Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:00 17.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бомба в МГ Пловдивнови  
АвторRedBull (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 23:08



Кой Галфон измисли тоя тъп репортаж?!? Ами ако от вашите идиотщини на някой умопомрачен наистина му дойде гениалната идея да сложи бомба в някое училище?!?!?!?! Дали тогава ще ви е толкова забавно, кретени такива?!?!?! А дали няма и да ви спрат от ефир заради гениалния ви репортаж!? Аз бих гласувал ЗА!!! И без това вече станахте тъпи! Бомба може да се постави навсякъде, където няма охрана, а такива места в БГ бол!!! Камери няма Никъде! Бомба и пред вашия офис може да се постави! Идиоти!!!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдив [re: RedBull]  
Авторmafacka (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 00:34



a e ei! za kakvo ni e ohrana v mg-to, nie sme sybrani samo bitki tam, mn gangsteri, katili, nie sa znaem, koi shte sloji bomba na svoi hora. Shh eiiiii! momchenca, ot "gospodari na efir dve", ne sa ebavaite s bai bradarite shtoto shte ima SAP zad vrata! She vi sera na licata ei! Pikaite si v nosovete!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: RedBull]  
Авторmg (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 01:30



Браво бе многознайко, много пък си бил гениален. Верно бомба може да се сложи навсякъде където няма охрана... ти го каза, ама не тебе те скубят 20 лв за половин година, за да ти пазят уж задника... а после ни вест ни кост от пазач нали??? И изроде какво ти пречи предаването?? Че разсмива и весели цяла българия ли? Или може би ти пречи това че казва доста истини с тези репортажи. Предавания като това и на Слави трифонов ще оправят мизерната ни страна и ще направятт жалкия ти живот по хубав.
И още нещо ... БРАВО на "Господари на ефира" а на този който им се е обадил. Днес тъкмо щях аз да го правя, но някой ме е изпреварил. И на теб тъпако да си бяха влезнали спокойно в училището ти и да ти вземат телефона якето или парите и ти щеше да негодуваш, а не да се правиш на умник!!!
И още нещо "Господари на Ефир" Разкътайте го това даскало .. само взимат пари за глупости и после лапат с тях!!!!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: mg]  
АвторRedBull (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 10:41



Виж, mg, с тоя репортаж едва ли не казват "гледайте колко лесно можем да убием стотици невинни деца, който иска, да опита, прегради няма!!!" Дали ме подкрепяш или не, си е твоя работа, ама за мен това е жалък репортаж на някой, който се опитва да тарси сензации! Глупаво е! А що се отнася до това, че ти скубят по 20 лева, ами протестирайте, имате директори, общини, инспекторати! Ако чакаш госп.на ефира да ти оправят положението, грешна психология, ще има да почакаш! Апък може и някой да те оправи, ама отзад!!!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: RedBull]  
Авторvelikiat (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 22:39



Абе хора някой да знае как се казва тая песен , когато показват бомбата
пеят нещо "Бомба!"...айде моля ви кажете щото е търся пък не знам как се казва
10х



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: velikiat]  
Авторvelikiat (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 22:44



ааа намерих я не се притеснявайте...казва се King Africa - La bomba.mp3



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: velikiat]  
АвторA-T-A-K-A (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 14:30



ABE EY TAPACI OT "GOSPODARI NE EFIRA" TOLKOVA ISPROSTYAHTE ,CHE SE CHUDITE KAKVA TAPOTIA DA IZMISLITE !!! SLOGILI BOMBA ! ***** NA MAYKA I V P...TA ****** .TRAGNALI DA TORMOZYAT DASKALITE S MALOUMNITE SI SHEGICHKI . ABE KRETENI TAKIVA SHTO NE OTIDITE DA SLOGITE TAZI "TOPKA - BOBMA " PRED AMERIKANSKOTO POSOLSTVO AAAAAAA .SHTOT SHTE VI VI EB.T MAYKATA PO VSICHKI PARAGRAFI. NESHTASNICI . TRAGNALI DA MI SE PRAVIAT NA VELIKI PRED ONEPRAVDANITE UCHITELI ? PEDALCHETA. GRCKI -SLUGI TAKIVA ! AMA ISKAM VAV VASHTA SKAPANA TELEVIZIA DA VI SLOGAT EDNA TAKAVA "TOPKA BOMBA" I DA VI PITAT - K'VO STAVA BE OTVORKOVCI,KADE SPAHTE AAAAA . NALI SE SESHTATE ,CHE TOVA NE PREDSTAVLIAVA TRUDNOST. AMA NYAMA BASH TAKIVA MALOUMNICI KATO VAS ,DA SE OPITVAT DA PRAVYAT EFTENI SENZACII NA GUGD GRAB. SMESHNI ,GALKI,GRACKI - SLUGINASH !!!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: RedBull]  
Авторtaina (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 17:10



Това си е чисто поръчков материал от охранителна фирма, която иска да покаже, че няма охрана в МГ-то. Във всяко даскало може всеки ученик в чантата си да сложи "бомба" и да влезе, защото никаде не се проверяват раниците. Борбата на охранителните фирми за територии може да има лоши последствия за учениците!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: taina]  
АвторAEON (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 23:57



Нарочно си се пиша както си ме знаят, а не "taina" или както и да е дгугак. А бе вие всичките много знаете бе ?!? Кво псувате предаването?!? Какво като са дошли в моето даскало и са сложили "бомба"? Както в моето, така и във вашите могат да дойдат. Лошото е, че положението с охраната няма да се промени, като че ли е нямало моменти с т.нар. "проверки на ученически карти" и какво стана? Естествено, че нищо. Нищо не може да се направи. Даваш си по 15 лева, защото нали знаете, че годината има 15 месеца така че стига сте викали само. Лично за мен репортажа си е супер шоу. Не знам защо точно МГ-то, ама както казах все едно, в което и даскало да бяха отишли, пак щеше да стане така. Истина е, леко е безсмислено, след като няма да се промени нищо, но няма лошо да се пробва. Еми тва е, аиде и със здраве!



Тема Re: Бомба в МГ Пловдивнови [re: RedBull]  
Авторtedo_davis (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 07:59



абре колкото и глупаво да беше от страна на екип-а да се изгаври така с даскалото ... мен ме изкефи едно - пънкарчето със синята ризка което дадоха в 2-рата част от репортажа. ей AEON ти май си от Пловдив а ? :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.