Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 27.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой ти гледа танца,нали?нови [re: Magnum_Opus]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано21.07.06 09:07



Ако синът ми ходи на детска градина, ще си е в леглото мааалко след Сънчо, повярвай ми. Нито ще гледа кеч, нито Господари, камо ли пък Слави с неговите простотии и чалгаджии гости. Просто часът на излъчване на тези шоа е доста късен за един подрастващ организъм. Така че не може да бъде виновно предаването на някого за т'ва, че е скапан родител и не може да излезе наглава с отрочето си (да го възпита, че има предавания и филми, които са късно и не са за него, че се пресича на зелено на светофара, че се минава под подлез, а не се притичва над него, че десерта се яде след основното ядене и др. простички нещица)

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re:Io&Ivaнови [re: Magnum_Opus]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано21.07.06 09:20



Като ти гледам снимката се чудя защо не си те спомням от кастинга.
Иначе т'ва по брадата ми не е слуз, просто бях пуснал лига от кеф (май предното момиче имаше нежно и не толкова безлично лице, нищо че не танцуваше като балерина, правеше го с хъс и огромно желание).
Между другото, целият екип бяхме подписали декларации, в които ни се забраняваше дори да говорим с кандидатките (което водеше до много странни и смешни ситуации после

).
Пред колко точно много хора трябваше да танцуваш по бански? Нямам спомен да се е събирала тълпа... Всъщност, ако някоя кандидатка има проблеми с показването на тялото си, просто не трябва да се явява на кастинг, определящ евентуалното й показване в оскъдно секси облекло пред 4 камери 20 вечери в месеца.

(ти на плаж с фередже ли ходиш?)

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true

Тема kum Damqnskiнови [re: Дaмянckи]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 11:05



Kak bi mogul da mi gleda6 snimkata Damqnski kato nqmam takava????mnogo si stranen.Ti da ne idva6 ot nqkoe druga planeta?Ne znae6 li kak horata se durjat edin s drug-s malko pove4e uvajenie .taka se otnasqi ne samo kum horata no i kum rabotata si.Uspeh za v bude6te!



Тема Re: Адреналинкитенови [re: Magnum_Opus]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 11:09



Mislq 4e ve4e kazah 4e jenite sa mnogo pove4e ot mujete-ova si e statistika.Tova 4e pove4eto hora q prenebregvat si e tqhna rabota.Na vsi4koto otgorq az su6to haresvam tova-koeto ozna4ava 4e ne e prednazna4eno samo za mujete,no i za jenite.Moga da kaja 4e ne samo az izrazih lo6o mnenie za tanca na momi4etata.Dosta hora go napraviha.Za tova ako obi4a6 vurvi da si igrae6 nqkude drugade



Тема kum Damqnskiнови [re: Дaмянckи]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 11:18



Mili4uk ne pomnq nqkoga da sum spomenavala 4e sum hodila na kastinga?Vsu6tnost naistina misleh da otida imam nujnoto samo4uvstvie o6te pove4e 4e tancuvam dosta dobre(ne 4e iskam da se hvalq),no se raznese sluha 4e se iskat samo manekenki za tazi rabota.Tui kato nikoga ne sum bila v tozi bran6 i ne sum duhala na nikogo samo za da mi dadat rabota se otkazah.Stori mi se dosta unizitelno,a predolagam ne samo na men.Vij teja 53 kg,visoka sum 170 sm.Ne mislq 4e e lo6o.treniram usileno obojavam da potdurjam tqloto si.Obojavam da tancuvam-tova e edna ot strastite mi i vinagi mi se e iskalo da zapo4na da rabotq ne6to takova.Samo 4e tuk v Bg nqma koi znae kakvo bude6te v tazi nasoka.Vqrno e 4e nqmam golqm nos no s plasti4na operaciq moje i da si napravq:)))Togava sus sigurnost ako ne zaradi viso4inata mi to pone zaradi razmera na nosa si 6tqh da buda izbrana:)))I pak povtarqm-nqma kak da mi gleda6 snimkata,tui kato ne sum hodila na kasting.Uspeh!



Тема do Damqnskiнови [re: Дaмянckи]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 11:22



da razbiram li Damqnski 4e e vreme da si lqga6?



Тема Re: Кой ти гледа танца,нали?нови [re: Magnum_Opus]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано21.07.06 12:33



> "Ти искаш ли твоят бъдещ син да гледа подобни неща докато посещава Детската Градина на две преки от блока ти..."
нямам нищо против. за предпочитане е да гледа добре изглеждащи мацки вместо героични сериали за американската армия и полиция.

> "...и ходейки да ти задава въпроса :
ЗАЩО ГОЛИТЕ "КАКИ" ОТ СТЪЛБОВЕТЕ ГО ГЛЕДАТ ТАКА? И ТЕ ЗАЩО СА ГОЛИ ?"

и на плажа са голи. и между другото, в нашето семейство сме свикнали да се къпем без дрехи в банята.

не е лесно да бъдеш злодей-психопат! иска се толкова много работа...


Тема Re: kum Damqnskiнови [re: io]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 12:47



Мисля, че не отговорих на теб, а на един регистриран ник, която си беше сложила снимка и беше попитала "грозна ли съм"?

Не съм се обръщал към теб изобщо. А когато фърчат злобни клевети по адрес на нещо, в което съм взел макар и малко участие, се чувствам обиден ЛИЧНО.

Иначе мнения и позиции всякакви, така и трябва да бъде!!!





Тема Re: kum Damqnskiнови [re: io]  
АвторДaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 12:55



Евала! Браво! Супер!!! Само така, продължавай да се поддържаш млада и жизнена! Това е чудесно!

А иначе вярваш на слухова, така ли? Като се разнесе слух и..? Няма как да ти кажа за т'ва "браво". Простата сентенция е: "Като вярваш на слухове го духаш" (в преносен смисъл).

Мисля, че вече споменах за отвръщението си от хвърляне на кал. Повече няма да взимам мнение по въпроса. Сполай ти и продължавай да се грижиш за себе си!!!



(иначе и аз си падам по височки и с малки дупета... ама съм зает )



Тема do...Damqnskiнови [re: Дaмянckи]  
Авторio (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 13:39



Izvinqvai ne razvrah 4e ne stava vupros za men ne 4eta vsi4ko prekaleno e mnogo:))Izvinqvam se Damqnski.I vse pak ne pravi takiva zlobni zabelejki ne e lubezno vsi4ko ni zasqga li4no,no trqbva da se durjim na nivo....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.