанови [re: !]  
Авторadrenalin4o (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 00:54



tozi koito se podpisva s "urod" se kazva sasho i e nekuv tam menidjur v predavaneto i pushi marihuana potsial den shiba organizatorkata i se izjiviava i kato rejisior izpulnitelen produtsent itn zatova tolkova se pali za kritikite na nas zritelite





Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на камератанови [re: adrenalin4o]  
Авторypoд (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 19:52



не се казвам Сашо, не знам какво пуши Сашо и не'ам ник'ви ръководни или ебателни функции в т'ва предаване. обаче имам нещо общо с техическата част от телевизионната работа по принцип

ако не сте разбрали, и аз не харесвам тези "движения"
но нек'ви злобари пишеха пълни глупости, как да не се заяде човек с нещо, което е написано неадекватно?! ;-)
мнението си е мнение, важно е обаче и как е поднесено. ако се изпозват високопарни слова и технически термини, нека поне да са употребяват АДЕКВАТНО и намясто

П.С. :
бах ма'аму, престай'ш ли си да спася предаване от сваляне от ефир?!?! лелеее , в такъв случай I'M YOUR GOD NOW!!!





Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: valkurion]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано30.01.07 22:11



Вечно ли ще продължава това скачане на камерата?



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: !]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 19:25



Ами некадърниците по друг начин ни могат.





Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: !!]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 00:10



"Ами некадърниците по друг начин ни могат."

Да се учат от "Стриша ла нотиция",неспособните да ги изгонят, да не се меси Халваджян, изглежда той определя начина на работа с камерите!



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: !]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 08:27



Интересно дали от екипа на предаването посещават клуба, дали "този" Халваджян е прочел мненията?Ако е прочел нещо, дали е изпитал неудобство, още повече ,че както писах вече, има го добрия,качествения образец-италианското предаване, по което е направено българското, той със сигурност го е гледал многократно...



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: !]  
Авторcтpишo (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 19:18



Една идея: Защо не 'фанеш ти да си напра'иш едно предаване?



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: cтpишo]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 22:48





"
Една идея: Защо не 'фанеш ти да си напра'иш едно предаване?"


Защото нямам нужните способности, възможност и желание...



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на каменови [re: !]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 14:46



Нека си стои темата, белким се "трогнат", ако влизат в клуба от екипа!



Тема Re: Изключително лошо и неприятно движение на камератанови [re: !]  
Авторo (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 13:37



о




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.