Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пирамида - помощнови  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 16:22



Последната година на територията на София действа нова пирамида - Май Видео Толк (My Video Talk). Новата пирамида е клон на всеизвестната група пирамиди “Пауърнет”, но този път целевата аудитория е различна.

Дейността и е замаскирана като мрежови маркетинг, като се продава “софтуерен продукт” My Video Talk

. Продуктът, уж за обмен на видео файлове по електронна поща, представлява кратко филмче.
Зарибяват предимно млади хора с не особено големи доходи и явно не добри компютърни познания, като началната вноска е 200 долара, допълнително има вноски за презентации и месечни такси.
Сбирките се провеждат всяка събота в хотел “Европа”, схемата е същата като предишните издънки на групата “Пауърнет” – обещания за бързо забогатяване, принуждаване към заеми от приятели и пр.

Теодор Торнев и Кремена Пенчева, както и други познати лица от пирамидите Пауърнет, Спейс, Галакси и пр. са от основателите и основните играчи на Май Видео Толк.

В схемата участва и Борислав Сапунов, живеещ в Лондон и представящ се за предприемач пред българските медии. Той дава интервюта като представител на CashCardWorldwide, "интернет резервационна система", която всъщност е пирамида и продава отново продукта "My Video Talk". Вероятно представлява интересите на по-големите играчи в пирамидите от групата.

Вижте тук информация за лицето Сапунов и “продуктите”, предлагани на мрежови принцип:

Това е линк към така наречената "резервационна система", представлявана от г-н Сапунов. Резервация не можете да си направите, но можете да си купите "My Video talk" и да спечелите куп пари.
Новини за г-н Сапунов и резервационната система.
Профил на г-н Сапунов с линкове към "My Video talk".
Поредната пирамида, наименованието можете да откриете най-долу на страницата на "My Video Talk". Пак можете да спечелите куп пари, като усмихнатите двойки в Testimonials.


П.С. Потърпевшите от пирамидата, сред които, за съжаление този път съм и аз, не са склонни да се появяват пред медии или да подадат жалба от страх.

Пазете се и дано някой ги разследва най-сетне. Хората са едни и същи, само пирамидите са различни!



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: Ужac]  
Авторgospodari (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 00:49



pls isprati tosi signal na www.gospodari.com (v ismami ) mersi predvaritelno



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: Ужac]  
АвторУжac (Нерегистриран)
Публикувано12.08.05 07:43



Пуснах го на gospodari@abv, съжаляваме за анонимността.



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: Ужac]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 00:37



Пхахахах ... О боже ... Само да ви кажа че ползвам streaming video email от споменатия уеб саит и нямам никакви грижи.

Това анонимно момче ми се струва някакво збъркано... Защо ще дава 200$ като в саита има продукти за 5$ с които спокойно е могъл да се увери дали са истински или не. Хахах но явно нещо не му връзва централния мозък хахах. До колкото аз можах да си преведа 200$ струва да им станеш дистрибутор и получаваш един месец безплатен видео стриминг. Като гледам не се споменава нищо по въпроса дали го е пробвал или не е.

Не съм чувал да има някакви събирания в българия. Те така говореха и за amway и oriflame, но майка ми си го ползва от време уно. До колкото мрежовия маркетинг, мога да кажа че малко хора дори знаят какво представлява хахах освен това което са чували ... Явно някой хора не знаят как да си ползват мозъка ... До колкото споменатите имена. Аз тези хора ги смятам за много предприемчиви финансово. Ако те се занимават с това или е менте или има големи пари вътре.

За мен е важно че ми работи видео е-маила и ми дреме дали е пирамида или не.

Незнам какви са подготвените филмчета като влезеш в саита ... Примерно

http://www.myvideotalk.com/videos05/

Както и да е ДРЪЖ новата прирамида за ГЗ ... аххахах

Еи нема по смешно от малоумието хахаха ...



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: Ивaн]  
АвторS.Paunov (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 00:34



Здравейте казвам се Стоян Паунов и е динствената прилика между мен и този който е постнал тази тема е че и Аз и Той сме се ""НАБУТАЛИ"" в тази
""ПИРАМИДА"" 9обърнете внимание на кавичките!!!
Истината е че няма никакво набутване а пирамидата си е пирамида като всеки друг графичен изглед на мрежов маркетинг

Виждам че на този пост се обръща доста внимание за това реших да добавя нештичко и Аз



Занимавам се - по-точно Представител съм на MVT- My Video Talk от 2 месеца
и също като анонимният "ПОСТМЕН" (така ще го нарека защото толкова го е "страх" някой да не му "направи" нещо ....)
, съм се "набутал" 200$ .
За разлика от него обаче мен не ме мързи да отделям много кратко време за този Бизнес защото това е точно бизнес неизискващ 8-12 часа дневно за да искараш 250 - 500 лв. примерно за един месец .
За тези два месеца Аз не само си върнах "набутаните" 200$ ами си докарах и един добър пасивен доход дори . това е само за информация на ПОСТМЕН защото щом този Бизнес работи за едни , ще работи и за теб приятелю но за да вземеш нещо трябва да дадеш нещо да знаеш че от небето не падат !
Аз също имам в екипа си хора които като теб ги мързи да си мръднат и малкото пръстче дори и знаеш ли какво? и те като
тебе не са изкарали и един $ значи ли че трябва и те да напишат по едно постче като твойто А?
Съжалявам че някой колега не се е сетил да ти напише няколко цветни думички преди мен.
Стига толкова за тоя ТУПАН!!!



Иване ако се интересуваш от това дали има или няма "збирки",
или не ще ти кажа.


Няма збирки но има ПРЕЗЕНТАЦИЙ на които можеш да отидеш естествено
Те са направени за да може обикновенният българин с елементарни познания
по Английски и компютърна грамотност да може да разбере за какво става дума и колко РЕАЛНИ доходи могат да се изкарат.
В края на краищата всеки взима сам решение дали иска или не иска да се занимава с този бизнес както и въпросният АНОНИМЕН съм сигурен че е взел САМ това решение ама после.....лекинко го е хванал мързела или някой му е казал че се е прецакал и той като другите подобни овци е тръгнал със стадото.
Ако някой го интересува нещо относно кой какво и колко в МVT може спокойно да ми пише и да си зададе вапросите които го мъчат

пп: Ванка все пак за да си го копуваш видеомейла някой ти е казал за него и ти му използваш ID:***** - номера нали?
Има и доста по интересни пакети които са на савсем други цени от тези които ти виждаш!!!

Е-mail:; s_paunov@mail.bg ;; paunov80@yahoo.com



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: S.Paunov]  
Автор spaunov (непознат )
Публикувано03.10.05 01:12



ИзВинете за правописа ама писах бързо



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: spaunov]  
Авторscv (Нерегистриран)
Публикувано03.10.05 05:34



ХеХе,

То и в пирамидите е така. Някои губят, някои печелят.
По-добре някои да се занимае с този сайт и то ще излезе истината.



Тема Re: Пирамида - помощнови [re: scv]  
Автор spaunov (непознат )
Публикувано04.10.05 01:55



Кой трябва да се занимае според теб пич? и по точно как?
Сайтът е напълно редовен пък и Иван си казва че редовно си пазарува от него и е доволен от това което получава
Прав си в пирами9дите някой печелят други губят но я го питай тоя дали е направил нещо по въпроса ???
Да не се заблуждаваме обаче!
Следя тази тема само защото е лоша антиреклама на MY VIDEO TALK
и защото не мога да я изтрия.
това са празни приказки без никакви основателни доводи ако не сте забелязали вече разните му линкове които е постнал тоя пич са всичко друго но не са и пирамида!!! Разгледаите ги по-добре и ще се уверите сами

Един апел към някой от поддръжката на DIR.BG който е малко по-запознат
My Video Talk и продуктите които предлага щото в тях е бъдещето няма какво да се лъжем :: ИЗТРИЙТЕ ТАЗИ ТЕМА !!!



Тема нахалникнови [re: spaunov]  
Авторcлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 23:04



абе, SPAUNOV земи' се скрий бате некаде с твоите псевдо-обидени твърдения бе :)

тоя смешен детски сайт е очевидна измама, това се вижда от 100км, само дето у нас няма закон още срещу такива мошеници като теб...



Тема Re: Пирамида - помощ [re: spaunov]  
АвторAaa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.05 23:41



Хайде сега! Не се вживявай толкова. Разбирам, че си част от пирамидата и не ти се иска да ти развалят далаверата, но ставаш смешен с този призив за изтриване на темата.
Дано някой да се реши да разследва тази новопоявила се пирамида...

P.S. spaunov и Иван предполагам, че са едно и също лице. Така като гледам spaunov е регнат съвсем наскоро и то само да пише в тази тема... много умно :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.