Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема za snoshnoto predavane  
Автор vsg (непознат )
Публикувано22.06.06 13:23



Biah vijdal tendenciozni predavania obace snoshnoto nadhvyrli vsikakvi granici.
Goliama postanovka napraviha tezi GOSPODa sys skritata kamera / jalko za snimanite hora /. Baia biaha obrabotili materiala. EVALA !!!!
Neznam kolko i koi im e platil za tova ?????



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторkritik (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 18:27



Напълно съм съгласен. Силно се изложиха Господарите. И то най-вече защото не са си направили труда да разберат що за фирма е наистина Herbalife Int. /и между другото поне да бяха разбрали как се пише името и/. То бива да си неук и да не разбираш от Мултилевъл маркетинг , но пък то тяхното е направо прекалено. Сигурно и всички останали фирми работещи по същия маркетинг като - Орифлейм, Ейвън, Амуей, Реймбоул, вкл. и фирми като Евролайф, AIG Life, Microsoft и хиляди други са силно съмнителни защото не са стандартни. Не ходиш на работа от 8 до 17 и нямаш заплата. Всичко нестандартно не значи измама. Не можеш да наречеш една фирма с 25 годишна история и над 2 милиарда долара оборот съмнителна. Бившия изпълнителен директор на Walt Disney Майкъл О'Джонсън е начело на тази "съмнителна" фирма. Но това са все неща които сигурно е мнoго трудно човек да научи осебенно когато не иска. Друго си е да направиш скандал от нещо което някой 'потърпевш' ти е казал. Имах по-добро мнение за Господарте като професионалисти. Жалко!



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторtm (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:13



Ние сме консултанти на Herbalife int. и сме шокирани от излъченият репортаж,
работим вече години и до момента не сме излъгани нито веднъж.
Благодарение на Herbalife int. сме финансово независими и всички наши консултанти.Благодарение на компанията градим кариера,без никакви лични инвестиции.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторks (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 21:23



Az sam klient na Herbalife int. i tova koeto vidiah me potrese.Ne moga da poviarvam kak e vazmojno taka da se opliuva tolkova korektna firma.
Vinagi kogato sam si pora4vala produkti sam gi polu4avala i sam gi pla6tala pri polu4avaneto.S tiahnite ptodukti sam svalila ve4e 15 kg. i re6ih mnogo zdravoslovni problemi.
Sigurno niakoi konkurentni firmi sa platili za tova.
Jalko!!!!!!!





Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторtst (Нерегистриран)
Публикувано22.06.06 23:30



Neznam do kade moje da stigne choveshkata zloba i prostotia?! Az sam konsultan kam kompaniata i ne moga da se saglasia s fakta,che Herbalife se svarzva s piramidi i nekorektni lichnosti.Tova predavane dokaza,che "balgarinat gleda da e dobre,a komchiata mu da e zle".Mnogo jalko,che takiva nechta se sluchvat v Bulgaria i mejdunarodna kompania se opredelia kato"samnitelna".A koi e samnitelen v tozi sluchai??????



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: tst]  
Автор ycмиxнaтa (непознат )
Публикувано23.06.06 08:27



Голямо излагане си направиха Господарите,в опита си да направят сензация-показаха,колко са неграмотни.Мрежовия маркетинг от десетки години е официална форма на бизнес отношение и се ползва от все повече и повече фирми в света.Колкото до скритата камера-има закон в България,който забранява да се снима без знанието и разрешението на човека,освен според определен член в закона.А в действие ли е точно той?Дали не си подложиха динена кора тези журналисти?





Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторпeшko (Нерегистриран)
Публикувано26.06.06 10:46



във връзка с предаването излъчено по нова телевизия за Хербалайф искам да изкажа моето мнение,че е недопустимо да се злоупотребява с такава компания ,която се е утвърдила и наложила по целият свят през годините.Хербалайф е компания помогнала на толкова много хора със своите продукти,че не мога да проумея как може да има такива хора,които говорят безмислици.Такива репортажи не би трябвало да се излъчват без да са проучени предварително нещата.Не мога да разбера как от толкова хора които работят за компанията и доволни клиенти само една госпожа е била излъгана или тя търси сензация!!!



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
АвторBидa Meтoдиeвa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 04:38



След 3-тото тенденциозно предаване на "Господарите" по темата "Herbalife", вече все повече се съмнявам, че целта им е истината.
Работя към компанията вече 7 години, започнала съм от нулата, а сега имам стабилен самостоятелен бизнес и никога през това време не съм била лъгана, нито съм лъгала някого.
Не виждам какво общо има с Herbalife интервюто с "търговеца на хранителни добавки", което видяхме тази вечер. Господинът не само, че не е наясно със световни икономически тенденции, но очевидно и от хранителни добавки не разбира много. Мултилевъл маркетингът е перспективен и доказал се още през 70-те години начин на работа. Колкото до цената на продуктите - основното и определящо е качеството и технологията, по която се произвеждат. Любопитно ми е какви резултати се постигат с хранителни добавки от 18 лв.

Не случайно доволните клиенти на Herbalife са хиляди, включително и в България.
И защо след една цяла седмица гледаме интервю с този човек, вместо със законно и коректно работещи консултанти на компанията? Ако "Господарите" искаха, можеха да поговорят с много такива. А както се разбра, ще трябва да почакаме още една седмица, за да чуем интервю с представителя на фирмата вносител.
Жалко за "Господарите" и Нова Телевизия като цяло!



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 17:17



Осигурете на тези "господари" интернет. Мачовете в 22 часа ги принудиха да се потрудят повече, за да имат зрители изобщо, но навлязоха в материя която не познават. Мнението на продавач на хранителни добавки прозвуча като "Застава" да обижда "Мерцедес" че е скъп и го купуват, а репортерите в Пловдив и София допуснаха изводи, неточности и квалификации, които не могат да бъдат оправдани с незнание. прекалено са тенденциозни.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 17:45



А аз евала им правя на Господарите на ефира,че дръзнаха най-сетне да разкрият част от истината за тази почти секта Хербалайф. Не знам колко глупаци им купуват продуктите,но само мога да кажа,че това е злоупотреба с болестите на хората.Световна секта с набиране на нови и нови баламурници.



Тема SHITнови [re: vsg]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано27.06.06 20:07



Хербалайф е SHIT, а вие, които се застъпвате за Хербалайф и сте вътре в Хербалайф сте сектантите на Хербалайф. И сигурно това мнение няма да ви хареса, чада на Хербалайф и ще бъдете убедени, че греша. Иначе просто не сте сектанти. Логично, нали?

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: Mapия]  
Авторkritik (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 20:12



А аз евала правя на твойта простотия и неграмотност. По принцип не обичам да си губя времето да отговарям на такива откровенни глупости, но за теб ще направя изключение. Ти явно нито разбираш от секти нито от здравословно хранене нито от бизнес. Ако поне имаш малко интернет грамотност ( а виждам че даже се изявяваш във форуми, което е похвално за теб, значи поне можеш да пишеш) , направи си труда да изпишеш простичкия линк: www.herbalife.com и да попрочетеш там малко, за да разбереш за какво става въпрос. Иключително са ми любими сладури като теб, които изпозват сложни думи като "секта", "злоупотреба" и т.н. без да знаят даже за какво говорят. Да беше си направила труда ей така от любов към информираноста да си купиш един продукт, че после да говориш. Имам късмета да мога да си позволявам да ползвам тези продукти /тоест съм от "онези глупаци"/, вече 7-8 години да знам защо го правя и защо не си купувам боклуците от аптеките. Затова имам предложение за теб - друг път като не знаеш за какво говорих, не се изказвай неподготвена и по-добре замълчи, вместо да губиш времето на такива като мен да ти отговарят и без това си имам доста по-важна работа.



Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
Авторkritik (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 20:15



А аз евала правя на твойта простотия и неграмотност. По принцип не обичам да си губя времето да отговарям на такива откровенни глупости, но за теб ще направя изключение. Ти явно нито разбираш от секти нито от здравословно хранене нито от бизнес. Ако поне имаш малко интернет грамотност ( а виждам че даже се изявяваш във форуми, което е похвално за теб, значи поне можеш да пишеш) , направи си труда да изпишеш простичкия линк: www.herbalife.com и да попрочетеш там малко, за да разбереш за какво става въпрос. Иключително са ми любими сладури като теб, които изпозват сложни думи като "секта" и "сектанти" без да знаят даже за какво говорят. Да беше си направил труда ей така от любов към информираноста да си купиш един продукт, че после да говориш. Имам късмета да мога да си позволявам да ползвам тези продукти /тоест съм от "онези глупаци"/, вече 7-8 години да знам защо го правя и защо не си купувам боклуците от аптеките. Затова имам предложение за теб - друг път като не знаеш за какво говорих, не се изказвай неподготвена и по-добре замълчи, вместо да губиш времето на такива като мен да ти отговарят и без това си имам доста по-важна работа. И си запази Shita за гащите си.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: Mapия]  
Авторkritik (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 20:15



А аз евала правя на твойта простотия и неграмотност. По принцип не обичам да си губя времето да отговарям на такива откровенни глупости, но за теб ще направя изключение. Ти явно нито разбираш от секти нито от здравословно хранене нито от бизнес. Ако поне имаш малко интернет грамотност ( а виждам че даже се изявяваш във форуми, което е похвално за теб, значи поне можеш да пишеш) , направи си труда да изпишеш простичкия линк: www.herbalife.com и да попрочетеш там малко, за да разбереш за какво става въпрос. Иключително са ми любими сладури като теб, които изпозват сложни думи като "секта", "злоупотреба" и т.н. без да знаят даже за какво говорят. Да беше си направила труда ей така от любов към информираноста да си купиш един продукт, че после да говориш. Имам късмета да мога да си позволявам да ползвам тези продукти /тоест съм от "онези глупаци"/, вече 7-8 години да знам защо го правя и защо не си купувам боклуците от аптеките. Затова имам предложение за теб - друг път като не знаеш за какво говорих, не се изказвай неподготвена и по-добре замълчи, вместо да губиш времето на такива като мен да ти отговарят и без това си имам доста по-важна работа.



Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторBидa Meтoдиeвa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 04:03



Уважаеми Дамянски, само те информирам, че има официално обявена награда от 10 000 $ за този, който докаже, че Herbalife е секта. За 26 години не се намери такъв човек, но ти пожелавам успех





Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторBидa Meтoдиeвa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 04:03



Уважаеми Дамянски, само те информирам, че има официално обявена награда от 10 000 $ за този, който докаже, че Herbalife е секта. За 26 години не се намери такъв човек, но ти пожелавам успех





Тема Re: SHITнови [re: kritik]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано28.06.06 11:45



След всички лични нападки, почти нямам какво да кажа. Пък и за 7-8 години употреба и промивка на съзнанието, няма как да твърдиш обратното. Не ми рекламирай само "прудкта" ви, няма да го опитам, както няма да опитам и хероин. Иначе имам лични наблюдения от вашата "организация". Не знам при всички групички ли е така, или само при събиранията на по-младите, груповият секс е водеща точка от дневния/нощния ред. Всъщност, щом си в кюпа трябва добре да знаеш... А ако ме пращаш да "попрочета нещичко" от официален сайт на даден продукт, мога да ти дам линкове, на които могат да се опитват да те обедят да повярваш и в други продукти, идеи... религии. Предпочитам да си мрънкам "отдалеч", а не да се оплитам. И сега нещо в твой стил: ДА ВИ СЕРА НА БИЗНЕСА (нищо, че не разбирам от бизнес)

Между другото не съм гледал репортажа в предаването. Прочетох "Хербалайф" и за т'ва се включих

И повече няма да споря
казах

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: kritik]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано28.06.06 11:48



ха, сега виждам, че използваш функциите Copy -> Paste !
Е, щом не ми отговаряш лично, а на конвеир, наистина нямало смисъл да ти отговарям.

А, и ако се пробваш да работиш в сферата на P.R.-а, ще умреш от глад...



Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема Re: SHITнови [re: Bидa Meтoдиeвa]  
Авторvaleri (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 11:16



Gospodarite kakto vinagi sa nomer 1, razkrivat pordnite moshennizi, samo taka ..



Тема Re: SHITнови [re: valeri]  
АвторUsmihnata (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:05



A ti kak razbra,che sa takiva?Dali ne e porednoto otvlichane na vnimanieto na horata?



Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторДaмян (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:41



Докато има такива като теб, ще има и кой да гледа подобни тенденциозни предавания. Чак ме е яд, че носиш името ми /ако изобщо това е твоето име/. Както е казано от векове- Дай на народа хляб и зрелища. А дали било вярно?? На кой му пука- сеир да става.
До обиди прибягва този, който няма аргументи. Повече от очевидно е, че отношението ти към Хербалаиф е на лична основа. Няма да се изненадам ако се неуспял, бивш консултант.
Остани си със здраве и гледай малко по-позитивно на живота.



Тема Re: SHITнови [re: Дaмян]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано29.06.06 21:47



Това ми е името. Макар и демонично, нося си го с чисто съзнание.
Никога не съм се опитвал да забогатявам бързо или въртейки пари. Хляба си изкарвам с работа и творческа работа, а не с надлъгване. Разбира се, че имам лично отношение към организацията ви, когато мой близък човек беше налапал въдицата ви. Е, не забогатя.

И пак повтарям, не съм гледал предаването, посветено на пирамидката ви. Просто видях темата и изказах мнение.

И накрая, мен пък много ме е яд, че ми носиш името, което се свързва с мъдрост и благородство.

А на живота ще си гледам както искам. Достатъчно позитивно и достатъчно отбранително.



Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторBидa Meтoдиeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:31



Ти дори не се опитваш да вникнеш в това, което ти се пише.
Т.н. "твой близък", толкова е "налапал въдицата", че са му убегнали ключови неща.
Да се нарича Хербалайф секта и да се говори, че там "се забогатява бързо, въртейки пари" е меко казано смешно, и показва неинформираност и некомпетентност.
Вместо да злобееш, да си беше направил труда да се запознаеш с малко факти. Повтарям ФАКТИ/ т.е. информация, която лесно може да се провери и докаже/:
Хербалайф е компания с 26 годишна история- как мислиш, дали щеше да я има 26 години ако беше секта?
Партньори на компанията са инвеститорските компании Whitney&Co и Golden Gate, които са с над 100 годишна история. Дали щяха да инвестират в Хербалайф, ако тя нямаше бъдеще??
Изпълнителният директор Майкъл О'Джонсън беше избран за "Изпълнителен директор на годината" за 2005-та. Защо ли??
Компанията е обявена за #1 от "Асоциацията за директни продажби".
Маркетингът на Хербалайф е откупен от Майкрософт, Мерцедес, Адидас, ... и те го използват оше от 1999г. Така че, ако наричаш Хербалайф мошенници, все едно го казваш и за тези компании?!?!?!
...........
............
Мога да продължа още дълго, но смятам, че това е достатъчно, за да те накара да се замислиш.
Няма как да гледаш на живота позитивно и отбранително едновременно- позитивизмът предполага доверие и любов. А в живота получаваш това, което даваш.



Тема Re: SHITнови [re: Bидa Meтoдиeвa]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 19:24



Ок, хубаво. Не смятам да се запознавам с повече информация. Нито нападам, нито нищо. Изразих мнение. Не смятам да се оплитам с вас, за да получавам още факти (то и Комунизмът като идея е много готин на книга). Не ме интересуват факти от религията ви. ОК? Нищо че са факти от световния бизнес. И тъй като съм анонимен тук, не знам защо смятате, че ако се бях опитвал аз да влизам при вас, нямаше да си го кажа. Не съм се опитвал. Не смятам и да научавам повече за вас. Ако искате ме наричайте кон с капаци, праволинеен, и т.н. Мен не ме интересува(те). Както вие си имате вашата философия, религия и идеология, аз си имам МОИТЕ. Това е разликата между ВАС и МЕН.

казах



Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторLajnjanski (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 21:06



Абе кажи му зидаро-кофражист и не го обиждай повече. Я си ходи на строежа и не се бъркай из форумите да тровиш хората с простотията си.



Тема Re: SHITнови [re: Lajnjanski]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 22:14



отивам си на строежа да си бъркам бетон
а ти си забъркай едно "здравословно" хербашитче и си лягай

к'о да праиш кат' съм прос'



Тема Re: SHITнови [re: Bидa Meтoдиeвa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.07.06 08:53



> "Хербалайф е компания с 26 годишна история- как мислиш, дали щеше да я има 26 години ако беше секта?"
да, щеше. сектатана Муун, например, е основана 1954 година. "децата на господ" е от 1968 година. мормоните са от началото на XIX век. религията винаги е била бизнес.

> "Партньори на компанията са инвеститорските компании Whitney&Co и Golden Gate, които са с над 100 годишна история. Дали щяха да инвестират в Хербалайф, ако тя нямаше бъдеще??"

> "Маркетингът на Хербалайф е откупен от Майкрософт, Мерцедес, Адидас, ... и те го използват оше от 1999г. Така че, ако наричаш Хербалайф мошенници, все едно го казваш и за тези компании?!?!?!"

хабер си нямаш за какво говориш. важното е количество да има. наддумването (особено със задаване на въпрос) е типично сектантско поведение. споменаването тук-там на имената на известни и/или богати хора и/или фирми е важна част от методите на убеждение при който и да е измамник.

хербалайф е боклук. ти го знаеш много добре. знаеш че си се прецакал(а) и като повечето прецакани, за да не станеш обект на подигравки, се опитваш да защитиш неудачния си избор. това би могло да се нарече "самопромиване на мозъка". сектата използва чувството за срам за движеща сила и по този начин си спестява голяма част от влагането на усилия в промиването на мозъци на новите членове.

все пак винаги съществува една възможност да се измъкнеш - да си признаеш грешката



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: SHITнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторTanya Hlebarova (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 14:40



Do Mariia, Damianski, Lud pich i vsichki koito sa protiv Herbalife :)
Niama nishto losho da izrazite mnenieto si, nikoi ne vi kara da haresvate Herbalife, no niamate pravo da obizhdate horata kato men koito sa predpocheli Herbalife. Mariia kakvo oznachava "злоупотреба с болестите на хората" - az imah v prodylzhenie na 23 godini ekzema i liceto mi be obezobrazeno, lekarete ne mi pomognaha a mi navrediha mnogo, blagodarenie na tiah se sdobih s tova zaboliavane. DA Herbalife mi pomogna da resha tozi zdravosloven problem i ako spored vas sym "баламурниk" - dobre, po dobre da sy balamurnik no v otlichno zdrave i s hubava kozha :)
Damianski :) veroiatno ne ste prost, a i da ste kakvo ot tova, po vazhnoto e che sutrin kato stanete i kato se poglednete v ogledaloto se haresvate :) i shtom neiskate da polzvate produktite na Herbalife - dobre, :) makar che az lichno vi gi preporychvam, no nasila hubost nestava. Ne e redno da kazvate na hora kato men kak da zhiveiat zhivota si, izboryt e lichen i kakto vie imate pravoto da ne haresvate Herbalife, taka az imam pravoto da izbera Herbalife
Lud Pich vie koga polzvahte produkt na Herbalife? Za da mozhete da izrazite tova mnenie triabva da ste polzvali neshto, ako neste :) ami niamate pravo da davate opredeleniia. Neznam zashto se chuvstvate precakan, veroiatno si imate prichina, no zashto iskate i drugite da se chuvstvat zle kato vas? Blagodaria :) shte vyzpolzvam ot syveta vi da si priznaia greshkata - bih iskala do go izkreshtia pred celiiat sviat: sgreshih che zagubih tri godini ot zhivota si da nabliudavam otstrani dali Herbalife shte mi pomogne da podobria zdraveto si, Da tribvashe oste prez 97-ma godina da zapochna da polzvam produktite, a ne edva prez 2000 :)
Moga oste mnogo da kazha, no nemislia che e neobhodimi, az ne se stremia da promenia vasheto mnenie, nito vie mozhete da promenite moeto :), no smiatam che e redno da se zapazi dobriiat ton v obshtuvaneto i zatova vi pisah. Da mozhe da izrazite vasheto mnenie, no niamate pravo da obizhdate horata, vseki ima pravo na lichen izbor.
P.S. Ikonomist sym, i shte vi posyvetvam da proverite faktite "споменаването тук-там на имената на известни и/или богати хора и/или фирми " ne sa sluchaini zashtoto e fakt che te rabotiat s Herbalife, informaciiata mozhe mnogo lesno da byde proverena :)



Тема Ьb5c5081e854e4656a1513002b734cc06?нови [re: Tanya Hlebarova]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.07.06 15:26



25a0f679dd1e47e2b1acb6ac80d6130920d9a2107aca4412add0c0a
f398695ddbaaed15ecac14f2db3fcf5c0c35b6b65b10baeaad3b948d388845
5685b7f1025f99bc56348904c7bac1a659238d823eb?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: SHITнови [re: Tanya Hlebarova]  
АвторEвeлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:02



БРАВО НА ГОСПОДАРИТЕ ! РАЗБИЙТЕ СЕКТАТА ХЕРБАЛАЙФ ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ !
Ако има са толкова качествени продуктите защо не си ги продават в аптеките ,а?



Тема Re: SHITнови [re: Tanya Hlebarova]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано06.07.06 18:23



Уважаема госпожо Хлебарова,
В краткия си живот до момента винаги съм ценял това, да мога сутрин спокойно да се погледна в огледалото. Пък и съм си достатъчно хубав и без рекламираните от Вас продукти.
Не мога да разбера кого толкова много обидих. Споделих само личното си мнение, без да нападам никого освен ШИБАНАТА пирамида и ШИБАНОТО заглавие. Не Ви познавам. Как мога да Ви обидя? И от къде накъде? Единствено "наплюх" Хербалайф и изведнъж много засегнати миряни подскочиха като попарени, много обидени и още по-ожесточено агресивни започнаха всячески да бранят Идеологията. Всеки прави своят избор, гадното е, че Вие, както и хората като Вас проповядват и зарибяват, опитвате се да си попълвате пирамидката отдолу, да има някой и под вас. И ако обичате, не ми излизайте с мили и загрижени съвети, поднесени лееекинко покровителствено, намигайки ми да опитам "Продукта", преди да го отричам. Мисля, че останалите сектанти трябва много да Ви похвалят за тази Ви статия, написана е почти мило, за разлика от останалите. Но аз както казах и преди, не бих желал да опитвам хероин, за да разбера, че е меко казано вреден (някога и хероинът е бил произвеждан и предписван за лекарство, при това е създаден от небезизвестната фармацевтична компания BAYER). Също така нямам желание да опитвам да се лекувам и с орина (или казано направо - пикня), макар нейният положителен ефект да е доказан повечеко, от колкото на "тревния живот". Точно така, не пасем трева. Достатъчно е да се храня правилно, да папкам плодове и зеленчуци, за да съм здрав и да не ми трябва "лечение". А, и още едно нещо - ПОЛОЖИТЕЛНОТО МИСЛЕНЕ е много важно, макар и отношението ми към Хербалайф да не е положително



Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема Re: SHITнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано06.07.06 18:24



ами... мисля, че няма повече какво да се каже по темата
формулирал си всичко точно.



Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:38



Брей,развалихме ви медитирането и възхваляването на божествените продукти ли ?
Я се съберете тия,на които е помогнал Хербалайф и поканете Господарите тогава.Ама си носете доказателства . Мен ме съмнява дали ги имате .



Тема Дамянскинови [re: Дaмянckи]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:53



Уважаемата госпожа Хлебарова май е единствената,която е излекувана с Хербалайф





Тема Re: SHITнови [re: Eвeлинa]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 19:12



Не видяхме в предаването да се издават касови бележки,нали?

Това нали е голяма фирма,редно е всяка продажба да върви дори и със сертификат.Като гледам обаче софийските вносители или там които са на върха на пирамидата даже се опитаха да се разграничат от пловдивската си дистрибуторка .Нещо повече,сега сигурно нея ще я изкарат,че е карала хората да теглят заеми ,за да печелят много големи пари от продажбата на тия направо извънземни хербалайфски боклуци.





Тема Смях в залатанови [re: Mapия]  
АвторXEXEXEXE (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 19:26



Жалко,че Азис го изтипосаха Златното чудо да рекламира.Щеше да е забавно Хербалайфците да ползват него,поне смеха щеше да е много повече .
Госпожа Хлебарова дали няма да я видим в шоуто,а?Жалко,че лице ще гледаме,а не дупе или цици ...хехехехе



Тема Re: SHITнови [re: Tanya Hlebarova]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 20:21



Уважаема госпожо Хлебарова,
Дали продуктите на Хербалайф наистина помагат май не беше точно темата в предаването на Господарите на ефира.
Там се анализираше цялата дистибуторска схема. И набирането на нови дилъри,които да търсят богати болни.Защото цените на продуктите на Хербалайф не са по джоба на средностаистическия българин.Вие като икономист сигурно знаете,че покупката на подобен продукт е редно да бъде придружена от касова бележка,нали? Господарите на ефира НЕ ЗАСНЕХА КАСОВИ БЕЛЕЖКИ. Даже дистрибуторите обясниха,че им се дават фактури без касови бележки. А и дистрибуторите се съмнявам какви данъчни декларации попълват.Забелязахте ли как отказаха да кажат за доходите си? Че нали си има уж ред в тази дистрибуторска мрежа? Как се отчитат пред агенцията по приходите,госпожо Хлебарова? Нз пазара има много продукти на билкова основа ,Хербалайф не са единствените.Но нека спазват българските закони. И нека престанат да търсят нови дилъри ,които да бъдат лъгани да взимат дори заеми за да продават на Хербалайф измислените продуктите.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Автор ycмиxнaтa (тази,която...)
Публикувано07.07.06 08:46



Pomnite li kakvo kaza Galia ot Karizma za predavaniata po povod uchastieto i vyv VIP Br-r - montaj,montaj i pak montaj,koito da obslujva nechii idei i interesi.Predavaneto beshe tolkova losho montirano,che i za goliamata auditoria stana iasno,che tezi "gospodari" izpylniavat nechia porychka.Kolko li parichki poluchiha do tuk?





Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: ycмиxнaтa]  
АвторCepиoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 10:49



Ей,хора ,вие май не сте гледали внимателно.
Господарите на ефира тръгнаха по следите на подмамена за допълнителни(по всичко личи и евентуално необлагаеми )доходи.Даже е била много хитро подлъгана да тегли заем,за да може да си закупи продуктите на Хербайлайф с парите от заема.Неподозирайки за хитростта на милите стари дилъри,новата дилърка -пенсионерка даже тегли заем от името на дъщеря си ,та неволно и двете се оказват в капан. И понеже продуктите са много,ама много търсени и понеже хората с лека ръка купуват скъпите продукти, новите дилъри се оказват в невъзможност не само да спечелят,ами и да върнат заема който старите дилъри приятелски (да бе) са им уредили.В тази капан вероятно има и други набуталали се ,но просто са пили една студена вода и са махнала среден пръст по цялата измамна структура в Хербалайф.
Та Хербалайф наистина си е една пирамидамидална структура и факта ,че се разграничиха от пловдивската си представителка го доказа.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: ycмиxнaтa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 10:58



Галя от каризма е:
1. глупава
2. свръх-лигла

за никого не е изненадващо, че изказванията й са на ощипана мома.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: Дамянскинови [re: Mapия]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 11:03



между другото, носят се слухове, че "Свидетели на Йехова" също са много печени в лечителството. дали да не пробвам, евентуално? ами ако вместо да бачкам в Кремиковци да стана горски дали ще ми се отрази благоприятно на здравето?



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: SHITнови [re: Лилия]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 11:05



от "Мерцедес" също не дават касови бележки май. каква ли е причината да се чудиш направо!

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 12:51



ами снощи за вега груп гледахте ли? поредните измамници за студентски бригади



Тема Multilevel marketing = ПИРАМИДАнови [re: kritik]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано07.07.06 13:56



Брей, страшна работа са това, зомбитата! Ето, това е най-страшното на пирамидите - обучаването до психясване на допреди нормални и интелигентни хора. Хора, които са имали индивидуалност, почват да бълват стереотипи.
Дали ще предлагат "застраховки", или "лекарства" - това няма значение. Ненапразно те използват думата-заклинание - ПРОДУКТ.

Невъзможно е да бъдат убеждавани - те са влезли вътре, и то с много пари! С пари, които биха послужили за образованието на децата им, за ново жилище, кола... С надеждата да влязат в тези слоеве на пирамидата, в които ще им капе нещо. На печелившите - ЧЕСТИТО! И три пъти ЧЕСТИТО на нивото над тях! Както и 9 пъти ЧЕСТИТО на по-горното ниво и т.н. А на мнозинството непечеливши - дайте за малко PAUSE на многократното повтаряне на заклинания и събрания и си помислете - същите ли сте? Смеете ли да погледнете тези ваши приятели и роднини, които вкарахте на следващото ниво на пирамидата? Защото разликата между Multilevel marketing и нормалната пирамида (примерно армията) висшестоящият не само командва, а и е отговорен за низшестоящите.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн на 07.07.06 14:11.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: da]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 14:54



Да,гледахме и за Вега груп...И тук като при Хербалайф има пирамида.Много добре замислена. Абсолютно престъпна като зародиш. Пак балъци,пак измамени гнусно ,тоя път студентчета,решили да изкарат някоя пара извън БГ.





Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторTanya Hlebarova (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 16:45



Zdrawei Damianski :)
"Всеки прави своят избор, гадното е, че Вие, както и хората като Вас проповядват и зарибяват, опитвате се да си попълвате пирамидката отдолу, да има някой и под вас. И ако обичате, не ми излизайте с мили и загрижени съвети, поднесени лееекинко покровителствено, намигайки ми да опитам "Продукта", преди да го отричам. Мисля, че останалите сектанти трябва много да Ви похвалят за тази Ви статия, написана е почти мило, за разлика от останалите."
Neznam zashto reshihte che sym mila s vas, no tribva da vi razocharovam, az spodelih moeto mnenie kakto i vie vasheto. O da obryshtam se samo kym vas zashtoto ot izkaza vi i izlozhenieto razbiram che ste chovek koito umee da razsyzhdava, a ne samo da povtaria neshto chuto. Ne vi pravia kompliment prosto kazvam istinata. Az ne se opitvam da vi zaribiavam :( nehodia na ribolov, ne mi e strast, nito propoviadvam i sled kato Всеки прави своят избор zashto ste protiv moia, kakvo vi prechi moiat nachi na zhvot pri vse tova che men ne me vylnuva dali vie ili koito i da e drug shte polzva produktite na Herbalife. Az znam che az iskam da gi polzvam

i da ne sym vi namigala, molia nebyrkaite usmivkata s namigvane. Inache se radvam che "Достатъчно е да се храня правилно, да папкам плодове и зеленчуци, за да съм здрав и да не ми трябва лечение"- uzh ste protiv Herbalife, a pyk spodeliate filosofiiata

Za Lilia - ne komentirah predavaneto, a se obyrnah kym konkretni hora. A temata ne predavaneto ne beshe izdavaneto na fiskalen bon, a kak hora koito sa iskali da specheliat pari byrzo i lesno sa bili izmameni ot hora koito sa se vyzpolzvali ot imeto na kompaniiata.
A nai veroiatno distributorite se otchitet pred agenciiata za prihodite taka kakto i vie. Gospodarite na efira ne si kupiha nishto za da im byde izdaden kacov bon. A samite reportazhi sa tolkova riazani i mnotirani che ako naistina ste sledili vnimatelno shte zabeliazali v retrospekciiata po temata kak damata povdignala samata tema obiasni che zaema e ot Banka Biohim, a ne ot Herbalife - kakto tvyrdiaha v nachaloto.



Тема Re: SHITнови [re: Tanya Hlebarova]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 20:18



> "...men ne me vylnuva dali vie ili koito i da e drug shte polzva produktite na Herbalife..."
като не те вълнува:
1. не досаждай в клуба
2. престани да се опитваш да лъжеш хората, убеждавайки ги да си купуват вредни (а може би дори опасни) за здравето смески.

все пак нещо друго е по-интересно от вълненията на жалката ти душица, а именно - тук ли ще кажеш истинското си име или като те спипа полицията?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема за "философията", която споделямнови [re: Tanya Hlebarova]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 22:22



нямам нищо против изборът Ви
Имам против непрекъснато подчертано да си го развявата (изборът). Животът си е Ваш, обърквайте/подреждайте си го както си искате.

Преди години един херабалайфец ми каза "защо ми мътиш бизнеса?", когато пред него откровено базиках жертвата му (моя приятелка от детство). Всъщност тогава не само, че не говорех на него, даже не го и поглеждах. Някак си си приличате с оня келеш, който беше паднал пиян в едно пого. Съжалявам, че го издърпах и изправих, трябваше да го понатъпчат с кубинки пияните пънкари, за да не ми се "отблагодарява" с розови бележчици за лесна неангажираща и доходоносна работа, които да попаднат после в ръцете на по-наивни...

А за тези ти думички "uzh ste protiv Herbalife, a pyk spodeliate filosofiiata " направо не знам какво да ти кажа. Наглостта ти премина всякакви граници. Запознай се с някои по-древни религии или учения и после си помисли кое точно е шибаната ви хербалайфска философия (освен "прееби другарче" и "да напълним пирамидката отдолу с повече лабилни кретени")

Вече няма да обяснявам, че не обиждам никого, който иска да се обижда. И определено няма да се смути сънят ми, ако точно ти се обидиш. "Философията на Хербалайф"... Как не ти заседнаха пръстите между копчетата на клавиатурата, докато пишеше тази евтина демагогийка.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: ycмиxнaтa]  
Авторjjjjj (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:06



Ne si li zadavate vuprosa koy vsu6tnost e poru4al tezi taka mnogobroyni reportaji sre6tu Herbalife?May ve4e mnogo zamirisa na ....?Ne mislite li?Gospodarite uj iskat da sa to4ni,no se okazva ,4e e taka samo ako te sa pe4eliv6i.S tezi reportaji navrediha ne na Herbalife ,a na sebe si.Jalko za tqh!





Тема Re: SHITнови [re: Eвeлинa]  
Авторnnnnn (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:09



Ti skupa da si 4uvala ,4e po zakon hranitelni dobavki e zabraneno da se prodavat v apteka ili pada6 ot kosmosa?Ama may si naistina izvunzemna....zlobarka



Тема Re: Дамянскинови [re: Mapия]  
Авторjjjjj (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:12



Ne e edinstvena ,ama na neveji ne moje da se objasnjava!A mejdu drugoto vie da ne ste ot poru4itelite?





Тема Re: Смях в залатанови [re: XEXEXEXE]  
Авторgs (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 23:04



mnogo shte se zabavljavame ,no ama dali shte e smeshno ako i vie ste s takova lice bili.Obiknovenno kato sadish njkoi skoro sas sastoto se sblaskvash.Elementaren giteiski princip ,ama trjabva da si givjal che da go usetish a ne prosto da si prisastval kato sazdanie.Galki ste ...............



Тема Re: SHITнови [re: Mapия]  
Авторgs (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 23:10



mnogo mi e chudno ti s kakvo si dopinesla za tozi svjat i kade si rasla che tolkova zlach ima v teb. takova izkazvane bez predvaritelna podgotovka nadjavam se znaesh za kogo e harakterno..........no gluposta nikoga ne e bila otlichitelen beleg na gorata



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: kritik]  
Авторvanko_1 (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 22:20



be6e mnogo gotino obojavam gospodari na efira.tova e nai iakoto predavane.





Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
АвторNabliudatel (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 22:29



Gospoda pisha Vi direktno kato otgovor na osnovnata tema za da moje vseki da go vidi...
I taka na temata:
Pravi ste 4e tova predavane shte povliae v/u biznesa Vi i e normalno da reagirate taka.
Siguren sam 4e po-goliamata 4ast ot konsultantite tuk sa ot drugi mesta na stranata samo ne ot Plovdiv, zatova e i lipsata na to4na informacia.
Kato marketingov plan i na4in na rabota biznesa s kompaniq HERBALIFE int. e napalno korekten spriаmo konsultantite i klientite na kompaniqta tova go e dokazala dalgogodishnata praktika v svetoven mashtab tuk spor niama.
Tai kato kompaniata vse oshte ne e stapila oficialno v Bulgaria niama i oficialno predstavitelstvo.
Vsi4ki znaete 4e produktite na kompaniata vlizat v BG po 2 patia, i te sa 4rez Ruskia predstavitel prez sasedna Romania 4iato oferta na tiahni konsultanti vidiahme v edno ot predavaniata i 4rez Cheshkia predstavitel v liceto na g-n Liubomir Vasilev i negovia predstavitel v BG firma "Sininvest"-Ltd.-Sofia chiito president e g-n Jan Iliev koito ne posmia da se predstavi kato vnositel na produktite v edno ot predavaniata(a zashto li?-e golemiat vapros)...
Do tuk niama nishto losho, vsi4ko e to4no.
Prez zlo4estata 2003 godina nai-golemiat oborot praven ot produkti na Herbalife int. v Bulgaria e napraven ot zaiavki na plovdivskia ekip i tova stava blagodarenie na fakta, 4e plovdivskia ekip togava se vazpolzva ot vazmojnosta za kreditirane ot banka Biohim...
Problema e oba4e razminavane v vremeto na davane na zaiavka i polu4avane na palnoto koli4estvo stoka ot strana na g-n Liubomir Vasilev i Sininvest Ltd. togava i tova e razbiraemo kato se ima v predvid kolko vida produkti imat oficialna dokumentacia za vnos na fona na shirokata produktova lista na kompaniata(moje bi to4no za tova bi triabvalo ot Gospodari na efira da popitat Agencia mitnici, RIOKOS-bivshe HEI i drugite otgovorni instancii).
Ot druga strana pak nedoumenie budi fakta kak taka banka Biohim v liceto na togavashnia direktor g-n Geshev e razreshila(poiskala) ot 2 semeistva da stanat garanti na vsi4ki kredite pri uslovie 4e e bila napalno naiasno 4e vizi4eski tezi hora ne mogat da garantirat tolkova golemi za tiah sumi i redica drugi nerednosti...
Nedoumenie budi i fakta kak taka vseki Supervisor po onova vreme se e kvalificiral s imena na Cheshki konsultanti ot ekipa na g-n Lubomir Vasilev i to s znanieto na Sininvest Ltd. i po iskane na g-n Liubomir Vasilev i t.n. mnogo interesni fakti okolo deinosta na g-n Liubomir Vasilev v Bulgaria v liceto na Sininvest Ltd...
Zatova smiatam 4e e po dobre da ohladite strastite i da ostavite sledstvieto i prokuraturata da si svarshi rabotata, a ako mojete da pomognete 4rez predavaneto da predizvikate saotvetnite proverki go napravete...
Kolkoto po-skoro se reshi tozi kazos tolkova po-barzo shte se izs4isti petnoto ot biznesa na Herbalife int. v Bulgaria i tolkova po-rano shte stane fakt oficialnoto predstavitelstvo v BG...
Za sega tolkova o4akvam vashite komentari....






Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
АвторNabliudatel (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 22:38



Gospoda pisha Vi direktno kato otgovor na osnovnata tema za da moje vseki da go vidi...
I taka na temata:
Pravi ste 4e tova predavane shte povliae v/u biznesa Vi i e normalno da reagirate taka.
Siguren sam 4e po-goliamata 4ast ot konsultantite tuk sa ot drugi mesta na stranata samo ne ot Plovdiv, zatova e i lipsata na to4na informacia.
Kato marketingov plan i na4in na rabota biznesa s kompaniq HERBALIFE int. e napalno korekten spriаmo konsultantite i klientite na kompaniqta tova go e dokazala dalgogodishnata praktika v svetoven mashtab tuk spor niama.
Tai kato kompaniata vse oshte ne e stapila oficialno v Bulgaria niama i oficialno predstavitelstvo.
Vsi4ki znaete 4e produktite na kompaniata vlizat v BG po 2 patia, i te sa 4rez Ruskia predstavitel prez sasedna Romania 4iato oferta na tiahni konsultanti vidiahme v edno ot predavaniata i 4rez Cheshkia predstavitel v liceto na g-n Liubomir Vasilev i negovia predstavitel v BG firma "Sininvest"-Ltd.-Sofia chiito president e g-n Jan Iliev koito ne posmia da se predstavi kato vnositel na produktite v edno ot predavaniata(a zashto li?-e golemiat vapros)...
Do tuk niama nishto losho, vsi4ko e to4no.
Prez zlo4estata 2003 godina nai-golemiat oborot praven ot produkti na Herbalife int. v Bulgaria e napraven ot zaiavki na plovdivskia ekip i tova stava blagodarenie na fakta, 4e plovdivskia ekip togava se vazpolzva ot vazmojnosta za kreditirane ot banka Biohim...
Problema e oba4e razminavane v vremeto na davane na zaiavka i polu4avane na palnoto koli4estvo stoka ot strana na g-n Liubomir Vasilev i Sininvest Ltd. togava i tova e razbiraemo kato se ima v predvid kolko vida produkti imat oficialna dokumentacia za vnos na fona na shirokata produktova lista na kompaniata(moje bi to4no za tova bi triabvalo ot Gospodari na efira da popitat Agencia mitnici, RIOKOS-bivshe HEI i drugite otgovorni instancii).
Ot druga strana pak nedoumenie budi fakta kak taka banka Biohim v liceto na togavashnia direktor g-n Geshev e razreshila(poiskala) ot 2 semeistva da stanat garanti na vsi4ki krediti pri uslovie 4e e bila napalno naiasno 4e fizi4eski tezi hora ne mogat da garantirat tolkova golemi za tiah sumi i redica drugi nerednosti...
Nedoumenie budi i fakta kak taka vseki Supervisor po onova vreme se e kvalificiral s imena na Cheshki konsultanti ot ekipa na g-n Lubomir Vasilev i to s znanieto na Sininvest Ltd. i po iskane na g-n Liubomir Vasilev i t.n. mnogo interesni fakti okolo deinosta na g-n Liubomir Vasilev v Bulgaria v liceto na Sininvest Ltd...
Zatova smiatam 4e e po dobre da ohladite strastite i da ostavite sledstvieto i prokuraturata da si svarshi rabotata, a ako mojete da pomognete 4rez predavaneto da predizvikate saotvetnite proverki go napravete...
Kolkoto po-skoro se reshi tozi kazos tolkova po-barzo shte se izs4isti petnoto ot biznesa na Herbalife int. v Bulgaria i tolkova po-rano shte stane fakt oficialnoto predstavitelstvo v BG...
Za sega tolkova o4akvam vashite komentari....



Тема Re: Herbalife. Сблъсъкнови [re: Nabliudatel]  
Автор turist (хижарски:))
Публикувано18.10.06 14:03



От сайта borsa.bg . Видях 2 невинни обяви, в които се говореше за развиване на някаква търговия, чрез интернет. Писах на авторите на обявите. Бе ми предоставен един сайт за разглеждане и код за достъп в него. Попълване на някакви интернет формуляри. После по телефона се свърза една госпожа с много любезен глас. Покани ме на едно събиране, където да се разясни на мен и останалите, дето сме се литнали да печелим лесно парички... или отишли просто от любопитство там, че става дума за Продажба на продуктите на Хербалайф. Ти седиш у дома пред комп в Интернет и само отговаряш на писма и даваш консултации на клиенти по телефона.

После попълвахме някакъв тест. Вечерта ми се обади пак тя за да ми каже, че съм одобрен на теста :))) И ми бе определена среща с нея на следващия ден. Аз си се ръчнах , както обикновено в Нета да проуча този път тоя въпрос и от темичка на темичка, от сайт на сайт. Ето ме тук.
:)))
Много разногласия относно работата в таз фирма бе Дами и Господа. Майка им конкуренти гадни. Ще сринат горката невинна Хербалайф.

Още не съм отишъл на срещата, но ще ида. Реално съм влизал в 7 истински секти. Как не са успели да ме задържат в тях - незнам. Затова не се и притеснявам от секта "Хербалайф". Аде като имам още по случая пак ще си говорим ;)

------
Много ще се радвам да видя ШУТ регистриран!!!



Тема Re: Herbalife. Сблъсъкнови [re: turist]  
Авторelectra (Нерегистриран)
Публикувано19.11.06 18:21



molq ako ima v momenta predstavitel na Herbalife da mi otgovori na edin vypros.


kak stava nomers s club 100?v smisyl trqbva li da pla6tam produktite za 100-te to4ki?ili samo da si izbera produkti za 100V.p




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.