Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 28.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобул  
Автор DieHard (непознат )
Публикувано25.10.05 16:33



Глобул ни излъга с промоцията с b-free ,която от уж "безплатна до един избран от нас номер" се превърна в 300мин./месец и след изразходването им става на 0.11лв./мин .Рекламата бе една ,а в подследствие стана друга.Това според мен е незаконно и ако има други на моето мнение ,нека да направим нещо заедно по въпроса.Как при положение ,че рекламираш нещо и си го копуваш с обещания ,че то е така както го пише... става след месец съвсем друго?Ако за подвеждаща реклама в някоя друга държава стане такова нещо,ще одерат фирмата със глоби и дори отнемане на лицензи.Но тук е България и май всеки си трае и си затваря очите.Дори в медиите нищо не се споменава,а уж те са най информираните Подайте жалба в сайта за защита на потребителя и колкото повече жалби им изпращаме,толкова се надявам да има някакви положителни за нас клиентите на Глобул отзиви.Надявам се и Господари на ефира да се включат в тази така добре нагласена измама.За повече инфо на проблемацията само трябва да се напише в някоя търсачка "b-free" ли "Globul излъга клиентите си" и ще разберете от форумите за какво става дума (сега нямам нерви да пиша по 1000 пъти за това)
Ако има някой въпроси или иска да дискутираме тази тема >>





Тема Re: B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобулнови [re: DieHard]  
Авторsuperman (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 03:15



Трябва да ги съдим за измама



Тема Re: B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобулнови [re: DieHard]  
Автор JohnT (onehalf)
Публикувано18.11.05 11:17



Така ще е докато не се научите да четете текстовете със ситния шрифт... този който не се пуска по рекламите :)



Тема Re: B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобулнови [re: JohnT]  
АвторDieHardd (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 22:06



И къде е ситния шрифт е многознайко? То ако имаше такъв ,щяхме ли да пишем и да се оплакваме и да искаме да ги съдим.Еййтакива кат теб ,чули недочули дето ми постват за щяло и нещяло във форумите...много ме нервят.Ай покажи на всички ситния шрифт..... ама не след реформите по сайта на Глогрее (Глобул),а преди хиперлинка с червените 0.00 и т.н
Ние докато ги осъдим и те ще си увържат гащите хубаво.... да ги ****************************************** в ********* да ги *********************



Тема Критика или PR на Глобулнови [re: DieHardd]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано02.12.05 21:31



Как оценявате материала на " Господарите " ?



Тема Re: Критика или PR на Глобулнови [re: motek]  
АвторГлorpee (Нерегистриран)
Публикувано02.12.05 21:56



Хахахаа гледахте ли предаването на г-н Мавриков?От Глобул станаха адски смешни с това изказване (и с адски нас**ни гъ*ве).Потребителите биле злоопотребявали с пакета им ..... Само едно ще кажа на Глобул (Глогрее) ... Аз имам "b-free" (който според тях беше безплатен за 1 номер) и ,ако искам мога да говоря,се*а,е*а,псувам,спа,да не изключвам GSM-а си,да го ползвам за бебефон и каквото си наумят,защото аз съм си платил за тази "безплатна" услуга и съм сметнал за какво би ми потрябвала тя без ограниченията които наложиха.Така ме be-STOP и ако позволяваме да ни се мазнят насреща с някакви обяснения от рода "ще ви върнем парите" и нищо друго....НЯМА ДА СТАНЕ ! Трябва да разберат ,че някаква намазана лелка пред камерата на Мавриков няма да спаси положението и нас*ния им г*з.Аххх ,че сме обяснителни аххххх .Ако някой започне дело с/у тях дело ,биха върнали и минутите които сме иговорили на измислената им тарифа от 0.11ЛВ/ДДС ,което лелката не спомена (тя каза 0.09лв. без да се уточни с или без ДДС е това).Защо си траем всички?Може би защото ни е страх,страх в собствената ни държава ,която защитава Гърци вместо нас.2000лв. глоба за подвеждаща реклама (и пак ще се изсмея ХАХАХАХАХА) Това може да стане само в България и те го знаят.Обаче незнаят едно....българите не се даваме лесно,както несме се давали векове наред и няма да позволим да ни тъпчат.



Благодаря на момчетата които се явиха в предаването.За жалост аз неможах да участвам поради ред причини.И ...г-н Мавриков.... искаме продължение.Това си беше точно..едно добро инструктиране на лелката от по-висша инстанция.С връщането на парите нещата едва ли биха могли да се оправят ,защото Глобул знаят ,че никой няма да си върне картата (една такава карта струва на черния пазар от порядъка на 40-70лв) и в такъв случай "Глогрее" пак са си най-добре.



Тема Re:нови [re: Глorpee]  
Автор RaZU (непознат )
Публикувано02.12.05 22:50



абе спомнете си и рекламата им каква беше един дето прави всичко с телефона е защо го показват като не така



Тема Re: B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобулнови [re: JohnT]  
Автор karloson (непознат )
Публикувано03.12.05 08:57



Само че няма текст със ситен шрифт по въпроса... И в сайта не Глобул не пише нищо за никакви ограничения - нито с едър, нито със ситен шрифт. Снощи, докато вървеше репортажа влязох да проверя и не намерих нищо такова... Значи - ако има нарушение, то е от страна на Глобул. Първо - в наименованието на пакета FREE, после - в самоволната промяна на условията за ползване... Съгласен съм, че трябва да има някаква етика и самоограничение от страна на потребителите, защото видях какво се случи в деня когато разговорите на М-тел бяха безплатни - цял ден не можах да проведа и едно обаждане, защото мрежата беше претоварена. И все пак - това е проблем на Глобул, за който е трябвало да помислят предварително.
А не сега да се чудят какво да измислят.



Тема Re: B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобулнови [re: karloson]  
Авторava (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 15:08



BRAVO NA GOSPODARITE TOVA E DA MISLISH SA CLIENTITE SI I SA ZRITELITE SI, GLOBUL BIAXA PRINUDENI DA DAVAT OBESHTANIA, TAKA TRIABVA .,DANO I DA GI ISPALNIAT



Тема Re: B-free и няма ли възмездие от лъжите на Глобулнови [re: DieHard]  
Авторizmamena (Нерегистриран)
Публикувано03.12.05 16:30



Здравейте всички потърпевши от така омразния и за мен Глобул и жалкият им B-free пакет.Със закупуването на моят b-free пакет аз бях изключително щастлива,понеже офертата беше сякаш направена точно за мен!Мислех си,как не съм станала по-рано техен абонат.Навсякъде се хвалех с Глобул.Аз провеждам разговори с един човек!!! И офертата глсаеше НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО-ДО 31.05.2006г.Ако случайно искам да си променя номера в групата се таксуваше на 0.50ст. без ддс........Но месец по-късно таксата се увеличи-........Без да предупредят.О.К.приех го,въпреки,че ме разочароваха.Но след още известно време ,аз внезапно получих sms ,който гласеше,че моите безплатни 60мин. на месец са изчерпани???Кой ме предупреди? Кой го каза?Кой го измисли?Нали беше "бъди свободен" напълно и неограничено с един избран номер до 31.05.2006г?????????Сега гледам течащите им реклами и изпитвам погнуса.Долни мошенници!Измамници!МРАЗЯ ГИ !ГЛОБУЛ-ВИЕ СТЕ ОЩЕ ПО-ЛЪЖЛИВИ ОТ М-ТЕЛ.Изгубиха доверието ми и не само моето....Така ли привличат клиенти...с пикантни и изкушаващи оферти и след като зарибят наивните хорица и после им разказват играта.Все едно да заплатя интернет за неограничен достъп и след месец да ми кажат,че съм надвишила трафика и евентуално дължа някаква сума.НИКОГА НЯМА ДА ДОСТИГНАТ ВЪРХА,ЗАЩОТО НЕ ЗНАЯТ,КАК ДА ГО ИЗКАЧВАТ,А ТОВА СТАВА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ИМЕННО НАС-ОБИКНОВЕНИТЕ И НЕ ДОТОЛКОВА ОБИКНОВЕНИ ХОРА-КЛИЕНТИТЕ.ТЕ НИ РАЗБИХА ДОВЕРИЕТО ,А НИЕ ЩЕ РАЗБИЕМ ТЯХНАТА КАРИЕРА-ЗАЩОТО ЩЕ СЕ ОТКАЖЕМ ОТ ТЯХ!Но и това не е достатъчно.Искам да ги затрия от света.Гнусни помияри.Колко им звънях,колко писма им пратих.......И все ми се правеха на много любезни и ми обясняваха,сякаш всичко това е толкова нормално.А мен правеха на ненормална,че не съм знаела,за наложените ограничения.Що не помислиха преди да ги пуснат тези карти???Ми разбира се,че ще си я купя ,щом ще говоря БЕЗПЛАТНО.Смешици.И Благодаря на Господари на ефира и на всички,които съдействаха да ги унижат.Но това не е достатъчно.Не искам да ми връщат парите,това не е никакво обезщетение.Искам да бъдат справедливо санкционирани и наказани.ХАХАХА...2000ЛВ. ГЛОБА-КОМАР ГИ УХАПАЛ.Къде го има това по света?Докога ще ни тъпчат?Толкова ли сме безгласни и тъпкани,че преглъщаме мълчаливо и продължаваме напред.Неискам да се отърват мошенниците само с една смешна глоба и едно публично унижение.Аз съм заплатила за карта да ГОВОРЯ БЕЗПЛАТНО ДО 31.05.2006г.Считано от днес за 179 дни или 4996 часа.Но не и за 300 мин.+бонус 60мин.Защото,ако беше така,нямаше да си хвърля стария номер и да мина на нов.Това е измама.Търсете си правата! Трябва да сме обединени-за да ги смажем!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.