Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторДaмян (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:41



Докато има такива като теб, ще има и кой да гледа подобни тенденциозни предавания. Чак ме е яд, че носиш името ми /ако изобщо това е твоето име/. Както е казано от векове- Дай на народа хляб и зрелища. А дали било вярно?? На кой му пука- сеир да става.
До обиди прибягва този, който няма аргументи. Повече от очевидно е, че отношението ти към Хербалаиф е на лична основа. Няма да се изненадам ако се неуспял, бивш консултант.
Остани си със здраве и гледай малко по-позитивно на живота.



Тема Re: SHITнови [re: Дaмян]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано29.06.06 21:47



Това ми е името. Макар и демонично, нося си го с чисто съзнание.
Никога не съм се опитвал да забогатявам бързо или въртейки пари. Хляба си изкарвам с работа и творческа работа, а не с надлъгване. Разбира се, че имам лично отношение към организацията ви, когато мой близък човек беше налапал въдицата ви. Е, не забогатя.

И пак повтарям, не съм гледал предаването, посветено на пирамидката ви. Просто видях темата и изказах мнение.

И накрая, мен пък много ме е яд, че ми носиш името, което се свързва с мъдрост и благородство.

А на живота ще си гледам както искам. Достатъчно позитивно и достатъчно отбранително.



Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторBидa Meтoдиeвa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 18:31



Ти дори не се опитваш да вникнеш в това, което ти се пише.
Т.н. "твой близък", толкова е "налапал въдицата", че са му убегнали ключови неща.
Да се нарича Хербалайф секта и да се говори, че там "се забогатява бързо, въртейки пари" е меко казано смешно, и показва неинформираност и некомпетентност.
Вместо да злобееш, да си беше направил труда да се запознаеш с малко факти. Повтарям ФАКТИ/ т.е. информация, която лесно може да се провери и докаже/:
Хербалайф е компания с 26 годишна история- как мислиш, дали щеше да я има 26 години ако беше секта?
Партньори на компанията са инвеститорските компании Whitney&Co и Golden Gate, които са с над 100 годишна история. Дали щяха да инвестират в Хербалайф, ако тя нямаше бъдеще??
Изпълнителният директор Майкъл О'Джонсън беше избран за "Изпълнителен директор на годината" за 2005-та. Защо ли??
Компанията е обявена за #1 от "Асоциацията за директни продажби".
Маркетингът на Хербалайф е откупен от Майкрософт, Мерцедес, Адидас, ... и те го използват оше от 1999г. Така че, ако наричаш Хербалайф мошенници, все едно го казваш и за тези компании?!?!?!
...........
............
Мога да продължа още дълго, но смятам, че това е достатъчно, за да те накара да се замислиш.
Няма как да гледаш на живота позитивно и отбранително едновременно- позитивизмът предполага доверие и любов. А в живота получаваш това, което даваш.



Тема Re: SHITнови [re: Bидa Meтoдиeвa]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано01.07.06 19:24



Ок, хубаво. Не смятам да се запознавам с повече информация. Нито нападам, нито нищо. Изразих мнение. Не смятам да се оплитам с вас, за да получавам още факти (то и Комунизмът като идея е много готин на книга). Не ме интересуват факти от религията ви. ОК? Нищо че са факти от световния бизнес. И тъй като съм анонимен тук, не знам защо смятате, че ако се бях опитвал аз да влизам при вас, нямаше да си го кажа. Не съм се опитвал. Не смятам и да научавам повече за вас. Ако искате ме наричайте кон с капаци, праволинеен, и т.н. Мен не ме интересува(те). Както вие си имате вашата философия, религия и идеология, аз си имам МОИТЕ. Това е разликата между ВАС и МЕН.

казах



Тема Re: SHITнови [re: Дaмянckи]  
АвторLajnjanski (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 21:06



Абе кажи му зидаро-кофражист и не го обиждай повече. Я си ходи на строежа и не се бъркай из форумите да тровиш хората с простотията си.



Тема Re: SHITнови [re: Lajnjanski]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 22:14



отивам си на строежа да си бъркам бетон
а ти си забъркай едно "здравословно" хербашитче и си лягай

к'о да праиш кат' съм прос'



Тема Re: SHITнови [re: Bидa Meтoдиeвa]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.07.06 08:53



> "Хербалайф е компания с 26 годишна история- как мислиш, дали щеше да я има 26 години ако беше секта?"
да, щеше. сектатана Муун, например, е основана 1954 година. "децата на господ" е от 1968 година. мормоните са от началото на XIX век. религията винаги е била бизнес.

> "Партньори на компанията са инвеститорските компании Whitney&Co и Golden Gate, които са с над 100 годишна история. Дали щяха да инвестират в Хербалайф, ако тя нямаше бъдеще??"

> "Маркетингът на Хербалайф е откупен от Майкрософт, Мерцедес, Адидас, ... и те го използват оше от 1999г. Така че, ако наричаш Хербалайф мошенници, все едно го казваш и за тези компании?!?!?!"

хабер си нямаш за какво говориш. важното е количество да има. наддумването (особено със задаване на въпрос) е типично сектантско поведение. споменаването тук-там на имената на известни и/или богати хора и/или фирми е важна част от методите на убеждение при който и да е измамник.

хербалайф е боклук. ти го знаеш много добре. знаеш че си се прецакал(а) и като повечето прецакани, за да не станеш обект на подигравки, се опитваш да защитиш неудачния си избор. това би могло да се нарече "самопромиване на мозъка". сектата използва чувството за срам за движеща сила и по този начин си спестява голяма част от влагането на усилия в промиването на мозъци на новите членове.

все пак винаги съществува една възможност да се измъкнеш - да си признаеш грешката



не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: SHITнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
АвторTanya Hlebarova (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 14:40



Do Mariia, Damianski, Lud pich i vsichki koito sa protiv Herbalife :)
Niama nishto losho da izrazite mnenieto si, nikoi ne vi kara da haresvate Herbalife, no niamate pravo da obizhdate horata kato men koito sa predpocheli Herbalife. Mariia kakvo oznachava "злоупотреба с болестите на хората" - az imah v prodylzhenie na 23 godini ekzema i liceto mi be obezobrazeno, lekarete ne mi pomognaha a mi navrediha mnogo, blagodarenie na tiah se sdobih s tova zaboliavane. DA Herbalife mi pomogna da resha tozi zdravosloven problem i ako spored vas sym "баламурниk" - dobre, po dobre da sy balamurnik no v otlichno zdrave i s hubava kozha :)
Damianski :) veroiatno ne ste prost, a i da ste kakvo ot tova, po vazhnoto e che sutrin kato stanete i kato se poglednete v ogledaloto se haresvate :) i shtom neiskate da polzvate produktite na Herbalife - dobre, :) makar che az lichno vi gi preporychvam, no nasila hubost nestava. Ne e redno da kazvate na hora kato men kak da zhiveiat zhivota si, izboryt e lichen i kakto vie imate pravoto da ne haresvate Herbalife, taka az imam pravoto da izbera Herbalife
Lud Pich vie koga polzvahte produkt na Herbalife? Za da mozhete da izrazite tova mnenie triabva da ste polzvali neshto, ako neste :) ami niamate pravo da davate opredeleniia. Neznam zashto se chuvstvate precakan, veroiatno si imate prichina, no zashto iskate i drugite da se chuvstvat zle kato vas? Blagodaria :) shte vyzpolzvam ot syveta vi da si priznaia greshkata - bih iskala do go izkreshtia pred celiiat sviat: sgreshih che zagubih tri godini ot zhivota si da nabliudavam otstrani dali Herbalife shte mi pomogne da podobria zdraveto si, Da tribvashe oste prez 97-ma godina da zapochna da polzvam produktite, a ne edva prez 2000 :)
Moga oste mnogo da kazha, no nemislia che e neobhodimi, az ne se stremia da promenia vasheto mnenie, nito vie mozhete da promenite moeto :), no smiatam che e redno da se zapazi dobriiat ton v obshtuvaneto i zatova vi pisah. Da mozhe da izrazite vasheto mnenie, no niamate pravo da obizhdate horata, vseki ima pravo na lichen izbor.
P.S. Ikonomist sym, i shte vi posyvetvam da proverite faktite "споменаването тук-там на имената на известни и/или богати хора и/или фирми " ne sa sluchaini zashtoto e fakt che te rabotiat s Herbalife, informaciiata mozhe mnogo lesno da byde proverena :)



Тема Ьb5c5081e854e4656a1513002b734cc06?нови [re: Tanya Hlebarova]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано06.07.06 15:26



25a0f679dd1e47e2b1acb6ac80d6130920d9a2107aca4412add0c0a
f398695ddbaaed15ecac14f2db3fcf5c0c35b6b65b10baeaad3b948d388845
5685b7f1025f99bc56348904c7bac1a659238d823eb?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: SHITнови [re: Tanya Hlebarova]  
АвторEвeлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 18:02



БРАВО НА ГОСПОДАРИТЕ ! РАЗБИЙТЕ СЕКТАТА ХЕРБАЛАЙФ ВЕДНЪЖ ЗАВИНАГИ !
Ако има са толкова качествени продуктите защо не си ги продават в аптеките ,а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.