Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:08 25.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новите адреналинкинови [re: blue_rose__]  
Автор leidilara (чуствителна)
Публикувано26.10.05 21:16



На мен лично ми харесват , НО незнам каде са Теди и Ени.От тях останаха само малки снимки.
(Жана и Яна ) не сам свикнала с тях.
Въпрос:Кой каза ,че Теди или Ени ще играят в друго шоу?Който знае да ми каже!

Чао!!!

Трябва много смелост, за да вземеш решение!


Тема Re: Новите адреналинкинови [re: leidilara]  
Автор brainy (умна)
Публикувано26.10.05 21:21



сЪм
кЪде

Sometimes you must be cruel to be kind...


Тема Re: Aman ot zlobaнови [re: brainy]  
Авторcate (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 11:32



Novite adrenalinki sa strahotni i se spravyat prekrasno!!



Тема Re: Aman ot zlobaнови [re: cate]  
АвторLady_Roksana (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 15:51



men nai me kefi qna i jana ne e lo6a no ne me kefi osobeno makar 4e mislq 4e Eni i Tedi sa nai dobrite



Тема Re: Aman ot zlobaнови [re: cate]  
Авторsweety katy (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 18:01



az ne moga da razbera za6to nqkoi kato re6i da si izkaje mnenieto ako e negativno drugite go opredelqt kato zloba.vseki si ima razli4ni mneniq po razli4ni vuprosi,taka 4e..stiga s tiq glupavi izkazvaniq na ograni4en hora,kato nz ne6to 6to se slu4va kazva6 ot zloba,6toto e nai lesno ili si si go 4ul ili pro4el otnqkade..az li4no ina4e su6to ne sum o4arovana ot izbora na kastinga,podkrepqm po4itatel 21,no az ne si go ipredstavqh drugoq4e,poredniq konkurs-fal6 kakto sa konkursite za krasota,tipi4en konkurs za krasota.horata ve4e nqmat nikvo doverie na tiq konkursi i ivzbora trqbva6e da e nomer 1,za da ne si mislim takiva ne6ta.predavaneto ve4e nqma su6tata auditoriq,bilo to zaradi glupavi adrenalinki ili zaradi glupavi vode6ti.az nqmam mnenie za vode6tite,no adrenalinkite opredeleno ne se vpisvat v 6outo-prosto prazni slabi momi4eta i tova e.Qna ima nqkakuv 4ar de priznavam,Jana ima gadna usmivka.po prinzip ne sum fen na 6outo,gledam go 4at pat,a ot izvestno vreme me e qd da go gledam izob6to,moje bi pri4inata e 4e priqtelkata na edna moq bratov4edka u4astva,koqto spored men,ne 4e sum pristrastna,az dori ne qpoznavam li4no,ta spored men tova momi4e ima6e kade kade po dobri danni za adrenalinka ot teq dvete,no zara ve4e e hvurlen



Тема Re: Aman ot zlobaнови [re: sweety katy]  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 18:10



наистина има6е по-яки мацки



Тема Re: Новите адреналинкинови [re: unknown]  
Авторpepewto (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 16:54



ne sa grozni no starite byaha po-sladki.Puk i byaha s po krasivi figuri tezi napravo sa super klio6tavi



Тема Re: Aman ot zlobaнови [re: cate]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 16:56



ne bih kazala ,4e e zloba horata iskat mnenieto na zritelite vseki ima pravo na mnenie



Тема Re: Новите адреналинки:kurvolinkiнови [re: blue_rose__]  
АвторBoro (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 17:59



ami kakvo kurvenca !!! nee li taka........... ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.