Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:15 19.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема adrenalinki kastingнови  
Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано23.06.05 16:08



napravo mi e jal za vas.ot dva dni vi 4eta mneniata i se 4ydia tova li sa vi me4tite be momi4eta.v tova li vijdate bydeshteto si pripadate,ne spite pla4ete i 4akate obajdane.4e vyprosnite adrenalinki odavna sa izbrani i bez kasting boje vazmojno li e da ste tolkova naivni.



Тема Re: adrenalinki kastingнови [re: sladka]  
Авторstravinski (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 02:23



Ох, то в последно време и на мен ми е жал за самата мен... Но, както се казва - стечение на обстоятелства. Що се отнася до moi - бях длъжна да опитам, щото да не си кажа един ден на смъртния одър:"Съжалявам, че когато бях млада не се явих на онзи кастинг за адреналинки!" (това в кръга на шегата, разбира се). Естествено, това не е въпрос на живот и смърт (поне що се отнася до моя милост), а и не смятам, че си заслужава да се проливат сълзи в името на една (както се оказа) химера. За пореден път се уверявам ("О, sanctus simplicitas!"), че на прехвалените ягоди не се ходи с голяма кошница
:-S
Но не е необходимо да виниш всички ни, особено като се има предвид, че доста от момичетата са си деца. Съвсем нормално е, аз лично много им съчувствам, защото не един път съм се сгромолясвала по разни конкурси и мога да разбера този вид болка. А и представи си само за миг, че ако това се сбъдне наяве за някое момиче, ще му даде летящ старт в живота (особено, ако успее да го използва до край). Др. - за една танцьорка, периодът за изграждане на име и кариера е изключително кратък (също така трънлив), а и предлаганите работни места рядко са блестящи, тъй че...
Не ни съди много строго ;-) Поздрави и успех!



Тема Re: adrenalinki kasting-stravinskiнови [re: stravinski]  
Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 12:38



DA.PRAVA SI.4OVEK TRIABVA DA OPITA ZA DA NE SAJALIAVA,NO NE I DA SE PRISTRASTIAVA KUM NE6TO KOETO E PREXODNO.I AZ NE SUM MNOGO PORASNALA I UMNA.SAMO NA 20GOD.,SUM NO GLEDAM PO REALNO NA NE6TATA.NEZNAM KOLKO SA MALKI MOMI4ETATA,NO ME4TITE SA IM ''goliami''.OBIJDAT SE KOGATA SE OPITAX DA IM KAJA NIAKOI NE6TA OTNOSNO KASTINGA,NARUGAXA ME OBVINIXA ME V ZAVIST.PULNA LUDOST.IMAM PRIATELKI V TAZI SREDA I ZA TOVA SE OPITAX DA IM KAJA NIAKOI NE6TA KOITO ZNAM NO TE NAPRAVO SA SI PRISTRASTENI NA TEMA ''ADRENALINKI''.NE KOMENTIRAT NI6TO DRUGO.TAKA MISLIA AZ.ZNAM LI MOJE I DA NE SUM PRAVA.DANO.ZNAE6 LI TI NAISTINA SI MNOGO UMNA .UMEE6DA 4ETE6 M/Y''REDOVETE''.USPEX.



Тема Re: adrenalinki kasting-stravinskiнови [re: sladka]  
Автор adrenalinka_eni (непознат )
Публикувано25.06.05 12:47



Виж какво,тези момичета си имат собствени мечти.Факта ,че на теб ти се струват глупави нищо не значи.Освен това очевидно е ,че всички твои теми имат едно и също съдържание поднесено по различен начин и с това се показваш като банален човек.Всички разбрахме,че професията адреналинка не ти харесва,но не е нужно целият форум да се засипва с глупави теми



Тема Re: adrenalinki kasting-stravinskiнови [re: adrenalinka_eni]  
Авторkpokи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 12:57



евалата stavinski!!!!!!!!!!!!! трябваше някой да й го каже най-накрая!!човек,който не уважава достойнството на другите морално погубва и своето!!



Тема Re: adrenalinki kasting-stravinskiнови [re: kpokи]  
Авторkpokи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 12:59



исках да кажа евалата adrenalinka_eni!!!!!!!!



Тема Re: adrenalinki kastingнови [re: sladka]  
Автор gospodarska (непознат )
Публикувано25.06.05 13:04



To se znae che sa izbrani. Vse pak tova e edna trapka koiato sa prejiveli tezi momicheta i za tova gi valnuva,ama chak pak tolkova da ne spat i po cial den da plachat za niakakav tap konkurs ne mi se viarva!!!!



Тема Re: za bednata krokiнови [re: kpokи]  
Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 13:09



BEDNATA KROKI.TI NAISTINA NI6TO NE RAZBIRA6



Тема пука нинови [re: sladka]  
Автор adrenalinka_eni (непознат )
Публикувано25.06.05 13:12



"Миличка",както виждаш никой в този форум не те иска.Всички сме на едно мнение.С това не искам да кажа,че мислим еднакво ,а че всеки подкрепя мнението на другия.Това ти го обясних защото не бях сигурна дали жалкият ти мозък ще го проумее.



Тема za adrenalinka_eniнови [re: adrenalinka_eni]  
Авторstravinski (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 13:15



Скъпо мое момиче, някъде да съм казала, че професията адреналинка не ми харесва? Та нима бих си губила времето да се явявам на кастинг за нещо, което не си заслужава?
Относно момичетата, ако прочетеш по-внимателно отговора, ще видиш че съм изцяло на тяхна страна, никога не съм казала нещо лошо за тях, напротив, ако обърнеш малко по-задълбочено вноимание на това, което съм написала ще разбереш гледната ми точка. Точно заради техните мечти цялата тая работа е много гадна (начина по, който постъпват с нас). Никъде, абсолютно никъде не съм споменала, че са глупави, напротив много съдържателни са дори!
Разбира се темите ми не могат да бъдат с различно съдържание, т. к. това е форум на "Господарите" и едва ли е подходящо да сложа тема, която да не е свързана по някакъв начин с това. Би било... Тъпо.
Благодаря ти за мнението, ако не ти харесват отговорите ми, просто не ги чети и няма да си пълниш главата с глупостите ми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.