Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуека  
Автор marta_21 (непознат )
Публикувано24.10.05 14:19



Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуека!!! Как можахте да замените старите готини забавни сладури с тези дебели, НЕзабавни и нелицеприятни хора!!!!????
Върнете старите водещи или предаването ще намали значително рейтинга си!!! Това не е заплаха, а факт...



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуеканови [re: marta_21]  
АвторMapи (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 17:38



И аз мисля като Марта-21



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуеканови [re: marta_21]  
Автор kremon (непознат)
Публикувано24.10.05 20:27



По-спокойно, аз лично си бях свикнал с Кръстев и Зуека и в първия момент Рачков ми се видя малко не на място, но после си свикнах и с Рачков. Сега също ми е някак необичайно, но предполагам, че пак ще свикна.
Мисля, че харесвам предаването като предаване, и които и да са водещите пак ще свикна (но времето ще покаже).
А по въпроса за "дебели, НЕзабавни и нелицеприятни хора", миииииииии не може всички да са супер и слабички, трябва да има и такива като нас
А за това, че предаването ще намали значително рейтинга си, си много права, но както и да е.



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуеканови [re: Mapи]  
Авторcuns (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 20:30



Che to,koi go gleda tova predavane???Az ot kakto zapo4na novia sezon go gledah edin pat na polovinata.
Ra4kov i Zueka praveha shou...a sega e palna svinshtina



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуеканови [re: marta_21]  
Авторбopoвинka (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 11:52



Ами на мене пък ми харесват и тези водещи! Ако бяха слаби като Зуека и Рачков,щяха да казват,че новите ги копират...И тези са забавни,все пак предаването си е същото!Аз много харесвам Руслан, бях свикнала да го гледам при Слави,облечен като жена,но все пак- актьори са това-какво да ги правиш..!
Така че,ако не бяха тези,щяха да са други!Не се оплаквайте толкова...



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуеканови [re: marta_21]  
Автор marta76 (непознат )
Публикувано25.10.05 16:21



Съгласна съм с адашката.върнете старите водещи.Уважавам Мамалев и Мъйнов като актьори,но имам чувството,че тук им е доста трудно да влязат в ролите си.Особено Мамалев наистина не е за това предаване.Направо се измъчва човека .Все едно върши всичко насила и по принуда.Не пасва на инериора.Рачков и Зуека бяха страхотен екип.Върнете ги.Правеха шоуто естествено и забавно.



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Знови [re: marta76]  
АвторLady_Roksana (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 15:58



Mi az sa6to iskam da varnat Zueka Ra4kov za6toto spored men sa mnogo zabavni novite izob6to ne me kevat spored ,en ne sa zabavni



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Зуеканови [re: marta_21]  
Авторovcata (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 16:53



Дядо ми изглежда по-добре от Мамалев и Мъйнов.Как не ги е срам да се показват по едно предаване с висок реитинг,с такъв вид,с тези шкембета,без всякаква визия.Сами си направете изводите,та кой гледаше,,НЛО,,,почти никой.Ами Руслан,известен с най-тъпите си песни,та дори и в ,,шоуто на слави,,не издържа много.Най-лошата комбинация от водещи.вече загубиха доста зрители.......ХОРА ОСЪЗНАЙТЕ СЕ.ВЪРНЕТЕ РАЧКОВ И ЗУЕКА



Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Знови [re: marta_21]  
Автор bongobong (учител нинджа)
Публикувано28.10.05 11:16



Права си,тоя Мъйнов е жив зян.Ама Кръстев беше по добре от Рачков според мен.

Веројатноста некој да те посматра е правопропорционална со глупоста што ја правиш.


Тема Re: Деградация с новите водещи, върнете Рачков и Знови [re: bongobong]  
Авторzizi (Нерегистриран)
Публикувано28.10.05 13:59



съгласна съм с теб.мен даже ме беше яд когато го смениха с Рачков.предлагам да си направим фен клуб на Малинко и да настояваме да си ги гледаме със Зуека,че вече не се траят тези.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.