Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:40 26.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови  
Авторloreto (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 14:00



mahnete gi teq,te samo razvalqt pesnite.prosto tolko tupi ne6ta tuncyvat.molqvi mahnete si ot gospodari na efiraaaaaaaaaaa.





Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni' [re: loreto]  
Автор lchWill (Rammstein)
Публикувано04.10.06 20:48



Не мисля, че ще ги махат скоро. За съжаление трябва да ги търпим поне още 1 сезон (този, който почна), да направят кастинг за адреналинки и да изберат нови и да се надяваме, че тези нови ще танцуват много по-добре от Яна и Жана. И на мен не ми харесват, но най-лошото в цялата работа е, че няма да върнат Теди и Ени. Старите водещи се връщат, но старите адреналинки - НЕ. И аз не знам защо. Само не мога да разбера защо толкова плюят по Теди и Ени? Вярно, че всеки има право на мнение, но те направо прекаляват с обидите.. Дори и аз не плюя Мамалев така, колкото и неприятен да ми е.



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: lchWill]  
АвторSomebody (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 21:46



Извинявайте че ще ви го кажа,обаче вашият глас е >>глас в пустиня<<.Двете момичета сега са на върха на кариерата си и едва ли скоро време ще прекратят изявите си в господари на ефира.
Също така мисля,че никой от екипа на предаването не обръща внимание на Форума...Не знам за какви мислят хората тук,щом не отговарят на отзивите им.
...постоянно повтарят "скъпи приятели" ...ние от форума техни "приятели" ли сме!?
Запитайте се!Дали обръщат внимание на написаното тук?
Хора!Не се хабете напразно!



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: lchWill]  
АвторEню (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 22:52



кой плюе по Теди и Ени бе? луд ли си?



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: loreto]  
АвторEню (Нерегистриран)
Публикувано04.10.06 22:55



гръмни се, педераст
кат' се дразниш да ги гледаш, слушай радио
абе фак ю и на теб



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: Eню]  
Автор lchWill (Rammstein)
Публикувано05.10.06 13:01



В темата 'Яна и Жана или Теди и Ени' има хора, които ги обиждат. Ако си съгласен, разгледай цялата тема и ще разбереш, че ги плюят. Даже neskafe 3 w 1 ги обиди, като ги нарече "Красти". Ако това не е обида...
П.С. Someone: Бардуков влизаше във форума по едно време, а сега не знам защо не влиза. А и той чете за него си, а не за другите. Има потребител Господари на Ефира, който почти не влиза. Преди също някой от екипа влизаше във форума, ама това беше доста отдавна. И много добре знам, че в последно време не обръщат внимание на форума, даже и пощата си не проверяват. Последно им писах за гафа им на 13.07.2006, където по време на репортаж на Курдов, прекъснаха предаването и след няколко време го пуснаха същото отначало, ама нямам отговор. Дано поне да проверяват сигналите на хората, защото имам чувството, че интернет не поглеждат (поне аз така мисля, може и да бъркам).



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: Eню]  
АвторSomebody (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 23:06



Това е от времето,когато"Господари на ефира" нямаха "Яна и Жана",а имаха само и единствено своите фенове...


Здравейте хора!
Казвам се Оги и съм PR координатор в GLOBAL FILMS и GLOBAL VISION. На мен се пада удоволствието да съм модератор на клуба с най-върлите фенове на "Господари на ефира". Ще имам грижата вие да сте първите, които научават за новите неща в предаването. Приемам и всякакви СМИСЛЕНИ въпроси, на които ако мога да отговоря, ще го направя - разчитайте и на това!

Ми за сега е това. Кой за каквото се сеща да се предава без бой. ;)



Здравейте всички!

От днес във форума ще въведем следните правила:

- Край на хаоса с темите във форума. Вече ще има по една тема за мнения и коментари за водещите, адреналинките, репортажите и една за други неща. Това не означава, че няма да има други теми, но наистина е излишно да има по няколко за едно и също нещо.
- Повече няма да се допускат обидни и неприлични коментари както към екипа на предаването, така и между Вас самите, защото считаме, че публиката на "Господари на ефира" е над обидите, ругатните и непристойното поведение изобщо. Ако някой наруши това правило три пъти, директно ще бъде Banned.


P.S."Господари на Ефира" ми паднаха в очите много отдавна



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: lchWill]  
Авторmini_hacker (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 21:12



verno go kazva6 be pi4.parvite sa po dobri





Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: loreto]  
АвторTиpy-лиpy... (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 10:24



А така, нека да ги махнат...

Махнете ги, дайте ги в моя хол!



Правилно са те посъветвали да се ориентираш към някоя радиопрограма, която няма да те затормозява с образа на някоя красавица и съответно да предизвиква "граждански бунт и негодование" в твоето нежно съзнание..



Тема Re: 'mahnete qna i jana i vurnete tedi i eni'нови [re: Tиpy-лиpy...]  
Авторchristall (Нерегистриран)
Публикувано22.10.06 20:01



И аз също много искам да махнат грозните скелети Яна и Жана! Не само за това! Те просто не могат да танцуват! Теди и Ени бяха перфектни! Пък и тази хореографката ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.