Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 11.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Евала на Рачков...нови  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано27.06.04 21:11



Ама е много добър и перфектно пасва на предаването!



Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: TV]  
Автор Popper ()
Публикувано28.06.04 03:16



Да, и аз така си мисля, а и не по-малко важно според мен е това, че май на Зуека му е с пъти по-приятно да работи с този екранен партньор. Дано остане за постоянно. Мисля, че Рачков може да реагира доста спонтанно и адекватно на предаването, за сметка на Кръстев... Нямам лоши чувства към него, но просто така си мисля. Рачков много по-умело се раздава за шоуто. Много по-запомняща се фигура е... Това може да се забележи и от факта, че в първата половин година на предаването всички говореха за "Зуека и... как му беше името?". Вярно е, че Зуека беше известен още от преди, но и Кръстев не успя по никакъв начин да си извоюва име, освен като партньор на Зуека. А и го наблюдавах в последните предавания - постоянно занича да чете от сценария - това за мен е съчетание от творческо безсилие, и слаба подготовка.



Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: Popper]  
Автор [Matrix]Ghost (Conquer)
Публикувано28.06.04 19:28



Не мога да се съглася с вас.Зуека и Кръстев бяха две противоположности,които се допълват,а сега с Рачков все едно гледам Зуека и..Зуека.....А и той се държи всякаш е в НЛО.Кръстев по ме кефеше



Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: [Matrix]Ghost]  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 20:32



Аз всъщност нямам нищо против Кръстев, даже ми стана малко тъпо в началото, като видях на негово място заместник... Но пък не съм съгласна, че Рачков и Зуека са еднакви - просто се допълват идеално! И така или иначе Кръстев отсъства временно...



Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: TV]  
Авторcлyra (Нерегистриран)
Публикувано28.06.04 23:22



Ще махнат и зуека и господарите, ще настъпи равенство и братство... розавичко едно такова.....



Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: TV]  
Автор ss_ (докторче)
Публикувано29.06.04 11:07



Ма какво стана с Кръстев? Да не са го чупили?

Не ми харесват платната на Рубенс.
След пране се свиват.


Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: ss_]  
АвторTV (Нерегистриран)
Публикувано29.06.04 14:12



Не са го разкарали Кръстев, поне така твърди в едно интервю. Бил ангажиран с актьорстване и затова нямало да го има за месец-два.



Тема играе малко пренавито..нови [re: TV]  
Авторxapecвa ми (Нерегистриран)
Публикувано30.06.04 11:03



добре си беше Малин. но като го няма, значи няма го.. какво да се прави. Ще го изчакаме да се върне:))



Тема Re: Евала на Рачков...нови [re: TV]  
Автор STOiMiRa (Една от тях!)
Публикувано03.07.04 00:22



ti da ne si prepil s vino...

ili Mitio ti plati podkup da pusne6 taq tema...

ina4e ne moga da sfana za6to na 4ernoto kazwa6 bqlo, i na toq deto trqbwa 4as po-skoro da se razkara ot ekipa,kazwa6 4e e THE BEST...

Те са. :wink


Тема Re: за Кръстев [re: xapecвa ми]  
Автор pepi* ()
Публикувано04.07.04 00:27



На мене Кръстев много повече ми харесваше, даже и от Зуека. Чудех се защо не е известен Кръстев /поне на мен не ми беше известен преди Господари на ефира/, като е толкова добър артист. И това новото момче се справя добре, но още се усеща напрежение при него. Няма да е лошо да има две двойки, водещи, но.... продуцента да му мисли!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.