Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Smenete izcqlo adrenalinkiteнови  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано13.05.06 18:31



Mislq 4e ako stava vupros za tela,moje da si vzemete i nqkoi momi4eta,koito da tancuvat na pilona.Za6to ne si napravite edin pilon mai 6te bude nai-dobre tukmo 6te ima za kakvo da se hva6tat Jana i Qna,4e dosta zalitat dokato izvur6vat taka nare4enite dvijeniq "tanc".Ne moga da razbera kakva e celta v kraina smetki-da ima tanci ili da se gledat goli tela za da se vdugne reitinga na predavaneto.Ne mislq 4e sa neohodimi takiva merki za vdigane na reitinga na predavaneto,za6toto tehnite "tanci"sa edinstvenata izdunka v predavaneto.Vsi4ko e strahotno i izvednuj se poqvqvat dve momi4eta,koito edva edva se dvijat li4i si nikoga ne sa tancuvali da ne obsujdame horeografiqta e napravo sme6na.To nqma takava de.Vse si predstavqm 4e horeografa im e nqkoi mnogo vuzrasten 4ovek s diskopatiq i herniq,koito mnogo trudno se dviji....male male.Ta moql vi napravete nqkakva promqna-smenete momi4etata i tozi put da ne budat modeli-pak da budat krasivi,no glavnata cel da budat tancite,a ne telata.Tova e nai-vajnoto.6te vidite ako i s tova vpe4atlite zritelite nqma da imate ravni na sebe si.Vzemete si edin strahoten horeograf-onzi e vreme da se pensionira ako o6te ne go e napravilNapravete kasting za momi4eta,koito ne da budat suvur6enni(za6toto suvur6enstvoto drazni),a da budat jivi i podvijni i da karat samata publika da se raztancuva.Da budat profesionalistki ili momi4eta,koito znaqt kak da tancuvat,na koito tanca 6te im e v kruvta.I taka na operatora nqm ada mu se naloji da izvur6va slojnite manevri,koito pravi s kamerata,dokato durvenite momi4eta se opitvat da se dvijat po-burzo ot kostenurki.Molq vi napravo sa jalki-moje da se kaje 4e tova e 4asta,v koqto nai-mnogo se smeq....



Тема Защо да сменят моичетата!?нови [re: io]  
Авторlm Electric (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 00:42



Здравей "приятелче",винаги съм се чудил защо такива като тебе,се обаждат там кадето не им е мястото,засягаш теми по които не си компетентен,ако греша мойе да се срешнем в някой "Dance Club" за да ме поравиш ако греша?Ти казваш че адреналинките,немогат да танцуват?Уффф...интересно ми е ти мойеш ли да танцуваш?



Тема Защото за прости и безлични парчетанови [re: lm Electric]  
Автор3yeka (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 05:08



Ако не е играта със зума на камерите по време на танците им ще видите колко много нестават



Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: io]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано14.05.06 13:23



научи се да пишеш на български. за кирилизиране на windows

е едно добро начало. за кирилизиране на linux е описал доста подробно как става.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...

Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: io]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 11:41



Ei,maitap4iqta s golqma usta-po prqkora mi ne moje6 li da razbere6 4e sum jena be suliooooo.Na bulgarski ne moga da pi6a za6toto kirilicata ne mi e v kruvta na drugiq sulioooo da go duhate kakvo pravite tuk da ne bi da iskate da masturbirate pred kompa dokato gledate "strahotnite"adrenalinki da kur6at snajni kraka pred izblednelite vi pogledi i nadurvenite vi 4epove.Ot tuk moga da nadu6a postoqnno hvur4a6tata sperma po ekrana na pc-tata vi bre pru4ove.Kakto i da eotklonih se ot temata-mili4ki az sum profesionalna tanciorka-balerina ot 6 godi6na i sled tova stanah profesionalna tanciorka.Ako iska6 da se vidim nqkude da tancuvame nqmam ni6to protiv samo 4e ne mi se iska da te izlagam-purvo 4e 6te te rzbiq ,vtoro 4e ne iskam moi poznati da me vijdat da tancuvam s takuv 4ikidjiq.Ako ne otgovorq na sledva6tata ti glupost zna4i sum re6ila ve4e da ne padam pod nivoto ti,kretenoid takuv.A za varioto-blagodarq mnogo sa komentara-naistina e takaA na adrenalinkite-kusmet da se nau4at pove4ko da tancuvat kazvam go ot surce



Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: io]  
Автор maggiegrace (непознат )
Публикувано15.05.06 11:55



ъъ .. разрешено ли е да се ползват .. такива думи във форума

мен ме кефят адреналинките ...дано не отнеса някоя псувня

Редактирано от maggiegrace на 15.05.06 11:57.



Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: maggiegrace]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 12:46



io,mnogo ti se kefq,napravo gi razbi tiq muhliovci!
Adrenalinkite sa adski zle momi4etata:( hi4 ne umeqt da tancuvat,a da ne govorim za horeografiqta im(koqto mejdu vpro4em naistina lipsva) az sy6to tancuvam i se zanimavam s muzika i iskam da otbeleja ne6to - zabelqzali li ste kogato tancuvat na pesenta na Pussycat Dolls "beep" tancyt e edno kym ednio kopiran ot na istinskata grupa,e tova horeografiq li e? izvinqvai? A da ne govorim za tancyt im na pesenta na Jessica Simpson "These boots are made for walking" tam se smeq kato luda,ama to e zalitane ,ma to sa 4udesii ot 1001 no6t,abe nqmam dumi prosto...
samo za edno ne6to ne sym syglasna s tebe io,s tova 4e kaza 4e sa syvyr6eni tela ili ne6to ot sorta...tiq sa zybli ot VSKQYDE,otkyde gi izkopaha? da ne e ot nqkoe buni6te ili kakvo? Molq vi se,naistina gi smenete,Jana pak se qdva,s taq 4erna kosica,s grim tuk tame izglejda dobre,ama naq Rusata baba qga za hubava li se ima? Ako tq r hubava az sym MISS VSELENA:))))))))))
Umolqvam vi osyznaite se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: iva]  
Автор kalra (bat Koki)
Публикувано15.05.06 16:48



Да бе вярно, много зле.Русичката каква КАМБА има(носленце)като на Майк Тайсън.



Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: iva]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 18:06



Blagodarq vi Iva i Karla za podkrepata:)))Naistina Iva si prava za tancite im-dosta ne6ta ot taka nare4enata im horeografiq sa plagiatstvani.Tova si e napravo sram i pozor super e sme6no.Tuk v Bulgariq hoarata sa se nau4ili na murzel-6tom sme malka durjava nikoi nqma da ni osudi za tova 4e plagiatstvame,puk i nie si spestqvame rabota po tozi na4in.Vmesto da izmislqt sobstvena horeografiq i malko da se potrudqt,te napravo si kopirat mota-mo vsi4ko i hop tanca e gotov.Hehehehe egati horata.I posle tova qnma da drazni li.Nqmat li sram tiq hora.Kap4ica originalnost nqma.Iva az kazah 4e imat hubavi tela,a ne hubavi lica.V licata sa napravo kato biti.Vse edno ot malki sa gi 4upili ot boi i licata im serozno sa se izkrivili.Sujalqvam 4e gvorq taka ama te pone nqkoe hubavo ka4estvo da imaha ama uvi...O6te ot kakto predavaneto e zapo4nalo mi se iska da vidq pone malko po-hubava horeografiq.Mnoog mi se iska!



Тема Re: Smenete izcqlo adrenalinkiteнови [re: io]  
Авторalabala (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 22:52



Vqrno horeografiqta im e mnogo zle. Do skoro i pri4eskite im bqha ujasqwashti, dobre 4e g-ja Halvadjan se e otkazala ot izkrivenite si glavozamaivashti idiei. Sega se nadqwam i tancite da se poopravqt. Kolkoto do momi4etata bih kazal, che Jana ne me kefi, anoristi4ka li e , k'va e neznam ama mnogo e zle. Tova momi4e mai i trqbwa dolekarska pomosht. Iana v towa otnoshenie si e dobre. Pone na men mi hareswa i neiskam da angajiram nqkoj s moeto mnenie. To si e moe i towa shte si ostane taka. Kolkoto do prednite adrenalinki vqrno te si bqha super s tancite. Hareswaha mi mnogo no poradi kakva pri4ina gi smeniha neznam , ne sym se i interesuval. Prosto fakta che sa gi smenili e kraen i tova e taka - fakt. Mai shte trqbwa da go priema pone az , za vas neznam. Nadqwam se kogato i tancite na nastoqshtite se pooprawqt i stanat "prili4ni" misleneto mi da se promeni. Vse pak te sa na rabota i nqkoj im plashta da prawqt towa. A koi go misli kakvo i koga da prawqt , nevqrwam towa da sa Zueka i Ra4kov.
Kolkoto do zuma - 100% sym syglasen , vijdam sym gi live koncert . Tancite im sa pylna typnq, nishto obshto s deistvitelnostta, ne 4e w predawaneto sa koi znae kakwo.
I vse pak Gospodarite si e super predawane. Hareswam gi. Nadqwam se wse taka aktualni i za v bydeshte.
Uspeh na vsi4ki




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.