Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: drug slujitel]  
АвторTARANTULA (Нерегистриран)
Публикувано10.07.06 11:27



Eiiiii tsarvuli,
slujitel4eta,
ne na nas ne ni e iasno za danacite, a na vas. Kato slujiteli vi e dadena opredelna informacia, koiato dale4 ne dostiga za da ste naiasno s istinskite celi na TAXBAC. Ne mislia, 4e nie vsi4ki na koito danacite ne sa bili varnati, si izmisliame i razigravame sceni. Prosto kato slujiteli predstavliavate prosti 4inovnici s malka bazi danni v glavata otnosno pravilata za vrashtane, misleshti se za dostata4no kompetentni za da mogat da obiasniat na4ina za tax refund, vmesto da obeshtavat 4e vsi4ki danaci shte se varnat 100%.



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: TARANTULA]  
АвторEbacha na Tarantuli (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 22:26



Ей копелдаци, преди да плюете фирмата вземете малко да почетете, че аз като ти кажа че ще направим всичко възможно за да взема по-голям рефънд ще си изпочупиш ръцете да подписваш документите. В този момент и подпис да продадеш майка си ще сложиш.

И забавяне има само за 2004-та поради простия факт че не си резидънт относно одържаните ти данъци, ама ти едва ли разбираш за какво ти говоря.

Няма как да си на J1 и да си резидънт и това от 2004-та. За това имаше одит be пръдлю. Да точно така пръдлю си бе Tarantula. И да точно така отидете при ETS и ги питайте през 2004 година колко файла са пратили към USA. Ами нека не те тормозя, отговорът е 0. И защо. Ами защото като се зговнят нещата те изчакват ние да се разправяме с IRS и като оправим работата пак започват да си работят. ВЪШКИ

Никога не сме обещавали нещо подобно на 100%. И който си върне данъците на 100% ако ми кажете че не шмекерува евала. Необалаем минимум от $3100 ти изкарай 15000 и после ми кажи че не трябвало да ти удържат пари. Като работиш в БГ никой не ти удържа данък така ли ве дърво. Тук ако не си забелязал държавата ти удържа 26% от заплатката ама не то в Америка никой не плаща данъци. ХАХАХАХ.

И нека някой който е там да си връща данъците по 100% по колкото си иска и после като излезе от там и като получи така нареченото Owe Money за всичките годинки че и лихвите после колкото искате се радвайте че преди това сте си ги взимали всичките.

И още по-добре връщайте си ги сами. Ама като кажа колко такива ербап идват при мен и ми викат ами аз пуснах документите пък те ми викат че трябва да плащам. Защо? Ами защото не знае какво да напише в документа а на нас за това ни плащаш защото знаем. Празни били документите дето се подписвали. Ами празни са, ако искаш да ти кажа как да си ги попълниш че другата година аз да ям дървото.

Фирмата храни най-малко 300 семейства така че помисли си дали някой ви лъже. Не е възможно да сме най-добрите в продължение на 10 години и да сме лъжливи нали ???

А и още нещо тези документи дето били прехвърляни пари на кой нa TAXBACK Inc. И аз ей сега ще ви изкарам 200 такива документа и с подписи и печати и имена на служители в IRS.

До сега мълчах ама вече ми дотегнахте в вашите "компетентни" изказвания.

И си признайте колко от вас преди да дойдат при нас са били клиенти на други фирми и ще раберете кой ви лъжи и кой не.

За какво ми е ако съм аз да си прецаквам работата заради 30-40 невърнати данъка. Колко пари са това бе? USD$5000-6000. Та това не стига за заплатата на един отдел а аз ще прецакам и целия си бизнес в БГ. Вие сте луди



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: Ebacha na Tarantuli]  
Авторzornica4 (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 22:55



a ti kat si tolkova "GOLIAM" kak e vuzmojno da vliaaa6 s takav nik be mamati i seliandura
zasramise i stiga bulva prostotii,4e mi pisna ot takiva vseznaikovci
nali uj bezplatno bilo vs4ko bre....ai oto4netese purvo puk toguz pliampaite vreli-nekipeli "slujitel4eta" ne6tasni
nie,4e sme turpelivi-turpelivi sme,ama....sendjira 6a sa skusa 1 den i.....poznai





Тема тази фирма да я осъдят е малко..........нови [re: Ebacha na Tarantuli]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 09:59



а и такива простаци явно работят там и как им промиват мозъците не е истина. и хайде да не си говорим колко са ви заплатите, едно време ми предлагаха там да работя при тъпите им условия за мижава заплата. но , нееее няма зя се предам, защото съм умна.
след такива постинги чакайте да имате клиенти. и си вижте плакатите какво обещавате да върнете като данъци и после ми говори.
затова толкова хора имат приблеми с таксбек.........
но когато ти един ден / надявам се/ рабзбереш игрите на твоите шефове ще ти станат ясни много неща включително и това колко много си бил първо ти измамен и ще разбереш защо недоволстват всички студенти.
все пак студентите ви плащат такси за услугата която предлагате. ти представяш ли си ако си в сащ и някой ти плати за тази услуга и ти не му върнеш 2 години и 1 $????
тогава нямаше да пишеш във форуми а щеше да си в някой американски затвор.



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: Ebacha na Tarantuli]  
Автор6бeз15 (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 10:41



ей мухльо - тия 300 семейства ги храниме ние, а не вие. Защо usit colours прекратиха отношения с вас, понеже сте голямата фирма и сте много коректни ли?



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: Ebacha na Tarantuli]  
АвторAngel81 (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 17:26



ssssss . . kopeldaci , vu6ki , ludi . . po dobre da si be6e zamul4al "kompetente" . . ot 700$ mi be6e iz4isleno ot vas 4e 6te mi se vustanovqt nqkude kum 600$ , naposleduk mi miri6e 4e ako zema ne6to to 6te e 100-150 $ , dano pone za 1 more da stigne . . kvi sa tiq 3100 neoblagaemi $ . .parite izarani nad 3100 $ na godina se oblagat li,kvo li? . . za 2 godini ni napravihte na baluci,i tva ako ne e mo6engiq zdrave mu kaji maina . .
posle 6to sa vi pratili "Gospodarite" . . "Otkrito" . . ili tam kvot 6e posledva v kraina smetka . .



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: Angel81]  
АвторThe real truth (Нерегистриран)
Публикувано13.07.06 22:32



Stiga ste psuvali i obvinjavali... Az raboteh v tazi firma... Mnogo dobre znam kakvo documents sme vi prashtali da podpisvate. Kak moje da podpisvate prazen formuljar???? Da si bjahte poiskali pone edin oficialen dogovor s podpis i pechat, a ne onezi kalkulacii i uj dogovori izprateni po email, koito njamat nikakva stojnost...
Nikoj sredno inteligenten chovek ne bi podpisal prazen formuljat ey taka... vie ste si vinovni, che se doverjavate bez da imate dori SKLJUCHEN DOGOVOR S TAXBACK... Taka che, kakvo se oplakvate...



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: The real truth]  
АвторAngel81 (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 00:22



A . . e tva e prikazka ve4e.



Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: zornica4]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 17:03



Vijte tom ste napravili tazi firma tova zna4i 4e ima za6to.Ako firmata ne q biva za ni6to i ne funkcionira kakto horata po-dobre q zatvorete hem nie nqma da se iznervqme hem vie nqma da se zanimavate s "otka4eni bedni studenti".6tom i vie ne mojete da se spravite kum kogo togava da se oburnem?Tova e sme6no.6tom ste toooooolkova nekompetentni ne rabotete.Ama ako ima polza za kakvo 6te zatvarqte firmata?Ha!I koi dava parite za da vzemete danucite obratno i koi vi pla6ta zaplatite???kak polu4avate komisionna ako ne zavisi ot vas i ne mojete da ni vurnete parite?Mnogo ste 4estni be





Тема Re: Относно репортажа за "ТАXBACK"нови [re: Ebacha na Tarantuli]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 17:12



4ovek,koito obijda klientite si ne e nikakuv biznesmen mili4uk.Ne si li 4uval 4e klienta vinagi e prav.Rabotila sum mnogo puti s klienti i znam kak e,no sum po-diplomati4na i si zatvarqm ustata.Znae6 li kolko o6te pove4e 4rez tozi ezik razvalq6 i bez tova ve4e sme6nata reputaziq na tazi firma.Za6titi se kato horata a ne plui kato pulen prostak ne padai po-nisko.To ostava i az da te u4a kak da se durji6 vuzpitano maika ti kato ne te e vuzpitala dobre i kato mrazi6 horata nikoga nedei da raboti6 s hora.A ako tazi rabota ti nosi nqkakvi pari imai uvajenie ako ne kum horata pone kum rabotata si.Imate problemi-opravete si gi nedeite da obvinqvate nas.Nikoi ne se e rodil gramoten,osobeno horata koito za purvi put se sbluskvat s tova.Egati...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.