Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Много моля да се чете само от екипа на предаванетонови  
АвторHямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 18:49



пак мнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого моля ако не сте от господари на ефира не четете
ммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооолллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллллляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя
благодаря
сега ще правя комплименти на хората от предаването
екипа на господари на ефира да дава на долу моля































ето меееее:
сега започваме от:

Здрасти,Плюека
аз съм ти голям фен и искам да ти кажа че мнооооооооого приличаш дебела кокошка и всеки петел ще те наплюе!Вервай ми
Надолу ще видиш петела на твоите мечти!
Мнооооооооооого ще те плювам!Обещавам!
Чао,Плюека









Здрасти,Пръстев!
На тебе също съм ти фен и ти казвам че ти си петелът на мечтите на Плюека!Ти си изискан,надут,изперчен и гушкаш кокошка щом видиш калинка!
И ти си влюбен в Пуека(опа,искам да кажа Плюека),нали?
Бай,Пръстев(моля прочети без запетая)














Хей,Отварачков!
Ти си ми любимец и искам да те похваля че ми приличаш на едно малко малко надрискано патенце което седи в едно наакано от Плюека яйце!
Не се тревожи наскоро мама Плюека и тате Пръстев ще те родят и ще те наакат още повечко!
Чао,Мило яйце!














Хей,адреналинка Теди!
Готина си ама ми приличаш в лицето на кон,а в тялото на напикана обувка!
Имам съвет:
наакай яйцето,че мама Плюека и тате Пръстев нямат време да си наакат яйцето,защотосамо се карат и се акат!
Мама Плюешка иска Пръстев да я ака и пика,а Тате Пръстев иска Плюека да го ака и пика!
Чао,обувка Теди














Здрасти,адреналинка Ени
Аз съм ти огроооооооооооооооооомен фен и ще ти кажа че си сладка като малко коте!
Мнооооооооооооооооооооооогоооооооооооооооо си ми сладка!
Мнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооогоооооооооооооооооооооооооооооо!
Чао,Сладурке!











Хай!
На Балгарски това се казва Пърдиков,а на хавайски - Смърдящо разпльокано кюфте!
А още нещо - измий си зъбите и Пи*ката
Чао!










Аз: Хей,Бейбид!
Бейбид:здрастии
аз:изяде ли си попарата?
Бейбид:не изядох си пишката
аз:а облече ли си панталонките?
Бейбид:не облекох си кюфтето
аз:защо са ти мокри пелените?
Бейбид:напишках ги
аз:добре!Чао Бейбид!
Бейбид: Гу гу гу











Хей,Халваджиян!
Няма защо на тебе да ти сменям името щото твойто е яко!
По него си личи че обичаш халва!
Ще ида да магазина да ти купя!
Чаоо











На целия екип искам да кажа:
`уууууууухх!Смърдите!Наакали сте се и сте се напикали!
Естествено само ени не смърди!
ЧАоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо










До скоро!!!



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванетонови [re: Hямa знaчeниe]  
Авторzizi (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 19:33



tova dokato go 4etqh napravo padnah ot stola ot smqh.pyrvo 6te ti kaja 4oveko,koito dori ne si blagovolil da si napi6e6 imeto(moje bi za6toto mozy4nite ti kletki ne ti stugat da se seti6)no takiva dumi sa prisy6ti samo na prost 4ovek,koito si nqma druga rabota,a se zanimava s gnusnoto ne6to da huli hora,koito dori ne poznava.i mi e interesno kak na fona na prostotiite deto gi izprikazva ti sa se otkysnali(s mnooooooooogo myka)dve-tri huvabi dumi za eni.vij kakvo 6te ti kaja:jivei si jivota i ostavi drugite da si go jiveqt.izkarva6 horata typi,a nai-veroqtno ti ne si ne6to po-razli4no,6tom si se hvanal da pi6e6 gluposti za6toto nikoi normalen 4ovek nqma da go napravi.tova,4e izbiva6 nqkakvi kompleksi si e tvoi problem.vqrno,4e tova e forum i vseki si izkazva mnenieto,no tova tvoeto trudno moje da se nare4e mnenie.pyk i da se be6e setil da go napi6e6 kogato vyrve6e 6outo.qvno te e bilo 6ube i zatova si iz4akal da svyr6i(ami razbiraemo e-4ovekyt ne se nadqva nikoi da se zanimava s nego)zatova i az sym dotuk.



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: zizi]  
Авторcheryta^^ (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 20:05



зизи права си
тоя незнам как да го нарека
и тъпак не стига



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: cheryta^^]  
Авторzizi (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 21:01



абе за него всякакви суперлативи(ако той естествено знае какво е това)не му стигат.пък да оставим човека на мира.да не се принизяваме до неговото ниво защото си личи,че той такова просто няма



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: zizi]  
Авторcheryta^^ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 11:12



prava si



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: cheryta^^]  
АвторHямa знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 10:13



абе зизи, черита що сте чели тука не виждате ли че пише само за екипа на предването?
я се манете бързо че не отговарям за последствията



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: Hямa знaчeниe]  
Авторsi@nk@t@ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 12:43



Breeei kakvo li 6e im napravi6 we maloumnik



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: si@nk@t@]  
Авторcheryta^^ (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 13:19



verno nqma kakvo da ni stori6
6te ni ograbi6 li
kakvo????
??????
??????????
predavaneto si e gotino i ako ne si fen 6to si tuka???



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванетонови [re: Hямa знaчeниe]  
АвторBUBl (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 15:45



Не знаех че има толкова простаци, че чак и това готино предаване да оплюят!!! А между другото страх ли те е другите, които не са от екипа да го видят???



Тема Re: Много моля да се чете само от екипа на предаванови [re: Hямa знaчeниe]  
Авторzizi (Нерегистриран)
Публикувано20.07.05 18:25



auuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.mnogo me e strah.mi ti tolkova li si typ da napi6e6"ne go 4etete"mnogo qsno,4e horata 6te go pro4etat.na pandora kak sa i kazali da ne otvarq kutiqta,ama tq estestveno ne go e napravila(ako ti znae6 koq e pandora)are 4au




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.