Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема псориазиснови  
Авторarpi (Нерегистриран)
Публикувано10.05.06 10:47



Във връзка със снощния репортаж искам да кажа, че това не е единствената фирма която произвежда менте лек за псориазис. Аз лично си поръчах билка и мазило от Варна и както се предполага няма ефект. Вече съм отчаяна! Ако някой знае нещо което ще облекчи страданието ми нека пише! Благодаря Ви!



Тема Re: псориазиснови [re: arpi]  
Авторcontrata (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 12:47



мога да Ви предложа да пробвате все пак "ментето" Мазам! Казвам Ви го, защото мой познат, болен от псориазис, е доволен от него, а аз съм абсолютно незаинтерисован в случая!



Тема Re: псориазиснови [re: contrata]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 14:16



dokato ima tapaci kato kontrata, shte ima i menteta. horata vi cazvat che tova e vazelin, toi obiasniava che deistva. pii go i kato antibiotik togava...tapak.



Тема Re: псориазиснови [re: toni]  
АвторMERl (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 21:32



Не знам дали контрата ще пие като антибиотик вазелина, но Тони сигурно е ял телешка създърма от ментето , което внесоха от Ирландия 100 и колко тона. Що не се занимават тези така наречени репортери т.е. Кур - дов с мутрите, които внасят заразено месо или други далавери на едри риби, ами се занимава с горкичкият чичко, който се чуди как да изкара 5 лв. Понеже не му е ясно даже и думата PR- обаче му звучи обещаващо е наел някой, който му прави псевдо реклама и печели на негов гръб, докарвайки го от уста и нищо повече.



Тема Re: псориазиснови [re: arpi]  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 23:02



Е Arpi извинявай ама уточни си диагнозата, защото и аз и баща ми сме с псориазис и сме много доволни от варненска фирма която предлага комплект билки и крем. По това предполагам говорим за едно и също нещо. Аз го имам от 9 години и това беше първото нещо което така качествено ме изчисти без да има в него кортикостероиди.



Тема Re: псориазиснови [re: Krasi]  
Авторpeaлнo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 00:41



Познавам 4овека който над 15 год работи над този билков продукт.Аз 6те ви разкажа цялата истина около тъпия репортаж на набедения журналист Курдов.Първо да тръгнем от поставения 4овек които така и не се разбра какъв му е зора.Не стана ясно 4е иска да си помогне,а стана ясно 4е е добър в сметките .Вие хора ако искате да си помогнете и като отидете да си купите било то и крем дали 6те правите сметка на производителя.Сагата продалжава утре с други истини които 6те се боря за да излезат наяве скоро.



Тема Re: псориазиснови [re: arpi]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 19:43



Moга да ви уверя,4е действа.Ако имате възможност закупете го.Наистина помага!Леля ми след като 2 3 пъти се намаза имаше невероятен ефект по4ти се е из4истила.Много е доволна.Нека си говорят каквото си искат важното е да помага.



Тема Re: псориазис [re: Eli]  
Авторpolicaikata (Нерегистриран)
Публикувано16.05.06 20:24



Ave drdisnia anonimna ,mnogo prozira koi gi pi6e tezi pohvali za tozi krem za psoriazis ,kak ne vi e griah da lajete 4e psoriazisa se lekuva nikade po sveta tova ne e postignato ta tuk li s tozi piar i bilkar 6te go lekuvate .Naprotiv tuk triabva prokuraturata da gi podhvane tezi le4iteli. kolko pari sa pribrali ot stari i bolni. S tiah e nai lesno nali 6to ne se probvate s po golemi tarikatlaci be 6toto 6te vi gramnat niakade be, da vi eba maikata .Reportera vi e vinoven a ,naprotiv mnogo si e ok pi4a i naro4no vi pokazva takiva lainari deto se praviat na mnogo blagorodni. tezi pisma tuk sa ot tozi pres ata6e prost ,vijdala sam go v trakia tozi glupak kak se hvale6e kvo 6tial da napravi na reportera i kak 6teli da go vla4iat s djipove Kurdov i kak 6te gi sma4ka v televiziata po spokoino be ,Kurdov da ne e ot dva dena ,samo deto kato vi doide na kraka i se nasirate ,dobre e 4e ima i takiva deto 6te vi pokajiat na svetlo



Тема Re: псориазиснови [re: policaikata]  
Авторfuck (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 23:00



vij kvo da ti eba maikata za da sa ma4i tozi 4ovek da pravi ne6to koeto da pomaga na xopata edva li si e natrypal mnogo grexove oplakal li se e niakoi 4e se e vlo6il 4e e ymrial kvo kaza toia deto se oplaka toi daje i ne go e probval ni6to ne kaza da se e mazal i da niama nikakav efekt kolko drygi izmamnici golemi ribi ima praviat milioni xvanali ste se 4oveka deto yj izkaral 14xil ne se znae daje dali PR da ne e pribral pove4eto Naprimer az kato si kypyvax symati vreme pasta za zabi Lakalut za karvene na vencite i niama nikakav rezyltat da ne bi da sam se oplakala niakade.Ima ne6to gnilo



Тема Re: псориазиснови [re: fuck]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано18.05.06 06:41



а ти знаеш ли каква е разликата между пианото и лимоните?

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.