Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 21.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: morska valna]  
АвторБaбичka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 23:19



Чедо,тези дето ни мерят кръвното явно не смъркат дрога като тебе...



Тема Починало новородено в Бургаснови [re: Гинekoлor]  
Авторplams (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 02:22



Genekolog da ti seram v usticata .shto ne si priznaesh kakva ti e vrazkata s nekadarnite lekari v bs v 4asnost MBAL i ne ni ostaish na mira e .mislish li 4e nqki ti zima na seriozno uprecite i glupostite det rasish na poraziq .Poznavam 4ovek koito e dostata4o blizak s po4ernenoto semeistvo i povqrvai mi ako bqh na tqhno mqsto zaradi takia neadarni ,ezmisleni postove do sq shtqh da sam ta iztrepal a sled teb i si4kite nekadarni lekari otgovorni za slu4iloto se . Imash kasmet 4e ne si v dr. darshava shtot do sq zaradi maloumnite si komentari shteshe da se gar4ish na besilkata .Radvai se na semeistvoto si i se blagodari 4e ne si na mqstoto na ve4e zagubilite svoite deca.oooo izvinqvam se teb nikoga nqmashe da te spoleti shtot vii lekarite ste kat hlibarkite i se podarate i vednaga shtqha da vdignat 4ovek ot operacioona zala za radi vas ama znaish li ko takiva kato teb netrqa da sashtesvuvat. o||o



Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: Gyn]  
АвторS-B (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 10:39



Това важи повече за вашето шибано съсловие,дето се крепите като свински лайна.Никога няма да забравя мига в който ми се "посвидяха" 300лв и първородното ми внуче почина в ръцете на лакоми некадърници.Наистина жалко,че отмениха смъртното наказание



Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: Бaбичka]  
АвторS-B (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 10:53



Няма нужда от дрога,когато си "озверял" от мъка пред безгрижно разхождащия се гамен в бяла престилка нагло поглеждайки към теб и джоба си.Вярвам на това,което видях с очите си,а не на приказки наизуст.Преди 3 години претърпях операция на десен максимиларен синус,за която ми бе поискано 700лв в отделение УНГ,за ЯМР ми искат 250лв,въпреки,че ми е назначен по клинични пътеки,за хормонални изследвания досега са платени 180 лв.Е и това,ако не е пладнешки грабеж здраве му кажи бабче.



Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: plams]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 20:29



Абе ,пичове,вие съвсем не ме познавате а вече сте готови да ми прережете гърлото за мнението което свободно изказвам в свободна държава.
Да не би вече да не е толкова свободна?
Или е меродавно мнението само на журналисти които си играят с мъката на хората за пари и сензация?
Що не нищите някой политик ами се седнали да човъркате докторите?Щото политиците ви плащат за формиране на обществено мнение.

Сега момента изисква да се настроят хората срещу лекарите за да не могат последните да си търсят правата и да продължат да работят за 300-500лв.Защото ако лекарите станат богати-те ще са независими и никой няма да смее да ги плюе за щяло и нещяло.

Така ли не можахте да разберете,че тази тъпа здравна реформа има за цел да противопостави лекари и пациенти?Загубили ще сме всички българи които още си натискаме парцалите в тая държава.А гъзоблизци като Бардуков ще се кефят и формират настроения!Други пък от Истамбул ще дават акъли в нашите форуми.

Последните големи гонения на лекари са били по Сталиново време.Това ли иска Нова Телевизия?



Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: Гинekoлor]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано15.02.06 00:39



Ами представи се.К'во пишеш анонимен?И не излизай с номера за политика.Доста се изтърка вече.Вършите си гадостите с тяхната благословия.Щото политик не е застанал пред лекарски кабинет.Всички знаем как се лекува българския политик.300-500лв. ви е заплатата на хартията дето се разписвате всеки месец.Като са ви толкова ниски заплатите,как тъй си сменихте раздрънканите Лади с лъскави колички а?Ми то да бяха само колите...............



Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: Гинekoлor]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано15.02.06 16:39



Продължаваш да не си прав ...

В България проблема с лекарите ще се оправи не чрез здравна реформа, а едва когато се създаде ефективна система за контрол над дейността им ... не може престъпленията извършени от лекари в изпълнение на служебния им "дълг" да се разследват от гилдията и съответно решението да е винаги и само оневиняване ... Но не се безпокой - такава система все някога ще се създаде - било чрез закона на държавата или чрез закона на сопата.

Не е нормално деца и възрастни да умират или да бъдат заразявани от мърлячи и да не се вземат никакви мерки и да няма наказани ... трябва ли да напомням за "вътрешно-болничната" инфекция във варненския майчин-дом - колко пеленачета умряха там - не бяха ли близо 10 ????

Други примери: - инфекцията хепатит миналата година в стара загора, умрелия журналист в русе ... мога да ти разкажа и още 2 примера в които лично съм участвал ... още нещо - близо всяка втора операция в урологията в бургас завършва с инфекция, ти ми кажи като лекар дали е нормално - аз обаче не намирам за нормални хлебарките които лазят по леглата в отделението. Ако не си ходил там мини да погледнеш и пак ми кажи дали искаш да пребиваваш в отделението. (тарифата на главния лекар там е доколкото знам 200 кинта)...

Все някога ще дойде момента, когато някой мърляч взел хилядарки за рушвет и не си свършил работата ще бъде вкаран в реанимация от недоволен "клиент" и дано този момент дойде по скоро, та да вденете вие некадърниците, че като сте се хванали да ставате доктори или ще си вършите работата както трябва или ще ядете хутове и ще отидете да въртите геврека на някое такси, което често по ви приляга на коефициента на интелигентност.

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: V. Grig]  
АвторГинekoлor (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 18:23



Абе ти нали в Истамбул живееш?Я си гледай турското здравеопазване и не се меси в нашето.




Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: Гинekoлor]  
Автор BARDUKOV (reporter)
Публикувано15.02.06 18:35



Здравейте аз съм Бардуков.Гинеколог (учтивите форми с грубияните бяха до тук)на мен работата ми харесва,на теб като не ти харесва твоята и не ти изнася си я смени както сам каза живеем в свободна държава или си достатъчно некадърен да си намериш ново поприще.Нямах намерение да обиждам,но и аз не съм заслужил с нищо обидите и не мога да разбера само,като сте толкова невинни,честни и добри,защо се връзваш на приказките на останалите или истината боли.
С неуважение Бардуков



Тема Re: Починало новородено в Бургаснови [re: BARDUKOV]  
Авторplams (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 23:06



Г-н Бардуков евала на хора като васкоито необи4ат да си траят за истински проблеми!!!
Искам да кажа 4е сам вазмутен от простотията на хората които като се из4ерпяр и се 4удят ко да дранкат си се хващат за парвото което се сетят (за вас е Генеколог4о)
Имам един вапрос помните ли темата на форума ако сте забравили става вапрос за по4инало новородено!!! Ако сте решили да влизате тук за да се джафкате сте се обаркали имаите и уважение кам бащата на детето които може и да не писше много много но сигурно се пак 4ете.
а относно простотията на докторо за 300-500лв. заплата на лекарите ще му кажа само едно В тези пари които казахте клю4вате ли и парите(100-200лв.) за които изнудвате раждащите маики воайор4е смотано.щото сам останал с впе4атлението 4е кат си земете парите и изродите втората стапка е да забраите за детето което сте изродили за това и зарад такива като вас има само едно решение доживотен в софийския затвор 4е пак може хора да станете.като сте толкова за лекарите обяснете как е вазможно бременна жена да която е 4акала 1 4ас пред ли4ния си лекар за преглед и когато и доиде реда да влезе на вратата бива изритвана от лекуващия лекар защото е дошла приятелка на Джипито с която ще пият кафе и заради която болните може да по4акат малко(30 минути). И се пак не е това темата но ми стана интересно какъв е отговора ви воайор4о.
С искрени уважения за бащата на детето и г-н Бардуков




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.