Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 25.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови  
Автор brainy (талантка)
Публикувано07.07.05 10:28



Zdravite....iskam da vi pitam dali iskate vodeshtiotte da tancuvat......s adrenalinkite a posle da si vodqt vodeshtite......ideqta mi hrumna ot tova che edin pyt Ra4kov i Zueka tancuvaha.....i spored men beshe zabavno.....prosto mn mi haresa i mn se smqh na tqh i sajaliavah che kamerata ne mi e pod ryka za da gi snimam....(za poreden pyt kazvam) spered men shte e SUPER!!!!Ne che adrenalinkite ne tancuvat hubavo......Naprotiv daje tancuvat SUPER!!! no moje i edna vecher adrenalinkite druga vecher vodehshtite i taka v tancite shte ima malko smqh.....
na vas haresa li vi kogato (ne pomnq data)vodeshtite tancuvaha......az pone padnah ot divana ot smqh makar che me boleshe ne obyrnah vnimanie i prodyljih da im se kikotqxaxaxaxa beshe mi mn zabavno i kogato maika mi vleze v staqta i me pogledna uchudena zashto se kikotq i az i posochih televizora.......he he


A vie akakvo mislite?

Iskate li te da vodqt!
Az iskam....Shte e mn zabavno
Nali?

Teddy and Eni are great!



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: brainy]  
АвторDanyela^ (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 10:53



az sa6to gledax kogato te tancuvaxa
be6e super i malko sme6ni4ko
qko be6e
moje da no adrenalinkite tancuvat po dobre



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat? [re: brainy]  
Авторzizi (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 10:56



mi ne znam kak 6te stoi ama sys sigurnost 6te e adski sme6no osobeno ako nqmat predvaritelna horeografiq



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: zizi]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано07.07.05 11:12



Da...danyela^ nasitina sa po dobri no i malko smqh da ima v tancite imam predvid



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: brainy]  
Авторsi@nk@t@ (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 12:22



Mnogo be6e sme6no kato tancuvaha dvamata



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: si@nk@t@]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано07.07.05 12:25



aham...



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: brainy]  
АвторKaMu (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 13:48



I az mislq,4e ideqta e mn dobra.....6te e dosta zabavno...osobeno Zueka 6te e kartinka:}Xxexexexexe az ako sum na adrenalinkite 6te gi poburkvam tiq vodeshti:}xiixixix



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: brainy]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано07.07.05 16:03



I az ako bqh adrenalinka shtqh da pravq taka.....



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: si@nk@t@]  
АвторDanyela^ (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 16:22



da i kato adrenalinkite im blagodarixa



Тема Re: Iskate li vodeshtite da tancuvat?нови [re: brainy]  
Автор leidilara (Добър човек!)
Публикувано07.07.05 17:02



Da Be6e mnogo zabavno i gotino no Adrenalinkite si tancuvat mnogo po- hubavo ot vode6tite! Vode6tite samo ska4at ,no ne mogat da se premqtat taka kakto Teddi i Eni!E vse pak sa myje!No ako ska4aha pokrai Adrenalinkite 6te6e da e mnogo zabavno No braini ne misli6 li 4e vode6tite 6te pre4at pone malko na Adrenalinkite Bquroto e malko na 6irina a golqmo na dyljina......
iiiiii........ Adrenalinkite trqbva da izberat tanc koito se igrae s po-malkodvijeniq, no neiskam da obidq nikogo! Te tancuvat prekaleno dobre i zatova mogat da izmislqt s po-malko dvijeniq

No mi be6e mnogo sme6no s vode6tite i Teddi i Eni na bquroto Smeeh se cqla sedmica moje i pove4e! Abe prosto iskam da tancuvat s tqh,no vode6tite da tancuvat dolu a Adrenalinkite gore na bquroto hahahaha bqha mnogo mnogo Sme6ni




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.