Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:29 14.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Тема Къде е..  
Авторasker (Нерегистриран)
Публикувано23.06.04 10:34



..Малин?
Снощи със Зуека беше некъф друг чук..



Тема Re: Къде е..нови [re: asker]  
Автор l Am A Bang (непознат)
Публикувано23.06.04 11:35



Това е от online изданието на Новинар...

Димитър Рачков: Без гафове не може!
Звездата на Народния театър сменя Малин Кръстев в "Господари на ефира"
[ 2004-06-17 ] Интервю на Галина РУЛЕВА


Тази неделя зрителите на "Господари на ефира" по Нова телевизия изненадващо видяха актьора Димитър Рачков вместо Малин Кръстев като партньор на Васил Василев-Зуека. Рокадата ще продължи четири-пет седмици поради ангажименти на Кръстев в киното. През това време звездата на Народния театър Рачков ще продължи репетициите си в "Хъшове" с Александър Морфов и участието си в "НЛО" на Канал 1.
Зрителите го познават от постановки като "Декамерон", "Бурята", "Зимна приказка" и "Службогонците". Снимал се е във филмите "Занаятът на оръжията" и "Турски гамбит". Предстои му участие в сериала "Морска сол" по Нова телевизия.

- Митко, разкажи за новите си роли.
- Малко съм суеверен, предварително нищо не говоря. Новости почти няма. Преди няколко дена започнахме репетиции със Сашо Морфов, но още нямаме разпределение на ролите. Премиерата трябва да излезе през октомври за 100-годишнината на театъра. Играя с Вальо Ганев, Руси Чанев, Мария Каварджикова, Рени Врангова, Чочо Попйорданов. А в това, че ще замествам Малин Кръстев в "Господари на ефира", няма нищо изненадващо. Ние сме приятели.
- Откъде дойде поканата?
- Обадиха ми се Зуека и Малин. Обсъждали в офиса кой може да свърши работа и съм поласкан, че са избрали мен. Всички питат - защо прие, да не би да напускаш Народния театър. Викам - няма такова нещо. В "НЛО" говорих и с Мамалев, и с Велко Кънев - няма проблеми. Тази седмица дори ще снимаме няколко предавания, за да сме свободни през лятото. Няма нищо скрито-покрито. Първо го правя приятелски, второ - заради купона.
- В "Господарите" по-различно ли е?
- Два три пъти гледах репетициите и записите на гафовете. Това е много добро предаване, набрало е инерция, има своята публика и рейтинг. За мен си е истинско предизвикателство. Отстрани може би изглежда лесно, но не е така. Има си чалъм, който трябва да се хване. Сценарият е написан, но няма аутокю, не се чете. Режисьорът позволява импровизации - важно е да има настроение.
- Какъв си в шегите - добронамерен или по-остър?
- Не съм злонамерен. Обичам да се шегувам. Приемам и с мен да го правят. Е, случвало се е някой да не разбере шегите ми и да се поразсърди, но рядко.
- Признай си за някои от твоите гафове, ставаш ли и за "герой", както за водещ?
- О, като "новобранец" в това предаване, разбира се, че без гафове не може. Но всички около мен са много добронамерени. Преди първото предаване Малин се обади да ми пожелае на добър час, колегите - също. Сутрешните снимки на 2 юни обаче създадоха малко суматоха. Предишната вечер със "Службогонците" откривахме във Варна театралния фестивал, през нощта брат ми трябваше да ме върне в София за снимките и да ме откара обратно във Варна за представление вечерта. Обаче заваля страхотен дъжд, спукахме гума, крикът потъваше и загубихме 40 минути, докато намеря камък и се оправим.
- Остава и полицаи да са ви спрели...
- Как позна - спряха ни за превишена скорост край Търново. Не ме познаха, пък и нямам такива претенции. Но им казах по-бързо да пишат акта, че имам представление. Те пък викат - като си толкова голям тарикат, сега ще извикаме шефа. Задържаха ни там. Аз звъня във Варна на директора на фестивала Митко Тодоров. Кръстьо Лафазанов звъня на познати та по-бързо да ни пуснат, че иначе представлението ще закъснее. И докато дойде въпросният шеф да ни пусне, стана твърде късно. В седем без двайсет бяхме в Шумен, летяхме с 230 км в час, в 7,00 влязох в театъра. На това му се вика голям гаф. Знам, че такова нещо не трябва да се прави.
- Дисциплиниран актьор ли си иначе?
- Да. Особено за представление. Но сутрин ставането ми е проблем. За репетиции десетина минути закъснение си ги имам от воле.

Leave no man behind



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.