Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 25.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ТОП мошенника Димитър Захариев!  
АвторM-CAT (Нерегистриран)
Публикувано04.09.06 23:48





Защо не направите предаване за този нагъл манипулатор, лъжец и изверг?
Толкова хора лъже и мами и има наглостта да продължава да твърди, че Егологията била наука от бъдещето.
Този смешник заслужава да се изобличи както всички други боклуци за които сте правили предавания.



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 13:18



Я си виж врата-така те е напомпал Синдрома,че не можеш вече и да спиш.

Между другото-господари на ефира са добре дошли в кабинета.Те не могат да видят нищо друго овен истината-Егологията е наука от бъдещето.



Тема Димитър Захариев = kenнови [re: keн]  
Авторpaзoбличeтe ro (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 01:30



Врата ми си е чист гадино лъжлива.
И престани да лъжеш хората че като имат нещо на врата си значи са болни от СЕС и само ти единствен си им спасението.
По твоята логика друг откачен дерибей може да се покаже в ефир с науката си Хремология и да каже, че ако имате хрема и ви тече носа значи СПЧ /синдрома на простия човек/ го е напомпал здравата и ако иска да се излекува да посещава редовно и безкрайно кабинета, да плаща като муле всеки път, за да му бае на главата някакъв кретен като теб и онзи да си мисли че го лекуват.

Егологията не е никаква наука и от никакво бъдеще. Това е понятие измислено от теб Димитре.

Защо в предаването е само за запознати с Егологията?
Защо не се допускат всички зрители?
Защо досега никой не легализира тази наука от бъдещето Егологията?
Захариев врачка ли е? Как става така че отговаря навъпроси в ефир от сорта "Ще си сменя ли работата, ще се оженя ли пак, ще ме напусне ли мъжа ми, ще спечеля ли делото?"
Защо фюрера Захариев не се признае публично, че чете и пише тук?





Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: paзoбличeтe ro]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 11:22



Я виж ти.Тези въпроси вече ги видях някъде.Да,май ги видях в клуб 'Вашето мнение'.Само че там е писала накоя си Елка.Дали тази Елка не е единствения човек,която заедно с умопомрачения Карбовски се подвизават из форумите и пишат по едно-две изречения с copy-paste?Натам клонят нещата.Аз поне съм честен и използвам един и същи ник.

Егологията е наука за добрината на човека-в същността си тя е Добрина.
Затова хората,изпълнени с омраза и злъч нямат работа с Егологията.
Хората,които са се докоснали до нея знаят за какво става дума.Каква мощ се крие в нея.



Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: keн]  
Авторpaзoбличeтe ro (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 12:02



Видях въпросите там и ми стана интересно какво ще отговориш.
Постнах ги и тук защото виждам че там се правиш че не си ги видял и ги избягваш.
Не отговори на въпросите!



Тема ВАЖНО относно ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ! ПРОЧЕТИ!нови [re: M-CAT]  
Авториcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 14:44







Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: paзoбличeтe ro]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 10:51



Предаването не е само за запознати с Егологията,а за всички.Друг е въпросът ,че за да се обадиш и да зададеш въпрос е редно да си наясно с Егологията,с процеса на игнориране на СЕС.Иначе всеки може да го гледа.
До обаждане не се допускат всички зрители(не съм сигурен за момента),защото не е редно да се обаждат простаци и наразбиращи и да замърсяват ефира с глупостите си(както впрочем се и получава с много предавания в ефира ни).
Представи си някакви пияници да звънят,поразени от трето ниво , и да заемат ефирно време.То и без това е малко и има много,ама много хора наистина искат да питат г-н Захариев за неща ,свързани с живота им и с Егологията.Какво ще е по-добре-той да отговори на хората,който уважават науката му и я разбират(някои в процес) или да се разправя с хора с психични отклонения?
За легализирането не съм напълно сигурен.Първо-защото не съм г-н Захариев и не съм от екипа му и второ-защото не съм наясно с законовата уредба на РБ.Знам само,че 'Егология' е патентована.Освен това кабинета е регистриран законово по всички начини-това е може би единственият кабинет в София,който е в пълно съгласие с закона.
Димитър Захариев е напълно различен от 'врачките'.Той притежава дарбата ясновидство,но не обича да я използва.Тя е само средство,за да привлече вниманието ни към проблема ,наречен СЕС.Както виждаш много пъти той не отговаря конкретно,а 'Ще опитаме', 'Дано да стане','Ще помагаме' и т.н .Процеса е и двустранен-човек трябва да направи и нещо от себе си.Не може да лежиш и да очакваш Егологията да направи всичко за теб.Но когато искаш нещо и се трудиш,когато това нещо е добро,г-н Захариев може да помогне.
Вероятно отвреме навреме преглежда клубовете.Аз даже си мисля,че на няколко пъти призна,че е той.

Надявам се,че съм отговорил на въпросите по един добър начин.
И накрая-ЕГОЛОГИЯТА СЪЩЕСТВУВА ,тя е нашето бъдеще.



Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: ken]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 13:20



Кен, ще ми е приятно да се запознаем лично. При все това, че се познаваме с сигурност. Проблема на плюещите “Егологията” е неразбирането на материята. Но има и още нещо огромното желание да ме “изобличат”. Разбираемо е елементарна конкуренция и безумна завист. Познавам ги изобличителите и съм направил необходимото на принципа с техните камъни по техните глави.
За другите, който проследявате темите целящи омаскаряването на името ми:
1. Всеки да си преценява сам на база изказвания от екрана и резултати от кабинета.
2. Кабинета си е толкова законен колкото може да е.
3. Всеки посетил кабинета попълва декларация съгласно закона за здравето глава 6
4. Кабинета работи повече от 18 години сметнете сами колко компромати е имало.
Нима си мислите, че ако има нещо фалшиво и лъжовно щеше да оцелее???
“Егологията”, има бъдеще подготвят се и други еголози, с времето ще се докаже и научно. Защото хората са доволни хиляди са получили помощ за различни човешки проблеми. Стотици са децата родени от иначе стерилни семейства.
Все ми е едно какво пишат и злословят по мой адрес, съвестта, ми е чиста никога не съм пирувал с човешката мъка. Гол съм дошъл на този свят гол и ще си отида. Стотинка нямам спестявания, всички средства обслужват, “Егологията”, целият ми живот е посветен на нея. Няма отпуски няма море няма отдих, работа нон-стоп. Да се чуди човек на какво завиждат толкова.
Има нещо и то е огромната човешка благодарност и обич с който се срещам всеки ден е това ми стига, щастлив съм, че съм полезен на хората и открих проблема СЕС.



Тема слушай бе келеме такованови [re: 3axapиeв]  
Авторпpokypop (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 16:21



Ти се изкара света вода ненапита бе!
Най сетне се реши да се покажеш и защо точно тук а не в другите клубове и форуми в които къщо те оплюват и подиграват? Защото те е страх да не те разобличат затова.
Каща си направи от човешкото нещастие, хора лъжеш и манипулираш, в измислени науки ги въвеждаш, измислени болести /СЕС/ им приписваш, всичките ти пациенти до един са зомбирани кретени затова и видеотата ти са толкова много и силно режисирани от тебе.
Като признаят измислената ти егология от здравното тогава ми разправяй за егология и сес. Дотогава не си нищо повече от всичките измамни врачки и подлежиш на щателна проверка от държавата и журналистите с цел изобличаването ти и доказването че си мръсен манипулатор инагъл лъжец.

И закакво продължаваш да се правиш на мотика че под ника ken не се криеш ти. То се вижда просто.



Тема Re: слушай бе лозе недорязанонови [re: пpokypop]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 16:32



Къща си имам от 1976г. Ама ти много добре знаеш. Нали спиш с ЗУТ-а. Да си ми жива и здрава, ще ти светне в злобната главица някога. Относно разследване и прочие нищо не крия да заповядат, а теб с сигурност, ще те осъдя за клевета.



Тема Димитре, мошеннико, ще изгориш като факланови [re: 3axapиeв]  
Авторпpokypop (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 17:28



Крадеца вика дръжте крадеца. Ти мошеннико мазен не само че никой няма да осъдиш ами ще станеш за резил пред всички.
Леле отвратително много си нагъл, но то ти се пише всичко.
Не те ли е срам да си искаш секс в от нещастните женички които заблудени идват при теб? Леке такова



Тема Re:гориш като факланови [re: пpokypop]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано07.09.06 18:12



И разходите по делата, ще платиш… клеветница тъпа. Сега секс ти се приискало, бре, че ти не можеш да различиш секс от оплождане. Вече на жена не приличаш, а на сприхава бабичка, давай лозе, гориш с горно горене…
Секс се прави с желание и с жена която горещо го желае, а не насила и в кабинет. Тази идея си е гадна отвсякъде. Дори и представа си нямаш за организацията на кабинет “ЕГОЛОГИЯ”. Да се прави секс там е все едно в “БИЛА” пред щанда за колбаси.
Чакай нова вълна от дела срещу теб и то все за клевета…. В съда ще спиш…ама явно това ти харесва чувстваш се “значима”.
Мислих, че ти е дошъл ума в главата, ама не лозе умора няма.
А е много просто извини се и толкова, аз не мразя никой дори и теб, дори преди време малко те харесвах…е преди време каква жена беше…изяде те злобата просто да не повярва човек. Само да си ми жива и здрава, та за всичко да си платиш пък и не само на мен….



Тема мръсник и лъжец си бе нехранимайконови [re: 3axapиeв]  
АвторПpokypop (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 01:37



Димитре, уж си врач а неможеш да разбереш с кои си имаш работа? Видя ли си какъв мръсник и лъжец си бе нехранимайко?
Въобще несъм жена!

И не само ще те осъдя, ами и в затвора ще те тикна гадино за манипулиране и опит за изнасилване. Там поне ще слезеш на земята.
Ако господарите пожелаят ще им дам материал за предаване с теб, ако не... ще те четат по вестниците.
Засега едно е ясно: те не си никакъв врач щом неможеш да познаеш с кой си пишеш, и щом отговаряш на въпроси в ефир от вида "Ще ме осъдят ли?" значи си пълен мошенник.



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 04:43



На 8 сепрември 1946 г. е проведен референдум за ликвидиране на монархията и обявяване на страната за "народна република". В него участват 91,63 % от гласоподавателите. 97,01 % от бюлетините са действителни и от тях 95,63 % са за република. Резултатите не са оспорени от нито една политическа сила.



Тема Re: Димитър Захариев = човекнови [re: 3axapиeв]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 10:01



Г-н Захариев,наистина се познаваме.Аз посещавам кабинета Ви от около две години.Излишно е да споменавам,че съм много щастлив.
Ако все пак искате да има някаква комуникация помежду ни можете да ми пишете на този e-mail: np100@abv.bg
Бъдете жив и здрав.Вие ми дадохте много-дано да го заслужавам.



Тема Re:Клеветанови [re: Пpokypop]  
Автор: (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 12:02



Чл. 146.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1882 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който окаже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.
Чл. 147.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му препише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание.



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: M-CAT]  
Авторdir (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:05



Русенската районна прокуратура внесе вчера за одобрение в съда 9 доброволно подписани от обвиняемите споразумения по делото за скандала с парите за бедствия, избухнал във Вeтово, Русенско.
За виновни в извършването на документно престъпление са се признали кметът на общината Рейхан Хабил и заместникът му Ивелин Димитров, кметицата на с. Писанец Росица Антонова, началникът на ГЗ във Ветово, счетоводителката на общината, двама старши техници от Глоджево и Сеново, специалист по инвестиционен контрол и представител на фирма "Ремонтстрой" ООД - Русе. Адвокатите и държавното обвинение са се споразумели на всички да бъдат наложени наказания пробация, като са включени задължителна регистрация, периодични срещи с пробационни служители и принудителен труд, т.е. удръжки от заплатите за срок от 6 до 10 месеца. До няколко дни се очаква районният съд да разгледа предложените споразумения. Общо 13 души бяха дадени на прокурор заради парите за бедствията от 2005 г., отпуснати за община Ветово. Срещу една от обвиняемите делото е прекратено заради болестта и. Останалите трима не се признават за виновни и срещу тях делото ще продължи по общия ред - с внасяне на обвинителен акт в съда. Сред тях е и кметът на Глоджево Фикрет Ислям и двама шефове на фирми, работили по обекти във Ветово, съобщи russeinfo.net.



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: dir]  
АвторCEГA (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:09



Измамите с ДДС за 5 години - колкото разходите за здравеопазване

6,5 млрд. лева източени от бюджета. Само 4 присъди

Трябва не само данъчна полиция, но и данъчни съдилища

АНЕЛИЯ АНТОВА

Бирниците си признаха, че държавният бюджет е ощетен поне с 6,5 милиарда лева и че нито те, нито съдебната власт са достатъчно ефективни срещу измамите с ДДС.

6,5 млрд. са равни на здравния бюджет за петилетка или на годишните разходи, които правят държавната администрация и общините.
За 5 години чрез измами с ДДС бюджетът е ощетен с над 2,5 млрд. лева. Не мога да кажа колко не сме хванали, но сумата не е по-малка от 4 млрд., изчисли главният данъчен директор Николай Попов.
От 2000 г. на прокуратурата са предадени 2200 данъчни престъпления. Най-големите са за суми над 20 млн. лв. Досега са издадени само 4 присъди, 3 от тях - условни. Единствено във Видин наказват сурово - с 8 г. затвор.
Попов съобщи това на семинар, за да подчертае защо е нужно да се създаде данъчна полиция. Щатски експерти наблегнаха, че са необходими и специални съдилища за данъчни престъпления.
10% от регистрираните по ДДС фирми участват в измамите.



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: CEГA]  
Авторднec (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:10



Еврофондове източени с 9 млн. лева
30.04.2006 15:47



В Сливен ситуацията е най-тежка - там са източени 3 милиона лева. Илюстрация: Корбис

Източвания на 9 млн. лв. от еврофондове установили полицаите, съобщи министърът на вътрешните работи Румен Петков. Той уточни, че парите са от фондовете по програма САПАРД и ФАР. Случаите са различни.

Най-голям е случаят от Сливен, по който се работи тази година. Там са източени около 3 млн. лв., а в схемата са участвали и длъжностни лица. Два са случаите в Добрич, където са източени над 330 хил. лв., отново по програма САПАРД.

В тези случаи са използвани документи с невярно съдържание. Три са и случаите от Пловдив, където измамите също са за стотици хиляди левове и отново са използвани документи с невярно съдържание, уточни министърът.

Събраните от МВР документи ще бъдат предоставени на министъра на земеделието и горите Нихат Кабил.

За случаите е информиран и заместник-главният прокурор Христо Манчев, заяви още Румен Петков.

Окончателната работа по случаите трябва да приключи до 10 май, заяви още министърът и допълни, че в МВР ще има хора, които да се занимават специално с контролирането на изразходваните средства от европейските фондове.



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: днec]  
Авторлeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:11



1,5 млн. източени от банкомати у нас
събота, 25 март 2006 / Прочетено 202 пъти
1,5 милиона долара са изтеглени неправомерно от банкомати и постерминали у нас за миналата година, по данни на VISA International, съобщи началникът на сектор "Финансови престъпления" в ДНСП кап. Дарина Обретенова. За сравнение, в зората на този вид престъпност пораженията са възлизали на над половин милион долара за тримесечие, пише вестник Монитор.
Потърпевши от измамите са били предимно чужденци от Европа и Северна Америка, но сред ужилените е имало и български граждани. Крадците се набавяли с личните данни на картодържателите по различни пътища - по Интернет, със скемиращи устройства или дори с миникамери, монтирани на велосипеди, паркирани близо до банкомата, е установено при полицейските акции.
При подобна операция в сряда вечерта в София са арестувани двама мъже в момент на предаване на голяма пратка с т. нар. бели пластики - фалшиви носители на информация от истински дебитни и кредитни карти, съобщи началникът на Икономическото направление в ДНСП полк. Владимир Иванов.
При задържането у двамата са открити три неистински разплащателни карти, включително подправена карта за зареждане с петрол, използваща се в САЩ, четири заготовки, както и магнитни четци за скемиране на информация от банкови карти. При последващите обиски в домовете им са иззети четири компютъра, съдържащи данни на действителни картодържатели от цял свят,.
Полицаите действали по оперативен сигнал, че у нас се очаква да пристигне голяма пратка с "бели пластики". Знаехме, че групата подготвя голям удар и за щастие успяхме да предотвратим престъпните им намерения, коментира кап. Обретенова. В момента разследващите проверяват дали двамата са успели да осъществят фалшиви транзакции, както и дали са имали съучастници в България.
Единият от задържаните е заснет преди време от камера на банка при опит да изтегли пари с фалшива дебитна карта. 50-годишният Г.Д. е от София и работил като компютърен специалист. Аверът му К.М (41 г.) е от Кърджали и официално се занимавал с търговска дейност.
Шефът на Асоциацията за сигурност на картовите разплащания Николай Недков препоръча при установяване на нерегламентирано теглене от сметка потърпевшият незабавно да уведоми своята банка или да промени ПИН-кода си.
По данни на БОРИКА в момента в България има около 4 милиона карти, като 250 000 от тях са кредитни.



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: лeлe]  
Авторcтaндapт (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:12



Източени са милиони от “Енергоинвест”
С пълномощно от покойник бившата синя депутатка Вержиния Велчева разпродава холдинга

Бившият приватизационен фонд, а сега холдинг, "Енергоинвест" е пред ликвидация, научи "Стандарт". Това е може би първият случай на източване на такъв фонд у нас. Става дума за огромна далавера с приватизационните бонове на 18 500 акционери в "Енергоинвест". Всички те са се включили заради имената на видни наши енергетици като Никита Шервашидзе, Дянко Добрев и др. Никой не е предполагал, че един ден с акциите им ще се разпорежда бившата синя депутатка Вержиния Велчева. В 38-о НС тя бе началник на кабинета на парламентарни шеф Йордан Соколов. Благодарение на нея мощният до неотдавна холдинг вече няма дори офис. Само за последните шест месеца, от април до септември 2001 г., акциите на контролираните от холдинга предприятия са разпродадени на безценица. За половин година приходите на "Енергоинвест" са намалели 14 пъти. Загубите вече възлизат на 121 000 лв., а задълженията са набъбнали до 474 000 лв. Схемата на разграбването е много проста. Сключва се договор с инвестиционен посредник. Той може да оперира с акциите на контролираните от холдинга предприятия по свое усмотрение, без да определя минимална цена и без да съгласува сделките. Посредникът пуска на борсата малка емисия, от която никой реален купувач не се интересува. Тогава подставени лица предлагат нищожна стойност за акциите. Образува се т. нар. борсова цена, на която се продава целият пакет, без знанието на акционерите. В случая с "Енергоинвест" сценарият е разигран от Вержиния Велчева. На 10 април т. г. при доста странни обстоятелства тя става прокурист на холдинга. Договорът е сключен между нея и изпълнителния директор на "Енергоинвест" Дянко Добрев в отделението по хематология на Медицинска академия. По това време Добрев е в болницата заради тежка левкемия, от която страда близо година. Според негови приятели той е имал психически отклонения в резултат на болестта. Още през ноември 2000 г. председателят на Съвета на директорите на "Енергоинвест" Никита Шервашидзе предлага Добрев да бъде сменен. Това не е прието. Тогава оставка подава Шервашидзе. На 26 април 2001 г., пак в хематологията, Дянко Добрев упълномощава Вержиния Велчева да управлява и представлява холдинга, да извършва всички действия и сделки, да сключва и прекратява договорите със служителите, да плаща и подписва фактури, да открива и закрива банкови сметки. Два дни по-късно, на 28 април Добрев умира. И Велчева започва да действа с пълномощно от покойник. Още на 2 май във фирменото отделение на Софийския градски съд са направени промени в регистрацията на "Енергоинвест". В съдебното решение е записано: "Дружеството ще се управлява от изпълнителния директор Дянко Добрев и от прокуриста Вержиния Велчева". Как един мъртвец може да бъде директор не е ясно. Всъщност управлява само Велчева. На 3 май тя сключва договор с инвестиционния посредник "Юнити инвест-99" АД. Шеф на дружеството е Весела Акабалиева от Русе. Оттам е и Дянко Добрев. Говори се, че двамата са били близки приятели. Договорът е за управление на индивидуален портфейл от ценни книжа по собствена преценка без специални нареждания от клиента - "Енергоинвест". Няма никакви ограничения. В чл. 5, ал. 1 на документа е записано, че "инвестиционните цели на клиента са реализиране на максимални печалби от управлението на акциите. Срокът е 2 май 2002 г. Посочени са 42 680 акции с номинал 1 лв. На 31 май т. г. на два пъти са продадени всички ценни книжа на "Труд-Енергоинвест" АД-Русе. Това е най-големият завод за огнеупорни материали у нас. Собственият капитал на дружеството е 2,074 млн. лв., от които "Енергоинвест" притежава 1,057 млн. лв. Тези акции са изтъргувани по 0,14 лв. всяка, за по-малко от 6000 лв. или 165 пъти по-евтино. Под носа на холдинга и неговите акционери, на Централния депозитар и принципала на завода. Промишленото министерство има около 25% участие. Подобно е положението и със "Строителна компания" АД-Враца, чиито ценни книжа са продадени само за 510 лв. Не е ясна съдбата на друго предприятие от холдинга - "Ремко" АД-Враца. За неговите акции също има договор с посредника "Юнити инвест". Накрая, на 20 август Вержиния Велчева лишава "Енергоинвест" и от собствения му офис на ул. "Цар Симеон" 57 в София. Апартаментът от 7 стаи, кухня, вестибюл и сервизни помещения с обща площ 264,08 кв. м е предоставен на "ИТС-Перфект" ЕООД срещу $ 300 месечен наем. Фирмата се представлява от Стоянка Семерджиева, съпруга на бившия здравен министър Илко Семерджиев. Договорът е сключен за 10 години. Наемателят е платил авансово 3300 лв. до февруари 2002 г. И има право да преотдава жилището на трети лица. Днес в него трябва да се проведе Общо събрание на акционерите от "Енергоинвест". Изглежда ще трябва да си говорят на улицата.
Нейка КРЪСТЕВА



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: cтaндapт]  
Авторбнт (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:13



Над 5 млн. лева са източени от банковата сметка на “Консолид-комерс”
Мария Иванова
Четвъртък 10 Август 2006
Над 5 милиона лева са били източени от банковата сметка на държавното дружество “Консолид-комерс”. Това съобщи министърът на икономиката и енергетиката Румен Овчаров. “Консолид-комерс” е било в ликвидация повече от 5 години. Ликвидаторът Владимир Милев е арестуван. Главна прокуратура е образувала дознание по случая.



Тема Re: ТОП мошенника ???!!!!нови [re: бнт]  
Авторпapи (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 01:14



Разследване




Как бяха източени 2 милиарда стари лева от бившата МОБ

Светослав Иванов, Валерия Стойкова

Софийската градска прокуратура предяви обвинение срещу бившия председател на управителния съвет на тогавашната Международна ортодоксална банка "Св. Никола" и главен изпълнителен директор Цветан Начев и бившия шеф на дирекция Инвестиции и капитално строителство в банката Светослав Иванов. Те са обвинени в присвояване на сума в особено големи размери, което са извършили в качеството си на длъжностни лица през 1997 г., разследването за което започва следващата година. Става въпрос за около два милиарда стари лева, или един милион долара. Парите са прехвърляни няколко пъти по различни сметки, докато накрая акостират в личните влогове на Начев и Иванов. Схемата на източването е колкото проста и елементарна, толкова и уникална с начина, по който е била реализирана.
Около половин година след създаването през юли 1995 г. ръководството на МОБ "Св. Никола" предприема стъпка за разширяване присъствието на банката в столицата. За целта е избрана сграда в строеж в жк Люлин, шести микрорайон, която се изгражда заедно с жилищна кооперация - ЖСК Троя. Още преди да е приключило строителството, банката плаща 1 млн. USD за откупуване на "вноските, касаещи членствените права и извършените допълнителни разходи" на част от сградата. Сумата е изплатена в левовата й равностойност от 71 426 500 лв. на четири вноски на един от членовете на ЖСК. Със сумата е задължена сметка Разходи за придобиване на материални дългосрочни активи на банката.
Още в първите етапи от тази скандална сделка може да се зададат няколко твърде смущаващи въпроса. Например каква полза ще има една току-що прохождаща банка от такава


скъпа сграда в такъв престижен и супербизнесрайон като Люлин 6
Защо за едно незавършено строителство /впрочем въпросната сграда все още няма нотариален акт/ се плаща такава космическа сума, с която спокойно може да се купи вече готова постройка в центъра на столицата?
През пролетта на 1997 г. управителният съвет на банката в лицето на неговия председател Цветан Начев изведнъж констатира, че инвестицията е неоправдана и недоходоносна и банката трябва да я продаде и да реализира печалба. Той лично убеждава останалите членове на УС да се освободят от сградата /или по-точно от членствените права в кооперацията/ и да я продадат с печалба. Съобщава също, че дори е намерен купувач за тази изгодна сделка. Омаяни от адвокатските способности на Начев, членовете на УС гласуват да се предприемат необходимите действия. Според тези действия банката продава въпросната "инвестиция" за 72 млн. стари лева, които по тогавашния курс на долара вече не са 1 млн. USD, а само 42 420 USD! Към датата на сключването на сделката - 26.06.1997 г., 1 щатски долар вече се равнява на 1697.3 български лева, докато две години по-рано те са били едва 66.124. По този начин членствените права са


препродадени с 957 580 USD загуба за банката
Използвайки стремителното покачване на курса на долара спрямо българския лев, Цветан Начев реализира нова "блестяща" сделка. Същевременно той скрива от членовете на УС кога банката е станала член на ЖСК Троя, в която се намира обектът.
Оказва се обаче, че купувачът, от когото трябва да се измъкне въпросната печалба, е самият заместник-председател на МОБ, покойният вече Владимир Кънчев. Той влиза като член-кооператор във въпросната ЖСК на мястото на банката и трябва да й заплати сумата от 72 млн. стари лева. При определянето на цената на имуществените облигационни права обаче не са взети предвид резкият срив на пазара и периодът на неустойчивост, наблюдавани по време на финансовата и политическата криза през 1996 и началото на 1997 г. /според заключението на оценителната експертиза/.
Това обаче няма особено значение, защото Кънчев не заплаща дори и тази сума - нито в определения от договора срок 20 юли 1997 г., нито по-късно. За сметка на това обаче сума от близо 72 млн. лв. е отписана и след няколко счетоводни упражнения с нея е заверена аналитична сметка на името на Владимир Кънчев. Малко по-късно Кънчев прехвърля с предварителен договор правата си на Светослав Иванов - шеф на дирекция Инвестиции и капитално строителство в банката по това време
/понастоящем подсъдим/. Сумата по този "договор" отново е 72 млн. лв., превъртени за пореден път. И


за пореден път неплатени
За всички тези прехвърляния и гимнастики не са уведомявани нито управителният съвет, нито общото събрание на жилищната кооперация Троя.
Това обаче привлича вниманието на Емил Ангелов, който по това време е член на управителния съвет. Той настоява вместо прехвърляне на права за сградата да бъде сключен договор за покупко-продажба на недвижим имот, както и да се уредят всички останали взаимоотношения по плащането. Вместо това обаче Ангелов е


сюрпризиран с наистина уникален вариант
- предлага му се да подпише предварителен договор, според който банка "Св. Никола" купува от своя служител Светослав Иванов сграда в жк Люлин за... два милиарда лева! Ангелов отказал да подпише - липсвали документи за собственост на Иванов върху имота, както и решение на УС за такава сделка. Освен това тя би нарушила Закона за банките, според който вложенията на кредитните институции в недвижимости не трябва да надвишават 50% от собствения им капитал /по това време собственият капитал на МОБ "Св. Никола" е бил 2.2 млрд. стари лева/. Този отказ му струвал поста и на 20 декември 1997 г. Ангелов е уволнен.
Но все пак предварителен договор е подписан - от Цветан Начев и от бившата главна счетоводителка на банката Даниела Минчева, тогава изпълнителен директор и член на УС. Въпреки че нито един от субектите на предишните договори не е платил заветната сума от 72 млн. стари лева, срещу която би трябвало да стане собственик. В същото време по документи банката все още е член на ЖСК Троя, защото всички тези прехвърляния на собствеността на нейните служители не са били отразени в документите на кооперацията. Фактически излиза, че


МОБ купува нещо от самата себе си
за което тя обаче е платила преди това на друг. Пред членовете на УС и председателя на надзорния съвет Стоян Мишев Начев обяснява, че предстои купуването на банкова сграда, без да уточнява нищо повече. Той ги убеждава, развивайки схемата, че чрез покупко-продажби на сградата ще се намали сумата, необходима за провизиране на отпуснат от банката заем на авиофирмата Феникс еър /необслужван/. Вероятно Начев е бил доста убедителен, защото УС разрешава плащане по договора, обаче след получаване на Акт 16. В края на септември 1997 г. Иванов представя въпросния акт и десетина дни по-късно получава по личния си спестовен влог в същата банка точно 2 милиарда стари лева. Нареждането за превода е подписано от изпълнителните директори Даниела Минчева и Иван Димов на 9 октомври с. г.
Още на другия ден следва любопитна операция, по-точно


поредица от прелюбопитни операции
Светослав Иванов нарежда превод на 1.312 502 909 млрд. лв. от тази сума по сметка на длъжника Феникс еър с предназначение за погасяване на кредит към банката. Три дни по-късно на същата фирма са преведени още 24.607 001 млн. лв. Същия ден от същата сметка Иванов превежда 526 372 269 лв., този път на бургаската Полинавигейшън със същата цел - погасяване на нейни задължения към банката. Десет дни по-късно Иванов превежда 72 млн. лв. по сметка на Владимир Кънчев, намираща се в централата на банката. След което Иванов тегли на гише останалите 64.5 млн. стари лева и в буквалния, и в преносния смисъл си ги слага в джоба.
От 28 юни до 21 юли 1997 г. обаче в МОБ тече проверка на Банков надзор за капиталовата адекватност. Инспекторите констатират, че от записания основен капитал от 32.2 млрд. стари лева в наличност са само 2.2 млрд.
Така Цветан Начев чрез сключване на симулативни сделки, в резултат на които


е източен почти целият собствен капитал на банката
е обогатил трети физически и юридически лица и е предизвикал неизбежни имуществени вреди за банката. Това заключение е направено от Софийската градска прокуратура в лицето на прокурор К. Димитров. За същите деяния е обвинен и Светослав Иванов.
Сегашното ръководство на Инвестбанк има заведени два иска срещу източването на банката по време на управлението на Цветан Начев, по които се очаква развитие в скоро време. Оттам не пожелаха да коментират прокурорските обвинения.


Кой кой е
Цветан НАЧЕВ е роден през 1958 г. в София. Завършил е Юридическия факултет на Софийския университет, специалност Право. Преди да стане учредител и основен акционер на МОБ "Св. Никола", е един от създателите на Частна земеделска и инвестиционна банка, която фалира с множество скандали заради източване и злоупотреби. Вписан е в Софийската адвокатска колегия.
Срещу Начев има повдигнати два граждански иска. Единият е за нанесени щети на Нефтинвестбанк /преди МОБ "Св. Никола", а сега преименувана на Инвестбанк/. Първият е на стойност 400 хил. USD, а вторият за близо 2 млрд. стари лева.
През ноември 2002 г. Начев се опита да превземе заедно с няколко охранители Нефтивестбанк, твърдейки, че съдът го е възстановил като собственик на банката. Това наложи БНБ да разпореди вкарването на квестори. Впоследствие статуквото беше възстановено.
Светослав ИВАНОВ е роден през 1950 г. в Ловеч, живее постоянно в столицата. Има полувисше техническо образование от института за учители в Сливен, специалност Двигатели с вътрешно горене. През 1976 г. е осъждан условно за кражба на лично имущество, но е реабилитиран правно.



Тема Разобличете ТОП мошенника ЗАХАРИЕВ !!!нови [re: dir]  
Авторпpokypop (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 11:08



И нека Захариев /ken/ не се опитва да измести темата като си мисли че новините които цитира са по важни от неговите престъпления.



Тема Re: Разобличете ТОП мошенника ЗАХАРИЕВ !!!нови [re: пpokypop]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 12:40



Престъпления???????????????????
Хайде осъзнай се вече, не ти ли омръзна?
Това твоето си е болест.
Какво да ми разобличават?
Какви, престъпления?
Какво, зло съм сторил?
Само безпочвени клевети бълваш тъпо е повече няма да ти отговарям на простотиите.
Бъди ми жива и здрава. И всичко добро на всички. Нека бъда извинен, ако съм засегнал някой, но ми омръзна да се боря с производните на завистта.



Тема този е луднови [re: 3axapиeв]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 00:27



като пациентите си



Тема До къде стигнахте с материала за тоди нехранимайконови [re: M-CAT]  
Авторaйдe дe (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 14:25



Кога ще го гледаме?



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
Авторбopчe c бeeмвe (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 01:57







Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
Автор maycal (ентусиаст)
Публикувано02.01.07 15:30



Интересно дали екипа е обсъждал възможността да направи репортаж за този случай и евентуално защо не се захващат!?



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: maycal]  
Авторkacи (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 18:46



Захариев, вие сте си наистина за затвора и сигурен съм рано или късно това ще стане. Не може така да си играете със здравето и надеждите на хората.



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: kacи]  
АвторПpokypop (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 20:24



Този кретен Захариев е същия боклук като Вальо топлото. И той е за затвора.
Няма ли кой от медиите да повдигне случая че да го опандизят и него???



Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: Пpokypop]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 10:49



Бедни хора,защо сте така озлобени-може би ви пречи,че един Човек е дошъл на Земята за да помага, за да отнема болката, да намалява страданието. Жал ми е за вас и вашите семейства,как ли успяват да съжителстват с вас?
моето мненеие е,че 'господари на ефира'(?) няма да направят репортаж, защото сигурно вече са им казал;и да не се занимавт с Егологията. Ако напрвят такъв репортаж и го излъчат те ще насочат прекалено много общественото внимание в тази посока. Ще се стигне до щателно преглеждане на резултатите ,постигнати през годините и всичко ще си бъде ясно. потози начин губи групата от врачове и шамани, както и фармацевтичните компании. Та ви питам - наистина ли мислите,че ще се стигне дотам да направят репоратаж?
Всичко добро на семейството на Егологията. Бъдете живи и здрави всички вие,които разбирате и оценявате Егологията. 'Нея' ще я има.



Тема Re:?!!!!нови [re: kacи]  
АвторC (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 14:00



Чл. 146.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1882 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който окаже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.
Чл. 147.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му препише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание.



Тема Re:?!!!!!нови [re: Пpokypop]  
АвторC (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 14:01



Чл. 146.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1882 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който окаже или извърши нещо унизително за честта или достойнството на другиго в негово присъствие, се наказва за обида с глоба от хиляда до три хиляди лева. В този случай съдът може да наложи и наказание обществено порицание.
Чл. 147.
(1) (Изм. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., бр. 10 от 1993 г., бр. 21 от 2000 г.) Който разгласи позорно обстоятелство за другиго или му препише престъпление, се наказва за клевета с глоба от три хиляди до седем хиляди лева и с обществено порицание.



Тема Re:amanotzlobaнови [re: Пpokypop]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 14:13



Тема Това ли е третия Илия?!
Автор VoinXp
Дата Wed Aug 21 07:24:03 2002
От IP 80.72.72.118


Братя и сестри,
прочетете внимателно този сайт:
http://esotherica.freecom-int.com
Моля ви внимателно и отговорно разсъдете и споделете с мен. Този човек ли е "третия Илия", това ли е "възкресението на мъртвите", характерния белег на СЕС (Синдром на Емоционалния Срив) не е ли "белега на Звяра" който вместо на челото (древните щяха да го забележат ако беше там) се намира на тила, и е сигурен белег за съществуващи(описани там) проблеми. Още повече, писано е "хроми прохождат, слепи проглеждат" а нима това което прави той не е същото?! Игнорирането на СЕС не съвпада ли едно към едно със описаното в Светото писание изгонване на бесове, вследвтвие на което хората се оправят!
Възлюбени, разбирате ли колко важно и значимо е това откритие! Ще се радвам аз да съм човека който ви е съобщил "радостната новина" която всеки истински християнин очаква!
С уважение: Г.Т.







Тема Отг: Белята идва от СЕС
Автор VoinXp
Дата Thu Aug 22 01:38:07 2002
От IP 80.72.72.3


"ВИДИМИТЕ МАГИИ
Всичко става "случайно". Един млад мъж, чакайки на някакво гише, се заглежда в парче стар вестник. МНЗ търси хора със силно биополе за експеримент. Годината е 1988. Започват клинични изпитания. Накрая заключението: "Димитър Захариев влияе добре на чифтните органи - рефлекционни смущения на очите, скъсяване на следоперативния период при очни операции, стерилитет, мигрени, синуити, общо стимулиране на организма, различни форми на невроза, депресии."

Така е намерено попрището, търсено цял живот. И изстраданото разбиране, че не е като другите, че в него бушуват и напират непознати сили, намира своя истински път. А той, пътят, е нелек и трънлив.

Съсредоточава се върху очните заболявания - при тях резултатът е видим. Оказва се, че въздействайки на очите, влияе и на други органи. С други думи - човешкият организъм е система - лекува се всичко едновременно.

Започват въпросите - кое е общото и кое е различното? Кой е факторът, който определя духовното и физиологичното ни състояние?

С практиката идва и усещането, че когато има дисбаланс в емоционалното възприятие, започват проблеми със сериозни последствия. Странното е, че почти еднакъв дисбаланс води до съвършено различни заболявания. Защо сходно излъчване води при жена до кисти в яйчниците, а при мъж - до възпаление на простата?

Анатомията на всички хора е еднаква. Разликата идва от другаде - емоционалните стойности и възприятия.

Въпроси... въпроси...

Отговорът е "на върха на езика", но ... Ден след ден през кабинета минават стотици хора, стотици болки и всяка болка е единствена. Минават седем години, за да прогледне, за да забележи, че на врата на всеки втори човек има червено петно. И по-рано ги е виждал, но едва сега идва разбирането, че това не е дерматологичен проблем. Ще го нарече "белег на живота", "екран на здравето". Появята му е сигнал за енергиен, хормонален и емоционален дисбаланс в организма. Сигурен е, че става въпрос за нарушено емоционално възприятие. Името на проблема изплува от само себе си - "СИНДРОМ НА ЕМОЦИОНАЛНИЯ СРИВ" (СЕС).

Започва къртовска работа - заснемане и класификация на петната - 9000 са снимките, въз основа на които прави изводите си. Най-страшното е, че СЕС е заразен и разпространението му се дължи на вирус. Не се влияе от разстояния, предава се от човек на човек и поразява семейства, родове, групи и общности. Заразява те и се стаява - чака удобната среда и ситуация, за да те порази.

При заразения човек от мозъка към ендокринната система върви неправилна информация. Импулсите, които се изпращат, са променени целево от СЕС. Произведената хормонална смес е такава, че човек посреща емоционалната стойност неадекватно. Има хипо- или хиперфункция на жлезите с вътрешна секреция. При хиперфункция излишната хормонална маса се натрупва в енергийните депа на клетката - митохондриите. Тя видоизменя функциите и структурата на самата клетка. Кои органи ще бъдат поразени зависи от следните фактори:

наследствена предразположеност;

отслабване на даден орган, вследствие на прекарана травма или инфекция;

активна дейност на органа в период на максимално емоционално напрежение;

символно значение на органа в системата на значим личностен конфликт.
Натрупаната в клетките излишна хормонална маса, Димитър Захариев нарича "парахормонална маса". В зависимост от нейното количество в клетката, той систематизира четири нива на поражение. Интензивността на цвета и големината на петното при всяко от тях са различни. Колкото по-голямо и по-лилаво е то, толкова нещата са по-страшни.

При 1-во ниво те са малки, капковидни, почти незабележими. То е така нареченото "кавгаджийско ниво". Ако се чувствате безпричинно нервен, напрегнат, ако всички Ви дразнят, навярно на тила Ви вече има петно от 1-во ниво.

На 2-ро ниво петната са малко по-наситени, леко разпръснати - като пръски червено мастило. То е така наречения "бизнесразрушител". Всичко върви наопаки - с каквото и да се захванеш, не успяваш. Хората в такива ситуации обикновено казват: "Направена ми е магия!".

3-то ниво е отговорно за пороците на човека. Тук са алкохолиците, комарджиите, наркоманите, пушачите... Порокът става център на вселената, изпълва живота, довежда до пълно деградиране на личността. Засегнатите от това ниво за нищо на света не се съгласяват да бъдат лекувани. Обикновено заради тях идват близките им. Резултатите са бавни и много трудни.

4-то ниво е най-опасното. Петното е огромно. Протича много сложен процес, клетките буквално са претъпкани с парахормонална маса. Има сериозни заболявания, цели органи са излезли от строя, а други са с променени функции. В такива случаи е задължително и лекарско наблюдение.

Най-странното е, че СЕС поразява най-активната, по-скоро най-мислещата част от населението.

Има професии с максимално натоварване - икономисти, учители, полицаи...

80% от населението на страната ни е заразено. Проблемът се превръща в национален - превръщаме се в застаряваща нация, раждаемостта все повече спада. Нравствените и морални норми са изкривени. Богатството и материалното благополучие се превръщат в самоцел. Духовните ценности са потъпкани. Несигурността и отчаянието са наши всекидневни спътници.

В дъното на всичко това стои Синдромът на емоционалния срив.

Но надежда за помощ има. Вярно, тя е в лицето на един единствен човек - Димитър Захариев, но я има. По апостолски начин той е отдал себе си за премахването на този проблем. Бихме могли да му помогнем с нашата съпричастност, разбиране и доверие."
http://esotherica.freecom-int.com






Тема “СТРЕС БЕЗ ДИСТРЕС “ ХАНС СЕЛИЕ
Автор Anonymous
Дата Thu Aug 22 10:27:20 2002
От IP 212.95.166.18


http://www.psychology-bg.com/texts/stress.htm
Ако прочетете това, можете по-добре да оцените и първото.
Ценител






Тема Отг: Белята идва от СЕС
Автор Anonymous
Дата Thu Aug 22 17:37:10 2002
От IP 213.169.54.60


Защо ни занимаваш с този човек и теориите му?Той не е нито първият,нито последният,който си служи със способности,дадени му от сатана,за да заблуждава хората,като при това облича всичко в псевдонаучни обяснения.Трябва ли и ние да му правим реклама на страниците на този форум?Ако можем да го разобличим - добре,но - да разсъждаваме върху лъжите му? - не,благодаря!






Тема Отг: Защо става така
Автор VoinXp
Дата Fri Aug 23 01:05:39 2002
От IP 80.72.72.3


Благодаря за линка приятел, прочетох го.
Ще цитирам от сайта който ми даде , за да осъзнаеш по-правилно какво имам в предвид:

"При междуличностния стрес изгодата се изразява в предизвикването у другите на чувства на приятелство, благодарност и доброжелатеност към самите нас, а отрицателният ефект – в предизвикването у тях на чувства на омраза, разочарование и стремеж към отмъщение."

Разбираш ли каква е разликата, там казват факт, че стреса води до омраза разочарование и стремеж за отмъщение, а Димитър Захариев е открил ПРИЧИНАТА която кара хората да правят това. Защото червеното петно на тила е СИГУРЕН белег за нарушено емоционално възприятие, което води до горните резултати. Ако не вярваш на него, погледни около тебе роднините, приятелите, то се вижда, то е на тила, трябва да си сляп за да не го видиш. А където е петното на тила там са ГОЛЕМИТЕ ПРОБЛЕМИ класифицирани в четири нива. Просто си направи една кратка статистика, и ще видиш че е така.
Особено при хора с няколко хронични заболявания, там петното е огромно на тила и се вижда от няколко метра.

"Даже и най-големите експерти в областта на стреса не могат да отговорят защо стресът, дължащ се на фрустрация, със значително по-голяма вероятност отколкото този, дължащ се на прекомерна мускулна работа, може да предизвика заболявания ( стомашни язви, мигрена, високо кръвно налягане или даже просто повишена раздразнителност)."

ДА АМА НЕ! Защото го откри един българин който не е лекар нито мастит учен. Както е писано в Светото Писание - "Велик си Господи защото скри това от умни и мъдри, а го откри на младенци" /цитирам по памет/

Доказателствата за това е че след изчезването на петното човек се оправя, няма болест при която да няма положителен резултат. С изключение на диабета, защото той е нелечим, но резултата от стабилизираната кръвна захар, и спирането на процеса на ретинопатията /ослепяване/ е направо ЗАШЕМЕТЯВАЩ.

А доказателствените материали се пазят там и са МНОГО!!!

С уважение: Г.Т.






Тема Отг: Белята идва от СЕС
Автор VoinXp
Дата Fri Aug 23 02:25:38 2002
От IP 80.72.72.3


Ти каза: "Защо ни занимаваш с този човек и теориите му?Той не е нито първият,нито последният,който си служи със способности,дадени му от сатана,за да заблуждава хората"

Може би същото са казвали фарисеите за Йоан Кръстител, Иисус Христос и всички светии и апостоли. А това за рекламата което го каза - помисли съответното за разпространението на християнството и новината за събитията тогава.Както и да е, прави си сам изводите.

Но това си е твое мнение, поне не съди и хули без причина, и без да знаеш фактите.А част от тях са следните(като зад всеки има солидни доказателства установени от лекарите), с които ти можеби няма да се похвалиш, а всички те са след премахването на СЕС и червеното петно на тила:

-Над 130 бебенца родени от двойки със ДОКАЗАН стерилитет!!!!!!!
-над 4000 решени случаи с късогледство, като има 1 СЛУЧАЙ при който от РАЗ са свалени 14 ДИОПТЪРА (на момиче от Бобовдол)!!!!!!!
-някои хора на по 30 40 години порасват с по 2-3 до 5 см !!!!!!!
-и много други болести решени с успешен край след премахването на СЕС
Но който има желание да се запознае нека прочете сайта, или още по добре ако смята че има някаква лъжа, нека гледа събота по канал "ДЕН" от 18:00ч (или неделя канал "Демо" от 20:30) предаването му и нека изпита собствената си преценка за този човек - лъже ли или казва истината!

Целия процес е обяснен научно - процесите на клетъчно ниво и следващите ги резултати.

Съжалявам ако съм досадил на някой във форума. Моля да ме извини.

Просто виждам че сте търсещи и мислещи, а това е Голямо събитие, за което сметнах да ви съобщя, още повече че веднага можете да направите паралела със своите знания /които малко съвременници имат/ и да стигнете до изводи, до които аз не съм, а аз да ви съобщя моите изводи, по които да си кажете мнението.







Тема Отг: Това ли е третия Илия?!
Автор avigea
Дата Fri Aug 23 14:51:31 2002
От IP 213.169.54.57


Искам да ти кажа,че аз поставям диагнози от разстояние и без да съм видяла твоето червено петно,ще ти поставя диагноза-шизофреннна параноя .Внимавай, да не кажеш на някого,но аз съм пророк Илия, а след мене идва Моисей, само не ме издавай.






Тема Отг: ?
Автор VoinXp
Дата Sat Aug 24 00:36:07 2002
От IP 80.72.72.3


Защо толкова грубо и злобно?

Това което е открил тоя човек е поредното световно откритие, както навремето са открили че земята е кръгла. Да не мислиш че са повярвали тогава - даже хора са изгаряли.
Що се отнася дали това е третия Илия, това беше въпрос от моя страна, но надали ще може някой да задълбае в разсъжденията, особено ако си няма понятия за тази нова наука, с която след време може би ще се гордеем задето е тръгнала от България, но както и да е...

Нека Господ не ти зачита грях за тази хула!
С уважение: Г.Т.






Тема за 2000 години,
Автор Anonymous
Дата Sun Aug 25 19:37:57 2002
От IP 194.141.24.15


дори Исус не можа да ни промени.

Надежда






Тема Отг: за 2000 години,
Автор VoinXp
Дата Mon Aug 26 00:28:22 2002
От IP 80.72.72.3


Грешиш. Исус промени целия свят. Дали го осъзнаваш или не, то е така.

С уважение: Г.Т.






Тема Отг: Торсионно поле
Автор VoinXp
Дата Mon Aug 26 06:20:46 2002
От IP 80.72.72.3


Приятели,
искам да ви питам, какво знаете за най-новата теория във физиката - на торсионните полета (по която Айнщайн е работил повече от "Теорията на относителността" но безрезултатно).

Знаете ли кой е акад. Палюшев ("Физика на Бога" някой чел ли е тази книга, или друга теоритична разработка по въпроса?), и това че доказва по научен път съществуването на Господ?(не става въпрос за скорошното му интервю в известен вестник)
Какво ви говори "КПД 120%"

Моля някой ако знае нещо което може да е полезно на всички хора във форума (и не само) нека да сподели.






Тема Отг: Това е нещо истинско!
Автор VoinXp
Дата Tue Aug 27 01:28:55 2002
От IP 80.72.72.181


Здравейте приятели.

Искам да ви кажа още нещо което си е важно - все пак никой не е длъжен никому. Никой не е виновен че еди кой си човек е заразен от СЕС (както никой не е длъжен на някой че е заболял от грип).
И какво става в 1 ниво на СЕС в крайна сметка(имайте в предвит че човек това не си го иска, нито пък волево може да се справи с него, защото как мислите че се държи човек ако в тялото му се изливат постоянно бойните хормони, а точно така става - прави глупости, вдига скандали като обезумял, държи се неадекватно.
Разбирате ли - така пропадат приятелства, семейства, правителства, държави. Затова е толкова глобален този проблем - това е нещото което скарва хората - и съответно затова аз толкова се "кефя" на това откритие.
Защото знаеш ли какъв е проблема, винаги ще намериш начин да се справиш, или поне да се предпазиш от конфликт, защото както казва г-н Захариев "Конфликта е началото на заразата"
Е аз несъм знаел досега за този проблем наречен СЕС и белята вече е станала - петното е на тила.
А целта е ясна - да го няма!

Защото винаги "Маха се петното - махат се проблемите". Разбирате ли , това е закономерност, не е измислено от някой. Отиват хората след време при г-н Захариев и му се хвалят какви невероятни ефекти има (а той прави видеоматериал който излъчва) и как са станали по спокойни, и как еди коя си болест която ги мъчи от 10 15 години и ИЗЧЕЗНАЛА и т. н. други закономерности , които за човек незапознат с Егологията ще му се сторят фантасмагории, ама хич не са!

Ще ви споделя нещо много лично
Обръщайки назад поглед към живота ми , знам през каква дерачка съм минал - това караници, това побоища и т. н. (изобщо не се гордея с това, напротив)
И знам че гадния СЕС е бил причината. Защото майка ми като се запозна с материята ми каза че аз съм се родил със характерния белег на тила (от което си мисля че още от тогава го има в нашето семейство)!!!
Представяте ли си целия ми живот досега се проваля от едно мисловно "вирусче" , много смешно, а?

Ама на мен хич не ми е смешно, и затова съм твърдо решен.

А първите резултати са налице :) но както се казва "да чукаме на дърво" И ми е добре :)

А защо ви пиша всички тези работи тука мислите, а ?
За реклама ли, или за да си губя времето, а?
Истината е една, аз съм длъжен да кажа (напиша) на хората за този глобален проблем (както прави и Д.З., съвестта ме кара поне от благодарност, защото нищо друго не мога да направя за да се отблагодаря за тази помощ.

А така може 1 човек да прочете тук и да си помисли "абе тва може да е вярно, чай да гледам едно предаване на този човек, да го вида лъже ли ме в лицето или не! " да се запознае с ФАКТИТЕ и да му се помогне.
А там "Няма недоволни - има неразбрали"!!!

Разбирате ли че 13 години повтаря този човек това и са се оправили хиляди хора, защо да не се оправи всеки друг човек който разбере за Егологията - естествено единственото условие е да има белега, иначе въпреки желанието си Д.Захариев неможе да му помогне!

Погледнете вратовете си и ако има там червено петно (над основата на косата) - запознайте се с материята Егологията и гледайте предаванията с уважението което заслужават, защото това е Велика Наука която се твори буквално пред очите ни!
А всичко това е ИСТИНСКО, и ако на един човек му се помогне, и аз съм бил причината за това като е разбрал от мен - това ми стига, да знам, че ненапразно съм писал в този форум.
Защото тази наука преобърна живота ми към доброто!
След това започнах да четя Светото Писание, и откривам че няма никакво противоречие с Егологията.

Даже си спомням думите на Иисус Христос : "В мое име бесове ще изгонвате"

Всичко добро от мен: Георги Тодоров
гр. Пловдив
тел. 032/77-31-15 ->(нищо повече просто мразя анонимността)






Тема Отг: БОГ ДАВА, НО В КОШАРА НЕ ВКАРВА
Автор VoinXp
Дата Wed Aug 28 01:43:02 2002
От IP 80.72.72.3


Ще цитирам отново от науката Егология:

"БОГ ДАВА, НО В КОШАРА НЕ ВКАРВА"
В света има много университети, институти и учебни центрове, нашата цивилизация се гордее с културните си постижения, но никъде няма училища, които да преподават най-нужната и най-трудната от всички науки - изкуството да живеем.Родителите предават на децата си само личната си представа за живота, която е свързана със собствения им опит и познания, но тя не съответства на неизменните вечни закони.

Утехата в религията не задоволява съвременния човек, който винаги и за всичко задава въпроса "Защо?" и желае да знае научните причини за нещата.

В стремежа си да осъзнаем нещата, започваме да анализираме, докато изпаднем в пунктуалност. В един момент установяваме, че в главата ни цари хаос и ни е все по-трудно да се придържаме към безспорните истини, които знаем. Друг е въпросът доколко те са безспорни и до каква степен са проявление на всеобхватни природни закони.

И тогава, в услуга на нашето безсилие, идват "чудесата", "тайнственото", "магичното". Всичко, което не можем да си обясним, автоматически придобива такъв характер.

Живеем във време, когато около нас все по-често срещаме хора с разширени сензитивни способности, т.е. те възприемат света с по-изострена чувствителност. И защото не притежаваме техните усещания, сме склонни да ги обявим за шарлатани.

Нужен ни е катаклизъм, за да повярваме в нещата, за които говорят.

Малко е да се каже, че Димитър Захариев бие тревога за състоянието, в което се намираме, за "новия" стар бич на човечеството - Синдрома на емоционалния срив. Популяризирайки проблема, с който се бори от 12 години, прави от всички нас съпричастници.

Дали страданието, през което минава поразеният от СЕС, го пречиства? - Кой знае?...

Но точно сред тези хора Димитър Захариев среща най-голямо разбиране - те го приемат с всичките му недостатъци и странности, стремят се към общуване и досег с него.

Изключение правят само поразените от 1-во ниво на СЕС - от тях като фонтан блика агресия, злоба, омраза. В процес на общуване и те се променят.

Изцелението обикновено започва с подобрение на умствените и емоционалните симптоми, преди да настъпи позитивна промяна във физическите симптоми.Понякога това е продължителен процес, понякога става много бързо; понякога физическите промени стават по същото време и със същото темпо, както и духовните промени.

Духовната и емоционалната промяна са необходими за истинското изцеление.

Твърденията на пациентите, че се чувстват по-спокойни, спят по-добре, справят се с ежедневието по-различно и по-лесно, са сигналите за подобряването - знаци, че пациентът се възстановява отвътре и това подобрение си пробива път навън към физическите симптоми. Обикновено, ако хората умствено и емоционално се чувстват по-добре, физическите им проблеми скоро отминават.

Един от незабележимите ефекти, които настъпват след намесата на Димитър Захариев, е по-философското отношение към самата болест, към живота и смъртта. За мнозина вече става въпрос не за излекувани болести или заздравели кости, а за качеството на живот.

То е свързано с жизнерадостта - не е непременно способността да не чувстваш болка или неудобство, а способността да се наслаждаваш на едно цвете, лудориите на едно дете или гледката на красива природна картина.

Жизнерадостния човек задължително е оптимист. Ако вярваме, че нещо може да се направи, вече сме спечелили половината битка. Позитивното отношение е задължително за стремящия се към усъвърщенстване човек. Възприемайки такова отношение, ние се изолираме от всички разрушителни вибрации и допускаме до себе си само положителните.

Над всеки град има електромагнитен облак, в който се събират инстинктивните, психическите и умствените вибрации на жителите му. Облакът се намира на височина, определена от плътността на вибрацията. Всички, които живеят или пристигат в този град, поглъщат вибрациите от облака. Тъй като за съжаление се движим в среда, подвластна на страстите и егоизма (в най-грубата му форма), лесно ще разберем, че всеки ден ни атакуват вредни сили (СЕС). Трудно е да издигнем емоционалната си вибрация над преобладаващата честота в определена социална група, но няма друг начин да се освободим от невидимото отровно въздействие на тези негативни сили.

Тъй като всички преминаваме през моменти на кризи и трудни ситуации, трябва да се стремим съзнателно да отхвърляме негативното и вредното.

Правилното отношение е да запазим спокойствие и на агресията да отговорим с кротост, на тъгата - с радост, на омразата - с любов.

Това е същността на думите на Димитър Захариев: "Не се карайте! Погледнете враговете си и мислете за поразения от СЕС като за болен човек!"

Много хора се чувстват нещастни, неразбрани, не на мястото си, оплакват се че никой не ги разбира и не им помага, че другите са безразлични към тях. Невъзможно е да има добра човешка връзка между егоисти, които се стремят да накарат другите да приемат техния начин на живот. Такива хора желаят да получат всичко - приятелство, разбиране, любов и помощ, но дори не им хрумва първо те да дадат на другия разбиране, помощ и любов.

Човек, който е безразличен към чуждите проблеми, ще пожъне само неразбиране.

Все пак важно е да знаем на кого да предложим приятелство и доверие, защото има хора, които са морално и духовно застинали и не само няма да ни върнат полученото, но ще ни причинят вреда. Максимата, която гласи: "Прави добро на всеки", би трябвало да се промени на "Прави добро, но внимавай на кого го правиш!".

Здравето, силата, младостта и красотата са качества на душата (нашето истинско Его) - те са физически доказателства за уравновесеност и енергия. Всичко, което се случва, има обяснение в разума, защото там се извършват промените, които проличават във физическото тяло.

Щастието е състояние на съзнането, но то е факторът, отключващ редица процеси в организма. Чувството за летене, еуфория има своето обяснение на физиологично ниво.

Поразените от III-то ниво на СЕС, се стремят чрез различни стимуланти да предизвикат чувството на щастие. Дали успяват?

За фундаментална промяна е нужна воля. Това не е декларативното "Искам да се променя", а чувството на необходимост.

Първата крачка е да променим себе си, да се заобичаме. Можем да се обичаме, само ако се самоуважаваме. Да уважаваме себе си означава да се освободим от всички онези неща, които презираме у другите, от скритите неща, които не уважаваме в себе си. И най-вече трябва да умеем да прощаваме - и на себе си, и на другите. Нека не се страхуваме да разберем кои сме в действителност.

Точно това ни дава Димитър Захариев - началния тласък по пътя на себепознаването. Останалото е наша лична отговорност, а тя е твърде голяма. Отговорността да изградим у себе си смирение, но не овчедушие; търпение, но не примирение; доброта, но не добродушност; сила, но не властност.

И в потвърждение на поговорката, с която започнах, бих казала: "Бог ни е дал срещата с Димитър Захариев, но дали ще продължим започнатото от него зависи само и единствено от нас!". "

С уважение: Г.Т.






Тема Писна ми
Автор златко
Дата Wed Aug 28 11:49:24 2002
От IP 195.24.36.114


Айде стига вече с тоя СЕС - не вярвам някой да не е прочел каквото го интересува.






Тема Отг: Ами не чети!Кой те кара?
Автор VoinXp
Дата Thu Aug 29 14:43:26 2002
От IP 80.72.72.3


Кой те кара да четеш по тази тема като ти е писнало, а?
Тя е за който го интересува, и за който е поразен от Синдрома на Емоционалния срив (накратко СЕС).
Ти като сменяш каналите на телевизора и не ти харесат 70 % от програмите и какво то излъчват там, да не би да им се обаждаш да не излъчват това?
Сменяш канала, и търсиш това което те интересува. А всеки човек е различен и не можеш да кажеш кое е важно, стойностно, истинско за всички хора.
Така и ти според мен не трябва да го правиш.

А това защо пиша по тази тема е защото е изкл. важна.И знаеш ли защо...?
Защото според мен ако във този форум говорим само за православното християнството (което и аз изповядвам), макар че говоренето за проблема СЕС не ни пречи да си обсъждаме тази тема (двете неща ИЗОБЩО не си противоречат, напротив целта им е една и съща), а не споменем за този бич на човечеството, просто си затваряме очите.Разбираш ли - като щрауса.

Защото ако направим така може би ще обърнем 1-2 човека към истинските неща в живота и добротата, а този човек Д.З. ежедневно променя съдбите на многооо хора към истинското щастие. Разбираш ли - ако ние убеждаваме един човек, че трябва да живее, както това е написано в Светото Писание какво трябва да прави и какво не, няма да ни повярва.

Но този човек въз основа на всички неща които са му внушени за религията през целия му живот, ще ни помисли за пълни ненормалници и религиозни фанатици.

А с две думи Димитър Захариев е открил че човек не живее ли праведно (както е написано в Библията) , прави неща от които в крайна сметка се РАЗБОЛЯВА!!!!!!!
И доказва причината за това.
И като му кажеш на човек за този проблем, и той види в какъв път е тръгнал, той разбира за тази беля която му обърква живота без да знае, той тръгва в процес на помощ, и става истински човек - какъвто трябва да бъде, и каквито всички сме създадени да бъдем от Създателя ни.

С уважение: Жоро






Тема Отг: Това ли е третия Илия?!
Автор Anonymous
Дата Thu Aug 29 15:33:40 2002
От IP 213.169.54.56


Знаеш ли какво си мисля?Че ти си свързан по някакъв начин пряко с този Д.Захариев и имаш личен интерес да му правиш реклама тук,като мислиш,че си попаднал между балами.
А може би ти си този Димитър Захариев,а?






Тема Отг: Айде стига с тая анонимност!
Автор VoinXp
Дата Fri Aug 30 01:56:19 2002
От IP 80.72.74.119


А ти знаеш ли какво аз си мисля? Че човек който се крие зад анонимност "не му е чиста работата".
Точно затова си написах истинското име и тел. номер.
Ще ви напиша и ако искате адреса където живея (да ще го направя защото нямам какво да крия, да се крие който има от какво), а ако някой иска да ми дойде на гости да види че не съм човека от снимката! Ако пък на някой не му се разкарва да гледа едно предаване, да запомни гласа на Митко Захариев, да ми звънне и ще види че не съм аз.

Спомням си написаното за Тома неверни... както и да е.
Със Д. Захариев несъм свързан пряко (какво значи пряко изобщо). Просто посещавам кабинета му Егология. Надали ме е запомнил баш мен пред 100 200 човека опашка, камо ли пък да ми знае името. Не го знае.

Факт е че получих от него голяма помощ, огромна! И не само аз - цялото ми семейство, роднините ми, някои приятели които се усетиха - другите си страдат (някакъв си мазохизъм). Хиляди хора преди нас също, а и след нас. И недоволни засега няма, надали и ще има - напротив. Но да сме живи и здрави защото не трябва да се говори така.( В крайна сметка знаеш, че всичко ни се дава отгоре, затова е нечестно да се хвалим с каквото и да е.)

Ако това можеш да наречеш "свързан по някакъв начин пряко" значи съм свързан.

Доколкото знам да правиш реклама на някой , значи да получаваш в замяна някакви дивиденти (изгода -пари, вещи,и др.). Е аз не получавам такива работи - значи не му правя реклама на човека.

На много места във Светото Писание е казано "който има уши да чуе, нека чуе".
Това ме навежда на мисълта, че ако не си разбрал (разбрала може би не те зная даже мъж или жена си - в тъмното си) за какво го правя това, значи проблема си е лично твой.
Това е моето мнение, дано не ми се убидиш за това.

А ето за невярващите на това и адреса ми (интересно ще е всеки който пише във форума да си дава истинските данни за личността, защото казано е за човеците че трябва да са деца на светлината, а не на тъмнината - защото в тъмнината стават грехове, кражби и т. н.А ние какво правим - пишем анонимно. Предлагам ви отсега нататък, който пише във този форум нека си даде ако не го е страх/срам данни каквито прецени за себе си!Давам ви моя пример и мисля че е правилно. Това не ни бива да ни пречи да си казваме нещата както ги мислим, просто не анонимно.)

Георги Тодоров
гр. Пловдив, бул "Ал. Стамболийски" N75, бл. 1114, вх В, ет 8, ап 22
тел. 032/773115

Това е от мен.
С уважение: Жоро






Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор VoinXp
Дата Sat Sep 7 16:25:08 2002
От IP 80.72.72.3


Приятели,
съжалявам че бях толкова възхитен от Захариев, и не забелязах подмяната която става там. А тя е подмяна на вярата в Истинния Жив Бог, като чрез вярата единствено в него може да се спаси човек, а не само с делата по "буква" по Божия закон, или чрез добри дела.

Съжалявам и моля да ми простите, всеки прави грешки, дано да са за добро поне и да предпазя други хора!
Самото изобличение на тази "наука" се крие в Светото Писание, но човек не забелязва това на фона на "добротата" която се върши, и болестите които се махат.
А всичко написано в Библията е ВЯРНО, това го доказва дори най-новата теория във физиката - физика на торсионните полета нар. "Физика на Бога".
Той човека може да е манипулиран без да знае, все пак знанията ми за "Егология" поне ми помогнаха да я изоблича, макар че там измамата е много "тънка" много! Ето какво писмо му пуснах:

"Г-н Захариев,
може би от един от най-ревностните почитатели и привърженици на "науката" Егология, и вас , с над 10 посещения на кабинета ви и запалил доста хора около себе си, ще стана може би първия човек който ще ви докаже че сте манипулиран, защото на фона на Огромната помощ която хората получават от вас, и промяната във живота им (както и аз го усетих когато идвах или ползвах тестове) се извършва много тънка ПОДМЯНА!
Която може да е пагубна за хората, без да го съзнаваме!

Значи немога да преценя дали вие сте запознат с това или не (изглеждате искрен) - просто сте уверен че цялата тая информация която получавате от представящите се за извънземни сили е за добро (въз основа на досегашния ви опит си мислите че е така). Но тази ви заблуда може да се окаже катастрофална за спасение на много хора в Небесното им битие (което е от информационно-енергиен тип (торсионно поле) а не от материален, или земен! Това се доказва и от думите на Спасителя че се бори за другото "Небесното царство" а не за добър живот на земното съществуване! (което на практика прави Егологията ако повярваш не Богу, от който идва всичко истинско и добро а на един човек, дори чрез дълбока признателност към него)


Доказателство за това е че силата която ви закриля и може би "води за носа" НАКАЗВА!
Ще ви цитирам Светото Писание "Господи, прости им тези грехове, те не знаят какво правят" - какъв контраст с думите "дано да осетиш болката на тези хора, глупако", а?

Но Бог е Любов, той никога не наказва! Просто оттегля Светия дух от земния човек когато отхвърля Бога и прави грехове и той сам попада във властта на първия херувим опълчил се против Бога и бива обладаван от нечисти сили като те измъчват човека, а не Бог. Разбирате ли , щом тази сила наказва значи не е от Бога, Сътворителя на Света.

Казвате, "Прави добро, но внимавай на кого го правиш!" което е в пълно противоречие и пълна подмяна на божествената воля, която ни казва да "обичаме ближния си, дори и най-големия си враг" и да не се противим на злото със зло, защото това повлича стремително надолу. Ако всички мислят като вас горко...им.

Или пък изръза "Кажи му на твоя брат че ще го удуша", какво е това, кой християнин ще го каже.

Както казвате вие информацията получавате по вълнов принцип (трептения, вълни), но това е примитивно и не е вярно, защото вълните се разпространяват чрез материални частици чрез гравитационни, електромагнитни или силни и слаби въздействия (липсва торсионното поле което сега го откри науката "Физика на Бога" и което се създава около всяко въртящо се тяло - електроните около атомното ядро, един чай бъркан с лъжичка, планетите около слънцето. То е само носител на информация(не руши) каквото е Божието Слово, и което твори от нищо-нещо) като съществува в нищото (чистия вакуум) което се разпространява не със сверична форма (като гравитацията и слектромагнитните полета) а със цилиндрична, и което носи информация със безкрайна скорост (приета във ФБ като милиард пъти скоростта на светлината) .

А Бог не е материално нещо - той е Слово т. е. носител на информация от нематериален тип - на торсионно поле - най-новата и теория във Физиката-физика на торсионните полета (които носят информация и и се разпространяват във чистия вакуум) и с тази теория се доказва че всичко написано в Библията е истина, че съществува Бог, че КПД според ЗЗЕ (закон за запазване на енергията)не може да е >100% (т. н. перпетуумомбиле). Нещо оборено от ФБ като дори е построен т. н. торсионен генератор по тази нова технология от група учени от България, Украйна и Русия, използвайки руска технология за атомни подводници.
Всъшност какво не отчита досегашния ЗЗЕ в науката че тази енергия идва от чистия вакуум (торсионното поле на Земята) и притежава много голям потенциал (за приложение и невероятен целебен ефект -ракови клетки умират при облъчване) на световно ниво.

Тази технология доказва по научен път че, няма извънземни (това което виждате вие като ленти от картини се подава на вас, може би от т. н. "нечисти небесни сили" описани в Библията - като достъпа до цялата тази точна информация те имат "разполагат с тази власт", и я черпят от Световното Поле на Съзнанието до където имат достъп и къдет се пази складирана информацията за всеки един починал човек (торсионната матрица на човек), и те ползват тази информация както искат представяйки се за духове на починали хора, на извънземни на полтъргайст и т. н. все пак те притежават по > от човешките възможности но ги използват за да "изкушават" както е написано в Библията и всичко това се доказва в новата наука наречена "Физика на Бога" обясняваща още сума световни заблуди на база на ТП.

Проговарянето от хората на чузди езици или знаенето за друг човек неща от живота му които никой друг освен него не знае или гениите които на 5-7 години знаят невероятни неща и композират музика, не е нищо повече от това че те имат достъп понякакъв начин до Световното Поле на Съзнанието и черпят информация от торсионната матрица на душата на други хора. (както правят и силите които ви манипулират, крайната цел на които е да отрекат хората от истинското спасение чрез Божия син)
и което ще доведе до обединяване на световните религии (без християнството) в една ОР (обединена религия) което е написаната в Библията в последните глави поява на Лъжепророка. Тази религия (дали Егология няма да в вътре?) ще стане официална на Световното превителство (ООН от което и ви е дипломата по информация) което е описания там Лъжехрист, на който мнозина ще се покорят с изкл. на някой християни, защото това е напълно противоречиво със вярата в спасението единствено чрез вярата в Господ Иисус Христос, а не със собствени сили както са лъгани хората че могат да се спасят чрез правене на добри дела!

Каза но е че не с добри дела и праведен живот се спасява човек, а с искрена вяра в Иисуса Христа, който е казал "Който приеме мене, приема Оногова когото ме е пратил"

Разбирате ли в Библията (която днес почти никой не чете защото го е срам от другите което му е втълпено) се описва Края на света, и второто пришествие на Божия Син Иисус Христос.

А до какъв извод стигат сега всички учени - че най-късно до 2030 и 2100г. условията (биосферата) на нашата планета ще са неблагоприятни за живот???
А вие казвате за наука на бъдещето, когато всичко ще е ОК?

Нищо не е случайно!

Защо не споменавате Иисус Христос божият Син, с каква сила правите всички работи, моля отговорете!

Помагате на хората да живеят земния си живот добре, но за сметка на какво - като се "тегли чертата" какво излиза:

Хората ви превръщат във Идол(т. к. са сигурни и виждат цялата "доброта" която излъчвате)
А е казано в откровението на самия жив и единствен Бог към хората: "Не си прави кумири, не им служи , и не им се кланяй!" (това на практика става несъзнателно при вашата "Науката на Бъдещето" в която и аз предполагам се заблудих) А всяко нещо което е написано във Светото Писание досега се е сбъднало - над 2000 пророчества!

2 Във Фамилната си книга казвате че сте видели Бог - а е казано от Божият Син Иисус Христос - "Никой не е виждал Отца ми освен мене" И че никой друг не може да го види!

3 Застъпвате тезата за постоянното прераждане на душите, но това е абсол. лъжа - душата т. е. торсионната матрица на човека, е предназначена единствено и само за едно тяло (и точно разположените му атоми) - тя не може да се премести (вмъкне в друго) и е нищо повече от информация. Т. е. тя без тялото е нищо.

А написаното в Библията възкресение на Бижият Син дори, е казано че възкръсва в ново тяло (макар и притежаващо някои различни качества от човешкото) но все пак тяло, а не някакво царство на сенките, където обитават духове!

Защото човек "не мисли" с електрическите импулси които се предават в невронната мрежова структура на мозъка (просто е невъзможно толкова изчисления да се извършат по този начин), а с енергийно-информационните процеси на ниво торсионно поле.


4 Казали са ви че човеците са генно манипулирани жители от друга планета. Това не е вярно , ще в дам един пример:

През 1943 година е открите ДНК структурата, и съвсем "случайно" през 1947 година е първия случай на извънземно посещение на земята - инцидента в Розуел, САЩ. И започва голямото раздухване на големия мит!

Дотогава в цялата история на човечествто е нямало "дребни сиви човечета" които в кайна сметка се оказват създадени генно манипулирани човешки вид. (както от вълцте по изкуствен път чрез естествено размножаване са създадени породите на кучетата, което не прави един пинчер по извънземен от вълка)
По този начин се създава несъществуващ страх в хората чрез който те могат да бъдат управлявани и въз основа на който се отделят Оогромни средства пари - милиарди долари за разработване на системи за "защита и изследване" за космически програми и т. н., когато 1/3 от населението тъне в мизерия и умира от глад.

Наблюдавани от много хора "летящи" чинии или "летящи костенурки" както ги наричате са нищо повече от усъвършенстване на създадените от германците през II световна война летателни апарати, или са от образите и картините които получавате.

Хитлер е призовал всички окултни тъмни сили на помощ при войната, и има много сериозни съмнения, че съветите за изтребването по най-жесток начин на толкова хора, и другите престапления са "посъветвани" по същия начин както може би вас ви съветват.

Разсъдете внимателно и за "феномена Ванга" - какво беше в началото и какво беше след това:
-преди Ванга се е вярвало повече на християнството
-след Ванга хората са убедени до край, че има извънземни, че има прераждания, и други ред заблуди
-стгна се дотам че се принуди църквата да потъпче каноните си и построи храм в Петрич.
Но факта, е че с Ванга хората взеха да вярват по-малко на Истинския и Жив Бог е ПОКАЗАТЕЛЕН за целия й живот.
Рзсъдете внимателно да не ви манипулират по същия начин, и за същата цел!!!!!!!


Така че, Съветвам ви да се запознаете с "материята" (поредицата от 6 книги за новата технология) "Физика на Бога"(има я в сайта www.bgbook.dir.bg, аз оттам я поръчах) защото това което правите е с Голямо значение, но като прочетете може да се окаже че е с Голямо Пагубно значение, за всички хора на които ("си мислите" че) помагате.

Направете го независимо какво ще ви посъветват "отгоре" съветващите ви, особено 4 или 5 част на поредицата.
Ще ви настръхнат косите, от това което може би сте сторили (дори и без да знаете), мислейки че помагайки на хората, но несъзнателно отлъчвайки ги от Бога по други пътища.

Искрено се надявам това да не е така, и това върху което ви обръщам внимание да е лъжа!Проявете самоинициатива, и не следвайте ничии внушения поне за това.
Ще видите с колко ИЛЮЗИИ и митове ще се разделите!

Моля да ми отговорите защото много станаха "съвпаденията", което говори за неслучайни процеси.

Георги Тодоров
гр. Пловдив"

Страшно!










Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор mega
Дата Sat Sep 7 17:14:49 2002
От IP 134.176.202.229


да,Жоро,ключът е тук,че Захариев (доколкото съм го гледал) Н Е "гони бесовете в Негово име"!

Дано ти отговори на писмото и ако можеш,пиши тук.








Тема Отг: Това ли е третия Илия?!
Автор George@89
Дата Sun Sep 8 15:37:51 2002
От IP 216.214.206.9


Здравей братко,
Ще ти отговоря подробно, но в момента не разполагам с времето. За сега само те моля да изучаваш Библията-там са отговорите на всички въпроси!
С уважение
Георги






Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор avigea
Дата Sun Sep 8 23:37:41 2002
От IP 212.39.74.6


Георги, ти си много объркан в ума си и нищо чудно,щом си посещавал такива места,да си в такова състояние. Внимавай,без да го разбираш или чувстваш в следствие на контакта с духовете там може да си навлечеш неща,които никак не ти пожелавам. Ти не стоиш здраво върху Словото на Бог. Не се завличай по разни философии,по плътски учения,които не те ползуват пред Бог. Писано е,че Бог улавя земните мъдреци в лукавството им.
Който иска да бъде мъдър,да не се хвали с мъдроста си,нито със силата си,нито с богатствата си - а който се хвали,с Господа да се хвали.Пак ще ти кажа ,пази се от окултните сили!Същите сили преди 25 год. ме тласкаха към самоубийство,добре че Бог ги изпревари и съм още жива,за да предупредя и теб. Не ме интересуват "чудесата",които върши този човек,защото познавам силите чрез които ги прави.А ти не се и опитвай да го убедиш че не е прав - никак няма и да те чуе. Само Христос може да го освободи, или човек който има власт да изгонва демони в името на Исус.Пак ще кажа -внимавай на себе си!






Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор VoinXp
Дата Mon Sep 9 02:49:50 2002
От IP 80.72.72.3


Prijateli, Yahoo mi wyrna syobstenieto kato pisheshe:

"Message from yahoo.com.
Unable to deliver message to the following address(es).

egologia@dir.bg
194.145.63.28 does not like recipient.
Remote host said: 550 egologia@dir.bg unknown user account
Giving up on 194.145.63.28.

esotherica.inc@freecom-int.com
209.15.77.29 does not like recipient.
Remote host said: 550 Command RCPT User
esotherica.inc@freecom-int.com not OK
Giving up on 209.15.77.29."

Njakoj razbira li i ima li predstawa zashto mi wryshta syobshtenijata?
Opitah na tjahnija fax da izpratja, no ne wdigat?
Oswen da se grabna da otidja do Sofija i da se izprawja w lice s Zahariev za da mu kaja kakwo prawi spored men.






Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор VoinXp
Дата Mon Sep 9 03:27:01 2002
От IP 80.72.72.3


Нямаше нужда да злобееш и съдиш, Господ ще ме съди! Все пак никой от вас нямаше да разбере точно каде лъже Захариев! Дано да е за добро, като отврим очите на хората.
Трябва да спрем този човек, да го изобличим със Божието Слово, и с новата теория ФБ!
Иначе ако се пазим само ние каква полза, а?
Какви Християни сме? Нали трябва да изобличаваме неправдите и заблудите, да говорим открито за тях!

Какви неща ще си навлеча, не е от значение, важното е да предпазим хората, защото изобличението се крие в Светото Писание, а доказателството за истинноста на Библията е в новата теория "Физика на Бога".
Разбираш ли - за тази теория е казано "Имам още много неща да ви кажа, но не можете да ги понесете сега"
(Йоан 16;12)

Говори ли ви нещо Духа на Утешителя, който ще бъде изпратен?
Е всичко говори че тази теория във физката идва оттам.
Защото тя обяснява по какъв начин Бог въздейства със Словото Си, какво е душата, как нечистите небесни сили могат да се представят като духове на мъртви имайки достъп до торсионната матрица (душата) съхранена в СПС, и по този начин да въздействат в реалния свят. Изобличава окултните религии, и показва начина по който малка група от хора контролират и манипулират целия свят. Изобличава маса световни заблуди и манипулации (напр еволюц. теория, мита за същ. на извънземни, прераждането на душата и др.)
И тази нова теория в крайна сметка доказва че абсолютно всичко написано в Библията е ИСТИНА.

По тази теория е изграден и торсионен хидрогенератор, който според тосегашната наука е с КПД>1 , или ПЕРПЕТУМОБИЛЕ!
(просто във формулата не се отчита енергията която идва от небитието (чистия ваккум) посредством торсионното поле на земята)

Трябва да прочетете това, просто "ще паднете от стола".
Защото времето е близко, и трябва да разпространим Божието Слово, за да обърнем към Господа колкото можем повече хора.






Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор VoinXp
Дата Mon Sep 9 03:46:04 2002
От IP 80.72.72.3


Писимото ми го върна Yahoo-то, не мога да го изпратя и на факс-а - дава свободно. Освен да ида да му го кажа в очите!
Тря да разбере тоя човек че го манипулират, защото ако знаеше щеше да си проличи в ефира. Така измамата е пълна!

Стигам до извода че падналия херувим Луцифер(Сатана) е сменил тактиката и в последната борба е допуснал да не мъчи човек, за сметка на заблудата му по идол (в случая Захариев, Ванга и всички които му служат), като така на 100% отлъчва човек от вярата му в Иисус Христос, чрез която може да се спаси!
Защото човек ако наруши само една заповед от закона, нарушил е целия закон!

А казано е от Спасителя: "Аз съм Пътят, и Истината, и Животът, никой не дохожда при Отца, освен чрез Мене!"

Приятели, пребъдвайте в Христовата любов!
Жоро






Тема koj ima sili dadeni ot Isus da izgonva zli sili?
Автор blackman
Дата Mon Sep 9 12:48:54 2002
От IP 212.122.161.145


koj ima sili dadeni ot Isus da izgonva zli sili? Mnogo hora ima, koito tvyrdjat, 4e sa takiva. No dali naistina sa? Koj moje da laje?






Тема Lele, momko, mnogo byrzo se razocharovash !
Автор Anonymous
Дата Mon Sep 9 13:37:50 2002
От IP 139.30.101.106


Pa, nedej tolko se ocharova !
Ele, s tova FB !

Torzionen Generator






Тема Отг: koj ima sili dadeni ot Isus da izgonva zli sili?
Автор blackman
Дата Mon Sep 9 13:37:53 2002
От IP 212.122.161.145


Otgovarjam si sam-tova sa Bojiite slujiteli sveshtennicite. obryshtajte se kym tjah, a ne kym razni hora , koito tvyrdjat, 4e imat darbi.






Тема не са непременно само църковните служители!виж какво пише в Марка...
Автор mega
Дата Mon Sep 9 15:44:51 2002
От IP 134.176.202.229


не е задължително да са само божиите свещенници!
Виж какво пише в Марка (9):
38.Йоана му каза:Учителю,видяхме един човек да изгонва бесове в твоето име;и му запретихме,ЗАЩОТО НЕ СЛЕДВАШЕ НАС.
39.А Исус им рече:Недейте му запрещеава;защото няма никой,който да извърши велико дело в мое име,и да може скоро след това да ме злослови.
40.Понеже оня,който не е против нас,откъм нас е.

Разбираш ли?Не е важно дали е свещеник (както апостолите),а да прави добрини в името на Христа!








Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор mega
Дата Mon Sep 9 16:32:47 2002
От IP 134.176.202.229


На З. можеш да му пратиш и писмо по пощата,не знам дали ще е много съгласен да си говорите по тоя въпрос,да не му се натрапиш като отидеш нашраво там...Но ти прецени.И не се предоверявай и на тази книга,защото май и авторът й не е бил много чист...,но използвай ПРЕДИ ВСИЧЧКО Божието Слово...!Много хубаво каза,че който нарушава само част от Закона,Целия е нарушил!"...никой не дохожда при Отца,освен чрез Мене!" Точно!

Поздрави,братко!









Тема Отг: МИСЛЯ ЧЕ ИЗОБЛИЧИХ ЗАХАРИЕВ
Автор avigea
Дата Mon Sep 9 16:59:54 2002
От IP 212.39.74.8


Когато се говори ИСТИНАТА,хората винаги си мислят,че някой иска да ги удари.
Всъщност самото Слово бие този,който е в човека. А колкото до окултните сили,те
не могат да манипулират там,където работи Святия Дух.Целия свят лежи в лукавия,
затова,ако някой не е в Христос лесно може да бъде измамен от дявола.
Ако само този твой познат сееше заблуда,то тогава с мед да го храниш.Целият свят не знае накъде върви,а и ти със своята физика на Бог сееш заблуда.Кой си ти,че ще даваш акъл каква е физиката на Бог?"Черепка на черепките",която,при все че говори,че времето е близо - ми сервира нещо,което трябва да прочета,
за да ми падне шапката.Слушай,аз не нося шапка и няма какво да ми пада и после,
ако Божието Слово не е достатъчно силно и вярно за мен,каква ще ми е ползата от
човешките глупости.
Ти и този твой Захариев не знаете ли,че пророк Илия беше израилтянин?А и
никъде в Откровението не пише,че двамата свидетели,които вършат знамения и чудеса,са Илия и Моисей.Хората така си го тълкуват. Мисля че Бог е винаги точен в говоренето си и ако имаше пред вид Илия,щеше да го каже,както го каза за Йоан.
Виж дявола може да имитира всички чудеса,които Бог върши.Той е най-големия лъжец.Но все пак едно не може да изимитира - ЛЮБОВТА,защото в него няма любов.Истинската любов само Бог може да я покаже.А сатана винаги иска да се преправи на светъл ангел, затова Словото предупреждава да изпитваме духовете, дали са от Бога. Когато Святия Дух е в нас Той ни показва фалшификата.
Аз никога не се пазя от това да говоря и показвам Христос на хората, защото има кой да ме пази,но го писах на теб,защото без защита влизаш в територията
на дявола и той много лесно си играе с теб и те обърква с всякакви лъжи.Дано си вземеш поука и се хванеш за Словото на Бог,а не за всякакви теории - за твое добро е.Библията няма нужда от доказване,а от приемане и вяра,за да се спасиш.Казвам ти истината - не лъжа.






Тема Отг: Благодаря!
Автор VoinXp
Дата Tue Sep 10 01:00:52 2002
От IP 80.72.72.3


Ти каза :

"Кой си ти,че ще даваш акъл каква е физиката на Бог?"Черепка на черепките",която,при все че говори,че времето е близо - ми сервира нещо,което трябва да прочета,
за да ми падне шапката.Слушай,аз не нося шапка и няма какво да ми пада и после,
ако Божието Слово не е достатъчно силно и вярно за мен,каква ще ми е ползата от
човешките глупости."

"Но все пак едно не може да изимитира - ЛЮБОВТА,защото в него няма любов"

Благодаря за цялата християнска любов която показваш към мен - аз падналият, който разбрах грешката си и вместо да се прикрия от срам, я представих на вас - за да знаете къде този лъже, и да се предпазите от заблуда вие и близките ви..

Наистина не можеш да имитираш цялата истинска любов и състрадателност която извира към ближния ти.

Жоро






Тема Отг: Защо?
Автор VoinXp
Дата Tue Sep 10 01:18:03 2002
От IP 80.72.72.3


Анонимний, защо с този сарказъм, и злоба, а?
Защо не каза:
Браво братко, радваме се за теб! Сподели ни как стигна до извода.

Ти каза: "Pa, nedej tolko se ocharova !
Ele, s tova FB !
Torzionen Generator"

Кажи ми моля те като си запознат, защо да не се очаровам? Кажи ми причината която да ме кара да несъм очарован от новата теория, ОБЯСНЯВАЩА и подкрепяща вечните истини в Светото Писание?






Тема Отг: не са непременно само църковните служители!виж какво пише в Марка...
Автор blackman
Дата Tue Sep 10 10:27:35 2002
От IP 212.122.161.145


da, no az ne poznavam hora, koito da gonjat besove v imeto na Hrista. Az imah problem s magija, no popadah samo na sharlatani. vzemat pari i te prashtat da si hodish. Edinstveno o sveshtenicite po4uvstvah, 4e naistina mi pomagat.






Тема S - o bich !
Автор Anonymous
Дата Tue Sep 10 12:02:42 2002
От IP 139.30.101.106


Annonimnij






Тема Отг: Похвално слово
Автор avigea
Дата Tue Sep 10 20:53:42 2002
От IP 212.39.74.3


А бе,момче,ти искаш да те похваля ли?Хвалби ли търсиш или одобрение,че си открил един,който можел да заблуди и нас?
Писах ти,че никой не може да заблуди този,в когото работи Святият Дух,защото Духът ни открива истината.Но ти май не си го разбрал,защото изглежда те интересуват повече изявленията на този,който е писал ФБ,отколкото истината от Святия Дух.
А какво говори Христос:"Слава от човеци не приемам..."
И още Притчите:"Който става рано и хвали ближния си,все едно,че го кълне."
Затова,ако търсиш похвали и одобрения,потърси ги в света,не тук.
Ако вярваш,че Словото на Бог е истината,ще знаеш,че то казва:"Изповядвайте един на друг греховете си,за да изцелеете."Ето,ти изповяда заблудата си,би трябвало да знаеш,че щом си я изповядал,имаш прощение от Бог.Но недей да търсиш от нас потупване по рамото и да ти кажем:"Браво!".Няма да имаш полза от това.
"Изобличавай мъдрия и той ще стане по-мъдър,а не изобличавай глупавия,защото ще те намрази.",казва Бог.Това е.Точно това е любов - да се опиташ да спреш някой,който отива към бездната,независимо че ще му се види грубо,че го дърпаш за дрехата.По тази причина аз ти отделих и време,за да те изслушам,посъветвам и предпазя.А ти сега,едва избягал от една заблуда,искаш да прегърнеш друга.Как не го разбираш?






Тема Отг: Благодаря!
Автор златко
Дата Mon Sep 16 15:50:59 2002
От IP 195.24.36.114


Не се връзвай Жоро.
Който търси намира.
Търси и ще намериш



Тема Димитре, копеленце подло...нови [re: ken]  
АвторПpokypop (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 00:44



Страхуваш се да не те орисуват и имаш основания!
За затвора си мошеннико!
Ти си измамник и то много нагъл!

Ако ми дойдеш в съда ще ти взема къщата най налко, защото тя е направена с парите от измамените от теб болни хора и ще ти дам минимум 10 години затвор.


Така че моли се да не идват господарите, оттам другите медии и после полиция



Тема Re: Димитре, копеленце подло...нови [re: Пpokypop]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 16:25



Добре де,ама аз не съм Димитър Захариев.


А ти се моли злобата ти да не те изяде отвътре,защото последиците от СЕС понякога са ужасяващи.



Тема Re: Глупостинови [re: Пpokypop]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 23:26



Случайно погледнах в този клуб и понеже преди 2 години се занимавах служебно с Захариев ми се иска да кажа нещо.
Участвах в полицейска и данъчна проверка по сигнал, срещу Захариев за пет годишен период от време, няма да споделям подробности но смятам, че нападките срещу този човек са неоснователни това доказаха и проверките.



Тема Re: Глупости ли, не ЛУДОСТ е това.нови [re: x]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано20.01.07 00:42







Тема Re: ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
АвторKpъcтeв (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 00:43



Журналист съм и работя в сериозна медия. Напоследък започнаха много често да постъпват оплаквания от въпросното лице. В началото на седмицата бях свидетел как жена дойде в редакцията и каза че въпросния Захариев искал да прави секс с нея докато били сами в кабинета му.

Мнението ми е че този заслужава скункс за най много заблудени хора в псевдо-науката му "егология"



Тема Да попитам за ТОП мошенника Димитър Захариев!нови [re: M-CAT]  
Авторзpитeл (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 00:59



Наближава ли момента за репортажа за този измамник?



Тема Репотраж няма да има.нови [re: зpитeл]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано10.02.07 16:24



Нали вече ви казах.
Причината е ,че всичко е истина и ще се нанесат загуби на фармацевтичните компании,частните лекарски кабинети, частните клиники по безплодие.
По тези причини вероятно репортаж няма да има.



Тема Този се гаври с хората!нови [re: M-CAT]  
АвторПpиближeн (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 01:18



Момчета, проучете го съвсем малко, направете му една скрита камера и ще уцелите в десятката





Тема Re: Този се гаври с хората!нови [re: Пpиближeн]  
АвторRed Guy (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 09:34



Аз съм за разобличаването на този мошеник, но "Господарите" май не се трогват.



Тема Толкова ли е трудно за разбиране? Те вече знаят.нови [re: keн]  
Автор lifejuice (новак)
Публикувано02.03.07 17:56



Нали вече ви казах.
Причината е ,че всичко е истина и ще се нанесат загуби на фармацевтичните компании,частните лекарски кабинети, частните клиники по безплодие.
По тези причини вероятно репортаж няма да има.







Тема Димитре, мошеннико нагъл,нови [re: lifejuice]  
АвторPeпopтep (Нерегистриран)
Публикувано03.03.07 22:27



Стига повтаря като папагал едно и също. Ще фалирали аптеки, заводи, болници, доктори.... защото ти лекуваш всичко без лекарства?!
Ти да не си господ бе мойто момче?!
Ти си мошеник и всеки нормален човек го разбира! Единствено откачените ти пациенти от видеотата не го разбират. Но това е така защото те са зомбирани и психично болни.
Затова е редно да ти извадят кирливите ризи и да се разбере веднъж завинаги, че си измамник.
Трябва да бъдеш съден или най-малкото - една гора бой!



Мри гадино мръсна



Тема Re: Репортер,нови [re: Peпopтep]  
Авторken( нe Димитъp 3axapиeв) (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 13:55



Това,което човек сам си направи, друг не може да му го направи. Скоро ще започнеш да разбираш за какво иде реч. Що се отная до хората от видеоматериалите- те са в значително по-добро състояние от теб; всъщност, дори няма място за сравнение.
И накрая- ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ НЕ ЛЕКУВА, той игнорира СЕС и организма се въстановява сам.



Тема Накратко казано,нови [re: ken( нe Димитъp 3axa]  
АвторГeoprи Бoeв (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 18:04



Димитър Захариев е измамник и мошеник и трябва да се разобличи.
И недей да заплашваш хората, защото лично ще дойда в измисления ти кабинет и ще ти изкормя ташаците пред пациентите ти мръснико!



Тема Re: Накратко казано,това е твоя случайнови [re: Гeoprи Бoeв]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 19:00



При 1-во ниво те са малки, капковидни, почти незабележими. То е така нареченото "кавгаджийско ниво". Ако се чувствате безпричинно нервен, напрегнат, ако всички Ви дразнят, навярно на тила Ви вече има петно от 1-во ниво.



Тема Re: Накратко казано,това е твоя случайнови [re: ken]  
Авторkeн (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 19:01



След това обикновено идват 2,3 и 4-то ниво:

На 2-ро ниво петната са малко по-наситени, леко разпръснати - като пръски червено мастило. То е така наречения "бизнесразрушител". Всичко върви наопаки - с каквото и да се захванеш, не успяваш. Хората в такива ситуации обикновено казват: "Направена ми е магия!".

3-то ниво е отговорно за пороците на човека. Тук са алкохолиците, комарджиите, наркоманите, пушачите... Порокът става център на вселената, изпълва живота, довежда до пълно деградиране на личността. Засегнатите от това ниво за нищо на света не се съгласяват да бъдат лекувани. Обикновено заради тях идват близките им. Резултатите са бавни и много трудни.

4-то ниво е най-опасното. Петното е огромно. Протича много сложен процес, клетките буквално са претъпкани с парахормонална маса. Има сериозни заболявания, цели органи са излезли от строя, а други са с променени функции. В такива случаи е задължително и лекарско наблюдение.



Тема Наглостта на Захариев,нови [re: keн]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано05.03.07 19:11



определено няма край. Чудя се как още не е омирисал някоя канавка





Тема Re: този е луднови [re: Mapия]  
АвторПeтя (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 18:14



Луд е наистина и отвратително противен.



Тема Re: Този се гаври с хората!нови [re: Red Guy]  
АвторWOW (Нерегистриран)
Публикувано08.03.07 21:43



Много ме дразни!





Тема Re: Този се гаври с хората!нови [re: WOW]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 11:48



Kato te drazni ne go gledai. Prosto i iasno.





Тема Re: Този се гаври с хората!нови [re: ken]  
АвторWOW (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 13:44



Не го гледам. 2-3 пъти съм го гледала и го прецених, че е измамник.
Дразни ме и не го гледам вече. Но че дразни и е противен - е факт!



Тема Re: Този помага на хората!нови [re: ken]  
Автор poslusko (непознат )
Публикувано09.03.07 14:00



Кен, остави я тя от добро не разбира. Какви, гаври бога ми???



Тема Re: Този се гаври с хората!нови [re: ken]  
Автор poslusko (непознат )
Публикувано09.03.07 14:02



Имаш ли ICQ



Тема Re: Този се гаври с хората!нови [re: poslusko]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано09.03.07 17:16



Да:
297-863-762



Тема Енови [re: M-CAT]  
Авторм (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 13:36



Гледали не доразбрали, чели не дочели и тотални констатации “Виновен до доказване на противното”. За кои ли път доказвам, че нямам сестра. То не бяха жалби, сигнали, анонимни заплахи, публикации, изказвания в ефир. Да не говоря за данъчни ревизии, проверки от МЗ, проверки от икономическа полиция. Дори един пиян дойде да затваря кабинета, избрали го в компанията и го пратили…. Какво става хора? За това ли ни е даден живота да го пилеем в дивотии дрязги и конфликти? Деветнайсета година помагам на хората, всички предварително се запознават с дейността ми. На никой нищо не съм обещавал, няма човек който да съм мамил. Жестоко и отвратително е да се гавриш с човешкото нещастие, на база празни обещания за вълшебно изцеление. Това е моето мнение по въпроса.

Димитър Захариев



Тема Димитър Захариев!нови [re: Kpъcтeв]  
АвторДимитъp 3axapиeв! (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 13:41



Типичен случай на клевета. Много напомня стила в жалбите на съседката, аз ще взема да ги публикувам тия нейни жалби. Явно тая си мисли (ако изобщо може), че сега ще се разлетят, репортери, камери,микрофони и всички при мен. А тя ще стой пред телевизора щастлива и ще се кефи как ме разобличават. А аз смачкан и унесен си разплитам чорапите, изчерпал речниковия си фонд…..
Да, ама, не. Да си ми жива и здрава, та да си изсърбаш всичко което си надробила.

Скоро ще станеш много ама много известна, че чак няма да ти се показва сред хората. За разлика от теб, аз имам и техническите средства, и знания, и телевизионно време. Показания заснети от свидетели и потърпевши. Мислех да не ги ползвам, но ти си го просиш.

Относно дейността ми и представа си нямаш колко грешиш, то пак си е за тебе…..



Тема "Само да те гепна....нови [re: Гeoprи Бoeв]  
АвторHakpaтko (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 13:53



Ела бе. Ела ми само, страхлив, боклук. ЧАКАМ,ТЕ....



Тема Re: Глупости ли, не ЛУДОСТ е това.нови [re: 3axapиeв]  
АвторCEC (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 01:17



Ти лъжливо говедо, ще си намериш майстора един ден.





Тема ЛУДОСТ е това.нови [re: CEC]  
Авторaнти CEC (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 13:16



Ти майстора си го намери!!! Ще си платиш мършо за всичките, унищожени съдби и животи. За всяка запетайка имам доказателства, и те ще станат известни на всички който те познават. И нека те преценят, кой е лъжеца и измамника. Да молиш TV шоу да ме разобличава, колко ниско си паднала. Тези хора са професионалисти и знаят какво вършат. Нима си мислиш, че не са ме проучили? Пък и само те ли? Ревизии проверки на всички нива. Колко пъти и представа си нямаш… Нека проверяват, аз нямам, какво да крия. Съвестта ми е чиста. Ти му мисли!!! Да си ми жива и здрава. Не за започнах тази простотия.





Тема Re: ЛУДОСТ е това.нови [re: aнти CEC]  
АвторПлaмeн (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 17:34



Г-н Захариев,
Аз съм гледал случайно предаването Ви и имам въпрос.
Обаждат ви се зрители /все някакви заблудени лелички според мен/ и ви питат за неща от живота си. Да напускат ли работа, щерка им как била в Испания, ще падне ли небето скоро и все такива неща.
Вие сигнали от космоса ли получавате, че им отговаряте?
Откъде знаете вие дали жената примерно не е добре на тази работа и трябва да си намери нова?

Или отговаряте според това което сте чули от питащаща. Преценявате гласа и, вълненията и, и търсите отговор във всяка нейна дума?
Екстрасенс /врач/ ли сте?



Тема Най- сетне.....нови [re: Плaмeн]  
Автор3axapиeв (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 21:23



Най сетне с голяма доза сарказъм но нормален въпрос. Пламен, какъв отговор искаш? Ако имаш ICQ ще поговорим. Адрез ine@mai.bg . Смятам, че общото негативно мнение е следствие, безпрецедентния бум на всякакви екстра и прочие “капацитети” от екрана. Това за космоса, енергии, чак ри, медитации, не ги приемам, неприятно ми е дори. Вече има и карти, таро чрез SMS. Убеден съм че като поговорим ще достигнем до общ език. Това си е само между нас. И се радвам че след 5 години плюене (ей богу прави сте но аз не съм един от тях) по клубовете има и нормален въпрос. За отговорите от екрана, отговарям машинално, като автомат. Обикновено на тази база се получават и точни отговори. Имало е моменти, когато съм се замислял и съм грешал. Думите Екстрасенс /врач/ ме отвращават.





Тема Re: ЛУДОСТ е това.нови [re: Плaмeн]  
Автор poslusko (непознат )
Публикувано14.03.07 21:46



При желани е от твоя страна мога да те запозная с заблудените лелички. Между тях има прокурори, съдии, данъчни, счетоводители, лекари, депутати, адвокати, и какви ли не професии. В кабинета има деловодство, регистър, всичко е съгласно законите в страната. Те не са анонимни, стена от човешки същества, които разбират проблема СЕС.



Тема Re: ЛУДОСТ е това.нови [re: poslusko]  
АвторПлaмeн (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 22:39



Отговори ми тук на въпроса, нека всички да разберат и да са наясно. Стига потайности.



Тема Re: ЛУДОСТ е това.нови [re: Плaмeн]  
АвторCъceдa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 23:26



Кои всички бе само аз и ти пишем, стига толкова. Ти от човещина не разбираш.



Тема Re: ЛУДОСТ е това.нови [re: Cъceдa]  
Авторaxat (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 23:31



ne se opravdavai be keleme
otgovori che i na men mi e interesno



Тема ЛУДОСТ 100%нови [re: axat]  
АвторCЪCEДA (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 23:41



Все от едно IP само различни имена. Много бре….





Тема Re: ЛУДОСТ е това.нови [re: axat]  
Автор poslusko (непознат )
Публикувано14.03.07 23:46



Обиждаш, пък искаш разговор???



Тема Ето поредната причина че си измамникнови [re: CЪCEДA]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 23:51



Ето поредната причина че си измамник.
Лъжеш че виждаш айпита маймуно


Нерегистриран неможе да вижда такива неща.
Кажи кое айпи виждаш в този пост?



Тема Страшен аргумент.нови [re: ken]  
АвторCъceдa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.07 00:04



За всичко си има начин. Няма да те светвам. Ще ти светя. Аз см твоята пътеводна светлина.Струва ми се, че те друска синдрома на отхвърлената мераклийка. То бива мераци, ама чак толкова. Толкова много ме ОБИЧАШ. Ама нали знаеш имам си перфектна съпруга. Прочети малко в право какво мислят за теб.



Тема Ето поредната причинанови [re: ken]  
Автор poslusko (непознат )
Публикувано15.03.07 00:20



Тази нощ ще те сънувам, нежна любеща всеотдайна. Лека нощ миличко….а ти ако искаш сънувай булдозери, който ми събарят къщата. Скоро ще почва нов строеж. На празното място до детската площадка. Е роднини на жена ми ще строят било наследствен имот. Така, че си пази нервичките миличко и лека нощ. Не те мразя да си го знаеш. Винаги ще ти простя, всеки греши. От теб зависи…. Да знаеш, че лампите се активират от сензорите за движение и светят около 15мн.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.