Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 27.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема КАФФЕ трябва да се декласират!нови  
АвторKaлoян (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 17:33



Организирам подписка във всички градове за свалянето на песента на КАФФЕ! Морално е сами да се откажат , а не да се извъртат като курви!



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: Kaлoян]  
Авторatasa (Нерегистриран)
Публикувано03.03.05 17:50



Аз че се подпиша но живея в Пловдив.Да си дам ли адреса на ,който живея и п.к код.Аз въобщте не излизам



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: atasa]  
АвторKpacимиpa (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 08:29



И аз се присъединявам КАФФЕ да се оттеглят и пущам подписка в Пловдив



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: Kpacимиpa]  
АвторTopбaлaн (Нерегистриран)
Публикувано04.03.05 23:43



И защо да се декласират по-точно? Защото разни нещастници са крали мотиви от песни на композитора на "Лорейн"? Аз тогава пускам алтернативна подписка - Руслан Мъйнов да се овъргаля в катран и да се подпали.



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: Topбaлaн]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано05.03.05 11:01



Нещастници са КАФФЕджиите, че се явяват със стара песен и наистина се въртят като незадоволени курви.



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: Kaлoян]  
Авторtermalnij (Нерегистриран)
Публикувано06.03.05 13:15



И аз съм за свалянето на песента на ,,КАФФЕ,,и дасе декласират.



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: termalnij]  
АвторEagle (Нерегистриран)
Публикувано07.03.05 02:55



Аз съм за СВАЛЯНЕТО НА МАФИЯТА ОТ МУЗИКАЛНИЯ БИЗНЕС У НАС. ТОВА ВКЛЮЧВА: СЛАВИ, КАФФЕ, КАРИЗМА, ......, И ВСИЧКИ ДРУГИ КРАДЦИ НА МУЗИКА У НАС.

АЗ МИСЛЯ ДА ПОЧНА ПОДПИСКА НЕ В ПЛОВДИВ, НЕ В СОФИЯ, А НАПРАВО НА МЕЖДУНАРОДНО НИВО. ТРЯБВА НЯКОЙ ДА СМАЧКА МАФИЯТА И НАС, КОЯТО Е ПЛЪЗНАЛА НА ВСЯКАДЕ.



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: Kaлoян]  
Авторлинk (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 00:16



До момента е ясно, че всички са крали от песен написана през 1999 от композитора на Каффе.

Каффе обаче май трябва да бъдат декласирани защото в песента си за Евровизия са се самоцитирали от песен написане през 1999, което изглежда нарушава регламента.

Декласирана трябва да бъде също и песента изпълнявана от Слави Трифонов защото съдържа плагиат от песен на композитора на Каффе.

Освен това, Слави Трифонов трябва да излезе отново пред целокупния български народ, но този път, за да се извини (надявам се не под звуците на Националния химн) за кражбата и да обещае, че ще се скрие в миша дупка занапред.

Както изглежда, за Евровизия трябва да замине Графа (защото е трети в класацията), който е добър композитор, но не може да пее и е доста противен на сцената. Аз бих предпочел на Евровизия да отидат Gravity Co.



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: линk]  
Автордa дe (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 14:24



съгласен съм с теб, но по-добре каффе отколкото тоя селяндур сплескан-слави. а ако бях гравити...ехееее...щеше да е супер!



Тема Re: КАФФЕ трябва да се декласират!нови [re: Kaлoян]  
Автор Khan Kardam (танграист)
Публикувано03.05.05 07:30



И селянчето Славчо и мангалката Софка да ни представят на Евровизията ли?????




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.