Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 30.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема РЕПОРТАЖИнови  
Автор Гocпoдapи нa eфиpaМодератор (непознат)
Публикувано03.11.05 14:43



Очакваме вашите коментари, критики и въпроси относно репортажите.



Тема Re: РЕПОРТАЖИнови [re: Гocпoдapи нa eфиpa]  
Авторsi@nk@t@ (Нерегистриран)
Публикувано03.11.05 17:41



Da priznavam 4e puskate interesni reportaji no 6te pomolq za ne6to nedeite kogato prodaljavate nqkoi star reportaj da povtarqte nadalgo i na6iroko vsi4ko stanalo dotogava



Тема Re: РЕПОРТАЖИнови [re: si@nk@t@]  
Авторsani (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 22:42



Izkam da napravite pak reportaj za svetofara na okolovrasnoto i lulin!Kvo stana???????????????Svetofar niamaaaaaaaaaaaaa



Тема Re: РЕПОРТАЖИ [re: Гocпoдapи нa eфиpa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано25.11.05 16:11



Здравейте,
Харесва ми изобщо че се вслушвате и занимавате с проблемите на хората, когато те са се сблъскали с безотговорността и бездушието, с мошеничеството и цинизма. Мисля, че сте нужни. И сега за да не звучи само като реклама, ще споделя следното: имам идея за ваш репортаж. Не знам към кого да се обърна, а и да го направя се съмнявам, че някой ще чуе и ще се предприеме нещо. А според мен мерки трябва да има. Накратко- налага ми се да пътувам с градски транспорт. И всеки ден ставам свидетелка на цинизма и подигравката на шофьорите, които на 3 метра от спирката засилват и спрат на другия й край. По- специално за спирката на Плиска посока Младост говоря, не че не се е случвало навсякъде. Посетете я ако прецените. Примерно около 18 ч. И се опитайте да се качите на кой да е от автобусите в посочената посока. Броила съм 9 автобуса един зад друг спрели и отворили врати и ако си на самата спирка, а ти трябва четвърти, пети или шести автобус от редичката, как мислите, ще се успеете ли да се качите?!? Всъщност- редовно се чака по 35-45 мин. докато успее човек да се качи някак накрая, дори и висящ, тъпкан и натискан в желаната посока. Докато през това време минават един след друг по 4- 5 до 6 поредни автобуса с номера 204 и 280. Цинизмът на шофьорите стига до там да тръгват при качващи се все още пътници!!? Инзидент ли трябва да стане за да се сети някой да повдигне въпроса? И съвсем конкретно- записах си номера С 4119 Б на авт. 213, който на 21.11. около 18 ч. бе на Плиска в посока Младост. Конкретно- автобусът бе почти празен (случайно), когато шофьорът неизчаквайки да се качат и 1/3 от пътниците демостративно затвори врати затискайки качващи се. На следващият ден се повтори случката. Погледнах пак номера- познайте дали не беше същия. Да не мислим все пак че шофцорът е единичен случай! Не, масово явление е. Ако се съмнявате- постойте на въпросната спирка около 18 ч. пък се уверете сами. А после- очакваме увеличение на цените на билетите? И редовно купуваме карти. И за какво?!? За да бягаме по 200 м. на спирките! Вие смятате ли че е човешко, да не говорим за европейско!?!
Благодаря Ви, вярвам ще се намесите и ще направите нещо.



Тема Re: РЕПОРТАЖИнови [re: Гocпoдapи нa eфиpa]  
Авторsnejna (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 03:14



Много са ви готини репортажите.Ще се радвам да си имате след време кореспондент от в.т.-има какво да се заснеме тук.Да речем например 2 кръстовища със сфетофари, които застрашават живота на пресичащите, понеже светлините са им вързани изключително "умно".Поздравявам ви за страхотното предаване.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.