Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:11 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Храчков да си ходи на селонови  
Авторcпeциaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.04 10:46



Много чудно.Този досадник се появи от нищото.От няколко години досажда на зрителите(в театри и пред телевизора).Щеше да бъде много по-интересен ако се държеше по-естествено на сцената и без този диалект.



Тема Re: Храчков да си ходи на селонови [re: cпeциaлиcтa]  
Авторtryt (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 13:33



Вижте бе мизерни скотове! Рачков ми е голям приятел, така че жалките Ви историйки дето си ги бръштолевите са от типа бах мааму колко сме прости и зависливи, в живота нищо не сме направили/ дето има една арабска поговорка "Поне чешма да сте постоили"/, вие сте едни зависливи копелета дето с тези си разсъждения ще си бъдете измекяри цял живот. Момчето ако знаете как е започнало, как се е блъскало до като стигне до това си положение нямаше да говорите така ама нейсе. А между другото ми се струва че той е най-бързо развиващият се български актьор а това не е дошло от нищото. Явно само комплексирани темерути дето избиват комплекси като вас могат да достигнат до такава степен на идиотизъм. Завиждайте му нека Ви! Вас нещастниците единствено могат да Ви дават по телевизията ако някой Ви заколи по най-брутален начин ама пак няма да Ви дадат защото сте толкова невидими че никой не ще да се занимава с вас. Продължавайте в същия дух! От писане във форуми най-много да ви заболят очите. На никой не правите впечатление. Мишки! Ще си останете такива ЦЯЛ ЖИВОТ! Несретници! Абе това е каквото исках да Ви кажа. Вие си направете оценка на живота да видите колко сте нещастни и жалки. Целувки на всички обидени



Тема Ей сега се самоубих бе смешникнови [re: cпeциaлиcтa]  
Авторcпeциaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано17.08.04 00:58



След като прочетох изказването ти си преусмислих живота.Отивам веднага да се самоубия.Като видях какво е постигнал Митко Храчков направо се депресирах.То не се издържа.Тоя човек е най-известния в света.Айде,че преди малко се гръмнах.



Тема Мисля си една работа сега ще ти я споделя:нови [re: cпeциaлиcтa]  
Авторtryt (Нерегистриран)
Публикувано18.08.04 11:46



Мисля, че си много по-глупав от колкото изглеждаш. Не, че съм те виждал ама си представям колко си жалък и нещастен. Така. че нямам интерес да си говоря с теб глупав шут! А и ако не си се гръмнал още мога да ти кажа какво трябва да направиш:
Намажи на майка си путката със свинска мас/можеш да я намериш малко над малката ципеста зачервена от обриви и изпотявания недоносена пишка/, поставяш я по гръб ама сложи една възглавница под целулитния и задник да не и убива гърбицата. Разчекваш и краката/верно ще замиририше на развалена скумрия амаизкуството иска жертви/, качваш се на третия етаж и скачаш в путката и. УСПЕХ



Тема Re: Храчков да си ходи на селонови [re: cпeциaлиcтa]  
Автор TheGoldenSnitch (в играта)
Публикувано19.08.04 19:09



Уф, не знам кой е Храчков, но искам да видя нацелих ли най-после проклетите тагове :-)

[image]http://images.google.com/images?q=tbn:J4-nJxhpcegJ:cards.never-[/image]


Тема До trytнови [re: cпeциaлиcтa]  
АвторЖopo-cпeциaлиcтa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 02:35



Това е посветено на майка ти от моя дебел кур.Наслаждавай се:

Хвана ме майка ти за пакета
и започнахме минета.
Лапна го в устата,
дръвнах го до небесата.
Турих и го в путката,
а тя ми вика-Жоре не уцели дупката.
После разбрах,че съм и го бутнал в гъзъ,
но нищо-продължих да я ебъ.
Почна да крещи,напъхах и го
в устата да мълчи.
Ей сега ми падна,
шибах я на задна.
От толкоз ебане путката се изчерви,
а курвата(майка ти)се измори.
На края я ебах между краката
и и се изпразних в устата.

Не се ебавай точно с мен





Тема Re: До trytнови [re: Жopo-cпeциaлиcтa]  
АвторMaikata (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 01:15



Gore,poznavam samo edin,koito e po-tap shmirgel ot teb!Kazva se Abrashev...toi sashto barka imenata,ne narochno,razbira se,no i na teb tolkova ti e plazmata,ako ia imash!Ne,izviniavai,ti si tratka!



Тема Re: До trytнови [re: Maikata]  
АвторЖopo *** (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 16:24



Аре пиши на български,че ми писна от такива пумии.



Тема Re: До trytнови [re: Жopo ***]  
АвторMaikata (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 00:13



Shto,ne chetesh li na chujd ezik?....Tratka...ha...ne,ti ne si tratka,izviniavai,ti si tapak!



Тема Re: До trytнови [re: Maikata]  
АвторЖopo Xyя (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 23:55



Нали видя,че го изгониха.Какво повече да споря?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.