Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 08.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Adrenalinkite ,triabva da im pomognem  
АвторDilan (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 20:39



Ei, hora, osaznaite se , triabva da pomognem na adrenalinkite da ne se mahnat.
Koito gi podkrepi da mi otgovori na temata



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Dilan]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 20:51



Az napalno te podkrepiam!Naistina triabva da im pomognem no kak?Te sa si naumili da gi smeniat!Kakvo mojem da napravim!Se6tate li se ne6to!Az imam samo edno predlojenie!Triabva da pi6em vseki den po 5 pisma na gospodarite v
koito im kazvame da ne gi smeniat i 4e niama da gi gledame ako gi smeniat!Ne 4e
naistina niama da gi gledame no taka 6te si pomisliat 4e im se namaliavat vse pove4e zritelite i nakraia da se otkajat!Az pone taka 6te napravia!Vie iskate li?
Ako se setite za ne6to go napi6ete tuk!Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Dilan]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 20:59



Niakoi da ima niakakva druga ideika!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Lara]  
АвторDilan (Нерегистриран)
Публикувано27.05.05 21:14



Blagodaria za mnenieto lara .
Stava



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Lara]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 12:06



Niakakva ideika!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Lara]  
АвторAvril (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 12:44



ami na primer Tedi i Eni da ostanat no v sa6totot vreme da isbert novi Adrenalinki.Taka vsjaka mve4er 6te se smenjat.naprimer parvata ve4er Tedi i Eni a vtorata drugite adrenalinki.mislja 4e e dobra ideja.nali?



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Avril]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 19:24



Da stava!



Тема Re: Дилън, трябва да му помогнемнови [re: Dilan]  
АвторИзoтзaдзe (Нерегистриран)
Публикувано28.05.05 21:57



Дилън, престани да разговаряш сам със себе си! Лара и Аврил не са отделни личности - това си ти! Потърси лекарска помощ!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Dilan]  
Авторmitak (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 04:53



spored men adrenalinkite sa 4ara na predavaneto.ne 4e nqma i drugi krasavici ,no nqkak si 6te budat "4ujdi" na publikata.



Тема Re: Дилън, трябва да му помогнемнови [re: Изoтзaдзe]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 08:44



Ei!Az ne sam Dilan za tvoe svedenie!Prestani da se zaiajda6 sas horata!razbre li?
Zatvori si nai-nakraia smotanata usta!Izlez ot foruma na gospodarite!Za ni6to drugo ne govori6!



Тема Re: Дилън, трябва да му помогнемнови [re: Lara]  
АвторИзoтзaдзe (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 11:26



О, агресивен шизофреник, ясно. Много ми е интересно как така всеки път само вие тримата си говорите по някаква тема, и тримата пишете еднакво на маймуница, стила на писане е подозрително еднакъв, мненията ви са абсолютно еднакви и постовете са раздалечени един от друг само през пет-шест минути.
Съвпадение?



Тема Re: Дилън, трябва да му помогнемнови [re: Изoтзaдзe]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 13:44



Istinata e 4e nie az Avril i Dilan sme priatelki!Zatova stava taka!Sega razbra li?



Тема Re: Дилън, трябва да му помогнемнови [re: Изoтзaдзe]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 13:46



Razbra li sega?



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Dilan]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.05.05 00:38



Само немога да разбера по какво съдите , че адреналинките ги махат...?

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: wiper]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 07:17



Po tova 4e obiaviavat kasting za adrenalinki i o6te pove4e 4e pro4etoh v edin vesting 4e Tedi i Eni 6te si utivat i kam kakvo ve4e sa se naso4ili!Razbra li?



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Lara]  
Автор thomasbg (непознат )
Публикувано30.05.05 14:07



Абе хора - помага се на някой, който иска да му се помогне! На вас някой да ви е казал, че Теди и Ени искат да си стоят, а някой иска да ги изпъди?! Тази версия може и да е вярна, въпреки че ми изглежда невероятна, но някой може ли да я докаже?! То и за водещите се разправяше, че също щели да ги сменят, защото такива били правилата на италианския първообраз на предаването, но и това само на голи приказки прилича, да не говорим, че не чух за кастинг на водещи да се говори! :-)
Моето предположение е, че самите Теди и Ени вече не искат да вършат тази работа, за което искам да ги разберем - независимо дали получават 300 лева на ден, седмица или месец, заедно или поотделно ;-) Все пак да танцуваш на маса пред цяла държава може да изглежда атрактивно, когато си на около 20 години, но след няколко години може вече да ти се струва и леко унизително, не мислите ли?! При положение, че очевидно имаш данни да бъдеш нещо много повече!
Та така - нека ако някой знае, че това се върши против волята им, да ни го докаже и тогава да протестираме (въпреки че какво ни е работа - предаването е е наше - ако го направят такова, че да не ни харесва, няма да го гледаме, рекламодателите ще избягат и продуцентите ще го закрият - случвало се е и пак ще се случва - шоубизнесът не е банкерство, та от това да страдат клиентите при фалит). Но иначе смятам да примем, че това Е желание на Теди и Ени и нека го уважим! Момичетата са си заслужили да им благодарим и пожелаем далеч по-големи успехи. Или каквото там искат самите те, заради което се махат!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Lara]  
Автор thomasbg (непознат )
Публикувано30.05.05 14:34



Абе хора - помага се на някой, който иска да му се помогне! На вас някой да ви е казал, че Теди и Ени искат да си стоят, а някой иска да ги изпъди?! Тази версия може и да е вярна, въпреки че ми изглежда невероятна, но някой може ли да я докаже?! То и за водещите се разправяше, че също щели да ги сменят, защото такива били правилата на италианския първообраз на предаването, но и това само на голи приказки прилича, да не говорим, че не чух за кастинг на водещи да се говори! :-)
Моето предположение е, че самите Теди и Ени вече не искат да вършат тази работа, за което искам да ги разберем - независимо дали получават 300 лева на ден, седмица или месец, заедно или поотделно ;-) Все пак да танцуваш на маса пред цяла държава може да изглежда атрактивно, когато си на около 20 години, но след няколко години може вече да ти се струва и леко унизително, не мислите ли?! При положение, че очевидно имаш данни да бъдеш нещо много повече!
Та така - нека ако някой знае, че това се върши против волята им, да ни го докаже и тогава да протестираме (въпреки че какво ни е работа - предаването е е наше - ако го направят такова, че да не ни харесва, няма да го гледаме, рекламодателите ще избягат и продуцентите ще го закрият - случвало се е и пак ще се случва - шоубизнесът не е банкерство, та от това да страдат клиентите при фалит). Но иначе смятам да примем, че това Е желание на Теди и Ени и нека го уважим! Момичетата са си заслужили да им благодарим и пожелаем далеч по-големи успехи. Или каквото там искат самите те, заради което се махат!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Dilan]  
Авторreni (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 14:48



Tokuv e reglamenta na predavaneto zatova 6te gi smenqt!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Dilan]  
Авторsexi_sladorana (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 15:47



1.Te sa debeli
2.Az podkupih Rachkov i toi me izbra
koito iska snimkata mi gola da mi pi6e:salvia@abv.bg



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: thomasbg]  
АвторLara (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 19:35



Spored men si prav!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: sexi_sladorana]  
АвторAvril (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 20:29



Ne si prava.Adenalinkite sa mnogo gotini i ne sa debeli



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Lara]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.06.05 18:48



Моята информация е , че те си остават ,а им трябват още адреналинки , защото лятото искат да излъчват от морето и там на голямата сцена двечките ще се загубят...иначе вестници не чета...кабелна нямам...пък откъде ли я имам тази информация , не помня ;-))))0

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Avril]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 21:42



Адреналинките ги сменят,защото в истинскоро предаване в чужбина ги сменят всяка година и затова е цялата тази работа с кастинга



Тема Re: Дилън, трябва да му помогнемнови [re: Изoтзaдзe]  
АвторDilan (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 18:33



Изодзаде,ти си същия като мен,само, че говориш за мен (Dilan).Аз спрях да влизам в сайта толко често и не пиша много за ГОСПОДАРИТЕ.А ти това правиш.За да не почна да пиша за теб искаш ли да забравим това.



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: sexi_sladorana]  
АвторПpocтa cи (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 11:32



Баба ти е дебела!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Пpocтa cи]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 17:07



Ti luda li si? kak adrenalinkite 6te sa debeli? ako za teb te sa debeli ti kakvo nqkoq anoreksi4ka li si- pulnata slabota kqto nqkoq tapicirana soleta.



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: didi]  
АвторEдин (Нерегистриран)
Публикувано04.06.05 22:50



Ами нали и аз това и казвам де. :)



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Eдин]  
АвторDanyela^ (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 18:21



1.adrenalinkite ne sa debeli
2.mn sa sladki i ne iskam da gi smenqt



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: Danyela^]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано02.07.05 10:27



Veche ne moje!kastinga mina!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: brainy]  
Авторviktor (Нерегистриран)
Публикувано02.07.05 10:35



ne e minal kastinga teparva predstoi, tova beshe predvaritelnia kasting



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: viktor]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано03.07.05 08:28



E da!To na tyrneto mai e istinskiq no Teddy i Eniu se mahnaha ve4e!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: brainy]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано04.07.05 18:40



A i moje te da iskat da se mahnat!



Тема Re: Adrenalinkite ,triabva da im pomognemнови [re: brainy]  
АвторDanyela^ (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 20:31



не са се махнали




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.