Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Предаването не е обективно!!!нови  
Автор^Blue2^ (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 01:37



Предаването е много хубаво..!! Много хубави гафове пускат от време на време..!!
Дори хващат всяка една грешчица на Слави Трифонов...колкото и да е малка...!! Обаче много ми е интересно защо няма гафове от Нова Телевизия..!! :)
А в почти всяко предаване има толкова гафове, особено Стар Академи Лайф и доста други....правят страшно много и смепни гафове...които странно но не намират място в Господари на Ефира....а пускат такива глупости които даже и гафове не са някой път..:)



Тема Re: Предаването не е обективно!!!нови [re: ^Blue2^]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано10.06.05 09:35



Da be ne puskat!Ako se zagledash shte zabelejish che puskat gafove i ot nova televizia pri tova ne broia Star Academi!Ami Zdravei Balgaria ne moje da kajesh che ne go puskat!Gledai po-vnimatelno drugiat pat!



Тема Re: Предаването не е обективно!!! [re: Lara]  
АвторDanyela^ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 18:01



lara e prava
davat gafove ot `na kafe` nali?



Тема Re: Предаването не е обективно!!!нови [re: Danyela^]  
Автор brainy (Спокоен!)
Публикувано25.06.05 18:07



Dani moje li veche da mne narichash brainy zashtoto as sum Lara!Pls?Inache sum na tvoito mnenie!Taka e!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.