Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема pernikнови  
Авторnaopaki (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 21:38



Abe hora vie znaene li che v Pernik vseki si pravi kakvoto si iska, no vsichki nie sme sliapi i gluhi. V cialata dargava cari palno bezzakonie i az zatova shte emigriram.



Тема Re: pernikнови [re: naopaki]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 10:17



I az sam na sa6toto mnenie ,no ne mi se 6te da emigriram. Parvo da vidim kakvo 6te stane kato vlezem v ES! Moje ne6tata malko da se opravqt! Az i sam malka , za da patuvam.

Obi4ai rodinata si. Sega moje tq da e edna ,no v bade6teto - druga!



Тема Re: pernik [re: :)]  
АвторLeon (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 11:25



Бягайте бе!Махайте се от България,за това ще ни оправляват Турци,и за това няма да се оправи държавата,защото има такива да емигрират и най лошото е,че и не се връщат!След 100 Години MAX,ако продължава така,в България ще останат само баби и дядовци!
Какво ще стане с България ако си заминем всички!?



Тема Re: pernikнови [re: naopaki]  
Авторmaia (Нерегистриран)
Публикувано24.05.06 11:41



Naistina Pernik e mnogo nazad ot vsi4ki.I e palno sas sel4ovci.Niakoi mi butna kolata pred bloka/predstaviate li si kakav karucar triabva da si,za da udari6 parkirana kola?/,a sled niakolko dena vidiah,4e niakoi mi e iz4ovarkal boiata na udarenoto miasto,i to dosta zlove6to...



Тема Re: pernikнови [re: maia]  
Авторlilka (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 11:41



az ne mislq 4e pernik e nai-nazad ot vsi4ki
pernik si e hubav grad
spored men problema sa sofiancite
pa ne mogat da se spravqt s edin bolkuk i daje bqha re6ili v pernik da go hvarlqt
ama pernik si e otdelna ob6tina



Тема Re: pernikнови [re: naopaki]  
Автор mravata (непознат )
Публикувано11.11.06 12:09



Какво му е на Перник бе хора, вие сериозно ли..?!? Със какво точно е изостанал? Е София ли? хахаха Сигурно и вие сте от тези, които твърдят, че София рулзз, пък останалото е провинция, останалото, като Бургас, Варна, Велико Търново

е тва е смешно бе народе!..




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.