Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 27.04.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема трябва ли да се обсъжда това с израелската фирма?  
Авторчyдя ce (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 02:23



Чудя се и се мая вече колко седмици подред, питам си тука -макар че вече от екипа не влизат тука и едва ли ще ми отговорят - нормално ли е в едно веселяшко предаване като това да се обсъжда една толкова сериозна тема... ето тази вечер пак, и то повтарят кадри които гледахме и предната седмица (с интервютата на потърпевшите)
Да са съпричастни с това че доста хора са излъгани от самозвани фирми като израелската е повече от похвално,ама защо забравиха това "ние не сме" - именно че те не са хората които ще направят нещо по въпроса с репортажите си. Мисля че този "скандал" по-ще се намести в предаването на Валя Ахчиева или на Маргарита Михнева, отколкото в това предаване.
В крайна сметка това предаване за да осмива гафовете в предаванията ли е или да се прави на агент 007?
Драги ми господари на ефира, гледайте си ефира отколкото да се правите на агенти, отначало дейвид беше интересен с репортажите си за ромите, за различните недоразмунения из софия, но много се вживяхте в ролята на разследващите. Съвет - вместо да се правите на помощници на правосъдието и на градката управа, по-добре вземете разширете обхвата на предаванията, които правят гафове всекидневно... иначе стана просто обичай да гледаме г-на Колев, Ник и Неделчо Михайлов. Техните гафове са интересни, признавам, но малко по-малко с това еднообразие губите зрителската си аудитория. Казвахте че се съобразявате с мнението на феновете си в този форум, който направихме в чест на любимото си предаване, но дали е така? мисля много пъти тука ви подсказвахме да спрете да давате гафове само на определени личности, а промяна забележима няма.


С уважение: Стоимира Прокопиева



Тема Re: трябва ли да се обсъжда това с израелската фирма?нови [re: чyдя ce]  
АвторA тaka (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 02:31



Подкрепям те напълно!



Тема Re: трябва ли да се обсъжда това с израелската фирма?нови [re: чyдя ce]  
Автор Nyut (daydreamer)
Публикувано15.03.04 02:36



Друга гледна точка относно разследванията:
Когато една измама с много потърпевши стане публично достояние, намалява броят на потенциалните й жертви. Смятам, че това е достатъчно основание да продължат разследванията (макар че съм съгласна, че тези с израелската фирма вече идват в повечко). От тук нататък топката би трябвало да мине в други ръце - такива, които могат да направят нещо със самите измамници.

Life is full of accidents. Evolution isn't one of them...


Тема Re: трябва ли да се обсъжда това с израелската фирма?нови [re: чyдя ce]  
АвторMяy (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 16:20



Да, съгласна съм че попрекалиха. Има и много други за "разследване". Подхвърлям тема - Зоомагазините Има толкова много потърпевши, че на Дейвид няма да му стигне и 1 месец



Тема Re: трябва ли да се обсъжда това с израелската фирма?нови [re: чyдя ce]  
Автор 3aпaдния McLaren Mepцeдec (Бултра синдром)
Публикувано17.03.04 00:05



ами мисля че нееднократно магърдич и двамата водещи са изнъквали , че за тях е важно предаването да устоява някаква гражданска позиция , а хумора често е на второ място.

po princip ne udrqm balgari , no v tozi slu4ai napravih izkliu4enie.ni6to li4no. Mino of Varna18:44


Тема това нали е хумористично предаване или се лъжа?нови [re: 3aпaдния McLaren Mep]  
Автор STOiMiRa (Една от тях!)
Публикувано17.03.04 06:07



това нали е хумористично предаване или се лъжа?
да не би да е политическо?

и каква гражданска позиция се отрстоява в гафа примерно че надето михаилова направила лапсус докато се цъкли зад микрофона на трибуната.

да сте видяли в политическото предаване панорама примерно да има "Разследванията на Зуека" - което разследване да е с хумористична нотка в рубриката.

Мисля че след като са започнали на вълна хумор, трябва да си карат на тази вълна,а не да се опитват да носят двете дини под една. иначе да си кръстят предаването Господари на ефира и политиката.

Те са. :wink


Тема Re: това нали е хумористично предаване или се лъжа?нови [re: STOiMiRa]  
Авторerik (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 19:36



ama v goliama sabluda ste vsicki, predavaneto triabva da prodaljiava sas seriosnite si reportaji, sashtoto v tasi darjiava vsicko e ostaveno na proisvola, bravo ce Gospodarite osven xumor pokasvat realnosti i ismamnizi i se boriat sreshtu tiax, mesto da gi podkrepim vsicki v tova nacinanie nie pak namirame kusuri. Tova s Israelskata firma triabva da ima posledstvie sa ismamnizite i predavaneto rasbiram ce se bori sa tova, tesi istorii sa 10 pati po vajni ot vsikakvi tv gafove.



Тема Re: това нали е хумористично предаване или се лъжа?нови [re: erik]  
Автор Диaнa (ЕволюиращаРиба)
Публикувано18.03.04 19:54



Съгласна съм, че в тази държава има толкова абсурди, че това - хумористично предаване да прави сериозни репортажи - е най-малкият от тях. Щом на хората не може да се помогне по друг начин, нека е по този!

In vino veritas:)


Тема Re: това нали е хумористично предаване или се лъжа?нови [re: STOiMiRa]  
Автор 3aпaдния McLaren Mepцeдec (Бултра синдром)
Публикувано20.03.04 03:39



мче то в българия всичко от край време си е мешавица. а господарите просто се опитват да задържат интереса и на детската аудтиория , така и на тези които биха се интересували и от репортажа за израелската фирма ..

btw никъде в името на предаването не се споменава думата "смях" или нейна производна

po princip ne udrqm balgari , no v tozi slu4ai napravih izkliu4enie.ni6to li4no. Mino of Varna18:44


Тема Мешавица [re: 3aпaдния McLaren Mep]  
Автор STOiMiRa (Една от тях!)
Публикувано23.03.04 04:54



транна работа - къде пише че Сеизмограф ili "въпроси и отговори" са политически, а не виждам в тях скечове или хумористични рубрики...
добре, предаването залага на разнообразие с което да привле4е вниманието на зрителите си за 1 4ас... ето търсят се гафове в вестници, дейвид е разследващ, търсят се гафове в филми... но мисля че се задълбочават в това старание и се престарават. темата за фирмата е прекалено сериозна и не е за това предаване - подължавам да го твърдя.

Те са. :wink



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.