Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Дамянскинови [re: Mapия]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 11:03



между другото, носят се слухове, че "Свидетели на Йехова" също са много печени в лечителството. дали да не пробвам, евентуално? ами ако вместо да бачкам в Кремиковци да стана горски дали ще ми се отрази благоприятно на здравето?



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: SHITнови [re: Лилия]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 11:05



от "Мерцедес" също не дават касови бележки май. каква ли е причината да се чудиш направо!

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: vsg]  
Авторda (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 12:51



ами снощи за вега груп гледахте ли? поредните измамници за студентски бригади



Тема Multilevel marketing = ПИРАМИДАнови [re: kritik]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано07.07.06 13:56



Брей, страшна работа са това, зомбитата! Ето, това е най-страшното на пирамидите - обучаването до психясване на допреди нормални и интелигентни хора. Хора, които са имали индивидуалност, почват да бълват стереотипи.
Дали ще предлагат "застраховки", или "лекарства" - това няма значение. Ненапразно те използват думата-заклинание - ПРОДУКТ.

Невъзможно е да бъдат убеждавани - те са влезли вътре, и то с много пари! С пари, които биха послужили за образованието на децата им, за ново жилище, кола... С надеждата да влязат в тези слоеве на пирамидата, в които ще им капе нещо. На печелившите - ЧЕСТИТО! И три пъти ЧЕСТИТО на нивото над тях! Както и 9 пъти ЧЕСТИТО на по-горното ниво и т.н. А на мнозинството непечеливши - дайте за малко PAUSE на многократното повтаряне на заклинания и събрания и си помислете - същите ли сте? Смеете ли да погледнете тези ваши приятели и роднини, които вкарахте на следващото ниво на пирамидата? Защото разликата между Multilevel marketing и нормалната пирамида (примерно армията) висшестоящият не само командва, а и е отговорен за низшестоящите.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн на 07.07.06 14:11.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: da]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 14:54



Да,гледахме и за Вега груп...И тук като при Хербалайф има пирамида.Много добре замислена. Абсолютно престъпна като зародиш. Пак балъци,пак измамени гнусно ,тоя път студентчета,решили да изкарат някоя пара извън БГ.





Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторTanya Hlebarova (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 16:45



Zdrawei Damianski :)
"Всеки прави своят избор, гадното е, че Вие, както и хората като Вас проповядват и зарибяват, опитвате се да си попълвате пирамидката отдолу, да има някой и под вас. И ако обичате, не ми излизайте с мили и загрижени съвети, поднесени лееекинко покровителствено, намигайки ми да опитам "Продукта", преди да го отричам. Мисля, че останалите сектанти трябва много да Ви похвалят за тази Ви статия, написана е почти мило, за разлика от останалите."
Neznam zashto reshihte che sym mila s vas, no tribva da vi razocharovam, az spodelih moeto mnenie kakto i vie vasheto. O da obryshtam se samo kym vas zashtoto ot izkaza vi i izlozhenieto razbiram che ste chovek koito umee da razsyzhdava, a ne samo da povtaria neshto chuto. Ne vi pravia kompliment prosto kazvam istinata. Az ne se opitvam da vi zaribiavam :( nehodia na ribolov, ne mi e strast, nito propoviadvam i sled kato Всеки прави своят избор zashto ste protiv moia, kakvo vi prechi moiat nachi na zhvot pri vse tova che men ne me vylnuva dali vie ili koito i da e drug shte polzva produktite na Herbalife. Az znam che az iskam da gi polzvam

i da ne sym vi namigala, molia nebyrkaite usmivkata s namigvane. Inache se radvam che "Достатъчно е да се храня правилно, да папкам плодове и зеленчуци, за да съм здрав и да не ми трябва лечение"- uzh ste protiv Herbalife, a pyk spodeliate filosofiiata

Za Lilia - ne komentirah predavaneto, a se obyrnah kym konkretni hora. A temata ne predavaneto ne beshe izdavaneto na fiskalen bon, a kak hora koito sa iskali da specheliat pari byrzo i lesno sa bili izmameni ot hora koito sa se vyzpolzvali ot imeto na kompaniiata.
A nai veroiatno distributorite se otchitet pred agenciiata za prihodite taka kakto i vie. Gospodarite na efira ne si kupiha nishto za da im byde izdaden kacov bon. A samite reportazhi sa tolkova riazani i mnotirani che ako naistina ste sledili vnimatelno shte zabeliazali v retrospekciiata po temata kak damata povdignala samata tema obiasni che zaema e ot Banka Biohim, a ne ot Herbalife - kakto tvyrdiaha v nachaloto.



Тема Re: SHITнови [re: Tanya Hlebarova]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано07.07.06 20:18



> "...men ne me vylnuva dali vie ili koito i da e drug shte polzva produktite na Herbalife..."
като не те вълнува:
1. не досаждай в клуба
2. престани да се опитваш да лъжеш хората, убеждавайки ги да си купуват вредни (а може би дори опасни) за здравето смески.

все пак нещо друго е по-интересно от вълненията на жалката ти душица, а именно - тук ли ще кажеш истинското си име или като те спипа полицията?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема за "философията", която споделямнови [re: Tanya Hlebarova]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 22:22



нямам нищо против изборът Ви
Имам против непрекъснато подчертано да си го развявата (изборът). Животът си е Ваш, обърквайте/подреждайте си го както си искате.

Преди години един херабалайфец ми каза "защо ми мътиш бизнеса?", когато пред него откровено базиках жертвата му (моя приятелка от детство). Всъщност тогава не само, че не говорех на него, даже не го и поглеждах. Някак си си приличате с оня келеш, който беше паднал пиян в едно пого. Съжалявам, че го издърпах и изправих, трябваше да го понатъпчат с кубинки пияните пънкари, за да не ми се "отблагодарява" с розови бележчици за лесна неангажираща и доходоносна работа, които да попаднат после в ръцете на по-наивни...

А за тези ти думички "uzh ste protiv Herbalife, a pyk spodeliate filosofiiata " направо не знам какво да ти кажа. Наглостта ти премина всякакви граници. Запознай се с някои по-древни религии или учения и после си помисли кое точно е шибаната ви хербалайфска философия (освен "прееби другарче" и "да напълним пирамидката отдолу с повече лабилни кретени")

Вече няма да обяснявам, че не обиждам никого, който иска да се обижда. И определено няма да се смути сънят ми, ако точно ти се обидиш. "Философията на Хербалайф"... Как не ти заседнаха пръстите между копчетата на клавиатурата, докато пишеше тази евтина демагогийка.



Тема Re: za snoshnoto predavaneнови [re: ycмиxнaтa]  
Авторjjjjj (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:06



Ne si li zadavate vuprosa koy vsu6tnost e poru4al tezi taka mnogobroyni reportaji sre6tu Herbalife?May ve4e mnogo zamirisa na ....?Ne mislite li?Gospodarite uj iskat da sa to4ni,no se okazva ,4e e taka samo ako te sa pe4eliv6i.S tezi reportaji navrediha ne na Herbalife ,a na sebe si.Jalko za tqh!





Тема Re: SHITнови [re: Eвeлинa]  
Авторnnnnn (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 23:09



Ti skupa da si 4uvala ,4e po zakon hranitelni dobavki e zabraneno da se prodavat v apteka ili pada6 ot kosmosa?Ama may si naistina izvunzemna....zlobarka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.