Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 09.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Топ гафа на "Приятно ми е МАВРИКОВ"  
АвторLubeto (Нерегистриран)
Публикувано10.03.05 10:41



Хахаха най после и Господарите на ефира да направят гаф. Във предаването им на 9 март 2005 ме порази знанието на нашия герои от екрана по адрес на български песни които всяко първолаче сигурно ги знае.Та значи нашия приятел "приятно ми е МАВРИКОВ" се изказа за следния гаф "Край реката шум се вдига". Малееее чак пак толкова ли да не познава едноименната българска песен че да я обърка ас пак все си мислех че е по правилно да е "Край БОСФОРА шум се вдига". Научих от Мавриков че явно протока Босфор явно е една река.Ще съм много трогнат ако Господарите си признаят грешката в ефир.



Тема Re: Топ гафа на "Приятно ми е МАВРИКОВ"нови [re: Lubeto]  
Автор6matka (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 11:54



Добро попадение!!!

Защо не им пишеш на e-mail-а, показван под екрана (е не знам дали още го показват) или защо не се обадиш на телефона им?! Нека поне един път да се разменят ролите на "господарите" и на хората, правещи гафове.

И отново "ПОЗДРАВЛЕНИЯ"



Тема И не самонови [re: Lubeto]  
АвторKyчkap (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 12:12



В репортажа за кретените от "Екоравновесие" Мавриков на няколко пъти спомена, че кучетата се "евтанИзирали". На ваше място щях да включа конкретно тази издънка в смешната част на сценария, господа господари. Просто му кажете да се подготвя поне малко от малко преди репортаж. Личеше си, че и за въпросите си изцяло разчиташе на импровизация. А темата е сериозна и само губи от това.



Тема Re: И не самонови [re: Kyчkap]  
АвторББT (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 12:36



С тези репортажи на практика Мавриков присъедини господарите и бТВ към акцията на ББТ в защита на бездомните кучета и против нечовешкото им третиране и умъртвяване от общината!
Присъединете се и вие!



Тема Re: Топ гафа на "Приятно ми е МАВРИКОВ"нови [re: Lubeto]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано07.04.05 15:24



Е и на тях им е позволено да правят гафове Няма безгрешни хора!



Тема небибитинови [re: ББT]  
Авторpeдakтop (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 02:05



"нечовешкото" им третиране и умъртвяване от общината?

айде по-добре "некучешкото" !





Тема Re: И не самонови [re: ББT]  
Автор Devil Doll (Just A Devil)
Публикувано19.04.05 15:03



Явно ти или дедето ти никога не сте били хапани от "беззащитните бездомни кучета"
Аз лично съм за пълното им умъртвяване по какъвто да било начин! Тази зараза трябва да се премахне веднъж завинаги!



Тема Re: И не самонови [re: Devil Doll]  
Автор Bewitching Mermaid (infatuated)
Публикувано19.04.05 22:29



Умъртвяване - да, НО само ако е известно нападение да даденият помияр, иначе дай да избием всички животни... не става така, напълно достатъчно е да се кастрират и след 10 години няма да го има тоя проблем



Тема Re: Топ гафа на "Приятно ми е МАВРИКОВ"нови [re: 6matka]  
Автор_^Ge7LoW^_ (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 17:41



XaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaXaX




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.