Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 10.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: adrenalinki kastingнови [re: adrenalinka_eni]  
Автор adrenalinka_eni (талантка)
Публикувано25.06.05 14:17



добре,въобще някои разбра ли какви са резултатите от кастинга?Мисля,че снимките,които пуснах са на новите адреналинки или са от последния кръг



Тема Re:Sladkaнови [re: sladka]  
АвторKpokи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 18:04



sladka не мога да разбера какъв ти е проблема?предполагам не си се занимавала с активна дейност през живота си, а си се извличала като стара змия на слънце всяка свободна минута,така че е нормално тази тема да ти е непонятна и да мразиш всичко свързано със спорт танци и т.н. направо ми е жал за теб!чудя се как може толкова "начетена"персона като теб да пада до нашето ниво да влиза в този форум,че даже да ни "удостоява" с мнението си??моля те ,не се излагай!!



Тема Re: za adrenalinka_eniнови [re: sladka]  
Автор brainy (Спокоен!)
Публикувано25.06.05 18:13



As ili adrenalinkata_eni?



Тема Re:krokiнови [re: Kpokи]  
Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 18:23



krok,az niamam problem,no ti ima6.Itoi e adrenalinkov



Тема Re:sladkaнови [re: brainy]  
Авторkpokи (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 19:00



оооо sladka много ли ще те разочаровам като ти кажа ,че аз се занимавам професионално с танци откъдето си изкарвам достатъчно ,за да не страдам от твоя комплекс за нереализирана детска мечта...а що се отнася до кастинга...има неща,които няма да ти кажа, относно това дали са ме избрали или не, защото просто не те засяга .....пък едва ли би ме разбрала все пак ти не си от тази област...все пак ако искаш да водим смислени разговори по-добре се откажи от онтологичната си злоба,защото няма да те доведе до никъде...най-много някой цирей да ти излезне на носа...



Тема Re:sladkaнови [re: kpokи]  
Автор Ronichkaa (готина мацка)
Публикувано26.06.05 00:42



Абе sladka, много ни дотъпя да се правиш на такава каквато не си. 'Що не ходиш малко на фитнес, например, за да свалиш някое друго килце??? Така и злобата ти ще намалее!!! А и защо като си "учила" толкова много си неграмотна??? Сякаш не си завършила дори средно образование!!! Бива ли такова нещо??? Излагаш се, не разбираш ли? И престани да си избиваш комплексите върху приятелките ми. Отиди си при твоите "приятелки" и там използвай такъв език! И още един (последен) съвет - престани да лъжеш; прозрачна си!!!



Тема Re:krokiнови [re: kpokи]  
Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 07:40



oooooooooooo kroki zdravei.Kude se izgubi.Stana mi mu4no za teb.EDIN SUVET-sledba6tiat put kogato re6i6 da se qvi6 na niakoi sme6en kasting nezabraviai da mine6 prez niakoi plasti4en XIRURG.USPEX



Тема Re:RONI4KAAAAAAнови [re: Ronichkaa]  
Авторsladka (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 07:46



RONI,ti naistina li misli6 taka za men.Nedei be-RAZPLAKA ME.TI naistina si mnogo tupo par4e.



Тема Re:за тъпата sladkaнови [re: sladka]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 11:17



Тъпо,тъпо та чак вдлъбнато!!!ти недей да говориш за пластични хирурзи,защото ти май имаш най-голяма нужда от тях.След като си се написала''sladka'' представям си какъв си урод всъщност.....О,ами ти нали си завършила 100 специалности,моля те отиди да си учиш,недей да изоставаш заради ''низшите'' и гледй да не те удари някоя буква по лавата(белким поумнееш малко)



Тема Vie me izkefihte!нови [re: eднa]  
Автор brainy (Спокоен!)
Публикувано26.06.05 11:31



Abe edna i Ronichka da vi kaja me izkefihte!Samo taka!Prodaljavaite.Sladka ti mai naistina imash nujda ot plastichen hirurg i nedei da zakachash Roni i Kroki zashtoto te sa super gotini!I naistina samo pri tvoite priqtelki govori taka!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.